Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εσυ αν δεν σου κανει σαν οδηγος οφειλεις να παρεις Ταξι... ή Αλλο αμαξι... να συνεχισεις

Προσεξε ομως που θα πας... γιατι ο δρομος εχει λακουβες  :grin:

γλυκια μου  :smitten: :smitten:

Αν παλι αποφασισεις να μην πας πουθενα αλλα να κατσεις στο δρομο να ξερεις οτι

Κυκλοφορουν Ανωμαλοι Βιαστες που ευχαριστως θα σε φορτωναν.....

Γλυκια μου  :smitten: :smitten:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
στο θέμα μας.
δεν νομίζω πως τίθεται θέμα αν θα τις πάρει τις εκλογές το ΠΑΣΟΚ.
άσε με αυτά που είπε ο Καραμάνλας τη μεσαία τάξη χαμένη από χέρι την έχει.

παρεπιπτόντως, έβλεπα κατά τύχη διαφήμιση για το "εργαστήρι δημοσιογραφίας", στο οποίο έχουνε σπουδάσει ολοι. οπότε αντιλαμβάνομαι γιατί όλοι οι δημοσιογράφοι είναι ντάλε κουάλε.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.407
Κριτικές
61
Like
42.517
Πόντοι
22.785
Αν παλι αποφασισεις να μην πας πουθενα αλλα να κατσεις στο δρομο να ξερεις οτι

Κυκλοφορουν Ανωμαλοι Βιαστες που ευχαριστως θα σε φορτωναν.....

Γλυκια μου  :smitten: :smitten:

το τηλεφωνό μου είνα 3 τσιου τσιου 4 τριαλαλά.........
καί ή διευθυνση κολοτρυπας 23 .........
Στειλε μου 2 ψηφοδελτια άπό τό κωμα σου ........ πού ξέρης ;;;;
μπορει νά σέ τιμήσω.........
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
το τηλεφωνό μου είνα 3 τσιου τσιου 4 τριαλαλά.........
καί ή διευθυνση κολοτρυπας 23 .........
Στειλε μου 2 ψηφοδελτια άπό τό κωμα σου ........ πού ξέρης ;;;;
μπορει νά σέ τιμήσω.........

Να σου πω και κατι τελευταιο ...

ΤΕΛΙΚΑ αν δεν μπορεσεις να αποφυγεις τον ΒΙΑΣΜΟ τοτε δεν εχεις αλλη επιλογη απο το
να τον ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ...

Γλυκια μου :smitten: :smitten:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τελικά αυτό το σάιτ πάνω από όλα συσφίγγει τις σχέσεις.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.407
Κριτικές
61
Like
42.517
Πόντοι
22.785
Να σου πω και κατι τελευταιο ...

ΤΕΛΙΚΑ αν δεν μπορεσεις να αποφυγεις τον ΒΙΑΣΜΟ τοτε δεν εχεις αλλη επιλογη απο το
να τον ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ...

Γλυκια μου :smitten: :smitten:

Έλα να με γαμησης εσύ λοιπόν :think: :think:
μπας και άποφυγω τόν βιασμό.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Να σου πω και κατι τελευταιο ...

ΤΕΛΙΚΑ αν δεν μπορεσεις να αποφυγεις τον ΒΙΑΣΜΟ τοτε δεν εχεις αλλη επιλογη απο το
να τον ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ...

Γλυκια μου :smitten: :smitten:

ελα φαε τη χυλόπιττα και απολαυσε την

 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
στο θέμα μας παρακαλώ >:(, όλοι οι θλιβεροί να σχολιάσουν... Θλιβερός Γιωργάκης... :)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.407
Κριτικές
61
Like
42.517
Πόντοι
22.785
ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΡΟΖ......

Αν δεν υπήρχε Γιώργος Παπανδρέου ο Κώστας Καραμανλής δεν θα ήταν πρωθυπουργός..........
Και αντίστροφα: μόνο με κυβερνήσεις με επιδόσεις όπως αυτή του Καραμανλή μπορεί να ξαναέρθει το ΠΑΣΟΚ στα πράγματα.................
Ναι φίλες και φίλοι.
Για το ταγκό χρειάζονται δύο χορευτές και στην περίπτωσή μας έχουμε το ιδανικό ντουέτο αλλά το κακό είναι πως το λογαριασμό καλούνται να πληρώσουν άλλοι...........
[size=19pt]Εμείς οι υπόλοιποΙ............
[/size]
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΡΟΖ......

Αν δεν υπήρχε Γιώργος Παπανδρέου ο Κώστας Καραμανλής δεν θα ήταν πρωθυπουργός..........
Και αντίστροφα: μόνο με κυβερνήσεις με επιδόσεις όπως αυτή του Καραμανλή μπορεί να ξαναέρθει το ΠΑΣΟΚ στα πράγματα.................
Ναι φίλες και φίλοι.
Για το ταγκό χρειάζονται δύο χορευτές και στην περίπτωσή μας έχουμε το ιδανικό ντουέτο αλλά το κακό είναι πως το λογαριασμό καλούνται να πληρώσουν άλλοι...........
[size=19pt]Εμείς οι υπόλοιποΙ............
[/size]
πολλοί είμαστε που το λέμε.
τι θα κάνουμε όμως δεν λέμε.

η αποχή δεν είναι λύση, το λευκό δεν είναι λύση, το να ψηφίσεις τους μικρότερους δεν είναι λύση...τι είναι λοιπόν;
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
πολλοί είμαστε που το λέμε.
τι θα κάνουμε όμως δεν λέμε.

η αποχή δεν είναι λύση, το λευκό δεν είναι λύση, το να ψηφίσεις τους μικρότερους δεν είναι λύση...τι είναι λοιπόν;

Ενταξει ρε παιδια δεν θα μεταναστευσουμε κιολας...

Παντως ενα SEX TRIP στις εκλογες δεν θα ηταν κακο !!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.407
Κριτικές
61
Like
42.517
Πόντοι
22.785
πολλοί είμαστε που το λέμε.
τι θα κάνουμε όμως δεν λέμε.

η αποχή δεν είναι λύση, το λευκό δεν είναι λύση, το να ψηφίσεις τους μικρότερους δεν είναι λύση...τι είναι λοιπόν;

Δεν χρειαζόμαστε πολιτικούς να μας σώσουν γιατί είναι επαγγελματίες, (μια καλή δουλειά με αυξημένο εισόδημα και εξουσία)...................
Αυτό που χρειαζόμαστε είναι μια κίνηση από τους ίδιους τους πολίτες που παιρνούν τα δεινά, από ανθρώπους που τους ενδιαφέρει το ΚΟΙΝΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ, από ανθρώπους που γνωρίζουν τα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ προβλήματα της χώρας μας και σύγχρονοι με την εποχή ώστε να είναι ενήμεροι για τη διεθνή πραγματικότητα...............
Αν θέλουμε πραγματικά να αλλάξει κάτι, την προσπάθεια θα πρέπει να την κάνουμε εμείς.
Αν πρέπει να εμπιστευτούμε κάποιους για να διαχειριστούν την χώρα και την κοινωνία, αυτοί θα πρέπει νά' ναι βγαλμένοι από την κοινωνία και όχι από την ελίτ του συμφέροντος και του αχαλίνωτου κέρδους σε βάρος των άλλων.....................

Έγω ξέρω τί θά ψηφισω ......... Σίγουρα όχι ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
πολλοί είμαστε που το λέμε.
τι θα κάνουμε όμως δεν λέμε.

η αποχή δεν είναι λύση, το λευκό δεν είναι λύση, το να ψηφίσεις τους μικρότερους δεν είναι λύση...τι είναι λοιπόν;



Να ψηφισεις το κομμα που θες μεν, αλλα οχι αυτους που σου πλασαρουν τα λαμογια.. σταυρωσε αγνωστους και νεους πχ.. (αφου τους ψαξεις πριν κ αυτους..)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Να ψηφισεις το κομμα που θες μεν, αλλα οχι αυτους που σου πλασαρουν τα λαμογια.. σταυρωσε αγνωστους και νεους πχ.. (αφου τους ψαξεις πριν κ αυτους..)
ούτε αυτό είναι λύση.
αυτοί που θα πάρουν τις περισσότερες ψήφους θα βγούνε και όχι αυτοί που θα ήθελα ενδεχομένως.
Αλλά σκαλώνει και αλλού η λογική σου.

Εδω συμφωνούμε πως δεν υπάρχει ΚΟΜΜΑ άξιο διακυβέρνησης της χώρας, όχι πολιτικός αρχηγός ή κάποια στελέχη.
έχει περάσει φουμαρόκοσμος από τους υπουργικούς θώκους...ουυυυυυ
ειδικά επί Ανδρίκου...βαρεθήκαμε να βλέπουμε ανασχηματισμούς όποτε πήγαινε στραβά το πράγμα. και τίποτα δεν άλλαζε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
να φτιαξεις εσυ που προβληματιζεσαι κομμα ή να συμμετασχεις ενεργα στα ηδη υπαρχοντα...και δεν μιλαω προσωπικα.αλλα ολοι περιμενουν την λυση να δωσει ο μεσσιας...ακομη κι εγω δηλαδη απο την πολυθρονα του σπιτιου μου....εμ δεν γινεται...γιαυτο θα συνεχισουν αυτοι να ειναι η λυση γιατι δεν συμμετεχουμε εμεις οι πολλοι...δεν μας φταιν οι τιτλοι των κομματων ουτε οι ιδεολογιες αλλα η αδιαφορια μας..να στο θεσω αλλιως...στην συνελευση της πολυκατοικιας σου πας;στην τοπικη ενος κομματος γιατι να μην συμμετεχεις;αφου εκει υποτιθεται θα γινει η πρωτη ζυμωση....;και αν εχεις αποψη γιατι να μην πολιτευτεις κιολας;αλλα ειναι απαξιωμενη στην συνειδηση μας αυτη η συμμετοχη...ε τοτε κατσε να σου οριζουν την μοιρα 300000 και αν εγγεγραμμενα μελη των κομματων...και στην πολυκατοικια πας δεν πας στην συνελευση πετρελαιο θα μπει κουτσα στραβα...αλλα αν ειναι ακριβο ή σε κλεψουν δεν θα δικαιουσαι να ομιλεις γιατι απλα δεν πηγες καν να ψηφισεις τον διαχειριστη πολλω δε μαλλον να γινεις εσυ διαχειριστης....
  τωρα βεβαια ειναι και το αλλο...καλα τα λεμε ολοι εμεις που δεν συμμετεχουμε...αν ομως πιαναμε την οποια καρεκλα ή αν ειμασταν καπως βολεμενοι  ή αν ειχαμε την αναγκη βολεματος θα λεγαμε τα ιδια ή θα πρατταμε τα ιδια;μαλλον οχι γιατι πολυ απλα ειμαστε ολοι λιγο υποκριτες και μιλαμε θεωρητικα....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.407
Κριτικές
61
Like
42.517
Πόντοι
22.785
Nά που ο gl μου πευαξε άθελά του πάσα........
για δεστε και έδω ρε φιλοι μου λατρεμενοι..........


()
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν χρειαζόμαστε πολιτικούς να μας σώσουν γιατί είναι επαγγελματίες, (μια καλή δουλειά με αυξημένο εισόδημα και εξουσία)...................
Αυτό που χρειαζόμαστε είναι μια κίνηση από τους ίδιους τους πολίτες που παιρνούν τα δεινά, από ανθρώπους που τους ενδιαφέρει το ΚΟΙΝΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ, από ανθρώπους που γνωρίζουν τα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ προβλήματα της χώρας μας και σύγχρονοι με την εποχή ώστε να είναι ενήμεροι για τη διεθνή πραγματικότητα...............
Αν θέλουμε πραγματικά να αλλάξει κάτι, την προσπάθεια θα πρέπει να την κάνουμε εμείς.
Αν πρέπει να εμπιστευτούμε κάποιους για να διαχειριστούν την χώρα και την κοινωνία, αυτοί θα πρέπει νά' ναι βγαλμένοι από την κοινωνία και όχι από την ελίτ του συμφέροντος και του αχαλίνωτου κέρδους σε βάρος των άλλων.....................

Έγω ξέρω τί θά ψηφισω ......... Σίγουρα όχι ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ.
συμφωνώ
πες μας τώρα και ποιοι είναι αυτοί που λες.
γιατί προφανώς εγώ λόγω μυωπίας, δεν τους βλέπω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οσον αφορα κατι αλλο που ελεχθη με μια ωραια αντιστροφη λεω οτι κι αν δεν ηταν ο κωστακης δεν θα γινοταν πρωθυπουργος αυριο ο γιωργακης...αρα μια λαμπαδα του την οφειλει να την αναψει...λεμε τωρα


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom