Νέα

Γνωρίζουν οι γυναίκες/κοπέλες σας τη συμμετοχή σας στο bourdela.com;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γνωριζει η γυναικα/κοπελα σας την υπαρξη-συμετοχη σας στο www.bourdela.tv ?

  • Ναι!

    Ψήφοι: 19 28,4%
  • Οχι!Τρελος εισαι ρε, θα με σκοτωνε...

    Ψήφοι: 38 56,7%
  • Φυσικά! Είναι κ μέλος...

    Ψήφοι: 10 14,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    67

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
ακουσε...οταν μου ειπε ο θειος μου οτι πηγαν διακοπες, οικογενειακα, σε μια πολη του Νεπαλ, οτι ετρωγαν σε ενα εστιατοριο και ηρθε ενας αγνωστος με την κορη του και ο "πατερας" της κοπελας κρατουσε ενα πιστοποιητικο γεννησης και κατι εξετασεις για να αποδειξει την υγεια της κορης του, την οποια, πουλουσε για 20 ευρω [ δεν ξερω το δικο τους νομισμα για να σου πω ] αλλα μου εκανε την ισοτιμια για να μου πει οτι με 20 ευρω εκει ζεις πλουσιοπαροχα...τεςπα.. ζητω ειλικρινη συγνωμη που ειπα κατι τετοιο, ειαι βαρυ, οντως, αλλα οχι οτι σε αυτες τις χωρες που 2 στους 3 ειναι κατω απο το οριο της φτωχειας και της εξαθλιωσης δεν βασιλευει η βιομηχανια του πληρωμενου ερωτα..αν ειναι δυνατον.... και παλι συγνωμη, ακομη και στον [astrahan]mind?... και δεν εχω παιδια...αυτο με το πατερα μου θα ελεγα οτι ηταν εξισου βαρυ...παρ'το πισω...

Συνεχιζεις να λες μαλακιες και να εκτιθεσαι ρε καραγκιοζη. Ο θειος σου ειναι μεγαλος παραμυθας και μαλακας σαν και εσενα..
Βγες απο την φουσκα σου ρε βλαμμενε.. που νομιζεις οτι ζεις?
Επειδη μερικοι ανθρωποι ειναι φτωχοι πιανουν τουριστες και τους πουλαν τα παιδια τους? Ή τα στελνουν να γαμηθουν με την ευχη τους..

Εισαι τριβλακας και καταλαβαινω οτι δεν υπαρχει πιθανοτητα να συζητησω μαζι σου.. Και η βλακεια σου σε κανει να λες χοντρες μαλακιες. Να το προσεξεις
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
mind εκτος απο μυαλο, σημαινει και πειραζει, ενοχλει.. εισαι ηλιθιος και δεν περιμενα να γμωριζεις

ο κοσμος σου ειναι μια τηλεοραση μαλακα.. κατσε και μαθε στην τηλεοραση τι γινεται στον κοσμο.. δωσε συμβουλες σε αλλους περι συμπεριφορας και μην κανεις τιποτα εσυ για να αλλαξεις το ποσο μαλακας εισαι...ντρομπακος δεν ξερω τι σημαινει αλλα φανταζομαι οτι ηθελες να γραψεις «τρομπακο» εκ του τρομπα...

εχει διαφορα να συμβαινει η κακοποιηση παιδιων, με το να υπονοεις ή να προτρεπεις καποιον να το κανει...
ακομα δεν απαντησες στις ερωτησεις μου..

για να ξερεις επειδη τους παιδεραστες τους σιχαινομαι εκανα αναφορα στο συντονιστη για το μαλακισμενο σχολιο σου. ειμαστε δυστηχως σε ενα ηλεκτρονικο ιστοτοπο και μονο αυτο μπορω να κανω.. πολυ θα ηθελα να σου ξεριζωσω τα μικρα σου ερχιδακια και να στα δωσω να τα φας..

μαλλον δεν καταλαβες οτι αναγνωρισα το λαθος μου και προσπαθεις να δημιοργησεις καποιο "κλιμα" εντπωσιασμου μεσω προσβολων...αναμενομενη αντιδραση απο καποιον που πηγαινει σε ξενες χωρες προκειμενου να γαμησει φτηνοτερα [!!!]...οχι οτι ολοι ειναι ετσι αλλα υπαρχοει και η εξαιρεση στον κανονα, εσυ!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Συνεχιζεις να λες μαλακιες και να εκτιθεσαι ρε καραγκιοζη. Ο θειος σου ειναι μεγαλος παραμυθας και μαλακας σαν και εσενα..
Βγες απο την φουσκα σου ρε βλαμμενε.. που νομιζεις οτι ζεις?
Επειδη μερικοι ανθρωποι ειναι φτωχοι πιανουν τουριστες και τους πουλαν τα παιδια τους? Ή τα στελνουν να γαμηθουν με την ευχη τους..

Εισαι τριβλακας και καταλαβαινω οτι δεν υπαρχει πιθανοτητα να συζητησω μαζι σου.. Και η βλακεια σου σε κανει να λες χοντρες μαλακιες. Να το προσεξεις

ομοιως ομοιω αει πελαζει αλλα λαθος, ομοιως σου δεν υπαρχει!!! ξεπερνας ολα τα ορια...

εσυ να προσεξεις που γυρνοβολας...κακομοιρη...παιδια εχεις δεν μας ειπες;;; πως θες να σε φωναζουν;;;
 

Επισκέπτης
μαλλον δεν καταλαβες οτι αναγνωρισα το λαθος μου και προσπαθεις να δημιοργησεις καποιο "κλιμα" εντπωσιασμου μεσω προσβολων...αναμενομενη αντιδραση απο καποιον που πηγαινει σε ξενες χωρες προκειμενου να γαμησει φτηνοτερα [!!!]...οχι οτι ολοι ειναι ετσι αλλα υπαρχοει και η εξαιρεση στον κανονα, εσυ!!!
δλδ το θεωρεις λογικο να πληρωνει καποιος τα κερατα του να παει μεχρι εκει, απλα και μονο για να γαμησει φτηνα??
εισαι πολυ απολυτος σε οσα λες παντως..  :rolleyes:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
δλδ το θεωρεις λογικο να πληρωνει καποιος τα κερατα του να παει μεχρι εκει, απλα και μονο για να γαμησει φτηνα??
εισαι πολυ απολυτος σε οσα λες παντως..  :rolleyes:

για εμενα δεν ειναι λογικο..

αυτο προσπαθω να σου εξηγησω...δεν πληρωνει σχεδον τιποτα..μονο τα εισητηρια... για το φαι;;; ο αστακος κανει πιο λιγο και απο ενα σαντουιτς απο την Αθηνα...

ψαξε λιγο το φορουμ...υπαρχει ολοκληρη ενοτητα για την Ασια



[ αναγνωρισα το λαθος μου...που βλεπεις οτι ειμαι απολυτος;;; ]

την διαμαχη την κοβω εδω...απολογιθηκα για το λαθος μου, επειδη συνειδητοποιησα την βλακεια που ειπα, οχι για καποιον αλλο λογο... και που'σαι [astrahan]mind? .. αν εχεις δικιο για το θεμα του Ασιατικου μπραβο σου...ντροπη σου να μιλας ετσι ακομη και αν ειπα κατι λαθος...τελος
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
mind εκτος απο μυαλο, σημαινει και πειραζει, ενοχλει.. εισαι ηλιθιος και δεν περιμενα να γμωριζεις

ο κοσμος σου ειναι μια τηλεοραση μαλακα.. κατσε και μαθε στην τηλεοραση τι γινεται στον κοσμο.. δωσε συμβουλες σε αλλους περι συμπεριφορας και μην κανεις τιποτα εσυ για να αλλαξεις το ποσο μαλακας εισαι...ντρομπακος δεν ξερω τι σημαινει αλλα φανταζομαι οτι ηθελες να γραψεις «τρομπακο» εκ του τρομπα...

εχει διαφορα να συμβαινει η κακοποιηση παιδιων, με το να υπονοεις ή να προτρεπεις καποιον να το κανει...
ακομα δεν απαντησες στις ερωτησεις μου..

για να ξερεις επειδη τους παιδεραστες τους σιχαινομαι εκανα αναφορα στο συντονιστη για το μαλακισμενο σχολιο σου. ειμαστε δυστηχως σε ενα ηλεκτρονικο ιστοτοπο και μονο αυτο μπορω να κανω.. πολυ θα ηθελα να σου ξεριζωσω τα μικρα σου αρχιδακια και να στα δωσω να τα φας..

αστο να μιλαει μωρε το 19χρονο.. ;)

παει για ban στο χαλαρο..
 

Επισκέπτης
για εμενα δεν ειναι λογικο..

αυτο προσπαθω να σου εξηγησω...δεν πληρωνει σχεδον τιποτα..μονο τα εισητηρια, το φαι;;; ο αστακος κανει πιο λιγο και απο ενα σαντουιτς απο την Αθηνα...

ψαξε λιγο το φορουμ...υπαρχει ολοκληρη ενοτητα για την Ασια

σου ξαναλεω οτι γινεσαι απολυτος σε οσα λες χωρις καν να ξερεις τον αλλον. ειπες πριν μια μαλακια, κι αντι να το κοψεις που προσβαλες καποιον τοσο, συνεχιζεις να του τη λες. γιατι?
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
μαλλον δεν καταλαβες οτι αναγνωρισα το λαθος μου και προσπαθεις να δημιοργησεις καποιο "κλιμα" εντπωσιασμου μεσω προσβολων...αναμενομενη αντιδραση απο καποιον που πηγαινει σε ξενες χωρες προκειμενου να γαμησει φτηνοτερα [!!!]...οχι οτι ολοι ειναι ετσι αλλα υπαρχοει και η εξαιρεση στον κανονα, εσυ!!!

Κανενα κλιμα. Προσπαθω να σου πω οτι εισαι μαλακας.

Συνεχισε τωρα με το υφος του κλαμενου μουνιου, που πολυ επιτυχημενα πηρες να προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι.. Νοιωθεις προσβεβλημενος ρε νουμερο που μου ειπες να γινω παιδεραστης? Που την αγνοια σου την καλυπτεις με εκπομπες του Σκαι, και κρινεις ανθρωπους?
Επειδη αναγνωρισα οτι εισαι μαλακας, δεν σε προσβαλω, χαρη σου κανω..

και μια συμβουλη, αφου σου ειπα οτι οσο συνεχιζεις θα εκτιθεσαι..
μπορεις να ψαξεις με προσαρμοσμενη αναζητηση στο θεμα "Ταιλανδη σεξ τριπ" για τα ποστ που εχω κανει...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λυκε σε αγαπαω σε εκτιμαω,αυτο που ειπες ηταν τρελο ακυρο και ασχετο και ακρως προσβλητικο....ζητα συγγνωμη ή διεγραψε το ποστ και μην το συνεχιζεις....
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
αστο να μιλαει μωρε το 19χρονο.. ;)

παει για ban στο χαλαρο..

ωχχχχχχ...δεν μπορεσε μονος του και βρηκε συμμαχο...

σου ξαναλεω οτι γινεσαι απολυτος σε οσα λες χωρις καν να ξερεις τον αλλον. ειπες πριν μια μαλακια, κι αντι να το κοψεις που προσβαλες καποιον τοσο, συνεχιζεις να του τη λες. γιατι?

δες καλυτερα σε παρακαλω...
 

Επισκέπτης


δεν χρειαζομαι να δω κατι, ξερω για τι πραγμα μιλαω.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Κανενα κλιμα. Προσπαθω να σου πω οτι εισαι μαλακας.

Συνεχισε τωρα με το υφος του κλαμενου μουνιου, που πολυ επιτυχημενα πηρες να προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι.. Νοιωθεις προσβεβλημενος ρε νουμερο που μου ειπες να γινω παιδεραστης? Που την αγνοια σου την καλυπτεις με εκπομπες του Σκαι, και κρινεις ανθρωπους?
Επειδη αναγνωρισα οτι εισαι μαλακας, δεν σε προσβαλω, χαρη σου κανω..

και μια συμβουλη, αφου σου ειπα οτι οσο συνεχιζεις θα εκτιθεσαι..
μπορεις να ψαξεις με προσαρμοσμενη αναζητηση στο θεμα "Ταιλανδη σεξ τριπ" για τα ποστ που εχω κανει...

οκ...ειπα οτι ηταν λαθος μου...προς τι επιμονη...τι θες να κερδισεις;;

λυκε σε αγαπαω σε εκτιμαω,αυτο που ειπες ηταν τρελο ακυρο και ασχετο και ακρως προσβλητικο....ζητα συγγνωμη ή διεγραψε το ποστ και μην το συνεχιζεις....

ζητησα ρε συ gl...ειλικρινα λεω οτι δεν ηθελα να προσβαλλω, δεν το αντιληφθηκα...
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
οκ...ειπα οτι ηταν λαθος μου...προς τι επιμονη...τι θες να κερδισεις;;

ζητησα ρε συ gl...ειλικρινα λεω οτι δεν ηθελα να προσβαλλω, δεν το αντιληφθηκα...

Παρε μια μουτζα...

(βαλτε ενα εμοτικον μουτζας σας παρακαλω)
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
το χεισ πει στη γκομενα σου και στη γκυναικα σου οτι εισαι μελοσ του πορδελλα.tv? ;) :think:
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
το χεισ πει στη γκομενα σου και στη γκυναικα σου οτι εισαι μελοσ του πορδελλα.tv? ;) :think:
αρχηγε κοψε την μερεντα για λιγο καιρο,γιατι βλεπω αρχισε να σε χαλαει.
ασχολησου και με τον μουνι λιγο.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
το χεισ πει στη γκομενα σου και στη γκυναικα σου οτι εισαι μελοσ του πορδελλα.tv? ;) :think:

Tύπε μου με ανησυχείς τώρα τελευταία. Θες να νοικοκυρευτείς και ν'αφήσεις τα πορδέλλα; :think:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Tύπε μου με ανησυχείς τώρα τελευταία. Θες να νοικοκυρευτείς και ν'αφήσεις τα πορδέλλα; :think:
Τα πορδελα δεν σταματώνται  αμα τα αρχισεις  :rockon: :rockon:

Πιστευω να το ασπαζεται αυτο κι ο μερεντογιασου και να συνεχισει τις γκωνλικες συνευρεσεις στους οικους και να ενημερωνει το σαιτ για τις καλες μερεντες  :zfuck: :zfuck:

Τυπε σε εδωσα ξερα οτι εγκατελειψες το μαραθωνιο  :2funny: :2funny:

 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τα πορδελα δεν σταματώνται  αμα τα αρχισεις  :rockon: :rockon:

Πιστευω να το ασπαζεται αυτο κι ο μερεντογιασου και να συνεχισει τις γκωνλικες συνευρεσεις στους οικους και να ενημερωνει το σαιτ για τις καλες μερεντες  :zfuck: :zfuck:

Κι εγώ πιστεύω ότι ο γιάσου είναι πολύ σκληρός για να πεθάνει. :rockon:
Μετά την πρέζα η μερέντα... μετά τη μερέντα το χάος... :zfuck:

Τύπε μπες τσατ γιατί στο φόρουμ παίζει πολύ κωλοδάχτυλο και θα φάμε καμιά ξώφαλτση. :badair:
 

Επισκέπτης
Εγω λεω οτι μπαινω και διαβαζω απλα τα αρθρα γιατι ειναι ενδιαφερον και πως ειναι το καλυτερο σαιτ για τετοια!.....απλα δεν εχω πει οτι ειμαι μελος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom