Νέα

Greek school...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DIKY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Μπα η δικη σου μαλλον ειναι που λες.
Η οπτικη της γενιας των "βολεμενων".των "ρουσφετολογων",της "αναξιοκρατιας" και του "κομματικου συμφεροντος".
Ουμπερ αλες το γοητρο των 50αρηδων σημερα που φτασανε να ξεπουλησουν την ελλαδα
και να δειξουν στις νεες γενιες οτι οι διεξοδοι δεν ερχονται με πτυχια και αξιες αλλα με διορισμους
και κομματικα βολεματα..
Τ-Ι λ-Ε ρ-ε!!!

καμία σχέση προσωπικά .... τα συμφέροντα μου ειναι εκτος ελλάδος .... απλά χρησιμοποιώ το ελλάντα για άλλους λόγους .... ισως το κλιμα ίσως η κατα΄σταση μπουρδελου που μου αρέσει ... ισως κατι άλλο ....
βάλε λιγο το μυαλουδάκι σου να δουλέψει .... ενας πρωην γάλλος αστυφύλακας με ταλέντο στην τσόντα ... ε κατι θα μπορέσει να καταλάβει .... αν και ποτε δεν ειχα εμπιστοσύνη σε γαλλάκια η γαλλοσυμπαθούντες ...
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
εγω καμία διότι δεν μετείχα της ελληνικής παιδείας στο Greece ..
Ασε ρε τις παπαριες που δεν εχεις ευθυνη καμια.
Μπαινεις σε ελληνικα φορουμ να κραξεις τι ρε?
Την νεα ελληνικη γενια?

Τι με νοιαζει ρε παπαρα για ΣΕΝΑ
το 0,01% που ειναι εξωτερικο και ασκει κριτικη στη χωρα που μισει?
Αντε ρε κανε κραξιμο εκει πουσαι και μιλα για πραγματα που ξερεις και βλεπεις γιατι προφανως εχεις
αγνοια.
Τι δουλεια εχεις ρε να ποσταρεις σε τοπικ για ελληνικα σχολεια οταν τα παιδια σου και συ
εισαστε εξω υποτιθεται για να εχετε καλυτερη μοιρα?
Κατι μαλακες σα κτης νοοτροπιας πουχεις καταντησανε τη χωρα αυτη ναχει σκατα παιδεια
και να εμπορευματοποιειται σε εξαγωγες χιλιαδων νεων στο εξωτερικο σε πανεπιστημια.

Κατι πουστοφλωροι αντι να αναβαθμισουν την παιδεια μας,προτιμησαν την ευκολη λυση..την ξενη.
Στα παπαρια μου ρε,
δε θα αφησω καμια πατριδα να παω να βολευτω σε ξενα σχολεια ρε,
θα κατσω να μεινω εδω και να κολυμπησω στα σκατα που οι γενιες μας εφτιαξαν.
Κτα νεα παιδια σημερα,με τετοιους μπαμπαδες σαν εσενα θα γινουν χειροτεροι ανθελληνες και απο τους Τουρκους ρε!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
βάλε λιγο το μυαλουδάκι σου να δουλέψει .... ενας πρωην γάλλος αστυφύλακας με ταλέντο στην τσόντα ... ε κατι θα μπορέσει να καταλάβει .... αν και ποτε δεν ειχα εμπιστοσύνη σε γαλλάκια η γαλλοσυμπαθούντες ...
Τι δουλεια ρε παπαρα εχει στο τοπικ αυτη η μαλακια που λες για τους Γαλλους γαμιαδες?
Τοσο βλακας εισαι που δε μπορεις να φερεις επιχειρηματα και το γυρνας στην πλακα ρε λακη?
Η μηπως νομιζεις πως οταν θα πεις την μαλακια σου
οι αλλοι ειναι υποχρεωμενοι να τη διαβαζουν ?
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Ασε ρε τις παπαριες που δεν εχεις ευθυνη καμια.
Μπαινεις σε ελληνικα φορουμ να κραξεις τι ρε?
Την νεα ελληνικη γενια?

Τι με νοιαζει ρε παπαρα για ΣΕΝΑ
το 0,01% που ειναι εξωτερικο και ασκει κριτικη στη χωρα που μισει?
Αντε ρε κανε κραξιμο εκει πουσαι και μιλα για πραγματα που ξερεις και βλεπεις γιατι προφανως εχεις
αγνοια.
Τι δουλεια εχεις ρε να ποσταρεις σε τοπικ για ελληνικα σχολεια οταν τα παιδια σου και συ
εισαστε εξω υποτιθεται για να εχετε καλυτερη μοιρα?
Κατι μαλακες σα κτης νοοτροπιας πουχεις καταντησανε τη χωρα αυτη ναχει σκατα παιδεια
και να εμπορευματοποιειται σε εξαγωγες χιλιαδων νεων στο εξωτερικο σε πανεπιστημια.

Κατι πουστοφλωροι αντι να αναβαθμισουν την παιδεια μας,προτιμησαν την ευκολη λυση..την ξενη.
Στα παπαρια μου ρε,
δε θα αφησω καμια πατριδα να παω να βολευτω σε ξενα σχολεια ρε,
θα κατσω να μεινω εδω και να κολυμπησω στα σκατα που οι γενιες μας εφτιαξαν.

τότε σκάσε και κολύμπα ....

και το κεφάλι μέσα να απολάυσεις και την ποιότητα του ... ελληνικού περιβάλλοντος ... απο τα σχολεία σας μέχρι τις συνοικίες που ζειτε , τους δρόμους που κυκλοφορείτε, τη δικαιοσύνη που απολαμβάνετε, τους πολιτικούς σας, την αστυνομία σας ... όλα ειναι στα μέτρα που σας αξίζουν ...

αντίστοιχα με τα μούτρα σας ....
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Οξω ρε λακη
αμα θελω μαλακες ανθελληνες να ποσταρουν μπαινω και σε τουρκικα σαιτ.
Αν δε το καταλαβες παντως μαλακα
εισαι ελληνας και ποσταρεις σε ελληνικα φορουμ
που σημαινει οτι εκτος
απο βλακας
εισαι και αυτα που λες οτι ειναι οι ελληνες σημερα.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
μπαμπάκας φοιτητών που έχουν και 2η υπηκοοτητα και καμία επαφή με το ελληνικο παιδο-καταστρεπτικό σύστημα ....
Τωρα το κατα ποσο εισαι Πατερας η οχι και εχεις 2 παιδια κιολας,
αστο για κατι μαλακες που πιστευουν οτι μαλακιες λενε καποιοι.
Μαλλον κανας κλαψομουνης φυγοστρατος θασαι που φοβαται να πατησει μπας και τον χαλασει το κωλοδαχτυλο
και το δουλεμα που θα φαει οταν κανει σκουπα μαπα.
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Τι δουλεια ρε παπαρα εχει στο τοπικ αυτη η μαλακια που λες για τους Γαλλους γαμιαδες?
Τοσο βλακας εισαι που δε μπορεις να φερεις επιχειρηματα και το γυρνας στην πλακα ρε λακη?
Η μηπως νομιζεις πως οταν θα πεις την μαλακια σου
οι αλλοι ειναι υποχρεωμενοι να τη διαβαζουν ?

Σου λέει κάτι το Pierre Woodman ? ποια εικόνα προβάλλεις ? τι ηταν και τι είναι ?
καλά τοσο άσχετος είσαι ?
τωρα για μαλακία .... ποιόν χαρακτηρίζει .... αν μπορείς σκέψου λίγο ....
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Εισαι τοσο μαλακας να μιλας για αβαταρ των αλλων σε ποστ για τη νεολαια?
Μηπως εισαι λειψος ρε?
Προσπαθεις να το γυρισεις στην πλακα με το γουντμαν γιατι δε ξερεις να καλυψεις τις μαλακιες που λες τοση ωρα?
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Οξω ρε λακη
αμα θελω μαλακες ανθελληνες να ποσταρουν μπαινω και σε τουρκικα σαιτ.
Αν δε το καταλαβες παντως μαλακα
εισαι ελληνας και ποσταρεις σε ελληνικα φορουμ
που σημαινει οτι εκτος
απο βλακας
εισαι και αυτα που λες οτι ειναι οι ελληνες σημερα.

ηλίθιο πλάσμα μάθε οτι πλέον υπάρχει μια χωρα που λέγεταοι ευρώπη .... ελπίζω να μαθεις και καμιά διεθνή γλώσσα να μπορεις να επικοινωνήσεις αυριο .... ίσως τα παιδιά σου να βοηθήσουν ....
οσο για μένα .... μην ανησυχείς .... αν καποιον αναγνωρίζουν οι έξω σαν έλληνα .... σκέψου ποιός μπορεί να είναι .....
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
τότε σκάσε και κολύμπα ....

και το κεφάλι μέσα να απολάυσεις και την ποιότητα του ... ελληνικού περιβάλλοντος ... απο τα σχολεία σας μέχρι τις συνοικίες που ζειτε , τους δρόμους που κυκλοφορείτε, τη δικαιοσύνη που απολαμβάνετε, τους πολιτικούς σας, την αστυνομία σας ... όλα ειναι στα μέτρα που σας αξίζουν ...

αντίστοιχα με τα μούτρα σας ....

 Την μαλακια σου την εκανες και παλι...
 Εσυ ο μορφωμενος σε ελβετικα σχολειο
 Ο τυπος που ζει περιξ της λιμνης του Κομο
 Ο εργαζομενος σε ελβετικη τραπεζα





 Και αυτος ,ο ριψασπις κατ'εμε,που αφηνει τα Σααβ και τα Ες-Ελ-Κει και ποσταρει
 στο μπουρδελα τελεια κομ για την κατασταση των ελληνικων σχολειων


 Δειξε μας την πλατη σου επιτελους....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Οξω ρε λακη
αμα θελω μαλακες ανθελληνες να ποσταρουν μπαινω και σε τουρκικα σαιτ.
Αν δε το καταλαβες παντως μαλακα
εισαι ελληνας και ποσταρεις σε ελληνικα φορουμ
που σημαινει οτι εκτος
απο βλακας
εισαι και αυτα που λες οτι ειναι οι ελληνες σημερα.

Μάλλον δεν την παλεύεις...
Το ότι κάποιος έλληνας ζει έξω σημαίνει ότι δεν έχει δικαίωμα να έχει γνώμη για τα συμβαίνοντα στην ελλάδα;
Και όποιος ασκεί κριτική για τα κακώς κείμενα είναι... ανθέλληνας;

Η δικιά σου άποψη ποια είναι τελικά; Ότι επειδή είναι όλα πουτάνα, κανείς δε δικαιούται για να ομιλεί διότι όλοι συμβάλλαμε σε αυτό;

Σου έχω νέα..

1) Δεν είναι όλα πουτάνα και ξεπουλημένα όπως ισοπεδωτικά υποστηρίζεις σε όλα σου σχεδόν τα ποστ...Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.
2) Δεν φταίνε όλοι το ίδιο...Κάποιοι φταίνει περισσότερο, κάποιοι λιγότερο...Κάποιοι έχουν κάνει πταίσματα, κάποιοι κακουργήματα...

Το ιδεολόγημα του νεοέλληνα ότι όλα είναι για τον πούτσο, όλοι είναι σκατά είναι πρόφαση εν αμαρταίαις...

Όσο για την κατάσταση στα ελληνικά σχολεία δεν έχω κάνει ακόμη παιδιά...Αν ποτέ κάνω και έχω την οικονομική άνεση εννοείται ότι έχουν φύγει καρφωτά για έξω...
Αν είναι να περιμένω από τον κάθε γαβρίλο και τσίπρα πότε θα ανοίξει το σχολείο ή το πανεπιστήμιο για να πάει το παιδί μου, χίλες φορές έξω.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
ηλίθιο πλάσμα μάθε οτι πλέον υπάρχει μια χωρα που λέγεταοι ευρώπη .... ελπίζω να μαθεις και καμιά διεθνή γλώσσα να μπορεις να επικοινωνήσεις αυριο .... ίσως τα παιδιά σου να βοηθήσουν ....
οσο για μένα .... μην ανησυχείς .... αν καποιον αναγνωρίζουν οι έξω σαν έλληνα .... σκέψου ποιός μπορεί να είναι .....
Οξω ρε λουφαδορε,βολεμενε ανθελληνα που θα μιλησεις για ευρωπη!
Βλακα που προσπαθεις να δειξεις οτι εχεις επιπεδο οταν κανεις θεωρια για το γουντμαν.
Κατι πουστοφλωρους τετοιους δε τους θελουμε εδω ρε.
Ο ελληνας κολυμπαει στα σκατα που εφτιαξε.
Το λαμογιο,ο κωλογλυφτης και οι φυγοστρατοι πανε εξω γιατι δε την παλευουν.
Εχεις καταλαβει ρε ΒΛΑΚΑ
οτι εισαι σε ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ?
Γραφεις ΕΛΛΗΝΙΚΑ?
Τι πας να το παιξεις ρε παπαρα?
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Τωρα το κατα ποσο εισαι Πατερας η οχι και εχεις 2 παιδια κιολας,
αστο για κατι μαλακες που πιστευουν οτι μαλακιες λενε καποιοι.
Μαλλον κανας κλαψομουνης φυγοστρατος θασαι που φοβαται να πατησει μπας και τον χαλασει το κωλοδαχτυλο
και το δουλεμα που θα φαει οταν κανει σκουπα μαπα.

σε διαβεβαιώ για την πατρική μου ιδιότητα εις διπλούν .... όσο μπορω πιστικότερα ....

οσο για το greek army υπηρέτησα επι 6μηνο στο ΔΑΘ-ΓΕΕΘΑ εκπληρώνοντας τις όποιες υποχρεώσεις μου ... χωρίς φυσικά να χρειαστω σκούπα, σκοπιές και λοιπές μαλακίες που τις αφήνω για σενα ... και τα παιδιά σου ....
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Το ότι κάποιος έλληνας ζει έξω σημαίνει ότι δεν έχει δικαίωμα να έχει γνώμη για τα συμβαίνοντα στην ελλάδα;
Και όποιος ασκεί κριτική για τα κακώς κείμενα είναι... ανθέλληνας;
Εχεις καταλαβει οτι το ανθελληνας παει στον τυπο που γραφει τις μαλακιες αυτες και οχι σε αυτα που λες?
1) Δεν είναι όλα πουτάνα και ξεπουλημένα όπως ισοπεδωτικά υποστηρίζεις σε όλα σου σχεδόν τα ποστ...Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.
2) Δεν φταίνε όλοι το ίδιο...Κάποιοι φταίνει περισσότερο, κάποιοι λιγότερο...Κάποιοι έχουν κάνει πταίσματα, κάποιοι κακουργήματα...

Το ιδεολόγημα του νεοέλληνα ότι όλα είναι για τον πούτσο, όλοι είναι σκατά είναι πρόφαση εν αμαρταίαις...
Ελα ρε,σοβαρα?
Εσυ σε ποια χωρα ζεις και ειδες αξιοκρατια?
Πες μου σε παρακαλω μερικα παραδειγματα να μαθω και γω..
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Όσο για την κατάσταση στα ελληνικά σχολεία δεν έχω κάνει ακόμη παιδιά...Αν ποτέ κάνω και έχω την οικονομική άνεση εννοείται ότι έχουν φύγει καρφωτά για έξω...
Αν είναι να περιμένω από τον κάθε γαβρίλο και τσίπρα πότε θα ανοίξει το σχολείο ή το πανεπιστήμιο για να πάει το παιδί μου, χίλες φορές έξω.

ορθή η σκέψη σου ....
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
σε διαβεβαιώ για την πατρική μου ιδιότητα εις διπλούν .... όσο μπορω πιστικότερα ....

οσο για το greek army υπηρέτησα επι 6μηνο στο ΔΑΘ-ΓΕΕΘΑ εκπληρώνοντας τις όποιες υποχρεώσεις μου ... χωρίς φυσικά να χρειαστω σκούπα, σκοπιές και λοιπές μαλακίες που τις αφήνω για σενα ... και τα παιδιά σου ....
Τα αρχιδια μου υπηρετησες.
Τα αρχιδια μου πατερας εισαι.
Κατσε γραφε οτι ψευτικη μαλακια θες,μονο ενας μαλακας θα πιστεψει εναν ανθελληνα.
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
 Την μαλακια σου την εκανες και παλι...
 Εσυ ο μορφωμενος σε ελβετικα σχολειο
 Ο τυπος που ζει περιξ της λιμνης του Κομο
 Ο εργαζομενος σε ελβετικη τραπεζα





 Και αυτος ,ο ριψασπις κατ'εμε,που αφηνει τα Σααβ και τα Ες-Ελ-Κει και ποσταρει
 στο μπουρδελα τελεια κομ για την κατασταση των ελληνικων σχολειων


 Δειξε μας την πλατη σου επιτελους....

Hello Gabadao !! με μνήμη ελέφαντα ....
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Οξω ρε λουφαδορε,βολεμενε ανθελληνα που θα μιλησεις για ευρωπη!
Βλακα που προσπαθεις να δειξεις οτι εχεις επιπεδο οταν κανεις θεωρια για το γουντμαν.
Κατι πουστοφλωρους τετοιους δε τους θελουμε εδω ρε.
Ο ελληνας κολυμπαει στα σκατα που εφτιαξε.
Το λαμογιο,ο κωλογλυφτης και οι φυγοστρατοι πανε εξω γιατι δε την παλευουν.
Εχεις καταλαβει ρε ΒΛΑΚΑ
οτι εισαι σε ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ?
Γραφεις ΕΛΛΗΝΙΚΑ?
Τι πας να το παιξεις ρε παπαρα?

τα λόγια σε χαρακτηρίζουν ....
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Και τα παπαρια που μας επρηξες μεχρι τωρα επισης!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom