Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 313K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
122
Like
340
Πόντοι
21
Δεν συγκράτησα το όνομα της καθόλου όταν μου το είπε , ωστόσο κάνω αναλυτική περιγραφή της εμφάνισης της στην κριτική και εκτός αυτού όλες οι μαύρες στο golden είναι 3 - 4 κοπέλες , όποτε αν πας σίγουρα θα την αναγνωρίσεις
Ακόμη ν ανεβάσουν την κριτική. Πες 2 λόγια για την κοπέλα γιατί προβλέπω να την ανεβάζουν τ χρόνου
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
257
Πόντοι
21
Ακόμη ν ανεβάσουν την κριτική. Πες 2 λόγια για την κοπέλα γιατί προβλέπω να την ανεβάζουν τ χρόνου
Ακόμα δεν την έχουν ανεβάσει , δεν πειράζει ευτυχώς την έκανα copy , την ανεβάζω τώρα έδω στο νημα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σαββατοβραδινο πέρασμα από το μαγαζί τών χρυσών βασιλισσων κατά τις 0130 με δυο συμφοιτητές έχοντας πάνω μας ένα σεβαστό ποσό χρημάτων για να περάσουμε καλά .

Ο μπάρμαν μας έβαλε πάνω στην μπάρα καθώς τα τραπέζια ήταν όλα γεμάτα , παράγγειλα με ποτό και όλα καλά , το Bacardi cola που ήπια ήταν τίμιο χωρίς ίχνος νοθείας . Ύστερα από live show που συνέβη στην πίστα και όντας ιδιαίτερα καυλωμενος , παρατηρώ με την ακρη του ματιού μια οπτασία , μια νεαρή μαυρουλα με γλυκό πρόσωπο , μαλλί ραστα , ωραίο thick σώμα ( σε καμία περίπτωση chubby) , μερικά τατουάζ και ένα σκουλαρίκι septum στην μύτη . Έπαθα σοκ , παρατάω το κινητό στην μπάρα πετώντας την ευθύνη του κινητού μου στους συμφοιτητές μου και τρέχω στην άλλη ακρη του μπαρ να της ζητήσω χορό . Μέχρι να φτάσω ένα άλλο αρπακτικό την είχε πάρει για χορό . Απογοήτευμενος γυρίσω πίσω στην μπάρα , περίμενοντας την στιγμή που θα τελειώσει τον χορό , να της ορμισω γεμάτος καυλα που χτιζόταν επι αρκετές εβδομάδες .

Η ώρα μου ειχε φτάσει , αρπάζω την ευκαιρία και ορμαω της ζητάω χορό , ανταποκρίνεται θετικά και με χαμόγελο , της δίνω το πλαστικο καρτελάκι και περνάμε στον καναπέ , με έκανε κάγκελο στο δευτερόλεπτο , που κοπάναγε τις βυζαρες της στην μούρη . ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ .Μετά το πέρας του χορού την ρώτησα αν κάνει σεξ . Θετική ανταπόκριση από μέριας της και με κόστος στα 80€ .

Με πιάνει από το χέρι και πάμε στον καναπέ της αναμονής γιατί άλλοι σύναγωνιστες είχαν καταλάβει τα πριβέ δωμάτια . Ήταν όμως τελεία στιγμή για social , δεν συγκράτησα όνομα , έμαθα ωστόσο ότι είναι 24 ετών από την Βραζιλία αλλά με αφρικανικές ρίζες . Όσο ήμασταν στην αναμονή παίχτηκε πολύ μπάλαμουτι , επιτέλους το ένα από τα δυο δωμάτια άδειασε και πέρασαμε μέσα , με ξεκίνησε σε μια ακαποτη πιπα για σεμινάριο διάρκειας 10 λεπτών , βαθειά με σάλιο και Πέρασμα από αρχιδια , της έτριψα ολοκληρο το πρόσωπο με το σάλιωμενο καυλί μου ενώ αυτή με κοίταγε στα Μάτια παράλληλα έβαζα τα δάχτυλα μου στο στόμα της και τα έγλυφε με πολύ καυλα .

Ειχα μαγκώσει , είχα βιδωθεί στο καναποκρεβατο δεν ήθελα με τίποτα να βγάλω το καυλί μου από το στόμα της .

Ύστερα από σύσταση της την πήρα στα 4 , μετά από δυνατό 5 λεπτό σφυροκόπημα με αυτήν να βογγάει με αληθινές κραυγές καυλας και εμένα να τα έχω πάθει όλα νιωθοντας την στενή μαύρη και υγρή μουναρα της να τυλίγει το καυλί μου , η ώρα να της δώσω τον σπόρο μου είχε φτάσει , τραβάω το καυλί μου από την μουνα της , βγάζω την καποτα και της αδειάζω τα παιδια μου στο στόμα της με αυτήν να μην αφήνει ούτε σταγόνα . Ντύθηκαμε , γελάσαμε και φύγαμε , εκείνη για το καμαρίνι και εγώ για το τραπέζι μου .

Αυτά από μένα , καλά γαμησια σε όλους και να περνάτε καλά !
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
257
Πόντοι
21
Παίχτη αν παίχτηκε CIM είσαι δυνατός!!! Αν και ακούγεται επιστημονική φαντασία για εμάς τους μεγαλύτερους
Η αλήθεια είναι πως μου έκανε εντύπωση ακόμη και που μου πήρε πίπα χωρίς προφυλακτικό , στα στριπ από ότι έχω ακούσει το τσιμπουκι πάντα με καποτα το κάνουν , δεν μιλάμε καν για cim δεν έχω ακούσει καμία κοπέλα να κάνει σε στριπ .
Γενικά η κοπέλα πάντως είχε παρα πολύ καλή συμμετοχή και όρεξη .
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
865
Κριτικές
1
Like
2.325
Πόντοι
446
Η αλήθεια είναι πως μου έκανε εντύπωση ακόμη και που μου πήρε πίπα χωρίς προφυλακτικό , στα στριπ από ότι έχω ακούσει το τσιμπουκι πάντα με καποτα το κάνουν , δεν μιλάμε καν για cim δεν έχω ακούσει καμία κοπέλα να κάνει σε στριπ .
Γενικά η κοπέλα πάντως είχε παρα πολύ καλή συμμετοχή και όρεξη .
Αμα σε γουστάρει μια εργάτρια του σεξ θα σου δώσει με τη θέληση της κάτι παραπάνω αφιλοκερδώς το έχω παρατηρήσει με αρκετές εργάτριες στην μπουρδελοκαριέρα μου.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
257
Πόντοι
21
Αμα σε γουστάρει μια εργάτρια του σεξ θα σου δώσει με τη θέληση της κάτι παραπάνω αφιλοκερδώς το έχω παρατηρήσει με αρκετές εργάτριες στην μπουρδελοκαριέρα μου.
Δεν ξέρω αν είχε να κάνει σχέση με αυτό , μπορεί απλα το προγραμμα της να περίλαμβανει και αυτές τις έξτρα υπηρεσίες που οι υπόλοιπες κοπέλες δεν έχουν , μπορεί και όχι , προχωράμε :hi:
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
122
Like
340
Πόντοι
21
Καλημέρα και χρόνια πολλά. Ακαποτο τσιμπουκι κάνουν παρά πολλές εδώ και χρόνια δεν ειναι κάτι το φοβερό και τρομερό ή επιστημονική φαντασία. Ειδικά αν με μια κοπέλα βρεις χημεία και σε γουστάρει και εκείνη τότε μπορείς να πάρεις παρά πολλά δώρα. Προϋπόθεση όπως λέω παντα να είσαι καθαρός και σοβαρός απέναντι της. Τώρα την κοπέλα που λέει ο φίλος παραπάνω την λένε Σολ γιατί πήγα χθες μια βόλτα και έκανα ένα χορό μαζί της αλλά δεν προχώρησα για κάτι παραπάνω. Αρκετός κόσμος και τ κορίτσια να πηγαίνουν ταπα για χορούς και πριβε. Πηρα χορό με μαρτσελα και ρουμπι πολύ καλές και οι 2 και κάνουν και πριβε. Καλά ν περνάτε με υγεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom