Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 745K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450
OP
OP
P

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
                  Ατυχίες,του έτυχαν δύσκολα.

Γιώργος Παπανδρέου: «Παραλάβαμε ένα εκρηκτικό κοκτέιλ το 2009»

Γιατί δεν το ρώτησε κανένας το σκουπίδι αυτό?

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕΣ να γίνουν εκλογές ΚΑΙ ΕΚΒΙΑΖΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΗ ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

για να παραλάβεις την βόμβα????
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Να προσέχουμε τι ποστάρουμε... Εκτιθέμεθα...

Αντ' αυτού, θα μπορούσες να γράψεις:
Η Ελλάδα ανήκει στους 'Ελληνες.
ΕΟΚ και ΝΑΤΟ το ίδιο συνδικάτο.
Βυθίσατε το ΧΟΡΑ.
Τσοβόλα δωσ' τα όλα.
Αυτό είναι μακέτο?
Λεφτά υπάρχουν.

Πώς θ' ανέβει το φρόνημα των πρασινοφρουρών με τέτοιες απροσεξίες?

ναι ολα αυτα ειναι το προβλημα και οχι ας πουμε οτι η τροικα δινει εντολες με email για κλεισιμο επιχειρησεων

ετσι μαλλον ανεβαινει η εθνικοφροσυνη των γαλαζιοφρουρων

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Γιατί δεν το ρώτησε κανένας το σκουπίδι αυτό?

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕΣ να γίνουν εκλογές ΚΑΙ ΕΚΒΙΑΖΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΗ ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

για να παραλάβεις την βόμβα????

Χτες είπε,πως "δεν τον άφησαν να ολοκληρώσει"..Να χύσει δηλαδή,απ την μαλακία που έπαιζε και παίζει,γιατί δεν νομίζω ότι η λέξη ολοκλήρωση για τον συγκεκριμένο,έχει να κάνει με κάτι άλλο....
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
και ο συριζα που απειλει οτι θα στειλει τους επενδυτες στην  φυλακη η θα χασουν τα χρηματα τους ο πιτσαδορος θα πρεπει να κανει εκλογες

ρε δεν αφηνετε τα σαπια
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
               
                      Μίλησε και ο Ακης


Συγγνώμη από τον κόσμο του ΠΑΣΟΚ για την οικονομική κατάσταση της χώρας, ζήτησε ο Τσοχατζόπουλος
 
Με μια  «συγγνώμη από τον κόσμο του ΠΑΣΟΚ» για την οικονομική κατάσταση της χώρας, έκλεισε την απολογία του την Πέμπτη ο Ακης Τσοχατζόπουλος.

Συγκεκριμένα στο κλείσιμο της απολογίας του την τελευταία στιγμή είπε αναφερόμενος στην πολιτική-οικονομική κατασταση: «Αισθάνομαι ευθύνη απέναντι στον κόσμο του ΠΑΣΟΚ και τους χιλιάδες ανθρώπους που δουλέψαμε μαζί. Με τον Ανδρέα Παπανδρέου, τον Κώστα Σημίτη και τον Γιώργη Παπανδρέου. Κάπου εκεί το ποτήρι ράγισε, έσπασαν τα πάντα. Εχουν όλοι ευθύνη. Οδηγήσαμε σε οικονομική χρεοκοπία τη χώρα και φορτωθήκαμε σκληρές, επώδυνες και εκδικητικές λύσεις των δανειστών μας. Έχω υποχρέωση να απευθυνθώ στον κόσμο αυτόν που αισθάνεται ότι τον έχω αδικήσει για όλα αυτά. Εγώ βέβαια χρεώνομαι το μέρος της ευθύνης που μου αναλογεί. Ζητώ να κατανοήσουν και να είναι ανοιχτοί με βάση τα χρόνια που δουλέψαμε μαζί και να δεχθούν τη συγγνώμη». 

 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
               
                      Μίλησε και ο Ακης


Συγγνώμη από τον κόσμο του ΠΑΣΟΚ για την οικονομική κατάσταση της χώρας, ζήτησε ο Τσοχατζόπουλος
 
Με μια  «συγγνώμη από τον κόσμο του ΠΑΣΟΚ» για την οικονομική κατάσταση της χώρας, έκλεισε την απολογία του την Πέμπτη ο Ακης Τσοχατζόπουλος.

Συγκεκριμένα στο κλείσιμο της απολογίας του την τελευταία στιγμή είπε αναφερόμενος στην πολιτική-οικονομική κατασταση: «Αισθάνομαι ευθύνη απέναντι στον κόσμο του ΠΑΣΟΚ και τους χιλιάδες ανθρώπους που δουλέψαμε μαζί. Με τον Ανδρέα Παπανδρέου, τον Κώστα Σημίτη και τον Γιώργη Παπανδρέου. Κάπου εκεί το ποτήρι ράγισε, έσπασαν τα πάντα. Εχουν όλοι ευθύνη. Οδηγήσαμε σε οικονομική χρεοκοπία τη χώρα και φορτωθήκαμε σκληρές, επώδυνες και εκδικητικές λύσεις των δανειστών μας. Έχω υποχρέωση να απευθυνθώ στον κόσμο αυτόν που αισθάνεται ότι τον έχω αδικήσει για όλα αυτά. Εγώ βέβαια χρεώνομαι το μέρος της ευθύνης που μου αναλογεί. Ζητώ να κατανοήσουν και να είναι ανοιχτοί με βάση τα χρόνια που δουλέψαμε μαζί και να δεχθούν τη συγγνώμη».  
Αν αυτοκτονούσε αντί μιας υποκριτικής συγγνώμης θα ήταν καλύτερα......
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Βενιζέλος κατά Παπανδρέου. Παπανδρέου κατά Σημίτη. Σημίτης κατά Παπανδρέου. Σαχινιδης κατά Χριστοδουλάκη. Χριστοδουλάκης κατά Παπακωνσταντίνου. Βάσω κατά Πάγκαλου. Βενιζέλος κατά Ρέππα.

Μουνί καπέλο έχουν γίνει οι απατεώνες στο συνέδριο. Αναμένω ενωτική τοποθέτηση Κίμωνα Κουλούρη.
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Βενιζέλος κατά Παπανδρέου. Παπανδρέου κατά Σημίτη. Σημίτης κατά Παπανδρέου. Σαχινιδης κατά Χριστοδουλάκη. Χριστοδουλάκης κατά Παπακωνσταντίνου. Βάσω κατά Πάγκαλου. Βενιζέλος κατά Ρέππα.

Μουνί καπέλο έχουν γίνει οι απατεώνες στο συνέδριο. Αναμένω ενωτική τοποθέτηση Κίμωνα Κουλούρη.
Έκλεισε το μαγαζί,σειρά σας τώρα :birdman:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.921
Κριτικές
16
Like
14.826
Πόντοι
6.515

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Εμάς τυπε θα μας τρώτε στη μαπα για πολλά χρόνια ακόμα. Δεν τα φάγαμε τα ψωμιά μας όπως τα τρωκτικα.
Αύριο αν είχαμε εκλογές πιστεύεις πως η ΝΔ θα έπαιρνε περρισότερο από 18% που πήρε τον Μάιο του 2012;

Ντάξει πρώτο κόμμα θα ήταν,αλλά με ποιον/ους θα έκανε κυβέρνηση;;;; Είναι δεδομένο πως όσο τα πράγματα δεν φτιάχνουν τόσο θα πέφτει και η ΝΔ......και που φαίνεται να αντέχει πολύ είναι.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Αν γίνονταν αύριο εκλογές είμαι βέβαιος ότι η ΝΔ θα ήταν πρώτο κόμμα με ποσοστό γύρω στο 30%. Αν γίνει και αυτό που λέγεται υπογείως ότι πάνε για ενοποίηση όλων των κεντροδεξιών με προσχώρηση Καρατζαβλακα, Μάνου, Τζημερου, μπορεί και 35%...
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Αν γίνονταν αύριο εκλογές είμαι βέβαιος ότι η ΝΔ θα ήταν πρώτο κόμμα με ποσοστό γύρω στο 30%. Αν γίνει και αυτό που λέγεται υπογείως ότι πάνε για ενοποίηση όλων των κεντροδεξιών με προσχώρηση Καρατζαβλακα, Μάνου, Τζημερου, μπορεί και 35%...

Aυτοί που λες την ψήφο τους μόνο κουβαλάνε..
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Μην το λες τυπε. Με αναγωγή και οι 3 σήμερα είναι γύρω στο 3%. Το σημαντικότερο όμως είναι η δυναμική που θα διαμορφωθεί.

Παλιά υλικά,τα πράγματα είναι διαφορετικά απο οτι παλαιότερα.
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
Αν γίνονταν αύριο εκλογές είμαι βέβαιος ότι η ΝΔ θα ήταν πρώτο κόμμα με ποσοστό γύρω στο 30%. Αν γίνει και αυτό που λέγεται υπογείως ότι πάνε για ενοποίηση όλων των κεντροδεξιών με προσχώρηση Καρατζαβλακα, Μάνου, Τζημερου, μπορεί και 35%...

με μανο, τζημερο; 52% με κατω τα χερια.
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Αν γίνονταν αύριο εκλογές είμαι βέβαιος ότι η ΝΔ θα ήταν πρώτο κόμμα με ποσοστό γύρω στο 30%. Αν γίνει και αυτό που λέγεται υπογείως ότι πάνε για ενοποίηση όλων των κεντροδεξιών με προσχώρηση Καρατζαβλακα, Μάνου, Τζημερου, μπορεί και 35%...
με μανο, τζημερο; 52% με κατω τα χερια.
Σιγά μην πάει και 60% :birdman:

Όλος ο Καμμένος και όλος ο Καρατζαβλάκας σε εσάς θα έρθει.....στην Χ.Α. δεν θα πάει τίποτα :jerking:
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Η επόμενη κυβέρνηση θα είναι συνεργασίας με Σύριζα ή ΝΔ πρώτο κόμμα,αν η χώρα βυθιστεί στο χάος θα έρθει η Χ.Α. όπως ήρθε και ο Χίτλερ στην Γερμανία κάποτε.

Εκτός πια και αν πετύχει το success story του Σαμαρά :2funny: :2funny:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Η επόμενη κυβέρνηση θα είναι συνεργασίας με Σύριζα η ΝΔ πρώτο κόμμα,αν η χώρα βυθιστεί στο χάος θα έρθει η Χ.Α. όπως ήρθε και ο Χίτλερ στην Γερμανία κάποτε.

Εκτός πια και αν πετύχει το success story του Σαμαρά :2funny: :2funny:
Και η επόμενη κυβέρνηση θα είναι με κορμό τη ΝΔ και εταίρο το ΠΑΣΟΚ, τη ΔΗΜΑΡ ή κάποιο άλλο κόμμα που μπορεί ως τις επόμενες εκλογές να έχει μπει στη βουλή. Κυβέρνηση ΝΔ - ΣΥΡΙΖΑ αποκλείεται πρώτον γιατί δεν υπάρχει η παραμικρή προγραμματική σύγκλιση και δεύτερον γιατί αν το τολμήσουν θα χάσουν και οι δύο μεγάλο μέρος από τους σημερινούς ψηφοφόρους τους. Η ΧΑ πιστεύω έχει ένα ταβάνι γύρω στο 15%. Πάνω από αυτό είναι αδύνατο να πάει ακόμα κι αν είχαι χειρότερα τα πράγματα τα επόμενα χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom