Νέα

Γουστάρετε να ΓΑΜΑΤΕ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ; Και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΓΛΥΦΕΙΣ ΑΝΤΡΙΚΗ ΚΩΛΟ/ΔΑ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ?

  • ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ?

    Ψήφοι: 85 20,8%
  • ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 12 2,9%
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 161 39,4%
  • ΚΩΛΟ/ΔΑ ΤΡΑΝΣ?

    Ψήφοι: 131 32,0%
  • ΠΟΔΙΑ ΓΕΝΙΚΑ?

    Ψήφοι: 20 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    409

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Χρειάζεσαι λεύκανση μ@ν!!!  :booty: :booty: :booty:
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Η Μερέντα σου αρέσει τύπε;
ΡΕ! ΜΑΓΚΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΘΕΙΤΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΥΒΕΤΑΙ.. ΡΕ! ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ.. ΟΛΟΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΛΥΦΟΥΝ ΤΗΝ ΣΟΥΦΡΑ! ΚΑΙ ΔΑΚΤΥΛΟ ΑΚΟΜΑ !!ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΣ ΠΑΡΘΕΝΕΣ!!!ΑΝΤΕ……………………………….ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΜΕΡΕΝΤΑ ΕΣΥ!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 10155862_621216091293703_724059457880641262_n[1].jpg
    10155862_621216091293703_724059457880641262_n[1].jpg
    16,7 KB · Εμφανίσεις: 64

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
ΡΕ! ΜΑΓΚΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΘΕΙΤΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΥΒΕΤΑΙ.. ΡΕ! ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ.. ΟΛΟΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΛΥΦΟΥΝ ΤΗΝ ΣΟΥΦΡΑ! ΚΑΙ ΔΑΚΤΥΛΟ ΑΚΟΜΑ !!ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΣ ΠΑΡΘΕΝΕΣ!!!ΑΝΤΕ……………………………….ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΜΕΡΕΝΤΑ ΕΣΥ!!!!!!!
Σου αρεσει να στην καρφωνουν στην σουφρα φιλε;
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
ΡΕ! ΜΑΓΚΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΘΕΙΤΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΥΒΕΤΑΙ.. ΡΕ! ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ.. ΟΛΟΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΛΥΦΟΥΝ ΤΗΝ ΣΟΥΦΡΑ! ΚΑΙ ΔΑΚΤΥΛΟ ΑΚΟΜΑ !!ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΣ ΠΑΡΘΕΝΕΣ!!!ΑΝΤΕ……………………………….ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΜΕΡΕΝΤΑ ΕΣΥ!!!!!!!

Είχατε την "παρέλαση" χθές και πήρες τα πάνω σου ε??? Θα έπεσε το καρφοκώλι σύννεφο!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εμένα δε μου αρέσει να γαμάω αντρικό κώλο γιατι ειναι πουστικο, αφύσικο, εκφυλισμένο και παρεκτροπή απο τον ορθό δρόμο.
 

Επισκέπτης
ΡΕ!ΦΙΛΕ..ΚΟΦΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΙΛΑ!!ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!!ΜΟΚΟ,,ΦΙΛΑΡΑ....

Δεν υπάρχει άντρας που να γουστάρει να γαμάει αντρικό κώλο ή να του γαμάνε τον κώλο. Ενα τέτοιο άτομο λέγεται:

Πουστάρα, αδερφή, συκια, ντιγκιντάγκας, κουνιστός, τραβέλι, ανώμαλος, ψυχοπροβληματικός, ντιντής, φλούφλης, φτερά και πούπουλα, έχετε να μας κάνετε ενα τάλαρο λιανά και άλλα πολλα. Αιντε, τρελοπουσταριά να ούμε.
 

kairotwra

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
134
Like
2
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει άντρας που να γουστάρει να γαμάει αντρικό κώλο ή να του γαμάνε τον κώλο. Ενα τέτοιο άτομο λέγεται:

Πουστάρα, αδερφή, συκια, ντιγκιντάγκας, κουνιστός, τραβέλι, ανώμαλος, ψυχοπροβληματικός, ντιντής, φλούφλης, φτερά και πούπουλα, έχετε να μας κάνετε ενα τάλαρο λιανά και άλλα πολλα. Αιντε, τρελοπουσταριά να ούμε.

τι εννοεις ρε φιλε δεν ειναι δηλαδη αρενωπο να σου ξεχαρβαλωνουν την βαλβιδα?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
ΡΕ!!! ΞΕΚΟΛΛΑ ΤΗ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ ΜΑΛΑΚΑ! ΕΣΥ ΡΕ ΤΗ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ?? ΝΑΙ Η ΟΧΙ! ΑΝΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ…… :kissass2:
Οχι,δεν γουσταρω να με γαμανε ουτε να γαμαω "αντρες".Κομπλεξικός;Μπορει!Πουσταρα του κερατα οχι.
 

Επισκέπτης
τι εννοεις ρε φιλε δεν ειναι δηλαδη αρενωπο να σου ξεχαρβαλωνουν την βαλβιδα?

Τσίφτη....ΟΧΙ! ειναι θυληπρεπές, ανώμαλο κι αντίθετο απ την αντρική φύση. Εσυ το βλέπεις αρενωπό? Δηλαδή να σκίζεις τρυφερά μουνάκια πως το βλέπεις? Αντι-αντρικό?
 

kairotwra

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
134
Like
2
Πόντοι
1
Τσίφτη....ΟΧΙ! ειναι θυληπρεπές, ανώμαλο κι αντίθετο απ την αντρική φύση. Εσυ το βλέπεις αρενωπό? Δηλαδή να σκίζεις τρυφερά μουνάκια πως το βλέπεις? Αντι-αντρικό?

ρε ψηλε τοσο μυαλο θελει για να καταλαβεις πως τρολαρω?
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Οχι,δεν γουσταρω να με γαμανε ουτε να γαμαω "αντρες".Κομπλεξικός;Μπορει!Πουσταρα του κερατα οχι.
Φίλε! δεν σημαίνει ότι όλοι οι άντρες πάνε με άντρες.. αλλά το 80% γουστάρει.. άντρας είναι? μα τρανς είναι? πάντα κάτι γουστάρουμε στην κωλο/δα μας…. :pipa3:
 

Επισκέπτης
ρε ψηλε τοσο μυαλο θελει για να καταλαβεις πως τρολαρω?

Οποα δικε μου, το ξέρω οτι τρολάρεις, με αυτό πνεύμα σου απάντησα ελπίζωντας να απαντήσεςι κατι σαν :"ε οχι και εναντια στην αρσενική φύση το γαμησι του κώλου μας! Αφου γαμάμε παλι αντρες είμαστε κλπ", να συνεχίζαμε το τρολάρισμα κι ετσι. ;)
 

kairotwra

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
134
Like
2
Πόντοι
1
Οποα δικε μου, το ξέρω οτι τρολάρεις, με αυτό πνεύμα σου απάντησα ελπίζωντας να απαντήσεςι κατι σαν :"ε οχι και εναντια στην αρσενική φύση το γαμησι του κώλου μας! Αφου γαμάμε παλι αντρες είμαστε κλπ", να συνεχίζαμε το τρολάρισμα κι ετσι. ;)

οκ σορρυ
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Οποα δικε μου, το ξέρω οτι τρολάρεις, με αυτό πνεύμα σου απάντησα ελπίζωντας να απαντήσεςι κατι σαν :"ε οχι και εναντια στην αρσενική φύση το γαμησι του κώλου μας! Αφου γαμάμε παλι αντρες είμαστε κλπ", να συνεχίζαμε το τρολάρισμα κι ετσι. ;)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Φίλε! δεν σημαίνει ότι όλοι οι άντρες πάνε με άντρες.. αλλά το 80% γουστάρει.. άντρας είναι, μα τρανς είναι, πάντα κάτι γουστάρουμε στην κωλο/δα μας…. :pipa3:

ρε ιπποτη τραβα σε κεινο το θρεντ που ειναι ενα ντροπαλο αγορι που θελει λαου λαου να του μαθεις μπαλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom