Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 744K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Το 2000, ενας φιλος μου γυρισε από τις σπουδές του στην Γιουγκοσλαβια, παντρεμένος με μια Σερβα.
Ετυχε λοιπον η κοπελα να ξεκινησει τη διαμονη της στην Ελλαδα, πάνω στην κριση του χρηματιστηριου.
Ε σε πληροφορω δεν καταλαβαινε γιατι γινεται ολο αυτό.
Μου ελεγε "εγω ξυπνουσα το πρωι από τις βομβες που επεφταν στην αυλη μου, κι εσεις εδώ κλαιτε επειδή πηγατε να γινετε πλούσιοι σε ένα μηνα και δεν σας εκατσε"?
Ε δεν ειχα κατι να της απαντησω ρε φιλε.

τυπε μηπως υποννοεις οτι αν φυγουμε απο εε κ νατο θα μας ριχνουν βομβες?  :S :S :S :S
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Εχω ακουστά για τέτοιες περιπτώσεις, αλλά δεν νομιζω ότι αυτές εσκασαν τη φουσκα.
Υποτίθεται ότι τα βαρια χαρτια σερνουν το καραβι και τα βαρια χαρτια το βουλιαζουν.
Όχι? :think:
Να ρε τυπε, ενα αρθρο που περιγραφει πανω κατω τι γινεται σημερα

Αυτο μεσες ακρες γινονταν τοτε με 20πλασιο τζιρο και αντι για ξενα φαντς το εκαναν με κρατικο χρημα και κυβερνητικα λαμογια, οσο διαρκουσε η προεκλογικη περιοδος

www.protothema.gr/blogs/blogger/post/396990/orgio-kerdoskopias-sto-ha-kindunos-stomahikou-elkous/]http://www.protothema.gr/blogs/blogger/post/396990/orgio-kerdoskopias-sto-ha-kindunos-stomahikou-elkous/[/url]
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
τυπε μηπως υποννοεις οτι αν φυγουμε απο εε κ νατο θα μας ριχνουν βομβες?  :S :S :S :S
Εννοω ότι καλο θα είναι να μην ειμαστε κλεισμενοι στον μικροκοσμο μας και να λεμε και κανενα δοξα τω θεω.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Εννοω ότι καλο θα είναι να μην ειμαστε κλεισμενοι στον μικροκοσμο μας και να λεμε και κανενα δοξα τω θεω.

ε εγω λεω οτι δν ειναι κ τοσο τραγικα τα πραγματα κ πεσαν να με φανε τα μελη του μπου.κομ  :think: :think: :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ε εγω λεω οτι δν ειναι κ τοσο τραγικα τα πραγματα κ πεσαν να με φανε τα μελη του μπου.κομ  :think: :think: :think:
Αν ερχοταν καποιος εξωγήινος και η μονη του πληροφορηση για την κατασταση στην Ελλαδα ηταν τα ποσταρισματα του μπου κομ, θα αποκομιζε την εντυπωση ότι μολις βγεις στο δρομο, πεθαίνεις από δηλητηριασμενο αερα, σε τουφεκιζουν οι αστυνομικοι επειδή εχεις την χωριστρα δεξια και ζεις τρώγοντας το γκαζον του παρκου.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Αν ερχοταν καποιος εξωγήινος και η μονη του πληροφορηση για την κατασταση στην Ελλαδα ηταν τα ποσταρισματα του μπου κομ, θα αποκομιζε την εντυπωση ότι μολις βγεις στο δρομο, πεθαίνεις από δηλητηριασμενο αερα, σε τουφεκιζουν οι αστυνομικοι επειδή εχεις την χωριστρα δεξια και ζεις τρώγοντας το γκαζον του παρκου.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

Ξεκάθαρος ο πρωθυπουργός με την Μέρκελ
Δεν ακολουθεί «τακτική Καραμανλή» για πρόωρες εκλογές o Σαμαράς

Απορρίπτει τον εκλογικό αιφνιδιασμό και θα υιοθετήσει τη συνταγματική διαδικασία. Θα πάει σε 3 ψηφοφορίες για Πρόεδρο της Δημοκρατίας και αν δεν συγκεντρωθούν οι 180 ψήφοι θα στηθούν κάλπες

Μετά τη συνάντησή του με την καγκελάριο της Γερμανίας Ανγκελα Μέρκελ στις Βρυξέλλες, ο πρωθυπουργός οριστικοποιεί τον πολιτικό σχεδιασμό του, που έχει ορίζοντα την εκλογή Προέδρου της Δημοκρατίας, και αποκλείει τον εκλογικό αιφνιδιασμό.

Ο πρωθυπουργός είναι αποφασισμένος να εξαντλήσει τα χρονικά περιθώρια ανεξάρτητα από το αν θα εξασφαλίσει ή όχι την απαραίτητη προεδρική πλειοψηφία των 180 βουλευτών μέσα στο φθινόπωρο. Σε στενούς συνεργάτες του ο κ. Σαμαράς φέρεται να έχει ξεκαθαρίσει ότι «δεν θα ακολουθήσω την τακτική Καραμανλή το 2009», ο οποίος όταν πείστηκε ότι ο κ. Γιώργος Παπανδρέου δεν θα συναινούσε στην επανεκλογή Παπούλια πήγε σε πρόωρες εκλογές τον Οκτώβριο ενώ θα μπορούσε να παρατείνει τον βίο της κυβέρνησής του.


απαντηση στον αλεξ 71 και τις μπαρουφες που λεει κατα καιρους για δηθεν εκβιασμο του παπανδρεου

καποιο σχολιακι μιστερ αλεξις;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
μαλιστα επιμενεις δηλαδη;
Ε ναι. Αφου τα εζησα? Απλως αντι να παει ως τον Φεβρουαριο, τις εκανε Οκτωβριο.

Υ.Γ. Η διαφορα είναι ότι ο Σαμαρας μπορει να τις αποφυγει, ενώ ο Καραμανλης δεν μπορουσε.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
γιατι δεν μπορουσε να τις αποφυγει; αφου δεν υπηρχε κανενα προβλημα οπως διαβεβαιωναν τον λαο
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ελα τσωνυ μπανανα


ποιος απο ολους εισαι ρε πρασινε εμετε?  :2on1:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
χαχαχαχαχα

με αυτο τωρα τι θελεις να αποδειξεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom