Νέα

Γκόμενες-σύζυγοι που έχουν φαντασίωση να γίνουν πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πριν κάποια χρόνια, τα είχα φτιάξει (25 ετών εγώ) με μια 40άρα, χωρισμένη, την οποία σε κάποια φάση της είπα ότι θα γουστάριζα να γινόταν η προσωπική μου πουτάνα κι εγώ ο νταβατζής της... Φυσικά αυτό το είχα πει ως φαντασίωση, η οποία μ εξιτάριζε ως σκέψη. Λέγε, λέγε, μετά από κάποιους μήνες μου ξεφούρνισε ότι επιθυμούσε να κάνουμε τη φαντασίωση πραγματικότητα.... Κόλλησα εγώ, αλλά λέω αφού θέλει;; γιατί όχι;;; Η τύπισσα γενικώς ήταν πολύ δυνατή στο κρεβάτι, στην παραλία, στα πάρκα, στις τουαλέτες, παντού... Πήγαμε σε κάποιο μπαρ, είδε δυο τύπους, τους πλησίασε και σε μισή ώρα ήταν έξω... μετά από καμιά ώρα γυρνάει και μου φέρνει 10.000 δραχμές και κράτησε για την πάρτη της άλλα τόσα... Το είπε και το έκανε... Όταν πήγαμε σπίτι για τα περαιτέρω, ήταν χυμένη.. είχε γαμηθεί ακάποτα, οπότε την παράτησα και δεν την ξαναείδα... Σας έχει τύχει τέτοια φάση;;;


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Τι νιλα επαθεςςς ρε φιλε??

ξεχασες να της διευκρινησειςς να γινει δικη σου πουτανα!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τιποτα δεν μπορει να σε εμποδισει απο μια δευτερη προσπαθεια.



  :S
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πριν κάποια χρόνια, τα είχα φτιάξει (25 ετών εγώ) με μια 40άρα, χωρισμένη, την οποία σε κάποια φάση της είπα ότι θα γουστάριζα να γινόταν η προσωπική μου πουτάνα κι εγώ ο νταβατζής της... Φυσικά αυτό το είχα πει ως φαντασίωση, η οποία μ εξιτάριζε ως σκέψη. Λέγε, λέγε, μετά από κάποιους μήνες μου ξεφούρνισε ότι επιθυμούσε να κάνουμε τη φαντασίωση πραγματικότητα.... Κόλλησα εγώ, αλλά λέω αφού θέλει;; γιατί όχι;;; Η τύπισσα γενικώς ήταν πολύ δυνατή στο κρεβάτι, στην παραλία, στα πάρκα, στις τουαλέτες, παντού... Πήγαμε σε κάποιο μπαρ, είδε δυο τύπους, τους πλησίασε και σε μισή ώρα ήταν έξω... μετά από καμιά ώρα γυρνάει και μου φέρνει 10.000 δραχμές και κράτησε για την πάρτη της άλλα τόσα... Το είπε και το έκανε... Όταν πήγαμε σπίτι για τα περαιτέρω, ήταν χυμένη.. είχε γαμηθεί ακάποτα, οπότε την παράτησα και δεν την ξαναείδα... Σας έχει τύχει τέτοια φάση;;;
Το φιδακι ο Διαμαντης,σε λεω,με λες
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Εδω κολλάει το υπάρχουν αυτοί που εκτρέφουν κατσαρίδες και υπάρχουν και αυτοί που τις φοβούνται.
Η΄για να το πω διαφορετικά: Αυτοί που  θέλουν να βγάλουν την αγαπητικιά τους από το πεζοδρόμιο και αυτοί που βάζουν την αμορίνα στο κουρμπέτι.

 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Εδω κολλάει το υπάρχουν αυτοί που εκτρέφουν κατσαρίδες και υπάρχουν και αυτοί που τις φοβούνται.
Η΄για να το πω διαφορετικά: Αυτοί που  θέλουν να βγάλουν την αγαπητικιά τους από το πεζοδρόμιο και αυτοί που βάζουν την αμορίνα στο κουρμπέτι.

Σωστός!!! Απλά από φαντασίωση η άλλη το έκανε πράξη και ξενέρωσε αυτός που είχε τη φαντασίωση... Οπότε οι φαντασιώσεις πολλές φορές ίσως και να πρέπει να μένουν φαντασιώσεις γιατί ενδεχομένως να χάνεται η μαγεία...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Σωστός!!! Απλά από φαντασίωση η άλλη το έκανε πράξη και ξενέρωσε αυτός που είχε τη φαντασίωση... Οπότε οι φαντασιώσεις πολλές φορές ίσως και να πρέπει να μένουν φαντασιώσεις γιατί ενδεχομένως να χάνεται η μαγεία...
Οι φαντασιώσεις καλό είναι να πραγματοποιούνται για να μη μένουν απωθημένα και να χαίρεσαι τη ζωή σου. Αν το παληκάρι λέει αλήθεια και δε μας πουλάει κανένα παπά, η άλλη πήγε να ψωνιστεί και γύρισε χυμένη. Να κάνει τη φαντασίωση πραγματικότητα είπε, όχι να πάει καρφί στου Συγγρού γιατί η άλλη είναι βλήμα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.139
Κριτικές
8
Like
32.304
Πόντοι
6.536
Οι φαντασιώσεις καλό είναι να πραγματοποιούνται για να μη μένουν απωθημένα και να χαίρεσαι τη ζωή σου. Αν το παληκάρι λέει αλήθεια και δε μας πουλάει κανένα παπά, η άλλη πήγε να ψωνιστεί και γύρισε χυμένη. Να κάνει τη φαντασίωση πραγματικότητα είπε, όχι να πάει καρφί στου Συγγρού γιατί η άλλη είναι βλήμα.

Θα πρέπει να μην σε νοιάζει η γκομενα για να προχωρήσεις σε τέτοια γούστα.
Ποιος άντρας φτιάχνεται με το να του σκίζουν την γυναίκα-γκομενα;

Αν λέει αλήθεια και δεν είναι ανακόντα καλα του κάνανε που την χυσανε ακά!!!

Τέτοιες μόνο ξεφτίλισμα θέλουν,όποτε ο τύπος γλύτωσε.

 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Θα πρέπει να μην σε νοιάζει η γκομενα για να προχωρήσεις σε τέτοια γούστα.
Ποιος άντρας φτιάχνεται με το να του σκίζουν την γυναίκα-γκομενα;

Αν λέει αλήθεια και δεν είναι ανακόντα καλα του κάνανε που την χυσανε ακά!!!

Τέτοιες μόνο ξεφτίλισμα θέλουν,όποτε ο τύπος γλύτωσε.
Αμα τη βρισκουν οι δυό τους με τη φαση εμείς περισσευουμε.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.139
Κριτικές
8
Like
32.304
Πόντοι
6.536
Αμα τη βρισκουν οι δυό τους με τη φαση εμείς περισσευουμε.

Μπορει να χωράμε κιόλας στην φάση και μεις.
Έχω μια γνωστή που έχει όνειρο 5 ψωλές,
αλλά κιοτεύει μόλις της λέω «πάμε» και στο δια ταύτα μένουμε στα κλασικά...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
To gang bang ειναι φαντασιωση πολλων, ανδρών και γυναικών. Αλλά δεν ειναι εύκολη φαση. Εμένα δε μου λεει κάτι. Από την άλλη η μαμα πηγε στο Σειρηνάκη και ζήτησε η κόρη της να παίξει με 50.
Γούστα είναι αυτά. :)
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.139
Κριτικές
8
Like
32.304
Πόντοι
6.536
50; :o

Μισος λόχος δηλαδή.... :2on1:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Δεν χρειάζεται να τη στέλνεις να γαμιέται τυχαία για να νιώσει πουτάνα η γυναίκα..... Πάρτε ένα δωμάτιο σε γαμιστρώνα, πάρτε τη τηλέφωνο, δηλώστε της ότι σήμερα ζητάτε μια κοπέλα επι πληρωμή, εξηγήστε πού να έρθει και πώς ντυμένη και αφού τη σκυλογαμήσετε δώστε της σε φάκελο 10 ευρώ. Πείτε της ότι σε πουτάνα ξεκωλιάρα τόσα αξίζει να δώσω.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Μετά τη διώχνετε και πάτε σπίτι σαν να μη συμβαίνει τίποτα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μετά τη διώχνετε και πάτε σπίτι σαν να μη συμβαίνει τίποτα.
Kι εκεί παίζει η επόμενη φαντασίωση.
Μόλις μπει αυτή της ζητάς το δεκάρικο, αυτή το παίζει ανήξερη, εσύ την μπινελικώνεις γιατί σπρώχνει το χρήμα σε άλλον αγαπητικό, την πλακώνεις στις μάπες και στο ανελέητο γαμήσι και μπαίνεις και γράφεις την εμπειρία στο "Γκόμενες που ζητάνε ξύλο στο σεξ"
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Με την τωρινή μου γκόμενα, μια καυλιάρα 43άρα χωρισμένη, έχουμε παίξει παιχνίδι ρόλων "πουτάνας-πελάτη" όπου την "ψώνισα" σε μια γωνιά... ήταν ντυμένη με παλτό κι από μέσα μόνο με εσώρουχα. Πήγαμε σε μπουρδελοξενοδοχείο και κάναμε εξαιρετικό γαμησι... το 50άρικο μου το τσίμπησε... Κι επειδή θα βρεθούν από κάτω οι "εξυπνάκηδες" να πουν ότι πουλάω φίδια, δεν με νοιάζει να σας πείσω: απλά ζητώ να πείτε εάν εσάς σας αρέσει αυτό το παιχνίδι κι εάν το κάνετε με τις γκόμενές σας.... Αυτό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom