Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 741K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
rigormorti μπορει πραγματι να εχει προγραμμα.

Το προβλημα ειναι οτι εγω τουλαχιστον δεν το χω αντιληφθει η δεν εχω καταλαβει καλα πως θα χειριστει οχι τοσο την οικ κριση, αλλα το δημόσιο χρέος που ειναι και το σημαντικοτερο προβλημα της ελλ οικονομιας.
:2funny:
μη σκιαζεσαι θα τα λυσει ολα τα προβληματα ο γιωργακης  :jerking:

τον π#%στη τον ψαρα που τον μαζωξε απο το τη λιμνη του μαραθωνα , γ&*μω το καγιακ μου μεσα  :2funny: :2funny: ;)
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Το χειροτερο ειναι οτι αν βγει το πασοκ θα βλεπεις τις ιδιες φατσες που ειχες σιχαθει να βλεπεις καθε μερα για δεκαετιες..

.. να μιλανε με στομφο και χωρις τελικα να βγαζεις ακρη για το τι ακριβως θελουνε να πουνε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Έτσι είναι ρε γαμώτο! Από το κακό στο χειρότερο. Χθές είδα για επαγγελματικό λόγο πρωσωπικό μου φίλο και κουμπάρο του αδελφού μου δύο φορές υποψήφιο του ΠΑΣΟΚ, και τις δύο ήταν πρώτος επιλαχών στην περιφέρειά του και ήταν και από τους φανατικούς υποστηριχτές του Γιωργάκη στην εμφύλια σύραξη. Άντε του λέω να βγείτε κι εσείς να δούμε τι θα κάνετε! Τι θες να κάνουμε μου λέει, μαλακίες θα κάνουμε κι εμείς! Ούτε οι ίδιοι δεν πιστεύουν στην δυνατότητα τους να κάνουν τίποτα κι έχουν την απαίτηση να τους πιστέψουμε εμείς!!
Τι να πει κανείς!
τα νούμερα είναι τραγικά....
δεν υπάρχει λύση, τουλάχιστον από τα παρόντα σχήματα και την παρούσα κατάσταση.
η κυβέρνηση της τελευταίας 5ετίας απλά ήρθε να ρίξει την χαριστική βολή....
Σήμερα στο Αλτερ έλεγαν ότι απλά τα προβλήματα στα ταμεία αντί να φανούν το 2030 θα φανούν από του χρόνου.

Κοινώς η 5ετία Καραμανλή απλά επιτάχυνε το τέλος (ίσως και να είναι καλύτερα έτσι από τη μόνιμη μάσκα οξυγόνου). Μπαμ και κάτω.

Ο ΓΑΠ και κανείς άλλος δεν είναι ικανός αυτή τη στιγμή να ανατρέψει την κατάσταση.
Ο ΓΑΠ είναι θλιβερός, ο καταλληλότερος τραγικός και οι Ελληνες εγκλωβισμένοι στο απόλυτο μηδέν και το μπόλικο τίποτα.

Προσωπικά θλίβομαι γιατί ενώ υπήρχε ευκαιρία με τους Ολυμπιακούς η χώρα να πάει 10 βήματα μπορστά ΟΛΟΙ αυτοί την πήγαν 100 πίσω.

Γκουντ νάιτ εντ γκουντ λάκ.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
:2funny:
μη σκιαζεσαι θα τα λυσει ολα τα προβληματα ο γιωργακης  :jerking:

τον π#%στη τον ψαρα που τον μαζωξε απο το τη λιμνη του μαραθωνα , γ&*μω το καγιακ μου μεσα  :2funny: :2funny: ;)



Ρε φιλε.. εχω κατσει να παρακολουθησω προσεκτικα τι λεει.

Μετα την ομιλια ειχα μπερδευτει με το νοημα, τις εννοιες, την κεντρικη ιδεα,  και τελικα το μηνυμα που θελει να περασει.

Απλα δεν καταλαβα για τι ακριβως μιλαγε.  :dunno:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
η μονη πρασινη αναπτυξη στην οποια συμφωνο με τον καημενο τον Γιωργακη

ειναι η αναπτυξη του παναθηναικου. η μονη πρασινη αναπτυξη που θα φερει ανακουφιση και ευχαριστηση σε πολυ κοσμο. :)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
απο το προσφατο debate
Τις ερωταπαντήσεις τις αλιεύσαμε από το ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

……………………….
Δημοσιογράφος : Εάν η αποχή είναι μεγάλη θα συνεχίσετε να θεωρείτε ότι οι ευρωεκλογές έχουν δημοψηφισματικό χαρακτήρα;

Απάντηση ΓΑΠ: Σκοπεύω να φέρω την ευημερία, δικαιοσύνη, αισιοδοξία, αίσθημα ασφάλειας, αξιοκρατία (άσχετο).
………………………
Δημοσιογράφος : Προτιμάτε τη Ντόρα ή το Σαμαρά για αντίπαλο (υπονοούμενο ότι ο Καραμανλής θα χάσει από το Γιωργάκη):

Απάντηση ΓΑΠ: Αντίπαλός μας είναι τα προβλήματα της χώρας (μπράααααβοοοοο, πού το διάβασες γιγαντοτεράστιε;).
…………………………
Δημοσιογράφος: Υπάρχουν μεγάλες διαφορές στο ασφαλιστικό. Άλλοι βγαίνουν στη σύνταξη στα 46 και άλλοι στα 65. Τι θα κάνετε γι΄αυτές τις διαφορές;

Απάντηση ΓΑΠ: Θα χτυπηθώ με τα αρνητικά χαρακτηριστικά της νέο-συντήρησης (αυτό τι σχέση έχει με την ερώτηση μόνο ο ίδιος –ίσως- μπορεί να μας το εξηγήσει.
…………………………………………
Δημοσιογράφος: Θα νομιμοποιήσετε τους συμβασιούχους που κατηγορούσατε τη ΝΔ ότι δεν το έκανε;

Απάντηση ΓΑΠ: Οι συμβασιούχοι «αισθάνονται» σε ομηρεία. Δεν θα τους νομιμοποιήσω όλους αλλά όσους καλύπτουν πάγιες και διαρκείς ανάγκες (όπως ακριβώς και η ΝΔ, ΟΚ).
…………………………………………..
Δημοσιογράφος: Κάποια στελέχη σας (Παπακωνσταντίνου) απείλησαν τις εταιρίες δημοσκοπήσεων ότι εάν δεν είναι ευνοϊκές με το ΠΑΣΟΚ θα τις «τακτοποιήσετε» εάν εκλεγείτε, εσείς τι λέτε;

Απάντηση ΓΑΠ: Η ΝΔ έχει φέρει σε απόγνωση το λαό που «αισθάνεται» ότι αιχμαλωτίζεται η διαφάνεια και εγκλωβίζεται η δημοκρατία (άλλα αντ’ άλλων – είναι ή βαρεμένος ή κουφός).
…………………………….
Δημοσιογράφος: Το ΔΝΤ και η Ευρωπαϊκή Επιτροπή σύστησαν πάγωμα μισθών στο δημόσιο, εσείς θα τους αγνοήσετε;

Απάντηση ΓΑΠ: Ναι, γιατί η ΝΔ έχει φέρει σε απόγνωση το λαό και εμείς θα φτιάξουμε μία ευνομούμενη πολιτεία που θα κτυπήσει την απόγνωση (άντε πάλι η κασέτα).
………………………..
Δημοσιογράφος: Πώς θα χρηματοδοτήσετε το κοινωνικό κράτος που λέτε;

Απάντηση ΓΑΠ: Το έχω ξαναπεί, θα τα πάρω από τους πλούσιους, τους βιομήχανους και τις τράπεζες και θα κάνω αναδιανομή (είδες μακριά λέξη που έμαθα προχθές;) στο λαό.
……………………………..
Δημοσιογράφος: Μερικά από τα στελέχη σας ενδέχεται να εμπλέκονται σε σκάνδαλα, τι θα κάνετε με αυτούς;

Απάντηση ΓΑΠ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΑΣ! (απίστευτο)
…………………………………….
Δημοσιογράφος: Θα νομιμοποιήσετε τους λαθρομετανάστες;

Απάντηση ΓΑΠ: Ναι, ιδιαίτερα όσους είναι δεύτερης γενιάς (πχ. παιδιά αλβανών).
…………………………………….
Δημοσιογράφος: Υπάρχει περίπτωση ο Πρωθυπουργός να μην βάλει υποψήφιους όσους εμπλέκονται στο Βατοπέδι, ποια είναι η θέση σας;

Απάντηση ΓΑΠ: Εάν τους διώξει είναι ένοχοι, εάν τους κρατήσει είναι συγκάλυψη (που να βρεις άκρη με τη σκέψη του;).

…………………………………….
Δημοσιογράφος: Για το σκάνδαλο SIEMENS σίγουρα ρωτήσατε το Σημίτη για την παράνομη χρηματοδότηση του ΠΑΣΟΚ αλλά είχατε πει ότι θα κάνετε και εσωτερικό έλεγχο. Τι απέγινε;

Απάντηση ΓΑΠ: …Μμμμ… Φταίει ο Καραμανλής που δεν έφερε το θέμα στη Βουλή για να το εξετάσουμε.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Το χειροτερο ειναι οτι αν βγει το πασοκ θα βλεπεις τις ιδιες φατσες που ειχες σιχαθει να βλεπεις καθε μερα για δεκαετιες..

...να θυμίσω μερικές προσωπικότητες από τις αγαπημένες μου...

1. Πάγκαλος  :new_shocked:
2. Παπανδρέου Βασούλα  :S
3. Τσοχατζοπουλος Ακης :idiot:
4. Αποστολάκη Μιλένα  :pipa1:
5. Διαμαντοπούλου Αννα  :pipa2:
6. Δαμανάκη Μαρία  :S
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

ακου το μπομπολοκαναλο  :kissass:  :headbang:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Ασε ρε, αυτοι την εχουνε παρει εργολαβια τη δουλεια λεμε..

Οποια και να ναι τα νεα της ημερας, αυτοι εκει, τη δουλεια τους..
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
...να θυμίσω μερικές προσωπικότητες από τις αγαπημένες μου...

4. Αποστολάκη Μιλένα  :pipa1:
5. Διαμαντοπούλου Αννα  :pipa2:

Φίλε άμα καταφέρεις να τον δώσεις στη γεροντομούνα την Διαμαντοπόυλου ή την ξυνή τη Μιλένα και δεν συχαθείς, είσαι πολύ μεγάλος παίχτης και μπράβο σου! Προσωπικά προτιμούσα να τον κόψω ή έστω να τον παίζω την υπόλοιπη ζωή μου!
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Φίλε άμα καταφέρεις να τον δώσεις στη γεροντομούνα την Διαμαντοπόυλου ή την ξυνή τη Μιλένα και δεν συχαθείς, είσαι πολύ μεγάλος παίχτης και μπράβο σου! Προσωπικά προτιμούσα να τον κόψω ή έστω να τον παίζω την υπόλοιπη ζωή μου!

...με παρεξήγησες φίλε μου. Δεν θα τον έδινα ούτε στο σκιάχτρο Διαμαντοπόυλου ούτε στη νυφίτσα Μιλένα, τις αντιπαθώ εξίσου και τις δύο.

Το  :pipa1: το έβαλα γιατί τις κόβω να παρακαλάνε για :bigdick: με τα χάλια που έχουν ...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εγω την αποστολακη την εσκιζα  :s&m_1:  :2funny:
για να της τιμωρησω την αγριαδα  :fuck1:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...με παρεξήγησες φίλε μου. Δεν θα τον έδινα ούτε στο σκιάχτρο Διαμαντοπόυλου ούτε στη νυφίτσα Μιλένα, τις αντιπαθώ εξίσου και τις δύο.

Εμένα η ονείρωξή μου είναι η Παπακώστα...
Όταν πολυβολίζει από το στόμα της
(και δε σταματάει με τίποτα)!

Κοιμάμαι και την ακούω, και βλέπω αυτόν τον από στόματος πολυβολισμό...
Και ονειρεύομαι ότι ΜΠΑΠ,  κάτι της κάνω και σωπαίνει (ησυχία)!

Να μη μπω σε τεχνικές λεπτομέρειες τώρα ε?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.354
Πόντοι
41.447
Εμένα η ονείρωξή μου είναι η Παπακώστα...
Όταν πολυβολίζει από το στόμα της
(και δε σταματάει με τίποτα)!

Κοιμάμαι και την ακούω, και βλέπω αυτόν τον από στόματος πολυβολισμό...
Και ονειρεύομαι ότι ΜΠΑΠ,  κάτι της κάνω και σωπαίνει (ησυχία)!

Να μη μπω σε τεχνικές λεπτομέρειες τώρα ε?

την είδα σε ένα γάμο πριν τρείς βδομάδες περίπου.
αν εξαιρέσεις αυτά που λέει, σαν παρουσία είναι  πολύ καλό μιλφ!
πηγάινανε και κάτι άκυροι γέροι και μεσήλικες που δεν την ξέρανε (καλεσμένοι στο γάμο και αυτοί) και της σφίγγανε το χέρι και της λέγανε διάφορες παπαριες του στηλ "καλά πάτε, σας στηρίζουμε!, ο Καραμανλής να μην φοβάται τιποτα κτλ"
Αυτή τους είχε συνδέσει με Κάιρο και απλά κούναγε το κεφάλι της χωρίς κάν να τους κοιτά...χαχαχα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
την είδα σε ένα γάμο πριν τρείς βδομάδες περίπου.
αν εξαιρέσεις αυτά που λέει, σαν παρουσία είναι  πολύ καλό μιλφ!
πηγάινανε και κάτι άκυροι γέροι και μεσήλικες που δεν την ξέρανε (καλεσμένοι στο γάμο και αυτοί) και της σφίγγανε το χέρι και της λέγανε διάφορες παπαριες του στηλ "καλά πάτε, σας στηρίζουμε!, ο Καραμανλής να μην φοβάται τιποτα κτλ"
Αυτή τους είχε συνδέσει με Κάιρο και απλά κούναγε το κεφάλι της χωρίς κάν να τους κοιτά...χαχαχα

ρε μαλάκα μιλφέουρα....
πάλι με σφουγγαρίστες ασχολείσαι;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ναι οντως η παπακωστα θελει λιγο  :zfuck:
για να ερθει στα ισα της...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom