Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 741K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Όπως και η Ηρώ Πέτσα που ξεκινάει στο βιντεάκι της Παπακώστα. Έχει βυζάρες για ξεπέτσωμα μιλάμε... :tits2: :cum:


:2funny: :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
φιλαρακι οντως η Η.Πετσα αν χασει μερικα κιλα θα ειναι για πολλα  :zfuck: :fuck1:
ειναι ωραια γυναικα παντως
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
φιλαρακι οντως η Η.Πετσα αν χασει μερικα κιλα θα ειναι για πολλα  :zfuck: :fuck1:
ειναι ωραια γυναικα παντως

Τώρα σου πέφτει πλάκωμα;; Για επίδειξη μόδας τη θέλεις ή για ..μησι;;
Λες να πει σε κάποιον σε γουστάρω και να της πει αυτός α μπα δεν σε γουστάρω εγώ, χάσε πρώτα μερικά κιλά!
Εσύ ας πουμε έτσι θα έλεγες, γιατί εγώ θα είχα φύγει με την καμία, κάνοντας στα κρυφά το σταυρό μου, που δεν πιστεύω κιόλας!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εσύ ας πουμε έτσι θα έλεγες, γιατί εγώ θα είχα φύγει με την καμία, κάνοντας στα κρυφά το σταυρό μου, που δεν πιστεύω κιόλας!
Φίλε το λες στ' Αγγλικά αυτό το τελευταίο, γιατί δεν το 'πιασα? :rolleyes: :cheesy:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Εσύ ας πουμε έτσι θα έλεγες, γιατί εγώ θα είχα φύγει με την καμία, κάνοντας στα κρυφά το σταυρό μου, που δεν πιστεύω κιόλας!

ε οχι ρε φιλε εισαι υπερβολικος... ;)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
φιλαρακι οντως η Η.Πετσα αν χασει μερικα κιλα θα ειναι για πολλα  :zfuck: :fuck1:
ειναι ωραια γυναικα παντως
Συμφωνώ - και εγώ την πάω ρε μάγκα, γι' αυτό και την έβαλα. ;)

Αλλά επειδή είμαστε :offtopic: - Γιώργος ρε, γίγαντας λέμε.

th_60059_gp_122_96lo.jpg


:S
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
assets_LARGE_t_420_2399073.JPG


τη θυμαστε αυτη τη μαλακια που εκανε το σουργελο  :2funny: :2funny: :2funny:
για να σας επαναφερω στο threadaki
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Συμφωνώ - και εγώ την πάω ρε μάγκα, γι' αυτό και την έβαλα. ;)

Αλλά επειδή είμαστε :offtopic: - Γιώργος ρε, γίγαντας λέμε.



:S

Έχεις δίκιο πως το θρεντ γαμήθηκε κυρίως με δικιά μου ευθύνη από τότε που είπα για την Αποστολάκη και την Διαμαντοπούλου. Όμως ακριβώς γιατί βρισκόμαστε στο θρεντ του Γιώργου του γίγαντα και άμα μιλάμε σοβαρά σκεφτόμαστε πως αύριο μπορεί και να είναι πρωθυπουργός, καλλίτερα να το ρίξουμε στο γαμήσι για να ξεχάσουμε τι περνάμε και τι χειρότερο μας περιμένει!
Τι κατάφερες που κόψαμε την πλάκα, μελαγχολήσαμε ξανά.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
;)  :grin:

+ΜΑΝΝΟΥΛΑ.jpg



papandreou2.jpg
 

Συνημμένα

  • _.jpg
    _.jpg
    60,4 KB · Εμφανίσεις: 10
  • papadreou dwro.jpg
    papadreou dwro.jpg
    22,1 KB · Εμφανίσεις: 20
  • papadreou patates.jpg
    papadreou patates.jpg
    33 KB · Εμφανίσεις: 21

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Δημοσιογράφος: Πώς θα χρηματοδοτήσετε το κοινωνικό κράτος που λέτε;

Απάντηση ΓΑΠ: Το έχω ξαναπεί, θα τα πάρω από τους πλούσιους, τους βιομήχανους και τις τράπεζες και θα κάνω αναδιανομή (είδες μακριά λέξη που έμαθα προχθές;) στο λαό.
[/quote]    Ο υποκριτης γι'αυτό στον δήμο Γλυφάδας κατέβασε υποψήφιο δήμαρχο τον KΩΣTA ΚΟΚΚΟPH τέως διευθυντή της Παε παναθηναϊκός και τσίρακι του Βαρδινογιάννη με σκοπό να πάρει το κομμάτι του παλαιού αεροδρομίου που ανήκει στην Γλυφάδα και είναι απέναντι από το γκολφ Γλυφάδας (για όσους γνωρίζουν την περιοχή) και να
Το κάνει εμπορικό κέντρο ο βαρδινογιάννης όπως είναι το MOΛ στό Μαρούσι πάνω από το ΟΑΚΚΑ
Ας έχουν αυτό υπόψιν οι οπαδοί του Ολυμπιακού αυτή την συνεργασία Παπανδρέου Βαρδινογιάννη
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Έχεις δίκιο ρε φίλε - να βάλω Άννα που μ' αρέσει επίσης? ;) :grin:

Έτσι μπράβο με τη ρέγουλα το Γιώργο μην πλακωθεί η ψυχή μας εντελώς. Και κανένα μουνάκι ενδιάμεσα και μπράβο για το γούστο σου!
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Δημοσιογράφος: Πώς θα χρηματοδοτήσετε το κοινωνικό κράτος που λέτε;

Απάντηση ΓΑΠ: Το έχω ξαναπεί, θα τα πάρω από τους πλούσιους, τους βιομήχανους και τις τράπεζες και θα κάνω αναδιανομή (είδες μακριά λέξη που έμαθα προχθές;) στο λαό.
Ο υποκριτης γι'αυτό στον δήμο Γλυφάδας κατέβασε υποψήφιο δήμαρχο τον KΩΣTA ΚΟΚΚΟPH τέως διευθυντή της Παε παναθηναϊκός και τσίρακι του Βαρδινογιάννη με σκοπό να πάρει το κομμάτι του παλαιού αεροδρομίου που ανήκει στην Γλυφάδα και είναι απέναντι από το γκολφ Γλυφάδας (για όσους γνωρίζουν την περιοχή) και να
Το κάνει εμπορικό κέντρο ο βαρδινογιάννης όπως είναι το MOΛ στό Μαρούσι πάνω από το ΟΑΚΚΑ
Ας έχουν αυτό υπόψιν οι οπαδοί του Ολυμπιακού αυτή την συνεργασία Παπανδρέου Βαρδινογιάννη


Οχι ρε.. μην τα λες αυτα ρε.. δε γινονται αυτα ρε φιλε..  :rolleyes:

Ρε εδω μιλαμε για πρασινη αναπτυξη, τι λεμε τωρα!!  :grin:


τι ναι αυτη η πρασινη αναπτυξη ρε πστη.. ?  :think: μας εχει ζαλισει τα ουμπαλα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom