Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και κάτι ακόμα: ΄Αρχισε και σας γαμεί ο Ερντογάν και σας έχει κάνει αποικία του ... Σας τουρκοποίησε τα πάντα ... Οικονομία, στρατό, τζαμιά, σχολεία κλπ κλπ Τώρα καταλαβαίνεις ποιος είναι τουρκόσπορος :rockon::rockon::rockon: Και γιατί τόσος θυμός; Σε ξεσκεπάζουμε; ΄Η αποκαλύπτουμε τις ασχολίες σας; :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Η Αλβανία είναι η μονη χώρα που έγινε ανεξάρτητη παρα τη θέλησή της.Οι Αλβανοί ζήτησαν να μείνουν στην οθωμανική αυτοκρατορία μετά το τέλος των βαλκανικών πολέμων αλλά δεν ήταν γεωγραφικά εφικτό.Αν δεν παρενεβαιναν οι Ιταλοί,μια μπουκιά θα τους κάναμε με τους Σερβους,θα μοιραζαμε τη χώρα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Καλα, εχεις να φας χυσια αλβανεζικα εσυ, παρε και τον αλλον που βαζει κρεμες γιατι ειναι 9αρι
Ε ωραία αφού είναι εννιαρι θα την φάει από έναν 5αρι. Ας με χυσει η γκόμενά όσο θέλει δν έχω πρόβλημα. Καθαρή να ειναι
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
Οι Θεσσαλοι είναι οι μεγαλύτεροι πολεμισταραδες και οι Στερεοελλαδιτες.Υψωμα 731 στον ελληνοιταλικο πόλεμο εκαναν Τρικαλινοι και Καρδιτσιωτες παγκοσμια εντύπωση.Και στη Μικρασια συνταγμα 5/42 Πλαστηρα τετοιους ειχε μεσα.Το τριτο σώμα στρατου πηγε κατα διαβόλου.Και ο Μεγας Αλέξανδρος στο θεσσαλικο ιππικο στηρίχτηκε για τις νίκες του.
΄Ελληνες άντρες έγραψαν ιστορία στο 731 !!!! ✌️✌️✌️✌️⛔⛔⛔⛔
Οι Αλβανοί ήταν σύμμαχοι με τους φασίστες του Μουσολίνι ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
και τους ναζί του Χίτλερ ☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
΄Ελληνες άντρες έγραψαν ιστορία στο 731 !!!! ✌️✌️✌️✌️⛔⛔⛔⛔
Οι Αλβανοί ήταν σύμμαχοι με τους φασίστες του Μουσολίνι ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
και τους ναζί του Χίτλερ ☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️
Το ωραίο είναι οτι ειχαν φτιάξει και αλβανικά SS.Θα τρίζουν τα κόκαλα του Χίτλερ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
΄Ελληνες άντρες έγραψαν ιστορία στο 731 !!!! ✌️✌️✌️✌️⛔⛔⛔⛔
Οι Αλβανοί ήταν σύμμαχοι με τους φασίστες του Μουσολίνι ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
και τους ναζί του Χίτλερ ☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️
Το ωραίο είναι οτι ειχαν φτιάξει και αλβανικά SS.Θα τρίζουν τα κόκαλα του Χίτλερ.
Επι οθωμανικής αυτοκρατορίας οι Αλβανοί ληστευαν και έκλεβαν τους παντες,δεινοπαθουσαν Έλληνες,Τουρκοι και συχνά οι Τουρκοι καλουσαν Έλληνες αρματωλούς να τους καθαρίσουν.Μιλαμε για μάστιγα.Το παιζαν τοποτηρητες και χωροφύλακες του Σουλτάνου και έπαιρναν μέρος σε όλους τους πολέμους ως ατακτοι και αυτα δεν έχουν ξεχαστεί στα Βαλκάνια.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Η Αλβανία είναι η μονη χώρα που έγινε ανεξάρτητη παρα τη θέλησή της.Οι Αλβανοί ζήτησαν να μείνουν στην οθωμανική αυτοκρατορία μετά το τέλος των βαλκανικών πολέμων αλλά δεν ήταν γεωγραφικά εφικτό.Αν δεν παρενεβαιναν οι Ιταλοί,μια μπουκιά θα τους κάναμε με τους Σερβους,θα μοιραζαμε τη χώρα.
εσυ τραβα πληρωσε καμια ουκρανη 1000 ευρω για ενα τσιμπουκι και μετα πιασε την αλβανια στο στομα σου
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τιρανα εχει ανεβει πολυ φιλε, και παραλιακη. Σιγουρα εβραιοι δεν ειμασταν, αλλα ανεβηκαμε πολυ

Σε σεβομαι ζαν, διαφωνουμε μερικες φορες αλλα ειναι με κοσμιο τροπο. Ο αλλος δε ξερει καν την ιστορια της πατριδας του και βριζει
Εγω φιλε δεν ειμαι ελληνας ουτε ευρωπαιος ουτε τιποτα,ειμαι πολιτης του κοσμου ποτε δεν κρινω το αλλον απο το χρωμα τη θρησκεια και τη φυλη.
Απλα με αλβανιδες εχω κανει καλα γαμησια οπως με βουλγαρες ρουμανες και Ουκρανες,με ελληνιδες ναι μεν αλλα οχι με ολες
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.812
Κριτικές
1
Like
5.816
Πόντοι
2.356
Εγω φιλε δεν ειμαι ελληνας ουτε ευρωπαιος ουτε τιποτα,ειμαι πολιτης του κοσμου ποτε δεν κρινω το αλλον απο το χρωμα τη θρησκεια και τη φυλη.
Απλα με αλβανιδες εχω κανει καλα γαμησια οπως με βουλγαρες ρουμανες και Ουκρανες,με ελληνιδες ναι μεν αλλα οχι με ολες
δε γαμησες αλβανιδες και ρουμανες. γαμησες πολιτες του κοσμου! εκτος και αν αυτοπροσδιοριστηκαν ετσι. να βρεις αλλο κριτηριο διαχωρισμου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
και για το 21, δεν ειναι τυχαιο που οι μορφωμενοι ελληνες θελανε και αλλους βαλκανιους, μια και ειχαν γινει οι φυλες μια

Οι μισοι απο τους ηρωες του 21 ηταν αλβανικης καταγωγης

και μας λεει οι πουτανα, ραγιαδες των τουρκων, λες και το δικο του το πατριαρχειο δεν καταδικασε την επανασταση, η ο ιδιος δε σκοτωσε/φυλακισε τους μισους ελληνες

κοτα, ε κοτα λυρατη
Στο YouTube τα είδες ;αυτά; συνήθως οι μεγάλοι γαμιαδες είναι και έξυπνοι. Πραγματικά λυπάμαι τις γκόμενές π πας πρέπει να ρίχνουν πολύ γέλιο μαζί σ.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Στο YouTube τα είδες ;αυτά; συνήθως οι μεγάλοι γαμιαδες είναι και έξυπνοι. Πραγματικά λυπάμαι τις γκόμενές π πας πρέπει να ρίχνουν πολύ γέλιο μαζί σ.
βρες διαιτητες, φαε φασολια, και ελα να κλασεις τα φρυδια μου
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
εμεις οι αλβανοι δε κολλονουμε στα ξυλικια
Για ξυλίκι δεν αμφιβάλλω αλλά εδώ μιλάμε για κάτι πιο επίπονο μετά την φασολάδα που του έταξες, που λυγάει ακόμα και ο πιο σκληρός αλβανός. :tooth:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Σου αρέσει να σου κάνουν sharting στα φρύδια ρε; :2funny: Πρόσεχε τι του τάζεις του ανθρώπου.
Έλα πες την αλήθεια τόσα έγραψες και σ απαντάμε. Είχες ποτέ σου σχέση; έκατσε καμία γκόμενά πάνω από 5 φορές μαζί σου σε κάνα μήνα; μιλάμε κανονική όχι πουτανα η από σπηλιά.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.082
Πόντοι
3.556
Καλησπεριζω τον Ιλλύριο Ιππέα Σοκολ
Ας ακούσουμε μια αλβανική μελωδία να γιάνει η ψυχή μας.
:respect:

 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
15
Like
4.666
Πόντοι
1.446
Καταρχην πρεπει να πουμε οτι τις
Ελλε-ι-νιδες τις εχουμε γραμενες στα αρχιδια μας γιατι σαν γκομενες ειναι Γ-Εθνικη ...

Ο ελληναρας γουσταρει Ρωσιδες, Ρουμανες, Κολομπιανες, Βραζιλιανες ...

Οποτε καλα κανει ο αλβανος και τις γαμαει ...

ριξτε τους και μια χυσαμολα στη μαπα ... κερασμενη απο τα μελη του Μπου...!
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Καλησπεριζω τον Ιλλύριο Ιππέα Σοκολ
Ας ακούσουμε μια αλβανική μελωδία να γιάνει η ψυχή μας.
:respect:

Καλησπεριζω τονυ, που αναγνωριζει και θελει να αντιγραψει την αλβανικη μαγκιοσυνη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καταρχην πρεπει να πουμε οτι τις
Ελλε-ι-νιδες τις εχουμε γραμενες στα αρχιδια μας γιατι σαν γκομενες ειναι Γ-Εθνικη ...

Ο ελληναρας γουσταρει Ρωσιδες, Ρουμανες, Κολομπιανες, Βραζιλιανες ...

Οποτε καλα κανει ο αλβανος και τις γαμαει ...

ριξτε τους και μια χυσαμολα στη μαπα ... κερασμενη απο τα μελη του Μπου...!
Τυπε συμφωνω, τι να συγκρινουμε Ελληνιδες με ρωσιδες.

Βεβαια αυτη η γελαδα που λεγεται ελλαδα αυτο το γαλα βγαζει
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Μωρη ψολαρπαχτρα που μενεις να ερθω να σου κανω τη σουφρα 2ευρω.
Στειλε ΠΜ οδο και νουμερο θα ερθω μονος.
Μεγαλο ανθρωπο με νευριαζεις τσουτσεκι.
Εχω γραψει κατα καιρους πως θα παιξει συναντηση, στελνεις το νουμερο σου, σε καλω, μιλαμε, σου δινω μερος και ωρα.

τα υπολοιπα ειναι κοτα λυρατη φαση
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.238
Πόντοι
6.056
Καταρχην πρεπει να πουμε οτι τις
Ελλε-ι-νιδες τις εχουμε γραμενες στα αρχιδια μας γιατι σαν γκομενες ειναι Γ-Εθνικη ...

Ο ελληναρας γουσταρει Ρωσιδες, Ρουμανες, Κολομπιανες, Βραζιλιανες ...

Οποτε καλα κανει ο αλβανος και τις γαμαει ...

ριξτε τους και μια χυσαμολα στη μαπα ... κερασμενη απο τα μελη του Μπου...!
μονο γραμμενες δεν τις βλεπω τις ελλεεινιδες
η καθε μπουτοκωλαρου εχει απο ενα ταγμα μαλακες να σαλιαριζουν

σορρυ που σε σπρωχνω να πεσεις απο το συννεφο :undecided:
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Τι λες μωρη πουτανα που θα σου δωσω κινητο, στειλε πμ που μενεις και σου υποσχομαι οτι θα ερθω μονος.
στειλε εσυ που μενεις μωρη τσουλα, και θα ερθω,

και θα κλεψω και σοκολατακια να σου φερω για να γλυκαθεις απο τις μπουφλες που θα φας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom