Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

Επισκέπτης
Ρε Θείο, σκατά τα έχει κάνει ο Καραμανλής.
Αν κατεβάσει καθαρά ψηφοδελτία και τα πάει καλά στο debate, που όντως έχει προβάδισμα, θα χάσει με μικρή διαφορά.
Επίσης, συμφωνώ οτι κάτι ξέρει και κάνει τώρα εκλογές.
Άκουσες χθές τι είπε στην ΔΕΘ? Είναι ο μέσος μαλάκας Έλληνας έτοιμος για να ακούει τέτοιες  προεκλογικές προτάσεις?
Μάλλον που δεν θέλει να βγεί σε αυτές τις εκλογές  :grin: :grin: :grin:
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
ο μεσος μαλακας ελληνας λες να καθεται να ακουει τον χοντρο(οποιον πρωθυπουργο)???
μην γραφεις παπαριες..
λες σημερα που ειναι ποιο ουσιαστικη η συζητηση με τους δημοσιοκαφρους,να τον ακουει ο μεσος μαλακας ελληνας???
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
ρε κρατα μικρο καλαθι λεμε..
κατι ξερει ο χοντρος & πηγαινει τωρα σε εκλογες..

Αφου οι Πασοκοι δεν τοχουνε παρει χαμπαρι οτι ο Τσαντ πιαστηκε μαλακας για μια ακομη φορα τι συζηταμε! Ειναι τοσο μεγαλη η καυλα τους να¨"κυβερνησουν" που ουτε καν ειδαν τις μπανανοφλουδες που τους εβαλε ο χοντρος!
Αληθεια, προϋπολογισμο με τι λεφτα θα κανει ο τσαντ? Μηπως θα βαλουνε απο την τσεπη τους οι Πρασινες Υπουργαρες του παρελθοντος τα κλεψιμαιηκα να κλεισει η μαυρη τρυπα? Εκτος αν τα λεφτα απο τη ΖΙΜΕΝΣ τα κραταγε το ΠΑΣΟΚ για ωρα αναγκης! χαχαχα

το μονο που με στεναχωρει ειναι οτι με τις εκλογικες αναμετρησεις που εχουν να επακολουθησουν και την αδυναμια της χωρας να οργανωθει, δυστυχως θα χασουμε το μπουσουλα! Θα μας παρουν και τα σωβρακα!
 

Επισκέπτης
όπου γης πατρίς καραγκιοζάκο.......
ψάξε ψάξε.....
σ έχει αποτρελλάνει η νουδουλα και παραμιλάς..... γύρισε κι ο πλέ τώρα ΓΑΜΑΤΑ....
θα έχει πολύ κλάμαααααααααα.....

Στο φορμαρουν καλα το καβλι τους οι πακηδες εκει που εισαι? :jerking: :jerking: :jerking:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
& για να επιστρεψουμε στα πολιτικα..
οσοι κοβουν το χερι τους για την ανετη εκλογη του παιντιου,καλο θα ηταν να κρατανε καμια πισινη γιατι ως γνωστον στο debate ο χοντρος διαθετει τεραστιο πλεονεκτημα..

πές τα ρε πλέζουρα μπάς και ανοίξουν τα μάτια τους.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
ο μεσος μαλακας ελληνας λες να καθεται να ακουει τον χοντρο(οποιον πρωθυπουργο)???
μην γραφεις παπαριες..
λες σημερα που ειναι ποιο [size=16pt]ουσιαστικη[/size] η συζητηση με τους δημοσιοκαφρους,να τον ακουει ο μεσος μαλακας ελληνας???
Εεεεεεεεεεεεε??  :think: :think: :think: :think: :think:
Ποιός, που, πότε??
Παπαριές ερωτήσεις του έκαναν ούτως ή άλλως.  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Αφου οι Πασοκοι δεν τοχουνε παρει χαμπαρι οτι ο Τσαντ πιαστηκε μαλακας για μια ακομη φορα τι συζηταμε! Ειναι τοσο μεγαλη η καυλα τους να¨"κυβερνησουν" που ουτε καν ειδαν τις μπανανοφλουδες που τους εβαλε ο χοντρος!
Αληθεια, προϋπολογισμο με τι λεφτα θα κανει ο τσαντ? Μηπως θα βαλουνε απο την τσεπη τους οι Πρασινες Υπουργαρες του παρελθοντος τα κλεψιμαιηκα να κλεισει η μαυρη τρυπα? Εκτος αν τα λεφτα απο τη ΖΙΜΕΝΣ τα κραταγε το ΠΑΣΟΚ για ωρα αναγκης! χαχαχα

το μονο που με στεναχωρει ειναι οτι με τις εκλογικες αναμετρησεις που εχουν να επακολουθησουν και την αδυναμια της χωρας να οργανωθει, δυστυχως θα χασουμε το μπουσουλα! Θα μας παρουν και τα σωβρακα!
τα σωβρακα στα εχουν παρει προ πολλου..
οι εκλογες στοιχιζουν 200μυρια..
καθε μηνα δινεις μονο για τοκους 1,5δις..
τραβα τωρα κρυψε οτι σου εχει μεινει γιατι οποιος & να βγει παλι 700εουρα θα παιρνεις..
Υ.Γ δεν απευθυνομαι σ΄εσενα προσωπικα..
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
τα σωβρακα στα εχουν παρει προ πολλου..
οι εκλογες στοιχιζουν 200μυρια..
καθε μηνα δινεις μονο για τοκους 1,5δις..
τραβα τωρα κρυψε οτι σου εχει μεινει γιατι οποιος & να βγει παλι 700εουρα θα παιρνεις..
Υ.Γ δεν απευθυνομαι σ΄εσενα προσωπικα..

οντως μας ταχουνε παρει τα σωβρακα.......μονο οι κωλοτριχες μας εχουνε μεινει! Ας τις παρουνε και αυτες! Χαλαλι τους!
 

Επισκέπτης
Εεεεεεεεεεεεε??  :think: :think: :think: :think: :think:
Ποιός, που, πότε??
Παπαριές ερωτήσεις του έκαναν ούτως ή άλλως.  :grin: :grin: :grin:
δεν παιζει ρολο αυτο..
το θεμα ειναι οτι ο μεσος ελληναρας δεν ασχολειται..ψηφιζει βασει συμφεροντος(προσκαιρου-κοντοφθαλμου),Η κατ' εντολη του πατερ φαμιλια..
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
οσοι κοβουν το χερι τους για την ανετη εκλογη του παιντιου,καλο θα ηταν να κρατανε καμια πισινη γιατι ως γνωστον στο debate ο χοντρος διαθετει τεραστιο πλεονεκτημα..


.....εχεις  δικιο......αλλωστε  ειναι  γνωστο   οτι  καποια   κτηνη   που   ψηφιζουν ( κατι  κωλογεροι  , αλλοι  αστοιχειωτοι   κι  αμορφωτοι  , χαζες  ελλειινιδες  κλπ κλπ )  ενω  θα  τους  επρεπε  να  απογορευτει  κανονικα ,   θα   προτιμησουν   την  ωρα  της  καλπης  αυτον  που  εχει την  πιο  ωραια  γραβατα   ή   αυτον  που   εχει   το    πιο   στυλιζαρισμενο   body  language..............τα    ιδια   ζωα  που   δεν   απαιτησαν  ποτε  να  μαθουν  το  οικονομικο  προγραμμα  ενος  κομματος  ή  τι   πραγματικα  σημαινει  η  βραδια  των  Ιμιων  για  την   εξωτερικη  μας  πολιτικη  ή  γιατ    γινεται  απευθειας  αναθεση  δις  δολλαριων  για  αμερικανικα  αεροσκαφη  και  οχι  διεθνης  διαγωνισμος.....


 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τα σωβρακα στα εχουν παρει προ πολλου..
οι εκλογες στοιχιζουν 200μυρια..
καθε μηνα δινεις μονο για τοκους 1,5δις..
τραβα τωρα κρυψε οτι σου εχει μεινει γιατι οποιος & να βγει παλι 700εουρα θα παιρνεις..
Υ.Γ δεν απευθυνομαι σ΄εσενα προσωπικα..

Εσύ τα λες, αλλά ποιά βόδια να ξυπνήσουνε;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγώ δεν σου είπα ποτέ πως έκανες λάθος.
αντιθέτως
αλλά δεν μπορεί να το παίζεις γκουρού για όλα τα θέματα.
Αλλιώς, αν τα ξέρεις όλα, έλα και ανέλαβε πρωθυπουργός. Τόσο απλά είναι τα πράγματα.....
ουπς, σόρρυ, ξέχασα, θεωρείς το Γιωργάκη καταλληλότερο.

προσωπική διαμάχη με ατομα που διαστρεβλώνουν αυτά που γράφω και τα ερμηνεύουν κατά το δοκούν ΔΕΝ κάνω.
Είσαι απλά αστείος όταν ισχυρίζεσαι ότι είπα πως πούλησα τα πάντα και έφυγα.
Εκανα πρόταση σε αυτό που ρώτησες. Εγώ είπα πως τα παράτησα όπως ήταν και την έκανα. Από κει και πέρα είπα τι επιλογές έχεις.
Τη νεοελληνική νοοτροπία να βάζεις λόγια που δεν έχω πει ποτέ δείχνει το επίπεδο της προσωπικής σου διανοητικής κατάστασης και παιδείας.
Δεν θεωρώ κανέναν καταλληλότερο.
Απλά θεωρώ τον τρέχοντα το χειρότερο.
Πέραν αυτών το ότι μπορώ να έχω άποψη και γνώση για πολλά πράγματα εσύ μπορείς να το λοιδορείς ως κλασσικός νεοέλλην κομπλεξικός. Αλλο ένα χαρακτηριστικό της φυλής του Ελληνα. Δεν κοιτάω να πάω μπροστά αλλά να κρατήσω κάτω τον άλλο.
Δεν πειράζει. Εχω συνηθίσει........

Υ.Γ.
Δε χρωστάω ούτε στην εφορία ούτε είμαι φυγόδικος ούτε φυγόποινος ούτε και έχω οικονομικό πρόβλημα. Πιθανώς την περιουσία που έχω να μην την αποκτήσουν ούτε τα εγγόνια σου.
Απλά τυπάκια ημιμαθείς και μέτριοι πιθανώς σαν και σένα που λοιδορούν τους πάντες και τα πάντα, που όσα δεν φτάνουν τα κάνουν κρεμασταρια, που πιθανώς έχουν κόμπλεξ προσωπικά γιατί δεν πήραν πτυχίο, ή γιατί δεν έχουν μερσεντέ, ή δε γαμάνε καλά και πρέπει να βγάζουν από δω κι από κεί ότι κόμπλεξ τους κληρονόμησε το DNA και η οικογένειά τους ήταν ο κυριώτερος λόγος που την έκανα.
Διότι δια της εις ατόπου απαγωγής, όσο αυτοί κάνουν κουμάντο και είναι πλειοψηφία (και δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια εδώ και καιρό), ακόμα και οι ξεχωριστοί δεν έχουν καμμιά τύχη.
Αυτά και τελείωσα με την πάρτη σου.
Μπορείς να με λοιδορήσεις τώρα όσο θέλεις.
Στα παπάρια μου έχω και σένα όπως και όλους τους μαλάκες που προανέφερα.
Τώρα απλά κάθομαι και παρακολουθώ τη διάλυση από μακριά....
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ο γιωργακης παιζει χωρις αντιπαλο με διαλυμενο συνασπισμο.

ιδανικη εκλογικη στιγμη γι αυτον για την αυτοδυναμια. με συνασπισμο στο 5% δεν θα γινοταν αυτο.

χωρις προσοντα, οι εξελιξεις τον φερνουν τιμονιερη της χωρας :cheesy:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ο γιωργακης παιζει χωρις αντιπαλο με διαλυμενο συνασπισμο.

ιδανικη εκλογικη στιγμη γι αυτον για την αυτοδυναμια. με συνασπισμο στο 5% δεν θα γινοταν αυτο.

χωρις προσοντα, οι εξελιξεις τον φερνουν τιμονιερη της χωρας :cheesy:
Δεν κρατιέται ο τιμονιέρης! :2funny:
 

Συνημμένα

  • papandreou_podilato.jpg
    papandreou_podilato.jpg
    117,1 KB · Εμφανίσεις: 15

Επισκέπτης
ο γιωργακης παιζει χωρις αντιπαλο με διαλυμενο συνασπισμο.

ιδανικη εκλογικη στιγμη γι αυτον για την αυτοδυναμια. με συνασπισμο στο 5% δεν θα γινοταν αυτο.

χωρις προσοντα, οι εξελιξεις τον φερνουν τιμονιερη της χωρας :cheesy:

Απορω γιατι η αξια και η κωλοπετσωμενη παπαρηγα δεν αρπαει την ευκαιρεια που εχει μπροστα της :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.409
Κριτικές
61
Like
42.522
Πόντοι
22.785
ο γιωργακης παιζει χωρις αντιπαλο με διαλυμενο συνασπισμο.

ιδανικη εκλογικη στιγμη γι αυτον για την αυτοδυναμια. με συνασπισμο στο 5% δεν θα γινοταν αυτο.

χωρις προσοντα, οι εξελιξεις τον φερνουν τιμονιερη της χωρας :cheesy:


Είσαι ο ΑΠΡΟΘΥΜΟΣ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗΣ της ΠΙΣΩ ΘΕΣΗΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τότε η απόφασή σου στις ΕΚΛΟΓΕΣ είναι......................
"δεν συμφωνώ ούτε με το ταξίδι ούτε με τη διαδρομή.
Στις εκλογές θα γκρινιάξω, και θα το ρίξω Άκυρο ή θα Απέχω" :think: :think: :think:

ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ με το αυτοκίνητο αυτό ΔΕΝ έχει αξία, χωρίς το τιμόνι-γκάζι, ή το συμπλέκτη-φρένο, ή τον συνοδηγό, ή τους συνεπιβάτες. ΟΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.....................

Ένα πράγμα, μόνο, ΔΕΝ μπορεί να γίνει..................
να σταματήσουμε το αυτοκίνητο και να κατέβουμε.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Γιατί αν γίνει αυτό, θα ξεμείνουμε μόνοι μας στη μέση του πουθενά.
Και απλά θα παρακολουθούμε τα άλλα αυτοκίνητα να περνούν δίπλα μας. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Γιατί αν γίνει αυτό, θα ξεμείνουμε μόνοι μας στη μέση του πουθενά.
Και απλά θα παρακολουθούμε τα άλλα αυτοκίνητα να περνούν δίπλα μας. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και ενιοτε να μας ριχνουν και καμια φαπα οι οδηγοι απο τα αλλα αμαξια :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Είσαι ο ΑΠΡΟΘΥΜΟΣ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗΣ της ΠΙΣΩ ΘΕΣΗΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τότε η απόφασή σου στις ΕΚΛΟΓΕΣ είναι......................
"δεν συμφωνώ ούτε με το ταξίδι ούτε με τη διαδρομή.
Στις εκλογές θα γκρινιάξω, και θα το ρίξω Άκυρο ή θα Απέχω" :think: :think: :think:

ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ με το αυτοκίνητο αυτό ΔΕΝ έχει αξία, χωρίς το τιμόνι-γκάζι, ή το συμπλέκτη-φρένο, ή τον συνοδηγό, ή τους συνεπιβάτες. ΟΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.....................

Ένα πράγμα, μόνο, ΔΕΝ μπορεί να γίνει..................
να σταματήσουμε το αυτοκίνητο και να κατέβουμε.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Γιατί αν γίνει αυτό, θα ξεμείνουμε μόνοι μας στη μέση του πουθενά.
Και απλά θα παρακολουθούμε τα άλλα αυτοκίνητα να περνούν δίπλα μας. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μπορει ομως η σταση να εχει καποιο λογο π.χ Βλαβη του αμαξιου..
και θα πρεπει να λαβει εντολη απο το συνεργειο να συνεχισει αλιως μπορει να προκληθει
ατυχημα με σοβαρες συνεπειες για τους συνεπιβατες...

Αυτος εκανε μια σταση...... για Νοπη εντολη Συνεργειου...

Εσυ αν δεν σου κανει σαν οδηγος οφειλεις να παρεις Ταξι... ή Αλλο αμαξι... να συνεχισεις

Προσεξε ομως που θα πας... γιατι ο δρομος εχει λακουβες  :grin:

γλυκια μου  :smitten: :smitten:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αν είσαι έτσι όμως δεν νομίζω να μην σταματήσουν να σε πάρουν! :grin:
 

Συνημμένα

  • au3.jpg
    au3.jpg
    136,5 KB · Εμφανίσεις: 21

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
προσωπική διαμάχη με ατομα που διαστρεβλώνουν αυτά που γράφω και τα ερμηνεύουν κατά το δοκούν ΔΕΝ κάνω.
Είσαι απλά αστείος όταν ισχυρίζεσαι ότι είπα πως πούλησα τα πάντα και έφυγα.
Εκανα πρόταση σε αυτό που ρώτησες. Εγώ είπα πως τα παράτησα όπως ήταν και την έκανα. Από κει και πέρα είπα τι επιλογές έχεις.
Τη νεοελληνική νοοτροπία να βάζεις λόγια που δεν έχω πει ποτέ δείχνει το επίπεδο της προσωπικής σου διανοητικής κατάστασης και παιδείας.
Δεν θεωρώ κανέναν καταλληλότερο.
Απλά θεωρώ τον τρέχοντα το χειρότερο.
Πέραν αυτών το ότι μπορώ να έχω άποψη και γνώση για πολλά πράγματα εσύ μπορείς να το λοιδορείς ως κλασσικός νεοέλλην κομπλεξικός. Αλλο ένα χαρακτηριστικό της φυλής του Ελληνα. Δεν κοιτάω να πάω μπροστά αλλά να κρατήσω κάτω τον άλλο.
Δεν πειράζει. Εχω συνηθίσει........

Υ.Γ.
Δε χρωστάω ούτε στην εφορία ούτε είμαι φυγόδικος ούτε φυγόποινος ούτε και έχω οικονομικό πρόβλημα. Πιθανώς την περιουσία που έχω να μην την αποκτήσουν ούτε τα εγγόνια σου.
Απλά τυπάκια ημιμαθείς και μέτριοι πιθανώς σαν και σένα που λοιδορούν τους πάντες και τα πάντα, που όσα δεν φτάνουν τα κάνουν κρεμασταρια, που πιθανώς έχουν κόμπλεξ προσωπικά γιατί δεν πήραν πτυχίο, ή γιατί δεν έχουν μερσεντέ, ή δε γαμάνε καλά και πρέπει να βγάζουν από δω κι από κεί ότι κόμπλεξ τους κληρονόμησε το DNA και η οικογένειά τους ήταν ο κυριώτερος λόγος που την έκανα.
Διότι δια της εις ατόπου απαγωγής, όσο αυτοί κάνουν κουμάντο και είναι πλειοψηφία (και δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια εδώ και καιρό), ακόμα και οι ξεχωριστοί δεν έχουν καμμιά τύχη.
Αυτά και τελείωσα με την πάρτη σου.
Μπορείς να με λοιδορήσεις τώρα όσο θέλεις.
Στα παπάρια μου έχω και σένα όπως και όλους τους μαλάκες που προανέφερα.
Τώρα απλά κάθομαι και παρακολουθώ τη διάλυση από μακριά....
και παλι κρίνεις.
Τη στιγμή που σου είπα πως εμένα δεν με νοιάζει τι κάνεις ούτε σε κρίνω.
Απλά είσαι κωλοτούμπας όσο και αν δεν σου αρέσει.
Όταν το παραδεχτείς, θα νιώσεις καλύτερα.

επειδή στο ξαναέκανε παράθεση, αλλά πάλι δεν το διάβασες, να στο ξανακάνω παράθεση μπας και το διαβάσεις τώρα...

Παράθεση από: 1personanongrata στις 24/08/09, 11:11
απλά όπως το έκανα και γω.
βρίσκεις δουλειά πρώτα.
μετά βρίσκεις σπίτι.
μετά κλείνεις τα πάντα εδώ. Πουλάς, νοικιάζεις, χαρίζεις.
μετά ανοιγεις νέα ζωή αλλού.

όσο απλά καταστρέψανε τη χώρα, τόσο απλά άστους να την χαίρονται.


Πες μου την πρώτη πρόταση τώρα του ποστ που είχες κάνει.

Και ξαναμανά: δεν με αφορα τι έκανες, τι κάνεις, τι ψηφίζεις, τι γνώσεις έχεις, τι σπουδες έχεις κάνει τι οικογενειακή κατάσταση και τι οικονομική έχεις. Δεν είμαι ούτε η εφορία ούτε τίποτα άλλο, εδώ απλά συζητάμε.

Αλλά πρέπει να καταλάβεις πως δεν τα ξέρεις όλα. και πως δεν πρέπει να κρίνεις τους άλλους γιατί δεν είσαι τέλειος.
Αν είσαι, κακώς έφυγες. ο πρωθυπουργικός θώκος θα ήτανε δικός σου

Υ.Γ. δεν σε λοιδόρησα ποτέ. Υποθέτω πως ένας άνθρωπος της δικής σου εκπαίδευσης, του δικού σου νοητικού επιπέδου και του δικού σου background θα άντεχε και θα καταλάβαινε και το αστείο και το σοβαρό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom