Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
409
Like
406
Πόντοι
21
εκανα μια αναζητηση να δω τους αντιπαλους και είναι όλοι ωραίοι. Αποκλείεται να μην ειναι πειραγμενες οι φωτο. Αν εισαι κανονικος που παιζεις μπάλα?

[move]Συμβουλη Νο 2[/move]

Ακομα και ο brad pit να εισαι ...
αν αρχισεις τα ... "γεια σου", "τη κανεις" (ναι με ητα Ανορθογραφα) και τετοια ...
δεν εχεις καμια τυχη !

εγω τις περισσοτερες γκομενες ειτε σε καμακι εξω ειτε στο ιντερνετ, τις εχω ριξει με γελοιες (ναι ρε γελοιες) ατακες ...
ειδικα ιντερνετ τις πιο πολλες τις εχω ριξει με μαλακιες του στυλ "θα παραγγειλω πιτσα, θες να ερθεις να φαμε?"
αν η γκομενα δεν εχει φουλ ψυχολογικα ... μπορει να της φανει αστειο ... μπορει να της φανει παραξενο ... κατι ...
δεν θα είναι άλλο ένα "Γεια"
Οι γκομενες στο ιντερνετ παιρνουν 50 "γεια" και ένα "εχω παραγγειλει πιτσα, ελα να φαμε" /..
σε ποιο λες να απαντησουν ?

γινε δημιουργικος ... γελοιοποιησου ... απετυχε ... ξαναπροσπαθησε ...
και όλα αυτά με ευγενια ...

Αυτά τα λιγα από μενα ...
 

teleiosanwmalos

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες σορρυ μπορει νεος στο φορουμ αλλα παμπαλαιος στο σπορ. Στο irc εχει να μπει γκομενα απο το 1998 καθαρα δευτερα. Δεν παιζει να υπαρχει εκει μεσα.
 

μικρούλι

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2016
Μηνύματα
260
Like
1
Πόντοι
1
Σωστά ολα αυτα αρκεί μετα την πίτσα να της μιλήσεις σαν τον άνθρωπο και όχι με βλακειες :P
 

johnm650

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
112
Like
44
Πόντοι
1
ρε μαγκες σορρυ μπορει νεος στο φορουμ αλλα παμπαλαιος στο σπορ. Στο irc εχει να μπει γκομενα απο το 1998 καθαρα δευτερα. Δεν παιζει να υπαρχει εκει μεσα.

Αρχηγέεεε μου!!! Πού το ξέθαψες το irc??? Για αυτό λέμε ότι θέλει υπομονή, γιατί οι γυναίκες χρησιμοποιούν πιο δύσκολα τέτοιους τρόπους για να βρουν σεξ. Νομίζω το πιο εύκολο και πιο αποδοτικό, είναι να παίξεις μπαλίτσα με ένα καλοστημένο προφίλ στο fb (γιατί όχι και αληθινό)! Πλέον η πλειοψηφία εμπιστεύεται πιο εύκολα το εν λόγω μέσο γιατί έχει μπει για τα καλά στην ζωή μας και έχει γίνει μέρος αυτής!
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
[move]Συμβουλη Νο 2[/move]

Ακομα και ο brad pit να εισαι ...
αν αρχισεις τα ... "γεια σου", "τη κανεις" (ναι με ητα Ανορθογραφα) και τετοια ...
δεν εχεις καμια τυχη !

εγω τις περισσοτερες γκομενες ειτε σε καμακι εξω ειτε στο ιντερνετ, τις εχω ριξει με γελοιες (ναι ρε γελοιες) ατακες ...
ειδικα ιντερνετ τις πιο πολλες τις εχω ριξει με μαλακιες του στυλ "θα παραγγειλω πιτσα, θες να ερθεις να φαμε?"
αν η γκομενα δεν εχει φουλ ψυχολογικα ... μπορει να της φανει αστειο ... μπορει να της φανει παραξενο ... κατι ...
δεν θα είναι άλλο ένα "Γεια"
Οι γκομενες στο ιντερνετ παιρνουν 50 "γεια" και ένα "εχω παραγγειλει πιτσα, ελα να φαμε" /..
σε ποιο λες να απαντησουν ?

γινε δημιουργικος ... γελοιοποιησου ... απετυχε ... ξαναπροσπαθησε ...
και όλα αυτά με ευγενια ...

Αυτά τα λιγα από μενα ...
ναι σκουντ τα ειπες ολα σε ενα αρθρο  :rockon:  :kneel: :kneel:,το θεμα δεν ειναι ποσες γαμησες με τις μαλακιες που λες
αλλα πως ειναι αυτες που γαμησες  :think:.
Μου φαινεσαι για επιδοξος πουα φιλε,αρα εγω που λεω μονο ενα γεια φαινεται γι αυτο δε γαμαω στο ιντερνετ  :think:
Θα πρεπει να κανω το κλουν δηλαδη μπας και μου κανει τη χαρη η πριγκιπισσα να μου μιλησει  :S
Δωσε συμβουλες ολοι περιμενουμε να γαμησουμε ,απο το στομα σου κρεμομαστε...
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Πραγματικα ειναι αστειο οτι υπαρχει κοσμος εδω μεσα που πραγματικα πιστευει οτι το αν θα γαμησει απο αυτα τα σαιτ εξαρταται απο τι θα τις πει στο πρωτο μυνημα.Δηλαδη μας λες οτι αν εγω ειμαι ο μπραντ πιτ και της πω ενα γεια και εσυ δε βλεπεσαι και της πεις την ηλιθια ατακα σου εσυ θα τη πηδηξεις και γω οχι.
Δε πας ρε φιλε να μιλησεις στο γκρικ πουα  με το κακασχημο νιτρο και τα αλλα πανεμορφα παιδια εκει μεσα,νομιζω θα ταιριαξετε,αν και  :think: μπορει να εισαι και ο ιδιος ο φημισμενος πουα νιτρο   :kneel:,που βοηθαει αφελης και αυτος με τις παπαριες του
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Πραγματικα ειναι αστειο οτι υπαρχει κοσμος εδω μεσα που πραγματικα πιστευει οτι το αν θα γαμησει απο αυτα τα σαιτ εξαρταται απο τι θα τις πει στο πρωτο μυνημα.Δηλαδη μας λες οτι αν εγω ειμαι ο μπραντ πιτ και της πω ενα γεια και εσυ δε βλεπεσαι και της πεις την ηλιθια ατακα σου εσυ θα τη πηδηξεις και γω οχι.

Τους ανοίγεις τα μάτια, αλλά δεν θέλουν να δουν.
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
[move]Συμβουλη Νο 2[/move]

Ακομα και ο brad pit να εισαι ...
αν αρχισεις τα ... "γεια σου", "τη κανεις" (ναι με ητα Ανορθογραφα) και τετοια ...
δεν εχεις καμια τυχη !

εγω τις περισσοτερες γκομενες ειτε σε καμακι εξω ειτε στο ιντερνετ, τις εχω ριξει με γελοιες (ναι ρε γελοιες) ατακες ...
ειδικα ιντερνετ τις πιο πολλες τις εχω ριξει με μαλακιες του στυλ "θα παραγγειλω πιτσα, θες να ερθεις να φαμε?"
αν η γκομενα δεν εχει φουλ ψυχολογικα ... μπορει να της φανει αστειο ... μπορει να της φανει παραξενο ... κατι ...
δεν θα είναι άλλο ένα "Γεια"
Οι γκομενες στο ιντερνετ παιρνουν 50 "γεια" και ένα "εχω παραγγειλει πιτσα, ελα να φαμε" /..
σε ποιο λες να απαντησουν ?

γινε δημιουργικος ... γελοιοποιησου ... απετυχε ... ξαναπροσπαθησε ...
και όλα αυτά με ευγενια ...

Αυτά τα λιγα από μενα ...
Σωστος πρωτοτυπια και δημιουργικοτητα is the name of the game τουλαχιστον για την αρχη της επαφης !!!
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τους ανοίγεις τα μάτια, αλλά δεν θέλουν να δουν.
O καθενας πρεπει να ζει με την ελπιδα,ετσι ειναι,οι γκομενες με κλανουν ,οχι επειδη βαριεμαι να μπω στη διαδικασια να αλλαξω κατι πανω μου,να παω γυμναστηριο να κανω καμια πλαστικη,η οτιδηποτε, αλλα αντι για αυτα θα κανω τον κλοουν γιατι οι γκομενες θελουν προτωτυπια και δημιουργηκοτητα.
Σαν ενα φιλο μου που βγαινουμε μαζι και τον εχουν ταραξει στο κλασσιμο και μου κανει μαθηματα πως να κολλαω τις γκομενες,το οτι οι γκομενες μπορει να μην τον γουσταρουν εμφανισιακως αυτο δεν εχει σημασια,μου λεει θα μιλας ετσι και ετσι.
Οι πουοπαπαριες εχουν επιτυχια στον μεσο ορο παντα των ανδρων οσο πιο πολυ αυτοπεποιθηση αποκτας μεσω της εμφανισης σου τοσο τις γραφεις στα αρχιδια σου και τις γκομενες και τις πουοπαπαριες.

Να ξερεις ολοι αυτοι που γραφουν για δημιουργικοτητα πικαπ λαινς κ.τ.λ αν ξαφνικα γινονταν κουκλοι απο θαυμα οι ιδιοι αντρες θα τις γραφαν τις γκομενες στα αρχιδια τους
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
μαγκεσ κακα τα ψεμματα, ο στελιος εχει δικιο, αμα εισαι ωριαος γαμας, αμα εισαι σαν αναποδο γαμωτο υπαρχουν και τα μπορδελα  :grin:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Να ξερεις ολοι αυτοι που γραφουν για δημιουργικοτητα πικαπ λαινς κ.τ.λ αν ξαφνικα γινονταν κουκλοι απο θαυμα οι ιδιοι αντρες θα τις γραφαν τις γκομενες στα αρχιδια τους
Για δώσε μας μερικές συμβουλές για το πως να γίνουμε κούκλοι.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
μαγκεσ κακα τα ψεμματα, ο στελιος εχει δικιο, αμα εισαι ωριαος γαμας, αμα εισαι σαν αναποδο γαμωτο υπαρχουν και τα μπορδελα  :grin:

δεν ειναι απολυτο αυτο ,εγω εχω βγαλει απο νετ 3που τις εχω σταθερες, συν οτι εχτρα βγει χωρις να ειμαι και ο ποιο εμφανισημος ...αλλα πραγματα ειναι απαραίτητα  ειδικα σε μεγαλυτερες ηλικιες
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Για δώσε μας μερικές συμβουλές για το πως να γίνουμε κούκλοι.
Πας κανεις καμια πλαστικη,αρχιζεις γυμναστηριο,αποκτας γνωσεις στη διατροφη ,αντι να πετας τα λεφτα σου σε μπουρδελα,αλλοι εδω μεσα εχουν πεταξει περιουσες σε πουτανες
Εδω εγω βλεπω διαφορετικη αντιμετωπιση απο τις γκομενες μονο με το που θα μαυρισω,συνηθως εχω προσεξει οτι οι γκομενες δειχνουν πολυ ενδιαφερον οταν ειμαι πολυ μαυρισμενος,βοηθαει φυσικα και το γεγονος οτι ειμαι στο 5% λιπος  :grin:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Πας κανεις καμια πλαστικη,αρχιζεις γυμναστηριο,αποκτας γνωσεις στη διατροφη ,αντι να πετας τα λεφτα σου σε μπουρδελα,αλλοι εδω μεσα εχουν πεταξει περιουσες σε πουτανες


εχω σακουλες κατω απο τα ματια
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Πας κανεις καμια πλαστικη,αρχιζεις γυμναστηριο,αποκτας γνωσεις στη διατροφη ,αντι να πετας τα λεφτα σου σε μπουρδελα,αλλοι εδω μεσα εχουν πεταξει περιουσες σε πουτανες
Εδω εγω βλεπω διαφορετικη αντιμετωπιση απο τις γκομενες μονο με το που θα μαυρισω,συνηθως εχω προσεξει οτι οι γκομενες δειχνουν πολυ ενδιαφερον οταν ειμαι πολυ μαυρισμενος,βοηθαει φυσικα και το γεγονος οτι ειμαι στο 5% λιπος  :grin:
Πλαστική;; Μήπως υπερβάλλουμε λίγο; Εγώ έχω ελαφρώς στραβή μύτη, αλλά το σκέφτομαι αν θα πετάξω 2-3 χιλιάρικα περνώντας 10 μέρες αποθεραπεία για μια λεπτομέρεια.

5% λίπος πώς το έφτασες; Ή είσαι εκ γενετής skinny ή ξεσκίζεσαι στη γυμναστική από μικρός. Επίσης θα ξέρεις ότι οι μέθοδοι λιπομέτρησης με βιοηλεκτρική αντίσταση έχουν τεράστιο σφάλμα.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Πλαστική;; Μήπως υπερβάλλουμε λίγο; Εγώ έχω ελαφρώς στραβή μύτη, αλλά το σκέφτομαι αν θα πετάξω 2-3 χιλιάρικα περνώντας 10 μέρες αποθεραπεία για μια λεπτομέρεια.

5% λίπος πώς το έφτασες; Ή είσαι εκ γενετής skinny ή ξεσκίζεσαι στη γυμναστική από μικρός. Επίσης θα ξέρεις ότι οι μέθοδοι λιπομέτρησης με βιοηλεκτρική αντίσταση έχουν τεράστιο σφάλμα.
Αν δεν εχεις τα λεφτα,οκ,εγω μιλαω για τους υπολοιπους που ειναι στα αρχιδια τους πετανε τα λεφτα τους σε πουτανες και κανουν τους κλοουν μετα και τους λαρτζ στις γκομενες
Τι σχεση εχει η γυμναστκη με το λιπος και για ποιο λογο να κανω λιπομετρηση,καθρεφτη εχω και μου λεει αυτος ποσο λιπος εχω
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
δεν ειναι απολυτο αυτο ,εγω εχω βγαλει απο νετ 3που τις εχω σταθερες, συν οτι εχτρα βγει χωρις να ειμαι και ο ποιο εμφανισημος ...αλλα πραγματα ειναι απαραίτητα  ειδικα σε μεγαλυτερες ηλικιες

οπα κατσε τι εννοεισμεγαλυτερεσ ηλικεσ? κια τι γκομενες πηδες αμφανισιακως?
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Πλαστική;; Μήπως υπερβάλλουμε λίγο; Εγώ έχω ελαφρώς στραβή μύτη, αλλά το σκέφτομαι αν θα πετάξω 2-3 χιλιάρικα περνώντας 10 μέρες αποθεραπεία για μια λεπτομέρεια.

5% λίπος πώς το έφτασες; Ή είσαι εκ γενετής skinny ή ξεσκίζεσαι στη γυμναστική από μικρός. Επίσης θα ξέρεις ότι οι μέθοδοι λιπομέτρησης με βιοηλεκτρική αντίσταση έχουν τεράστιο σφάλμα.

3-4 % λίπος ειναι το ελάχιστο ποσοστό για να μην παθαίνεις. Το είχαν οι κρατούμενοι του Αουσβιτς πριν τους απελευθερώσουν. Γύρω στο 4-5% εχουν οι επαγγελματιες bodubuilders την ημέρα του αγώνα.. Οι ελίτ αθλητές εχουν 8 με 12 %. Επιςης πολυ βασικό. Το λίπος εξαρταται 80% απο τη διατροφή και μονο 20% απο τη γυμναστική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom