Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μπραβο στους γνωστους σου φιλε μου.Χαιρομαι οταν καποιος βρισκει αυτο που εψαχνε.
Εγω δεν ψαχνω τον ερωτα παντως.
Τα λεμε φιλε μου?
Σου εύχομαι να είσαι ευτυχισμένος. Απλά όλοι μας έχουμε μάθει στην μοναξιά αλλά στο τέλος της ζωής μας κανένας δν θέλει να είναι μόνος του.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Σου εύχομαι να είσαι ευτυχισμένος. Απλά όλοι μας έχουμε μάθει στην μοναξιά αλλά στο τέλος της ζωής μας κανένας δν θέλει να είναι μόνος του.
Εχω τη μηχανη μου φιλε και δυο ατομα κολλητους
Καμμια φορα πηγαινω σα τον κλεφτη και γαμαω στη ζουλα καμμια παντρεμενη η καμμια μυστηρια τυπισσα.
Μονοι γεννιομαστε μονοι πεθαινουμε φιλαρακο :smitten:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όσες φορές τα είχα με όμορφη ήταν ανυπόφορη και χώριζα. Αντίθετα μακροχρόνιες σχέσεις έκανα με μπάζα γιατί δεν με πρηζανε κι όποτε ήθελα πιο όμορφη πήγαινα στις πουτανες. Τύψεις δεν έχω. Οι άσχημες δεν μπορούν να κάνουν κάτι για να ομορφυνουν. Οι όμορφες όμως μετά από ένα χωρισμό συνερχοταν κάπως και φεροταν καλύτερα, οπότε μπορούσαν να είναι καλές και επίτηδες στα πρήζουν γιατί τους διασκεδάζει, τους εκτονωνει και νομίζουν ότι θα τες ανεχόμαστε, έστω και υποσυνείδητα έτσι κανουν. Αμ δε. Ευτυχώς υπάρχουν πουτανες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
φιλε σορυ αλλα οπου βλεπω μακρυναρι βαριεμαι να το διαβαζω...θα απαντησω μονο στο τιτλο/ οποιος ΜΟΝΟ πληρωνει για να γαμησει ειναι λιγο μαλακας ναι...αν που και που ριχνεις και κανενα εκει στις πουτανες οχι δεν ειναι.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Δεν μπορώ να δεχτώ πως μπορούμε να τον σπρώχνουμε σε κάποια που δεν είναι υποχρεωμένη να μας το δώσει. Γιατί δεν έχουμε αμοιβαίο σεβασμό και πηδάμε μόνο και μόνο αφού πληρώνουμε. Το σεξ δεν είναι υποχρέωση αλλά κάτι το ευχάριστο.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Όσες φορές τα είχα με όμορφη ήταν ανυπόφορη και χώριζα. Αντίθετα μακροχρόνιες σχέσεις έκανα με μπάζα γιατί δεν με πρηζανε κι όποτε ήθελα πιο όμορφη πήγαινα στις πουτανες. Τύψεις δεν έχω. Οι άσχημες δεν μπορούν να κάνουν κάτι για να ομορφυνουν. Οι όμορφες όμως μετά από ένα χωρισμό συνερχοταν κάπως και φεροταν καλύτερα, οπότε μπορούσαν να είναι καλές και επίτηδες στα πρήζουν γιατί τους διασκεδάζει, τους εκτονωνει και νομίζουν ότι θα τες ανεχόμαστε, έστω και υποσυνείδητα έτσι κανουν. Αμ δε. Ευτυχώς υπάρχουν πουτανες.
Να μια αποψη ωραια τοποθετημενη που φαινεται να πηγαζει απο αληθινη εμπειρια.
Τυπε Νικ βαζω κοψιδια φερε μπυριτσα και μιλα απο καρδιας αγορινα! :rockon:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Δεν μπορώ να δεχτώ πως μπορούμε να τον σπρώχνουμε σε κάποια που δεν είναι υποχρεωμένη να μας το δώσει. Γιατί δεν έχουμε αμοιβαίο σεβασμό και πηδάμε μόνο και μόνο αφού πληρώνουμε. Το σεξ δεν είναι υποχρέωση αλλά κάτι το ευχάριστο.
Θα σου πω τι μου ειχε πει καποτε νεαρο πουτανακι στην οδο Ιασωνος καπου στο 2005
"Γουσταρω να γαμιεμαι με πολλους.Τι ειναι το μουνι μου βαζο να βαζω λουλουδια;Πουτσες θα βαλω Απ το να χω ενα μαλακα μονο να μη μου δινει τιποτα"
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
α να πω και κατι αλλο...οπως εχω ξανα πει καπου σε καποιο αλλο νημα,εδω ελλαδα τα μπουρδελα και γενικως η πληρωμενη φαση εχει να κανει και με τη μαλακια των ελεινηδων..σε αλλη χωρα εγω τουλαχιστον προσωπικα δε θα συχναζα τοσο πουτανες. δε θα χρειαζοταν . μπορει και καθολου δε ξερω. οποτε ειναι και αυτοι οι λογοι που πληρωνουν εδω
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Σε στριπτιτζάδικο μου είπε μία ότι γουστάρει το σεξ τρελά. θέλει να γαμιέται συνέχεια και ψάχει άντρα να μπορεί. Όταν της είπα οκ πάμε μαζεύτηκε. Άλλη μου είπε ότι αντέχει το σφυροκόπημα και απο την τόση τριβή που είχε τις προηγούμενες μέρες κάθε τόσο πεταγόταν. Μαλακίες λενε για να περνάμε καλά και να νιώθουμε άνετα.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
α να πω και κατι αλλο...οπως εχω ξανα πει καπου σε καποιο αλλο νημα,εδω ελλαδα τα μπουρδελα και γενικως η πληρωμενη φαση εχει να κανει και με τη μαλακια των ελεινηδων..σε αλλη χωρα εγω τουλαχιστον προσωπικα δε θα συχναζα τοσο πουτανες. δε θα χρειαζοταν . μπορει και καθολου δε ξερω. οποτε ειναι και αυτοι οι λογοι που πληρωνουν εδω
Βρε πουτανόβιε βρες μια ξένη τότε. Κουμάντο στην πούτσα μας θα κάνουμε με την εθνικότητα;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ανοίγω το θέμα αυτό για την σύντομη μου καριέρα ως μπουρδελιάρης. Λόγω προσωπικής κατάστασης πήδηξα όσες γκόμενες δεν πήγαινε το διάστημα από τον Ιούνιο του 2020 έως και Γενάρη του 21. Αυτό που βίωσα είναι γκόμενες ανικανοποίητες απο τις σχέσεις τους ή κοπέλες που γουστάρουν το σεξ και ντρέπονται να το δηλώσουν. Σε αυτό το κομμάτι ανακάλυψα ότι δεν υπάρχει κατανόηση και σεβασμός απο την μεριά μας.

Έπειτα οδηγήθηκα στον αγοραίο έρωτα. Ίσως μετά από πολύ έντονη ψυχολογική κατάσταση μπορώ να τον δικαιολογήσω για εφήμερη εκτόνωση και να νιώσουμε καλύτερα. Αλλά αυτό που αντιμετώπισα και είδα απο την μεριά μας είναι τραγικά. Άντρες κατεστραμμένους απο τον γάμο τους. Να ψάχνουν στανταράκια ώστε να κοροϊδέψουν τον εαυτό τους, ότι φταίει η γυναίκα τους και μόνο για τις κατεστραμμένες τους οικογένειες. Σούπερ γαμήκουλες του 5 λεπτου όπου φεύγουν τρέχοντας να μν τους δει κανείς ωστε να κοκορεύονται ότι την γκόμενα την κάνανε και έχυσε και γούσταρε τρελά. Φάτσες που βλέπουν γυναίκα λες και δημιουργήθηκε χτες.

Όσον αφορά την εμπειρία στον πληρωμένο έρωτα είδα κοπέλες να κλείνουν τα μάτια, να κάνουν υπομονή ενώ πονάνε απίστευτα, φόβο στα μάτια τους για το τι θα αντιμετωπίσουν, ναρκωτικά σκληρά και πολύ ποτό ώστε να αντέξουν.Πολύ ψέμα προς τον πελάτη ώστε να καλύψει τον εγωισμό του. Προσωπικές ιστορίες δραματικές. Κοπέλες εκτός οίκων κατεστραμμένες ψυχολογικά και σωματικά. Σημάδια παντού απο την συνεχή σεξουαλική επαφή. Γυναικεία πρόσωπα χτυπημένα άγρια απο την ζωή της νύχτας. Κοπέλες με όνειρα και ικανότητες που θέλουν να ζήσουν έντονα και να προσφέρουν να της καβαλάει ο καθένας χωρίς να ντρεπόμαστε για αυτό. Οι γυναίκες που γεννήθηκαν για να ομορφαίνουν την ζωή μας σε κατάσταση για λύπηση.

Κάτι που πρέπει να είναι δωρεάν και να προσφέρει ευχαρίστηση και στα δύο φύλα, κατάντησε γραμμή παραγωγής; Γιατί να αισθανόμαστε ωραία χωρίς να νοιαζόμαστε και να ζούμε με τις ενοχές μας; Γιατί να μην διεκδικούμε το καλύτερο σε αυτήν την ζωή και να το έχουμε δίπλα μας;

Έχουμε ξεχάσει τον ρόλο μας ως κυνηγούς σε αυτήν την ζωή. Πρέπει να γουστάρουμε να κάνουμε πρώτα έρωτα και μετά πάρτα να στρώσεις στην γυναίκα, γκόμενα, σύντροφο μας. Να τις κοιτάμε στα μάτια και να γουστάρουμε τρελά στον έρωτα και στο σεξ όπως και αυτές. Να περνάμε χρόνο μαζί τους γιατί η ζωή είναι μικρή και ωραία.

Θέλω την άποψή σας σχετικά.
Φιλε ουκρανε διαφωνω σε ολα οσα λες.
Εγω ανηκω στους βετερανους μπουρδελιαριδες που σημαινει οτι ζωη χωρις μπουρδελο η αγοραιο ερωτα δεν υπάρχει για εμας.
Εχω δοκιμασει και τις εξωτερικες γυναικες και του αγοραιου,βασικα ειχα κανει 5 σχεσεις με εξωτερικες ενω ποτε δεν εκοψα τα μπουρδελα.
Μετα απο συνεχομενες εμπειριες ο δρομος προς τον αγοραιο ηταν μονοδρομος.
Ζύγιζα συνεχεια τις δυο κατηγοριες και παντα η πλάστιγγα εγερνε υπερ του αγοραιου.
Παντα μεσω τπυ αγοραιου εφτιαχνα ψυχολογια και οχι μεσω των σχεσεων.
Τα αρνητικα για μενα στη σχεση ειναι σπαταλη χρονου ενεργειας και χρηματος,ενω στον αγοραιο με μονο λιγο χρημα πηδας αυτη που θες.
Επίσης στον αγοραιο διαλεγεις ενω οι εξωτερικες σε διαλεγουν.
Οταν καποιος αντρας γινει μονιμος μπουρδελιαρης δυσκολα κοβει το χομπι και να μεινει μονο με εξωτερικες.
Τις καλυτερες εμπειρίες τις ειχα στα μπουρδελακια οπως επισης και τα θεικα μουνακια που εχω παρει.
Αν δεν υπηρχαν τα μπουρδελα θα ειχα 5 με 10 εξωτερικες ωραια και?συγκρινεται με τις 200 η 300 η δεν θυμάμαι ποσες εχω παρει?επισης η τσαρκα το ψαξιμο τα σπιτακια η καλτιλα οι εμπειριες ειναι αλλο λεβελ.
Εδω και δυο χρονια εκλεισα εντελως τη πορτα στις εξωτερικες γκομενες και ασχολουμαι μονο με τον αγοραιο ερωτα μιας και μονο εκει βρισκω ικανοποίηση.
Αν δεν υπηρχε τωρα το λοκνταουν θα ημουν τρισευτιχισμενος αν και βολευομαι.
Απο μενα δαγκωτο αγοραιος ερωτας.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Σε αναμονή κορασίδας σε οίκο παντρεμένος μου έπιασε την κουβέντα. Μου είπε πόσο άσχημα περνάει και ότι πάει εκεί για να ξεχαστεί. Το περίμενε πως και πως. Στο 5λεπτο βγήκε η κορασίδα. Προσωπικά σχίστηκε η καρδια μου με το τύπο αυτό. Σε ερώτηση στην εν λόγω ταναπου πέταξε το τηλέφωνο του μπροστά μου και μου έλεγε διάφορες μαλακίες για αυτόν. Έτσι μας βλεπουν δυστυχώς και δεν το αξίζουμε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
oταν ειχα βαλει καποτε couchsurfing ειχα τρελαθει στη πουτσα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Σε αναμονή κορασίδας σε οίκο παντρεμένος μου έπιασε την κουβέντα. Μου είπε πόσο άσχημα περνάει και ότι πάει εκεί για να ξεχαστεί. Το περίμενε πως και πως. Στο 5λεπτο βγήκε η κορασίδα. Προσωπικά σχίστηκε η καρδια μου με το τύπο αυτό. Σε ερώτηση στην εν λόγω ταναπου πέταξε το τηλέφωνο του μπροστά μου και μου έλεγε διάφορες μαλακίες για αυτόν. Έτσι μας βλεπουν δυστυχώς και δεν το αξίζουμε.
ας χωρισει...σιγα μη τον λυπηθουμε
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Έχω βρει φιλαράκι, αλλά σπανίζουν, εξάλλου θέλω και την ποικιλία, μια γυναίκα αν την γαμησω πάνω από 10 φορές, πάει την βαρέθηκα.
Αυτο εχω και εγω και μη σου πω λιγότερο.
Τις βαριεμαι ευκολα,ενω ιεροδουλες εχω καποια στανταρακια.
Το καλυτερο ητανπου ειχα σχεση και δεν τη πηδαγα γιατι ηθελα να παω σε μπουρδελο και ειχα βρει τη δικαιολογια τοτε που μου τα πριζε οτι ειναι στα επειγοντα στο νοσοκομειο,τσαρκαρα ειχα κανει και ειχα λιωσει και μολις πηγα σπιτι της λεω ειμαι κοθρασμενος απο τις εξετασεις αλλα ειμαι καλα με έδιωξαν.
Χαχααχχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom