Νέα

Γιατί οι εκδιδόμενες δεν περιποιούνται τον εαυτό τους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Basilias777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιαννιος420

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
85
Like
363
Πόντοι
20
Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΩΣ μαζί σου.
Πάντως ο πληρωμένος έρωτας έχει τρελό χρήμα.
Μιλήστε με ειλικρινείς επαγγελματίες να σας πουν. Ειδικά οι καλοί επαγγελματίες (όσοι/όσες υπάρχουν τέλος πάντων) σήμερα βγάζουν τα πιο πολλά από ποτέ. Ακόμα και οι μέτριες βγάζουν - ακόμα και οι περούκες και οι crossdressers.

Κάποτε είχα διαβάσει κάπου ότι ο πληρωμένος έρωτας είναι ΔΕΙΚΤΗΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ στην κοινωνία. Και μάλλον η κοινωνία μας έχει πολύ μαύρο χρήμα και απλά κλαίγεται για λόγους εθνικού σπορ που λέγεται "ΦΟΥΚΑΡΟΦΑΝΕΙΑ". Ο όρος ανήκει δικαιωματικά σε έναν χρήστη George71 νομίζω αν θυμάμαι καλά.
καλα για τους κρος κ τους ντυμενους μη πιστευεις πολλα,ναι καποια τραβελια με ορμονοθεραπειες πιθανον κ με στηθος να εχουν περαση που θυληκοφερνουν,αλλα αν τπ ψαξεις λιγο κρος την βλεπουν λιγο πολυ ολοι οι γκευ παθητικη-υποτακτικοι τυπου.εξαλλουν αν μπεις σε ενα τσατ σχετικο βρισκεις οτι θες απο δαυτους,χρονο να εχεις..
γενικα ο χωρος ναι εχει χρημα κ μαυρο καθαρο κ περαιτερω εχει να κανει με το πως δουλευει καθε κοπελα κ τι κανει για το μετα.κατι παλιες αποστρατες τωρα στη συνταξη που το επαιξαν σωστα μαζεψαν φραγκα κ αγορασαν σπιτια,ανοιξαν επιχειρησεις δικες τους στη χωρα τους κτλ,αξιοποιησαν σωστα τα λεφτα για μενα..αλλα εχουμε γεμισει κ κατι αλλες ναυαγια κυριολεκτικα που τα τρωνε στα λουσα στη κοκα κ στο θεαθηναι
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
καλα για τους κρος κ τους ντυμενους μη πιστευεις πολλα,ναι καποια τραβελια με ορμονοθεραπειες πιθανον κ με στηθος να εχουν περαση που θυληκοφερνουν,αλλα αν τπ ψαξεις λιγο κρος την βλεπουν λιγο πολυ ολοι οι γκευ παθητικη-υποτακτικοι τυπου.εξαλλουν αν μπεις σε ενα τσατ σχετικο βρισκεις οτι θες απο δαυτους,χρονο να εχεις..
γενικα ο χωρος ναι εχει χρημα κ μαυρο καθαρο κ περαιτερω εχει να κανει με το πως δουλευει καθε κοπελα κ τι κανει για το μετα.κατι παλιες αποστρατες τωρα στη συνταξη που το επαιξαν σωστα μαζεψαν φραγκα κ αγορασαν σπιτια,ανοιξαν επιχειρησεις δικες τους στη χωρα τους κτλ,αξιοποιησαν σωστα τα λεφτα για μενα..αλλα εχουμε γεμισει κ κατι αλλες ναυαγια κυριολεκτικα που τα τρωνε στα λουσα στη κοκα κ στο θεαθηναι
Το ότι αυτά τα άτομα τα τρώνε σε κόκες και σε λούσα αυτό είναι δική τους υπόθεση. Και εννοείται πως έχεις δίκιο σε αυτό.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
Άσχετο. Πάντως από διασταυρωμένες πληροφορίες ξέρω κροσσντρεσσερς που βγάζουν 3-4 χιλιάρικα το μήνα ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΛΑΡΑ από πελάτες που ΔΕΝ είναι ικανοποιημένοι από τις γυναίεκς ιερόδουλες και πλέον "την έχουν δει αλλιώς". Πες τους "πούστηδες" - πες τους όπως θες.
 

Γιαννιος420

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
85
Like
363
Πόντοι
20
Το ότι αυτά τα άτομα τα τρώνε σε κόκες και σε λούσα αυτό είναι δική τους υπόθεση. Και εννοείται πως έχεις δίκιο σε αυτό.
σιγουρα δε με αφορα κ δε με νοιαζει κιολας να στο πω κ χυμα το λεω ομως γτ καποιες κλαιγονται οτι δεν ειναι οπως παλια λες κ ακουω τον μαστρο μπαμπη που δουλευει στα καραβια στο περαμα!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
σιγουρα δε με αφορα κ δε με νοιαζει κιολας να στο πω κ χυμα το λεω ομως γτ καποιες κλαιγονται οτι δεν ειναι οπως παλια λες κ ακουω τον μαστρο μπαμπη που δουλευει στα καραβια στο περαμα!
Συνήθως οι άνθρωποι που κλαίγονται το κάνουν για λόγους ΦΟΥΚΑΡΟΦΑΝΕΙΑΣ.
Όποιος έχει πρόβλημα δεν κλαίγεται. ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ και το πολεμάει.

Προσωπικά όσες φορές με έχω δει να κλαίγομαι το κάνω για λόγους εγωιστικούς και το παραδέχομαι.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.976
Like
14.475
Πόντοι
3.656
Κάποτε είχα διαβάσει κάπου ότι ο πληρωμένος έρωτας είναι ΔΕΙΚΤΗΣ "ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ" ΜΕΤΡΗΣΗΣ στην κοινωνία. Και μάλλον η κοινωνία μας έχει πολύ μαύρο χρήμα και απλά κλαίγεται για λόγους εθνικού σπορ που λέγεται "ΦΟΥΚΑΡΟΦΑΝΕΙΑ". (Ο όρος ανήκει δικαιωματικά σε έναν χρήστη George71 νομίζω αν θυμάμαι καλά.)
Τύπε αυτό είναι η πιο λάθος εκτίμηση που μπορεί να κάνει κάποιος και δεν βασίζεται σε καμία λογική.

Είναι σαν να λες ότι τα πρεζάκια που πληρώνουν για ηρωίνη είναι οικονομικά ευκατάστατοι άνθρωποι.

Ή ότι οι μπεκρίδες που κοιμούνται στα παγκάκια έχουν λεφτά γιατί αν δεν είχαν πως αγοράζουν τα μπουκάλια????

Λεφτά έχει όποιος σκάει 300/h 3-4 φορές το μήνα όχι αυτός που παίρνει 800 ευρώ και στερείται άλλα πράγματα για να πληρώσει 1 φορά 100 ή 5 φορές 20 ευρώ για να ξαπλώσει εκεί που έχυναν πριν 10 λεπτά οι πάκιδες.....

οι εργαζόμενες προφανώς και βγάζουν καλά λεφτά...αν δεν έβγαζαν καλά λεφτά δεν θα ανέχονταν την ψυχολογική και σωματική πίεση που δέχονται κάνοντας αυτό το πράγμα.
 
OP
OP
Basilias777

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
153
Like
293
Πόντοι
21
Εντελώς χυδαία λεκτική συμπεριφορά (ότι και να έχει προηγηθεί ,το παλικάρι δεν μίλησε άσχημα..τουλάχιστον δημόσια)
Δεν ξέρει να μιλαει και αρχίζει τις βρισιές
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
17
Like
1.996
Πόντοι
506

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
17
Like
1.996
Πόντοι
506
,

....μαγκες μου θυμησατε μια προσφατη εποχη που σχεδον ολες οι του ανατολικου μπλοκ ψεκαζαν τον μπουτσα με ενα σπρεϊ!!!!! :2funny::2funny::2funny:
Εμένα εκτός από μωρομαντηλο με πέρασε με αντισηπτικό λιπαντικό τζελ !!!
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1
Like
163.162
Δεν ξέρει να μιλαει και αρχίζει τις βρισιές
Δεν έχω δικαίωμα να κρίνω καποια/καποιον που δεν γνωρίζω προσωπικά, ως επαγγελματίας χρόνια που είμαι,σχολίασα μόνο την "δημόσια/ άσχημη γραπτή επίθεση"η οποία δεν είναι του στυλ μου..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.078
Πόντοι
456
Ω ωραία ενδιαφέρον θέμα μετά απο καιρό λέω να συμετέχω.

1 - Πολλοί άνθρωποι ανεξαρτήτως φύλου και επαγγελματικού προσανατολισμού απλά δεν έμαθαν ποτέ να είναι καθαροί. Υπάρχει κόσμος που κάνει μπάνιο μια φορά στις δύο εβδομάδες και το θεωρεί ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. Θυμάμαι έναν τύπο να κάνει μόστρα σε γυναικοπαρέα ( φιλολογία μαλάκες 100 γυναίκες και 2 άντρες ) πόσο καθαρός είναι λέγοντας πως κάνει μπάνιο κάθε Κυριακή ! Πράγμα που στο κεφάλι του για κάποιο λόγο είναι φυσιολογικό. Εδώ κάνεις μια φορά τη μέρα και θέλεις και δεύτερη πολλές φορές.

Ξεχνάτε πως στο Covid μας ζάλιζαν με το πλύσιμο των χεριών. Αυτό καταλαβαίνεται τι σημαίνει ; Πως μεταξύ μας υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που απλά δε πλένουν τα χέρια τους.

2 - Οι κοπέλες της δουλειές πολλές φορές πάσχουν απο διάφορα ψυχικά νοσήματα ,
Impact of prostitution on mental health - Wikipedia ( έχει κάμποσες πηγές ) και έχουν και αρκετούς εθισμούς , Μελετητής Google πράγματα που και τα δύο κάνουν τον οποιοδήποτε άνθρωπο να χάνει την αίσθηση του καθαρού.

Οπότε άμα είσαι αλκοολικός και καταθλιπτικός το τελευταίο που σε νοιάζει είναι η υγιεινή σου.

Btw μερικές μελέτες θέλουν τις πουτάνες και τις .... καλόγριες να είναι τα δύο επαγγέλματα γυναικών με τα μεγαλύτερα ποσοστά καρκίνου. Δε το έχω ψάξει και πολύ βέβαια.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
34
Like
4.696
Πόντοι
7.195
Το ερώτημα απλό , γιατί πολλές κοπέλες δεν προσέχουν τον εαυτό τους και την υγιεινή όταν κάνουν ραντεβού;
γιατί από κει που προέρχονται δεν την πρόσεχαν ποτέ.. τώρα σαν εκδιδόμενες πάλι νομίζουν δεν χρειάζεται... άσε που βαριούνται...
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
3.013
Κριτικές
1
Like
17.141
Εντελώς χυδαία λεκτική συμπεριφορά (ότι και να έχει προηγηθεί ,το παλικάρι δεν μίλησε άσχημα..τουλάχιστον δημόσια)
Καλημέρα κοριτσι μου.Ναι το ξέρω οτι μίλησα ασχημα,αλλά στις συνομιλίες που ειχαμε στο βαιμπερ με είχε νευριάσει, και ηθελα να του τα πω ένα χεράκι. Θα υπάρχει λόγος για να μιλήσω ετσι. Τι; Ετσι χωρίς λόγο θα έλεγα αυτές τις λεξεις;
 
OP
OP
Basilias777

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
153
Like
293
Πόντοι
21
Καλημέρα κοριτσι μου.Ναι το ξέρω οτι μίλησα ασχημα,αλλά στις συνομιλίες που ειχαμε στο βαιμπερ με είχε νευριάσει, και ηθελα να του τα πω ένα χεράκι. Θα υπάρχει λόγος για να μιλήσω ετσι. Τι; Ετσι χωρίς λόγο θα έλεγα αυτές τις λεξεις;
Πας καλά μωρέ ; Σιγά τι σου έκανα. Εσύ τους βρίζεις όλους εδω
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1
Like
163.162
Καλημέρα κοριτσι μου.Ναι το ξέρω οτι μίλησα ασχημα,αλλά στις συνομιλίες που ειχαμε στο βαιμπερ με είχε νευριάσει, και ηθελα να του τα πω ένα χεράκι. Θα υπάρχει λόγος για να μιλήσω ετσι. Τι; Ετσι χωρίς λόγο θα έλεγα αυτές τις λεξεις;
Θα σου πρότεινα ως παλιά κι επαγγελματίας χρόνια,να του τα σουρεις πριβε..χαλάς ολη την δημοσια εικόνα σου ή όποια σ αυτή την δουλειά είναι το Α και το Ω(ειχα φάει στις αρχές τρελό πέσιμο αλλά ποτέ δεν μίλησα άσχημα..)
Καλή Κυριακή σε ολους
 
Τελευταία τροποποίηση:

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
3.013
Κριτικές
1
Like
17.141
Θα σου πρότεινα ως παλιά κι επαγγελματίας χρόνια,να του τα σουρεις πριβε..χαλάς ολη την εικόνα σου ή όποια σ αυτή την δουλειά είναι το Α και το Ω(ειχα φάει στις αρχές τρελό πέσιμο αλλά ποτέ δεν μίλησα άσχημα..)
Καλή Κυριακή κορίτσι
Ναι αγάπη μου καταλαβαινω τι λες ,αλλά αστα,ειναι να μην με νευριάσει ο αλλος. Και δεν θα εβριζα ετσι χωρίς λογο. Εσυ επισης μου φαίνεσαι κ πολυ συμπαθητικη
 
OP
OP
Basilias777

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
153
Like
293
Πόντοι
21
Ναι αγάπη μου καταλαβαινω τι λες ,αλλά αστα,ειναι να μην με νευριάσει ο αλλος. Και δεν θα εβριζα ετσι χωρίς λογο. Εσυ επισης μου φαίνεσαι κ πολυ συμπαθητικη
Σου είπα 100 φορές να βρεθούμε και μου έλεγες όχι . Μετά σε ρώτησα εάν έχεις πρόβλημα μαζί μου και άρχισες το βρισίδι
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
3.013
Κριτικές
1
Like
17.141
Σου είπα 100 φορές να βρεθούμε και μου έλεγες όχι . Μετά σε ρώτησα εάν έχεις πρόβλημα μαζί μου και άρχισες το βρισίδι
Απλά δεν συνεπιπταν οι ωρες,γτ οταν μου έλεγες ειτε θα είχα αλλα ραντεβού,είτε θα είχα κ κατι αλλο να κανω,και αρχιζες να παραπονιεσαι οπως δεν θελεις μαζι μου,λες και ειχα κάτι προσωπικο εναντίον σου εκανες. Ή μια φορα που καθυστέρησα να δω μήνυμά σου,μου ειπες "γιατί δεν μου μιλας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom