Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Η 25χρονη Louise είναι barwoman και τον τελευταίο καιρό το μόνο που κάνει στο internet είναι να ψάχνει άγνωστους άντρες για να βρεθούν ερωτικά...

Σε ποιό bar δουλεύει το κορίτσι κ σε ποιά sites έχει profil; :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τό λέω από τήν αρχη οτι ειμαι παντρεμενος,θελω να ειμαι ξεκαθαρος σε αυτό,γι'αυτο και ψαχνω
κυρίως παντρεμένες ή ελευθερες που δείχνουν ότι δεν θα είχαν πρόβλημα να "γνωρίσουν" παντρεμένο.Εξαλλου αν έλεγα ότι είμαι ελευθερος θα τους φαινόταν φυσικό να με παιρνουν τηλ. ότι ώρα θέλουν η ακομα και να ερθουν και σπίτι μου  και εκει θα ερχόμουν σε δυσκολη θεση.
Εσυ πως αντιμετώπιζες τετοιες καταστασεις?
εχω βρει ενα παραμύθι που κολλάει καλά για το σπίτι. Όσο για τα υπόλοιπα, έχω το πλεονέκτημα πως η δουλειά μου είναι πολύ εκτός Ελλάδος.
Πάντως όποτε δήλωσα παντρεμένος, μόνο που για λύηση δεν με είχανε...άσε τη ναφθαλίνη που έτρωγα....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
οχι ισως ΣΙΓΟΥΡΑ.Στα τσατ γαμας την ωρα σου κ τη ζωη σου γενικοτερα.Ειδικα αν καποιος ειναι ωραιος κ γατος ειναι αυτοκτονια να χαραμιζει την ωρα του κ το μυαλο του συνομιλωντας με διαφορα γαμωνικνειμς
ναι, αλλά μην ξεχνάς πως μπορεί ταυτόχρονα να είναι ΚΑΙ παντρεμένος καιμε λίγο χρόνο διαθέσιμο. Οπότε προτιμάται αυτός ο τρόπος. Αυτο που με ανησυχεί στη νεολαία (και είναι και ο λόγος που με χαλάει η φάση όλο και πιο πολύ ) είναι πως πολλές κοπέλες (και νεαροί) ενδιαφέρονται για cyber. Δεν έχω καταλάβει ακόμα τι σκατά σου προσφέρει αυτό. μαλακία τραβάς. και αν έχεις κάμερα σε βλέπει ο άλλος-η να τραβάς τη μαλακία σου...σπουδαία τα λάχανα.
θέλω να πω..δεν είναι γαμήσι αυτό. Αλλά μετά σου εμφανίζονται όλα τα 18χρονα και σου λένε πως είναι έμπειρες!!
 

Enaeritis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Η 25χρονη Louise είναι barwoman και τον τελευταίο καιρό το μόνο που κάνει στο internet είναι να ψάχνει άγνωστους άντρες για να βρεθούν ερωτικά. Εχει μανία δεν είναι φυσιολογικό αυτό, έχει βρει πάνω από 200 από κει μέσα. Όπως λέει για να υπερασπιστεί την συνήθειά της είναι πολύ πιο ασφαλές από αυτό που κάνουν οι φίλες της, που βρίσκουν δηλαδή συντρόφους από τα clubs. Γιατι στο internet μπορεί και να τσεκάρει λίγο διάφορα για τον υποψήφιο ενώ στο κλαμπ δεν το κάνεις. Στα μελλοντικά της σχέδια είναι να παντρευτεί οπότε κάποια στιγμή θα το σταματήσει αυτό το χούι...
]


Σε ποιό bar δουλεύει το κορίτσι κ σε ποιά sites έχει profil;


Ρε μεγαλε τι κανεις;

Απαντας στο forum ρωτωντας τον εαυτο σου;

Πας καλα;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
ξερει κανεις τι παιζει στο tagged?
πολυ φασαρια για το τιποτα φιλε,,,,,,εκανα λογαριασμο στο tagged για να δω και :jerking: :jerking: :jerking:
πρεπει να εχεις μεγαλη κωλφαρδια για να σου κατσει κατι,,,και βασικα εγω με τον τροπο που λειτουργει και αυτο και το facebook ξενερωνω...αλλα και παλι δεν εχεις να χασεις τιποτα.........ειδηκα το facebook...............πολθ μεγαλη μαλακια
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρετε κανένα σαιτ με αγγελίες γνωριμιών ; Είναι πιο καλός τρόπος από το κωλοτσατ και τουλάχιστον ξέρεις πως αυτές που βάζουν ψάχνονται...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Παίδες και γω θα συμφωνησω οτι πολυ δυσκολο να σου κατσει κατι καλο απο αυτα τα μερη..
προτων γιατι αναγκαστικα αν ειναι αξιολογη θα θελει φωτο δικη σου κι τετοια και δευτερον αν ειναι αξιολογη δεν περιμενη απο εκει να κανει την τυχη της..
:think: :think:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
http://[URL unfurl="true"]www.pcw.gr/files/Image/Facebook-giftshop.jpg[/img[/URL]]

[b]To Facebook γίνεται 5[/b]

To [url=http://[video]www.facebook.com][u]Facebook[/u][/url[/video]] γιορτάζει τα πέμπτα του γενέθλια απο την πρώτη πλέον θέση στις ιστοσελίδες, ξεπερνώντας το πρωτοπόρο στον τομέα αυτό MySpace.

Η πρωτοπορία του Facebook έναντι του [url=http://[URL unfurl="true"]www.myspace.com][u]MySpace[/u][/url[/URL]] δεν είναι μόνο σε επίπεδο χρηστών αλλά και σε μοναδικούς επισκέπτες (unique visitors) στην σελίδα του. Συγκεκριμένα, η έρευνα της εταιρίας στατιστικών ερευνών για το διαδίκτυο ComScore Inc., αποκαλύπτει πως για τον μηνα Δεκέμβριο το facebook δέχτηκε την επίσκεψη 222 εκατομμυρίων μοναδικών επισκεπτών ενώ το MySpace μόνο... 125 εκατομμύρια.

Το Facebook του οποίου οι χρήστες ξεπερνούν τα 150 εκατομμύρια, γιορτάζει τα πέμπτα του γενέθλια προσφέροντας σε όλα του τα μέλη ένα εικονικό δώρο το οποίο με τη σειρά τους μπορούν να στείλουν στους φίλους τους μέσα από το site. Το δώρο αυτό είναι διαθέσιμο από το Facebook Gift Shop
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
το facebook το εκαναν οι αμερικανοι για φακελοσουν ολο το κοσμο.μακριαααααααααααααααααα
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Ισως ειμαι λιγο off topic αλλα ψαχνω ενα site με live sex με καμερες που εχει κοπελες απο Ελλαδα η που ζουνε Ελλαδα. Υπαρχει τετοιο πραγμα η απλα ονειροβατω?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ισως ειμαι λιγο off topic αλλα ψαχνω ενα site με live sex με καμερες που εχει κοπελες απο Ελλαδα η που ζουνε Ελλαδα. Υπαρχει τετοιο πραγμα η απλα ονειροβατω?

Δες εδώ...
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://datingclub.gr/[/code[/URL]]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν εχω ασχοληθει ποτε με παρομοια site και chat rooms.

Πιστευω οτι πισω απο την ανωνυμια μπορει ο καθενας/καθεμια να λεει το μακρυ του και το κοντο του.

Πιστευω οτι η οπτικη/φυσικη επαφη ειναι μακραν καλυτερη

Βεβαια υπαρχουν και εξαιρεσεις....
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
Μακριά από το facebook! Σκέτο φακέλωμα είναι!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
αυτο ειναι το μονο σιγουρο.
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
845
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
6
πολυ ΄μουφα....
 

Επισκέπτης
εγώ πάντως στο facebook έχω εντοπίσει επαγγελματία φωτομοντέλο...και την έχω μπριζολιάσει με το αζημίωτο βεβαίως βεβαίως!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλημέρα.
Κανόνισε να σε δούμε στα κανάλια μετά και να κλαίγεσαι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom