Νέα

GNTM 2

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 247K
  • Ετικέτες
    gntm reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε πως θα είναι το επόμενο GNTM ;;

  • Κάτια Ταραμπάνκο

    Ψήφοι: 110 31,1%
  • Σουζάνα Κουόλ

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Μαρτίνα Χαφιιτσούκ

    Ψήφοι: 1 0,3%
  • Άννα Χατζή

    Ψήφοι: 4 1,1%
  • Αργυρώ Μαγγλάρη

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Ασημίνα Χαρίτου

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Κέισι Μίζιου

    Ψήφοι: 49 13,8%
  • Κατερίνα Πεφτίτση

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Άννα-Μαρία Ηλιάδου

    Ψήφοι: 51 14,4%
  • Γκλόρια Ντενίκη

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Εμμανουέλα Μάινα

    Ψήφοι: 9 2,5%
  • Ίλντα Κρόνι

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Ελευθερία Καρναβά

    Ψήφοι: 25 7,1%
  • Κωνσταντίνα Φλώρου

    Ψήφοι: 13 3,7%
  • Ιωάννα Κυρίτση

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Λυδία Κατσανικάκη

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Μαρίνα Γρηγορίου

    Ψήφοι: 11 3,1%
  • Μαρία Μιχαλοπούλου

    Ψήφοι: 8 2,3%
  • Όλγα Καλογήρου

    Ψήφοι: 1 0,3%
  • Νίνα Τζιβανίδου

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Σίλια Ευαγέλλου

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Πόπη Γαλετσά

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Σπυρούλα Κάιζερ

    Ψήφοι: 10 2,8%
  • Χαρά Παππά

    Ψήφοι: 33 9,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    354

Επισκέπτης

Οι "περίεργες" δοκιμασίες είναι απλά τεστ ψυχικής αντοχής,

για να γίνει η τελική επιλογή των πιο αποφασισμενων,

να μπουν και να εξελιχθούν σε αυτό το χώρο.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Μην ακούω βλακείες.Αυτες οι δοκιμασίες είναι καθαρά θέμα τηλεθέασης. Δοκιμάζουν τις αντοχές των διαγωνιζομένων που θα καταλήξουν να δίνουν giveaway στο instagram, σε πάνελ κουτσομπολιστικων εκπομπών και ως "ηθοποιοί" σε αποτυχημένες παραστάσεις/ταινίες. Για γέλια.

Απορία: Τι δουλειά έχουν φωτογραφίες περσινών συμμετεχόντων σε αυτό το νήμα, αφού υπάρχει το περσινό νήμα για να βρει κάποιος φωτογραφίες τους. Όχι τίποτα άλλο γεμίζουν οι σελίδες με άσχετες φωτογραφίες και κάποιος πρέπει να ψάξει αρκετά πίσω αν θέλει κάτι από το φετινό.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.686
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Μυτούδες, κοντοστούμπες, χοντρές, στραβομούρες, δυσανάλογες, όλες αυτές θέλουν να γίνουν μοντέλα.
Καθρέπτη δεν έχουν σπίτι τους; Αλλά τι να λέμε.. αν στα f/b, insta, και ο περίγυρος τους λένε ότι είσαι
μια Θεά παίρνουν τα μυαλα τους αέρα, πηγαίνουν στο gntm και τρώνε τα μούτρα τους μετά  :grin:
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Μυτούδες, κοντοστούμπες, χοντρές, στραβομούρες, δυσανάλογες, όλες αυτές θέλουν να γίνουν μοντέλα.
Καθρέπτη δεν έχουν σπίτι τους; Αλλά τι να λέμε.. αν στα f/b, insta, και ο περίγυρος τους λένε ότι είσαι
μια Θεά παίρνουν τα μυαλα τους αέρα, πηγαίνουν στο gntm και τρώνε τα μούτρα τους μετά  :grin:
Μα δεν τρώνε τα μούτρα τους, αυτό είναι το θέμα. Οι περισσότερες έτσι και αλλιώς δεν πήγαν για να γίνουν μοντέλα. Πήγαν για "λίγη" δημοσιότητα, για να αυξήσουν τους "followers" στο instagram, για να "ανοίξουν" κανάλι στο youtube, έτσι ώστε να κερδίσουν κάνα λεφτο ακούραστα. Ήδη η χοντρή με τα μπλε μαλλιά, έχει διπλασιάσει τους ακόλουθους στο instagram. Φαντάσου τι θα γίνει με τα σχετικά καλά "κομμάτια".
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Αυτά μόνο στην ελλάδα.. Πως καταντήσαμε έτσι ρε γ@μωτη μου ;  :S
Δεν νομίζω μόνο στην Ελλάδα. Και στο εξωτερικό όταν κάποιος συμμετέχει σε ριάλιτι, αυξάνεται η δημοτικότητα του.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.686
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Δεν νομίζω μόνο στην Ελλάδα. Και στο εξωτερικό όταν κάποιος συμμετέχει σε ριάλιτι, αυξάνεται η δημοτικότητα του.
ρε τυπάκο στο εξωτερικό βρίσκεις όμορφη γκόμενα και στα μ.μ.μ.  Ενώ στην ελλάδα μόνο στις πασαρέλλες και Αν.. 
Που να συγκριθούν τώρα οι ξένες με αυτές τις χαζοχαρούμενες βουτυρομπεμπέκες  :S
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
ρε τυπάκο στο εξωτερικό βρίσκεις όμορφη γκόμενα και στα μ.μ.μ.  Ενώ στην ελλάδα μόνο στις πασαρέλλες και Αν.. 
Που να συγκριθούν τώρα οι ξένες με αυτές τις χαζοχαρούμενες βουτυρομπεμπέκες  :S
Ρε τυπε και εσύ είσαι λιγουλακι υπερβολικός. Έχω ταξιδέψει σε Λονδίνο και Παρίσι και δεν είδα (συγκριτικά με τον πληθυσμό) πολλές όμορφες στα Μ.Μ.Μ.. Πιο πολλές έχω δει σε λεωφορείο που πάει στην πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ρε τυπε και εσύ είσαι λιγουλακι υπερβολικός. Έχω ταξιδέψει σε Λονδίνο και Παρίσι και δεν είδα (συγκριτικά με τον πληθυσμό) πολλές όμορφες στα Μ.Μ.Μ.. Πιο πολλές έχω δει σε λεωφορείο που πάει στην πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου.
παρισι και λονδινο ποσες δεν φορουσαν μπουργκα στα μμμ για να τις δεις????

(εχω παει και παρισι) στην λυων που βλεπεις κυριως γαλλιδες, ή οι μισες που εβλεπα στην γενευη και ηταν ντοπιες ή στην τσεχια και αλλου:

ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΧΟΝΤΡΕΣ.

και κοντες 1 στις 10.

και το προσωπο τους λογω προσαρμογης στο κλιμα εχει λεπτοτερη μυτη ΣΕ ΟΛΕΣ.

και μας λες οτι η 1,60 ελληνιδα με τα παραπανισια κιλα και την ποντιακη μυτη ειναι ομορφοτερη???

τι πινεις?

υγ. σε φοιτητριες 18-22 (γραμμη πανεπιστ-ζωγραφ, ή περιοχη πανεπιστημιου θεσσαλονικη, ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΙ ΞΕΝΕΣ ΟΙ ΕΡΑΣΜΙΑΚΕΣ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 100 ΜΕΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΑΧΛΑΔΟΚΩΛΟ ΤΗς ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗΣ)σχεδον ολες φαινονατι ομορφες λογω ηλικιας σε ολες τις ευρωπαικες χωρες, μετα τι γινεται? στο μπελ αιρ της γενευης δεν εβλεπα κοντοχοντρες οπως στην τσιμισκη της θεσσαλονικης
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
παρισι και λονδινο ποσες δεν φορουσαν μπουργκα στα μμμ για να τις δεις????

(εχω παει και παρισι) στην λυων που βλεπεις κυριως γαλλιδες, ή οι μισες που εβλεπα στην γενευη και ηταν ντοπιες ή στην τσεχια και αλλου:

ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΧΟΝΤΡΕΣ.

και κοντες 1 στις 10.

και το προσωπο τους λογω προσαρμογης στο κλιμα εχει λεπτοτερη μυτη ΣΕ ΟΛΕΣ.

και μας λες οτι η 1,60 ελληνιδα με τα παραπανισια κιλα και την ποντιακη μυτη ειναι ομορφοτερη???

τι πινεις?
Ηρέμησε τυπε, απλώς λέω ότι το που και πότε θα δεις όμορφες κοπέλες είναι σχετικό. Πολύ πιθανόν οι διαδρομές στο μετρό του Λονδίνου και του Παρισιού να μην ήταν και οι αντιπροσωπευτικοτερες (αν και στο Λονδίνο, είδα παρά πολλές χοντρές που δεν το πίστευα). Έτσι και στην Ελλάδα άλλης ποιότητας γυναίκες θα δεις στα ΜΜΜ των υποβαθμισμένων ή/και εργατικών περιοχών και άλλης ποιότητας γυναίκες κοντά σε πανεπιστήμια, στην Κηφισιά και στην Γλυφάδα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
οι ελλεεινιδες αντικειμενικα ειναι κατω απο τον μεσο ορο παγκοσμιως

οι περισσοτερες εχουν κοντα ποδια, χοντρους αστραγαλους, χαλαροτητα και κυτταριτιδα στα μπουτια, ανοιχτη λεκανη, στενους ωμους και εντονη τριχοφυια

αυτα τα ονομαζουμε με τον γενικο ορο "μεσογειακη ομορφια" για να τους χρυσωσουμε το χαπι

αντικειμενικα ομορφες γυναικες εχουν τα σλαβικα κρατη, τα σκανδιναβικα κρατη και κυριως η σουηδια και η λατινικη αμερικη
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Εντάξει ρε τύποι με πεισατε οτι οι ελλεεινιδες είναι οι πιο άσχημες παγκοσμίως. Έχω όμως μια απορία, τι κάνετε εδώ. Εγώ αν δεν μπορούσα τόση ασχήμια θα προσπαθούσα να βρω δουλειά στο εξωτερικό, σοβαρά τώρα (πέραν άλλων οικονομικών λόγων). Σε ρίχνει ψυχολογικά  η ασχήμια, δεν θα μπορούσα να μείνω σε έναν τόπο. Επίσης γιατί οι περισσότεροι παραπονούνται ότι οι ελλεεινιδες, δεν τους κάθονται; Κανονικά θα πρέπει να είναι χαρούμενοι που δεν τους κάθονται τέτοια μπάζα και να αδιαφορούν. Επίσης γιατί κάποιοι παραπονούνται που οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και άλλες φυλές; Αφού είναι τόσο άσχημες και οι Έλληνες δεν τις θέλουν, τι να κάνουν και αυτές να μείνουν αγαμητες;
Σε γενικές γραμμές αφού δεν τις θέλουμε τις ελλεεινιδες γιατί στα μισά νήματα εδώ μέσα, ασχολούμαστε με αυτές;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.686
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Πιο πολλές έχω δει σε λεωφορείο που πάει στην πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου.
Εχω ταξιδέψει σε όλες σχεδόν χώρες της ευρώπης και δ.αμερική,
σε κάποιες απο αυτές είχα ζήσει κιόλας. Οπότε άστο..  με τα τσικό της γ' εθνικής
Ακόμη και στην παραπάνω ψηφοφορία ξένη προηγείται και με διαφορα..
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Εχω ταξιδέψει σε όλες σχεδόν χώρες της ευρώπης και δ.αμερική,
σε κάποιες απο αυτές είχα ζήσει κιόλας. Οπότε άστο..  με τα τσικό της γ' εθνικής
Ακόμη και στην παραπάνω ψηφοφορία ξένη προηγείται και με διαφορα..
Έχεις ταξιδέψει με γεια σου και χαρά σου! Γιατί δεν έμεινες και εκεί; Και οι ψηφοφορίες δεν μου λένε κάτι. Μπορεί να ψήφισαν το πρώτο όνομα που διάβασαν. Εσένα σου αρέσει η συγκεκριμένη που προηγειται; Γιατί εγώ την θεωρώ συνηθισμενη. Δεν μοιάζει καθόλου με Ουκρανή, έχει ελληνιδοφατσα, χοντρούς αστραγάλους, λίγο μπυροκοιλι και τατουάζ.Κανονικη ελλεεινιδα δηλαδή. Μήπως για αυτό την ψηφίζουν;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.686
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Έχω όμως μια απορία, τι κάνετε εδώ. Εγώ αν δεν μπορούσα τόση ασχήμια θα προσπαθούσα να βρω δουλειά στο εξωτερικό,
σοβαρά τώρα (πέραν άλλων οικονομικών λόγων). Σε ρίχνει ψυχολογικά  η ασχήμια, δεν θα μπορούσα να μείνω σε έναν τόπο.
Μπορείς όμως να είσαι ελλάδα και να ασχολείσαι μόνο με ξένες γκόμενες όπως και εγω
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Μπορείς όμως να είσαι ελλάδα και να ασχολείσαι μόνο με ξένες γκόμενες όπως και εγω
Αφού ασχολεισαι με ξένες γκόμενες, τι σε ενδιαφέρει πως συμπεριφέρεται στις σχέσεις της η ελλεεινιδα και αν πάει με μαύρους (έχω διαβάσει απόψεις σου). Εγώ θα αδιαφορουσα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.686
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Αφού ασχολεισαι με ξένες γκόμενες, τι σε ενδιαφέρει πως συμπεριφέρεται στις σχέσεις της
η ελλεεινιδα και αν πάει με μαύρους. Εγώ θα αδιαφορουσα.
Γιατί η νέα γενιά των ελλεεινίδων που είναι γύρω μας δεν έχουν αξίες και με
τις επιλογές τους υποβαθμίζονται όταν πηγαίνουν με τριτοκόσμιους. Αν πήγαιναν πχ.
με εναν ισπανό , ιταλό, ολλανδό, ελβετό, κανείς δεν θα μιλούσε..
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Γιατί η νέα γενιά των ελλεεινίδων που είναι γύρω μας δεν έχουν αξίες και με
τις επιλογές τους υποβαθμίζονται όταν πηγαίνουν με τριτοκόσμιους. Αν πήγαιναν πχ.
με εναν ισπανό , ιταλό, ολλανδό, ελβετό, κανείς δεν θα μιλούσε..
Ρε τυπε εσύ που είσαι και πολυταξιδεμένος δεν έχεις παρατηρήσει τι γίνεται τα τελευταία χρόνια στην βόρεια Ευρώπη με τις σχέσεις "τριτοκοσμικών" και μαύρων με βορειοευρωπαιες. Εδώ διάσημες μουναρες έχουν δημιουργήσει οικογένεια με τέτοιους τύπους. Και; Μην σου πω ότι η ελλεεινιδα είναι "ρατσιστρια" σε τέτοια θέματα, δεν θέλει να τους βλέπει. Βέβαια, άμα η πλειοψηφία των Ελλήνων τις θεωρεί άσχημες και τις απορρίπτει, τι θα κάνει και η καημένη ελλεεινιδα για να ικανοποιήσει την καύλα της; Θα στραφεί σε αυτούς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom