Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
αυτοί που θα πάρουν τις περισσότερες ψήφους θα βγούνε και όχι αυτοί που θα ήθελα ενδεχομένως.



Ναι αλλα δεν θα τους εχεις ψηφισει εσυ, και παραλληλα θα χεις ψηφισει το κομμα σου.  ;)

Τωρα αν ψηφιζεις με "αλλα" κριτηρια αλλαζει το πραγμα.. ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και παλι κρίνεις.
Τη στιγμή που σου είπα πως εμένα δεν με νοιάζει τι κάνεις ούτε σε κρίνω.
Απλά είσαι κωλοτούμπας όσο και αν δεν σου αρέσει.
Όταν το παραδεχτείς, θα νιώσεις καλύτερα.

επειδή στο ξαναέκανε παράθεση, αλλά πάλι δεν το διάβασες, να στο ξανακάνω παράθεση μπας και το διαβάσεις τώρα...

Παράθεση από: 1personanongrata στις 24/08/09, 11:11
απλά όπως το έκανα και γω.
βρίσκεις δουλειά πρώτα.
μετά βρίσκεις σπίτι.
μετά κλείνεις τα πάντα εδώ. Πουλάς, νοικιάζεις, χαρίζεις.
μετά ανοιγεις νέα ζωή αλλού.

όσο απλά καταστρέψανε τη χώρα, τόσο απλά άστους να την χαίρονται.


Πες μου την πρώτη πρόταση τώρα του ποστ που είχες κάνει.

Και ξαναμανά: δεν με αφορα τι έκανες, τι κάνεις, τι ψηφίζεις, τι γνώσεις έχεις, τι σπουδες έχεις κάνει τι οικογενειακή κατάσταση και τι οικονομική έχεις. Δεν είμαι ούτε η εφορία ούτε τίποτα άλλο, εδώ απλά συζητάμε.

Αλλά πρέπει να καταλάβεις πως δεν τα ξέρεις όλα. και πως δεν πρέπει να κρίνεις τους άλλους γιατί δεν είσαι τέλειος.
Αν είσαι, κακώς έφυγες. ο πρωθυπουργικός θώκος θα ήτανε δικός σου

Υ.Γ. δεν σε λοιδόρησα ποτέ. Υποθέτω πως ένας άνθρωπος της δικής σου εκπαίδευσης, του δικού σου νοητικού επιπέδου και του δικού σου background θα άντεχε και θα καταλάβαινε και το αστείο και το σοβαρό.
οκ το τελειώνουμε εδώ....
με την εξής υποσημείωση.
γνωρίζω πολύ καλά τι γράφω και όταν κάνω λάθος ζητώ συγγνώμη....
Δήλωσες ότι είπα ότι τα πούλησα όλα.....
παρέθεσες ποστ που γράφει... Πουλάς, νοικιάζεις, χαρίζεις.
Ειλικρινά σου έχω ξαναπεί ότι είσαι καλό παιδί αλλά πνίγεσαι πολλές φορές σε ανακρίβειες και λάθος ερμηνείες τις οποίες εμμένεις ότι είναι σωστές.
Πάμε συγκεντρωτικά.
1.
από τα ποστ μου πουθενά δεν συνάγεται ότι τα ΠΟΥΛΗΣΑ ΟΛΑ.
2.
η χούντα δεν έγινε επειδή υπήρχε πολιτική αστάθεια όπως έχεις δηλώσει.
3.
λύση ΔΕΝ είναι η αποχή γιατί πολύ απλά εφόσον είσαι ενεργό μέλος της κοινωνίας και αφήνεις με την αποχή σου αυτούς που κυβερνάνε να σε γαμάνε και συ απλά δεν μιλάς ούτε όταν σου ζητείται ο λόγος, δηλώνεις απλά την παράδοσή σου και την αποδοχή του ραγιαδισμού σου.
Πάμε τώρα παρακάτω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Όλοι κλαίγεστε αλλά όλοι πίσω από ένα πι σι εστε και τα ξύνεται. Άμα είχατε ζόρια θα σασταν στο μεροκάματο τώρα.  :rolleyes:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όλοι κλαίγεστε αλλά όλοι πίσω από ένα πι σι εστε και τα ξύνεται. Άμα είχατε ζόρια θα σασταν στο μεροκάματο τώρα.  :rolleyes:

κλάψε και συ και κάνε μοντερέισιον.
Και άσε τα ποστάκια.

Υ.Γ.
φέτο όλα είναι πράσινα......
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
κλάψε και συ και κάνε μοντερέισιον.
Και άσε τα ποστάκια.

Υ.Γ.
φέτο όλα είναι πράσινα......

Δε κλαίω ρε φιλάρα. Το Μάη θα κλάψω :cheesy: Εκτός και αν βγεις αληθινός και όλα βαφτούν πράσινα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Όλοι κλαίγεστε αλλά όλοι πίσω από ένα πι σι εστε και τα ξύνεται. Άμα είχατε ζόρια θα σασταν στο μεροκάματο τώρα.  :rolleyes:
ειναι κυριακη σημερα.... :2funny: :2funny: :2funny:
        για το πρασινο συμφωνω με περσονα....θα πρασινισουμε παλι....θα αλλαξετε χρωμα και στο μπουρδελα τιβι;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δε κλαίω ρε φιλάρα. Το Μάη θα κλάψω :cheesy: Εκτός και αν βγεις αληθινός και όλα βαφτούν πράσινα!

ελα......

όλα πράσινα..... τελεία...
και περιμένω να έρθεις σε καμμιά σοβαρή χώρα για κάνα μεροκάματο της προκοπής.
 

Επισκέπτης
Και άσε αυτό τον τρόμπα εδώ να προσπαθεί να μπει στο δημόσιο!!!  :jerking:  :2funny:

Προς το παρον θυμα δουλεψε γιατι εχεις να μου πληρωσεις και το μηνιατικο απο την συμβαση...

Και πες μου πως θα παει η καριερα σου σαν λαντζιερης η σκουπιδιαρης στην ζιμπαμπουε :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Προς το παρον θυμα δουλεψε γιατι εχεις να μου πληρωσεις και το μηνιατικο απο την συμβαση...

Και πες μου πως θα παει η καριερα σου σαν λαντζιερης η σκουπιδιαρης στην ζιμπαμπουε :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


υγ .ασπρε η δικια μας δουλευει φριξου 9,βιλα εροτικα...αλλαξε μαγαζι. αν ανεβεις για την εκθεση να ξερεις....πολυ μουναρος εγινε συμφωνα με πληροφοριες...γαμωτο εφυγα απο σαλονικη αλλιως θα της εριχνα εναν... :knockinb:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Προς το παρον θυμα δουλεψε γιατι εχεις να μου πληρωσεις και το μηνιατικο απο την συμβαση...

Και πες μου πως θα παει η καριερα σου σαν λαντζιερης η σκουπιδιαρης στην ζιμπαμπουε :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

τολμάς ρε μαλάκα να μιλάς για ζιμπάμπουε όταν όλη μέρα και όλη νύχτα θα συναναστρέφεσαι με πάκια;
χου ρε...
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
geor2.jpg
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


υγ .ασπρε η δικια μας δουλευει φριξου 9,βιλα εροτικα...αλλαξε μαγαζι. αν ανεβεις για την εκθεση να ξερεις....πολυ μουναρος εγινε συμφωνα με πληροφοριες...γαμωτο εφυγα απο σαλονικη αλλιως θα της εριχνα εναν... :knockinb:

τι αλλο εκανε η καραπουταναρα πια και εγινε πιο μουναρος? :S
Επιβαλεται το πιτσιλισμα!Να ανεβεις χυστη μου να παμε και μαζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom