Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Υπαρχει και η αλλη πλευρα οπου μπαινεις στο facebook για να βρεις παλιους σου φιλους , συμμαθητες που δεν εχεις αλλο τροπο επικοινωνιας .
Ας μην τα βλεπουμε ολα απο την αναποδη πλευρα ως συνηθως
Το νομισμα εχει δυο οψεις συνηθως
Εγώ βρήκα και φίλους από τη Σχολή και ένα πολύ συγγενικό μου πρόσωπο που το είχα χάσει 17 χρόνια. ;) ;) ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Υπαρχει και η αλλη πλευρα οπου μπαινεις στο facebook για να βρεις παλιους σου φιλους , συμμαθητες που δεν εχεις αλλο τροπο επικοινωνιας .
Ας μην τα βλεπουμε ολα απο την αναποδη πλευρα ως συνηθως
Το νομισμα εχει δυο οψεις συνηθως

ΣΥΜΦΩΝΩ απόλύτα...
αυτό έχω κάνει κι εγώ....

ανταλλαγή τηλεφώνων για συνάντηση...;)

χαβαλέ έχει που ανεβάζουμε και καμιά φότο που και που, αλλά υπάρχουν ρε παιδιά και κάτι άλλοι που ό,τι και να βγάλουν φότο οπουδηποτε, βόλτα, μπουζούκια, παραλία, πραγματικά οπουδήποτε κι οτιδήποτε, την ανεβάζουν...
ντάξει ρε φίλε... κράτα και κάτι για σένα....

εκεί ξεφεύγει το πράμα....

μέτρο πάνω απ' όλα.... ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
πάντως, όσων αφορά το myspace, είναι πολυ καλό για τις διάφορες μπάντες, καλλιτέχνες κλπ... ;) ;)

 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
πάντως, όσων αφορά το myspace, είναι πολυ καλό για τις διάφορες μπάντες, καλλιτέχνες κλπ... ;) ;)
Όντως, ειδικά για underground και ερασιτέχνες ίσως είναι ο καλύτερος τρόπος για να παρουσιαστούν σήμερα..
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
και κάνει δουλειά...
τις περισσότερες συναυλίες που ποστάρω και πηγαίνω, από κει τις μαθαίνω.....
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ απόλυτα. Ιδιαίτερα στην ηλικία μου είναι απειροελάχιστοι αυτοί που δεν έχουν κάνει profiles σε τέτοια sites. Εγώ δεν ασχολούμαι γιατί το θεωρώ ανούσιο και πιστεύω ότι μία μόδα είναι και θα περάσει. Το μόνο θετικό που έχει είναι ότι μπορείς να βρεις σχετικά εύκολα άτομα με τα οποία είχες χάσει επαφή (αλλά αν ήθελες πραγματικά να είχες κρατήσει επαφή, θα τα είχες καταφέρει). Ακόμα, όσοι ασχολούνται με αυτά για να πηδήξουν είναι κατάντια και μαλακία. Ειδικά με το hi5 είχε γίνει της πουτάνας :jerking:. Αποχαύνωση, κοινωνική αποξένωση και μηδενική ανθρώπινη επαφή. Και όχι, δεν έχω τεχνολογιοφοβία (ή όπως αλλιώς λέγεται).

μην τα λες αυτα εδω μεσα γιατι θα σε πουνε μισογυνη  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

Επισκέπτης
ετσι οπως γιναμε πλεον ο δρομος αντικατασταθηκε απο τετοιες μαλακιες.....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ετσι οπως γιναμε πλεον ο δρομος αντικατασταθηκε απο τετοιες μαλακιες.....
πες τα ντραμερ!!!! πες τα! εχω ακουσει πως και να διαγραφεις συνεχιζει ο λογαριασμος να υπαρχει,δεν ξερω αν ισχυει ομως! :huh: :huh:
 

Επισκέπτης
δε πα να υπαρχει,τι θα κανουν θα μου ζητησουν λογαριασμο?
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
πες τα ντραμερ!!!! πες τα! εχω ακουσει πως και να διαγραφεις συνεχιζει ο λογαριασμος να υπαρχει,δεν ξερω αν ισχυει ομως! :huh: :huh:


κανε εσυ διαγραφη.μετα πες σε εναν φιλο σου να σε ψαξει και αν σε βρει...τον πουλο ....
 

Επισκέπτης
ειναι φλωρικα αυτα...αλλο να σαι σε ενα σαιτ να περνανε 2 ωρες κι αλλο να προσπαθεις να γαμησεις με αυτο τον τροπο....
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Σαν ιδεα το φεισμπουκ ειναι καλη!!! στην αρχη....

Μετα χμμμ

Βασικα χαρηκα που βρηκα παλιου χαμενους συμμαθητες και φιλους.

Καναμε και Reunion

Πολυ καλη φαση και για λιγο καιρο ασχοληθηκα μερικα μεροκαματα.....

Μετα σκυλοβαρεθηκα και μαλιστα κουραστηκα πολυ να μαθενω αν καποιος εχει παει αυτη τη στιγμη τον σκυλο του για κατουρημα η εκανε τα μαλια του κοτσιδακια η να βλεπω την καθε χαζοφωτογραφια  (που για καποιον μπορει να λεει πολλα) αλλα για μενα τιποτα

Βασικα μπαινω πλεον μονο καθε 2 μερες να δω αν εχω κανα μυνημα η κανενα event...και τιποτα αλλο απολυτος.

Τωρα για γνωριμιες ...οπυ και να εισαι (σαιτ-μπαρ-πλατεια ....εεεε ολο και κατι θα κανεις)
 

Επισκέπτης
οχι φιλε μου,για να κανεις γνωριμια θελει κι αλλα περαν του να εισαι απλως σε ενα μερος...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom