Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
και που να δειτε την αλλη!!!!! με στολη γιατρου....αποκριες!!!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
βγήκατε εκτός θέματος...
αλλά δεν είναι και πρωτοτυπία...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
Θλιβερός ο Γιωργάκης...αλλά και οι άλλοι...που έδωσαν το δικαίωμα σ'όλα αυτά τα ΠΑΣΟΚΟΣΚΥΛΑ (Χριστοφοράκος, Καραβέλας, Γεωργίου κτλ.) να ζημιώσουν την κυβέρνηση. Το σκάνδαλο SIEMENS είναι ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ και κατά 95% ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΠΑΣΟΚ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το σκάνδαλο SIEMENS είναι ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ και κατά 95% ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΠΑΣΟΚ.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

άμα φυγαδευοταν όλη η οικογένεια φαντάζομαι θα ήταν 100%........


Υ.Γ.
εκεί στην πρέσσα ρε πούστηδες να πεινάσετε σαν τα σκυλιά στα αμπέλι..........
όλοι ανεξαιρέτως από αυτούς που ψηφίζετε κατά 80% πουσταράδες.
Γιατί αλλο η μαλακία και άλλο η μονιμη βλάβη που αυτή προκαλεί στον εγκέφαλο.....
:pipa2:
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Όλοι στις κάλτσες!
Είναι καλός στις μιμήσεις τελικά ο Γιωργάκης. Άφησε τον Ομπάμα και έπιασε τον Κάτμαν!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ΚΚΕ,ΣΥΡΙΖΑ,ΛΑΟΣ,ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ που μπορεί να μην έχουν αντιλήψεις σύμφωνα με τις δικές μου αλλά τουλάχιστον έχουν να πούν κατι διαφορετικό κάθε φορά..

καλα το ΚΚΕ,ΣΥΡΙΖΑ,ΜΛΕ και οικολογοι με τα συναφη ειναι οχι μονο αναχρονιστικοι και κουραστικοι,αλλα δεν εχουν και λογο υπαρξης.Απλα τρωνε λεφτα του κρατους(δηλ.δικά μας) για να μας πουν οτι η εργατια αδικειται.....Για το πουτσο δηλ.Τουλαχιστον ο ΛΑΟΣ ξερουμε τι ειναι και ξερουμε τι πρεσβευουν τα στελεχη του.
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
καλα το ΚΚΕ,ΣΥΡΙΖΑ,ΜΛΕ και οικολογοι με τα συναφη ειναι οχι μονο αναχρονιστικοι και κουραστικοι,αλλα δεν εχουν και λογο υπαρξης.Απλα τρωνε λεφτα του κρατους(δηλ.δικά μας) για να μας πουν οτι η εργατια αδικειται.....Για το πουτσο δηλ.Τουλαχιστον ο ΛΑΟΣ ξερουμε τι ειναι και ξερουμε τι πρεσβευουν τα στελεχη του.
:jerking:  :jerking:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Θλιβερός ο Γιωργάκης...αλλά και οι άλλοι...που έδωσαν το δικαίωμα σ'όλα αυτά τα ΠΑΣΟΚΟΣΚΥΛΑ (Χριστοφοράκος, Καραβέλας, Γεωργίου κτλ.) να ζημιώσουν την κυβέρνηση. Το σκάνδαλο SIEMENS είναι ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ και κατά 95% ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΠΑΣΟΚ.

ΕΥΓΕ!!!! ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ φιλε μου.. Όμως ότι και να λέμε.. Ο Γιωργάκης νίκησε σήμερα και περιμένω πως και πως να δω τι λόγο θα βγάλει.... Πρέπει να ανοίξουμε και ένα thread Θλιβερός Παπουτσής.. Δεν ξέρω αν τον είδατε τη κοτσάνες πετούσε πρίν σαν καλεσμένος σε ένα πάνελ! χαχα
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
ΕΥΓΕ!!!! ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ φιλε μου.. Όμως ότι και να λέμε.. Ο Γιωργάκης νίκησε σήμερα και περιμένω πως και πως να δω τι λόγο θα βγάλει.... Πρέπει να ανοίξουμε και ένα thread Θλιβερός Παπουτσής.. Δεν ξέρω αν τον είδατε τη κοτσάνες πετούσε πρίν σαν καλεσμένος σε ένα πάνελ! χαχα

Αφού ο άνθρωπος δεν ξέρει να μιλήσει ρε παιδιά,τι να λέμε....Τα κατάφεραν οι Έλληνες να τον κάνουν μάγκα...τελικά η μαλακία μας δεν έχει όρια...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ρε παιδια για να μην τρελλαθουμε και τελειως.....τα τελευταια χρονια στην Ελλαδα εχουν συμβει τα μυρια οσα, φωτιες, σκανδαλα, παπαδες, φοροι, διαπλοκες, επεισοδια, δολοφονιες, αλλοδαποι, ο μεγαλος χαμος!!!! Και μεσα σαυτο το κλιμα, που για την αντιπολιτευση που καλυτερο δεν μπορει να γινειμε καμια παναγια, και με αποχη 50% (που δεν το λεω εγω) το μεγαλυτερο μερος της οποιας ανηκει στη ΝΔ, ο Γιωργακης καταφερνει απλα να κρατησει το εκλογικο ποσοστο που ειχε στις εθνικες εκλογες αντε με μια ελαχιστη ανοδο......αυτο εσεις οι πασοκτζηδες το λετε επιτυχια?  Ρε ξεκαβαλιστε το καλαμι γιατι αυτος ειναι ο λογος που φυγατε απο την εξουσια με τις κλωτσιες, παψτε να θριαμβολογειτε! Δεν κερδισατε εσεις! Οι άλλοι έχασαν! Κοιταχτε να βρειτε κανα προεδρο της προκοπης γιατι ο Τσαντ(αυτο εινα το πραγματικο του ονομα) δεν κανει ουτε για να πουλαει σουβλακια! Αχρηστος ειναι! Πεταξτε τον εξω τον βουτυρομπεμπε μπας και δειτε καμια ασπρη μερα!
Φιλικα
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Θλιβερός Γιωργάκης...
      :birdman:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδια για να μην τρελλαθουμε και τελειως.....τα τελευταια χρονια στην Ελλαδα εχουν συμβει τα μυρια οσα, φωτιες, σκανδαλα, παπαδες, φοροι, διαπλοκες, επεισοδια, δολοφονιες, αλλοδαποι, ο μεγαλος χαμος!!!! Και μεσα σαυτο το κλιμα, που για την αντιπολιτευση που καλυτερο δεν μπορει να γινειμε καμια παναγια, και με αποχη 50% (που δεν το λεω εγω) το μεγαλυτερο μερος της οποιας ανηκει στη ΝΔ, ο Γιωργακης καταφερνει απλα να κρατησει το εκλογικο ποσοστο που ειχε στις εθνικες εκλογες αντε με μια ελαχιστη ανοδο......αυτο εσεις οι πασοκτζηδες το λετε επιτυχια?  Ρε ξεκαβαλιστε το καλαμι γιατι αυτος ειναι ο λογος που φυγατε απο την εξουσια με τις κλωτσιες, παψτε να θριαμβολογειτε! Δεν κερδισατε εσεις! Οι άλλοι έχασαν! Κοιταχτε να βρειτε κανα προεδρο της προκοπης γιατι ο Τσαντ(αυτο εινα το πραγματικο του ονομα) δεν κανει ουτε για να πουλαει σουβλακια! Αχρηστος ειναι! Πεταξτε τον εξω τον βουτυρομπεμπε μπας και δειτε καμια ασπρη μερα!
Φιλικα

Aσε τα φιλικά φίλε μου! Εδώ η κατάσταση είναι να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.. Τα ΜΜΕ ΟΛΑ είναι χρηματισμένα απο το ΠΑΣΟΚ.. ΓΑΜΗΘΗΚΑΝΕ να λενε για διαφορές και δημόσκοπήσεις και τώρα Όσο πάει κλείνει και η διαφορά.. Εχιτ πολ και αρχίδια τούμπανα.. Κρίμα.. Κρίμα ρε Ελλάδα.. Ενας μουστακοφόρος βουτηρομπεμπές θα κάνει το όνειρο του πραγματικότητα.. Θα κυβερνήσει... Γιατί σίγουρα θα κυβερνήσει αν συνεχίσουν τα ΜΜΕ να κάνουν αφτόν τον πόλεμο στην κυβέρνηση.. Αδικία σε όλο της το μεγαλείο.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Aσε τα φιλικά φίλε μου! Εδώ η κατάσταση είναι να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.. Τα ΜΜΕ ΟΛΑ είναι χρηματισμένα απο το ΠΑΣΟΚ.. ΓΑΜΗΘΗΚΑΝΕ να λενε για διαφορές και δημόσκοπήσεις και τώρα Όσο πάει κλείνει και η διαφορά.. Εχιτ πολ και αρχίδια τούμπανα.. Κρίμα.. Κρίμα ρε Ελλάδα.. Ενας μουστακοφόρος βουτηρομπεμπές θα κάνει το όνειρο του πραγματικότητα.. Θα κυβερνήσει... Γιατί σίγουρα θα κυβερνήσει αν συνεχίσουν τα ΜΜΕ να κάνουν αφτόν τον πόλεμο στην κυβέρνηση.. Αδικία σε όλο της το μεγαλείο.

Έχεις 100% δίκιο φίλε μου...μάλλον δεν κάνανε τα "χατίρια" στους Λαμπρακηδες και στα υπόλοιπα αρχιλαμόγια των ΜΜΕ και τους πολεμάνε με μανία 2 χρόνια τώρα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom