Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Φίλε δεν χρειάζεται να κοροιδεύουμε κανέναν. Εϊμαστε πρώτα εμείς καλά και μετά ακολουθούν και οι υπόλοιποι.
εννοειται αλανι.συζητηση κανουμε και μαλιστα ανοιξες πολυ ωραιο θεμα για συζητηση.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Η αλήθεια είναι πως στο θέμα σεξ άλλοι θέλουν πολλοί άλλοι λίγο. Το να είμαστε ευτυχισμένοι δεν παίρνει ημίμετρα. Παίρνουμε αυτό που θέλουμε και πιστεουμε. Η βόλεψη είναι το μεγαλύτερο ελλάτωμα. Πάντα εξελισσόμαστε η μας τρώει η μαρμάγκα
Κοιτα τα ζευγαρια γυρω σου φιλε
Οι πιο πολλοι βολεμενοι ειναι.
Γκομεναρες με μετριους ψευτομαγκες κλαρινογαμπρους.
Παληκαραδες ωραιοι τυποι με χοντροβελζεβουληδες σκατογυναικα.
Τα ακρα που παρατηρουνται.
Αλλα ο κανονας:Χλιαροτητα
Οι ανδρες θελουν να γαμησουν οι γυναικες να βρουν μαλακα να τους κανει παιδι.
Αυτες ειναι οι κυριες δυναμεις που κινουν τα παντα.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Το θέμα είναι η τεχνική μας, το να θέλουμε κάτι πολυ δεν βοηθάει ιδιαίτερα από μονο του, πρέπει να έχεις τον τρόπο, και η κάθε περίπτωση γυναίκας έχει την ιδιαιτερότητά της
Αυτό που έχω ανακαλύψει είναι να είσαι πρώτα εσύ καλά και έπειτα όλα γίνονται. Έίμαστε το 2021. Δεν γίνεται με τόσα δις πλυθησμό να βρούμε αυτό που θέλουμε.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Κοιτα τα ζευγαρια γυρω σου φιλε
Οι πιο πολλοι βολεμενοι ειναι.
Γκομεναρες με μετριους ψευτομαγκες κλαρινογαμπρους.
Παληκαραδες ωραιοι τυποι με χοντροβελζεβουληδες σκατογυναικα.
Τα ακρα που παρατηρουνται.
Αλλα ο κανονας:Χλιαροτητα
Οι ανδρες θελουν να γαμησουν οι γυναικες να βρουν μαλακα να τους κανει παιδι.
Αυτες ειναι οι κυριες δυναμεις που κινουν τα παντα.
Προσωπικά δεν το δέχομαι αυτό. Το έχω κανόνα ότι δεν θα το κάνω ποτέ. Έχω γνωρίσει γυναίκες που θεωρούμε αδύναμες και δν το κάνουνε. Η κύρια δύναμη είναι η εξέλιξη ούτε χλιαρότητα ούτε μετριότητα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Το θέμα είναι τα μπουρδέλα να είναι συμπλήρωμα και όχι μονόδρομος για τον άντρα

Αν είναι μονόδρομος,πολλοί καταλήγουν να ερωτεύονται πουτάνες ή να τους ζητάνε πράγματα όπως χάδια,γλωσσόφιλα κλπ γιατί αυτά τους λείπουν
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Το θέμα είναι τα μπουρδέλα να είναι συμπλήρωμα και όχι μονόδρομος για τον άντρα

Αν είναι μονόδρομος,πολλοί καταλήγουν να ερωτεύονται πουτάνες ή να τους ζητάνε πράγματα όπως χάδια,γλωσσόφιλα κλπ γιατί αυτά τους λείπουν
Μου τα δώσανε χωρίς να τα ζήτήσω όπως και πολλά άλλα. Η γυναίκα είναι γυναίκα όχι συμπλήρωμα και αξίζει να τις ερωτευτείς και να καείς είτε ιερόδουλη είτε όχι.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Τυπε είναι γνωστός κανόνας στα μέλη του μπου, ότι ουσιαστικά δεν πληρώνουμε να γαμησουμε. Πληρώνουμε το να μπορούμε να εξαφανιστουμε μετά και να μην έχουμε σκοτούρες..
Το επικοινωνούμε και δν μας προσάπτει κανείς τπτ. Ανέφερα ότι αυτα που έβλεπα ήταν άντρες να φεύγουν τρέχοντας με το κεφαλι χαμηλά.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Προσωπικά δεν το δέχομαι αυτό. Το έχω κανόνα ότι δεν θα το κάνω ποτέ. Έχω γνωρίσει γυναίκες που θεωρούμε αδύναμες και δν το κάνουνε. Η κύρια δύναμη είναι η εξέλιξη ούτε χλιαρότητα ούτε μετριότητα.
Φιλαράκο από τη στιγμή που άνοιξες θέμα σε μια κοινότητα,θα πρέπει να εγκαταλείψεις την οπτική γωνία του τι κάνεις εσύ προσωπικά.Πρέπει να πιάσεις με ρεαλισμό τον παλμό της πλειονότητας.
Εδώ λοιπόν τον λόγο έχει η στατιστική.
Εσύ μπορεί να εξελίσσεσαι κατά την προσωπική σου πάντα γνώμη να είσαι ο καλύτερος γόης να γαμάς και να δέρνεις.
Αυτό δεν εκφράζει πολλούς όμως.Καθε ενας ειναι ξεχωριστος και διαφορετικος.
Άνοιξες το νήμα αυτό για να πεις
"Κοιτάξτε πως το κάνω εγώ για να μαθαίνετε"? προβάλλοντας τους ατομικούς επαίνους σου ή σε ενδιαφέρει μια ουσιαστική συζήτηση πάνω στο γιατί ΔΕΝ είμαστε μαλάκες που πληρώνουμε για σεξ;
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Φιλαράκο από τη στιγμή που άνοιξες θέμα σε μια κοινότητα,θα πρέπει να εγκαταλείψεις την οπτική γωνία του τι κάνεις εσύ προσωπικά.
Εδώ τον λόγο έχει η στατιστική.
Εσύ μπορεί να εξελίσσεσαι κατά την προσωπική σου πάντα γνώμη να είσαι ο καλύτερος γόης να γαμάς και να δέρνεις.
Άνοιξες το νήμα αυτό για να πεις
"Κοιτάξτε πως το κάνω εγώ για να μαθαίνετε"? προβάλλοντας τους ατομικούς επαίνους σου ή σε ενδιαφέρει μια ουσιαστική συζήτηση πάνω στο γιατί ΔΕΝ είμαστε μαλάκες που πληρώνουμε για σεξ;
δεν θεωρώ τον εαυτό μου γόη ούτε άνοιξα θέμα για να δειχτώ. Απλά έχω σεβασμό προς τις γυναίκες γιατί αυτές μας γέννησαν ανεξάρτητα το τι έκαναν ή κάνουν στην ζωή τους. Το θέμα είναι εμεις τι κάνουμε.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
δεν θεωρώ τον εαυτό μου γόη ούτε άνοιξα θέμα για να δειχτώ. Απλά έχω σεβασμό προς τις γυναίκες γιατί αυτές μας γέννησαν ανεξάρτητα το τι έκαναν ή κάνουν στην ζωή τους. Το θέμα είναι εμεις τι κάνουμε.
Τοτε λοιπον φιλε μου σταματα να αναφερεσαι στους προσωπικους σου επαινους και εξετασε το θεμα πιο ουδετερα με τη μορφη αποψεων.
Επισης αλλαξε τον τιτλο και βγαλε τη λεξη "μαλακες" αλλα γραψε πχ
"Γιατι οσοι πληρωνουν για σεξ δε σεβονται τις γυναικες".
Καμμια αντιρρηση που σεβεσαι τις γυναικες.
Να σεβεσαι ομως και τους συναγωνιστες σου στο φορουμ το οποιο γραφεις.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Το ποια άτομα θα έχουμε στην ζωή μας είναι επιλογή. Το τι κάνουμε απο την στιγμή που δεν επηρεάζουμε τις ζωές των υπολοίπων όποιος θέλει το δέχεται όποιος όχι ώρα του καλή.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.793
Like
73.789
Πόντοι
12.756
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Τοτε λοιπον φιλε μου σταματα να αναφερεσαι στους προσωπικους σου επαινους και εξετασε το θεμα πιο ουδετερα με τη μορφη αποψεων.
Επισης αλλαξε τον τιτλο και βγαλε τη λεξη "μαλακες" αλλα γραψε πχ
"Γιατι οσοι πληρωνουν για σεξ δε σεβονται τις γυναικες".
Καμμια αντιρρηση που σεβεσαι τις γυναικες.
Να σεβεσαι ομως και τους συναγωνιστες σου στο φορουμ το οποιο γραφεις.
Το πρώτο μου thread. Συγχώρεσε τυχόν λάθη.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Το πρώτο μου thread. Συγχώρεσε τυχόν λάθη.
Ok man no problem απλα προσπαθησα να σε βοηθησω να κανεις τον τιτλο λιγο πιο ουδετερο γιατι οτι γραφεις ειναι κοκκινο πανι για πολλους.
Για μενα καθολου παντως και βλεπεις ποσο ακομπλεξαριστα σου εκθετω τα επιχειρηματα μου αν και ειμαι στο αντιθετο στρατοπεδο απο εσενα .
Δηλαδη τις γυναικες τις εφαγα με το κουταλι,τις σιχαθηκα κι αυτες και οτι τις συνοδευει και προτιμω να δινω 20 50 και 100 ευρω να τις γαμαω και να μη τις ξαναβλεπω αν δε θελω.

Τωρα το τι θελουν τι τους λειπει τι δεν παιρνουν απο τις σχεσεις τους τι μπορουν να δωσουν στο σεξ ειλικρινα δε με νοιαζει.

Μπορουν να δωσουν κωλο οταν το ζητησω;Οχι οταν αυτες ξεκλειδωθουν απο το δηθεν "τροπο" μου;
Οι γυναικες δε θελουν τροπο.
Ετσι μας εκαναν να νομιζουμε για να ασχολουμαστε μαζι τους.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Απλά πιστεύω πως αν πάψουμε να έχουμε κλειστα τα αυτία μας
Ok man no problem απλα προσπαθησα να σε βοηθησω να κανεις τον τιτλο λιγο πιο ουδετερο γιατι οτι γραφεις ειναι κοκκινο πανι για πολλους.
Για μενα καθολου παντως και βλεπεις ποσο ακομπλεξαριστα σου εκθετω τα επιχειρηματα μου αν και ειμαι στο αντιθετο στρατοπεδο απο εσενα .
Δηλαδη τις γυναικες τις εφαγα με το κουταλι,τις σιχαθηκα κι αυτες και οτι τις συνοδευει και προτιμω να δινω 20 50 και 100 ευρω να τις γαμαω και να μη τις ξαναβλεπω αν δε θελω.

Τωρα το τι θελουν τι τους λειπει τι δεν παιρνουν απο τις σχεσεις τους τι μπορουν να δωσουν στο σεξ ειλικρινα δε με νοιαζει.

Μπορουν να δωσουν κωλο οταν το ζητησω;Οχι οταν αυτες ξεκλειδωθουν απο το δηθεν "τροπο" μου;
Οι γυναικες δε θελουν τροπο.
Ετσι μας εκαναν να νομιζουμε για να ασχολουμαστε μαζι τους.
Έχω γνωρίσει πολλούς όπως εσύ και κάποιοι από αυτούς γνώρισαν τον έρωτα της ζωής τους σε προχωρημένη ηλικία άνω των 60.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ok man no problem απλα προσπαθησα να σε βοηθησω να κανεις τον τιτλο λιγο πιο ουδετερο γιατι οτι γραφεις ειναι κοκκινο πανι για πολλους.
Για μενα καθολου παντως και βλεπεις ποσο ακομπλεξαριστα σου εκθετω τα επιχειρηματα μου αν και ειμαι στο αντιθετο στρατοπεδο απο εσενα .
Δηλαδη τις γυναικες τις εφαγα με το κουταλι,τις σιχαθηκα κι αυτες και οτι τις συνοδευει και προτιμω να δινω 20 50 και 100 ευρω να τις γαμαω και να μη τις ξαναβλεπω αν δε θελω.

Τωρα το τι θελουν τι τους λειπει τι δεν παιρνουν απο τις σχεσεις τους τι μπορουν να δωσουν στο σεξ ειλικρινα δε με νοιαζει.

Μπορουν να δωσουν κωλο οταν το ζητησω;Οχι οταν αυτες ξεκλειδωθουν απο το δηθεν "τροπο" μου;
Οι γυναικες δε θελουν τροπο.
Ετσι μας εκαναν να νομιζουμε για να ασχολουμαστε μαζι τους.
Δεν είπα για τρόπο. Απλά να μάθουμε να ακούμε και να αποκτήσουμε ενσυναίσθηση. Ειδικά με τις γυναίκες. Άλλες το δίνουν άλλες όχι. Πάντως οι περισσότερες το κάνουν για να ικανοποιήσουν τον σύντροφο τους. Είναι σαν την πίπα. Το κάνουν για εμάς.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Απλά πιστεύω πως αν πάψουμε να έχουμε κλειστα τα αυτία μας
Έχω γνωρίσει πολλούς όπως εσύ και κάποιοι από αυτούς γνώρισαν τον έρωτα της ζωής τους σε προχωρημένη ηλικία άνω των 60.
Μπραβο στους γνωστους σου φιλε μου.Χαιρομαι οταν καποιος βρισκει αυτο που εψαχνε.
Εγω δεν ψαχνω τον ερωτα παντως.
Τα λεμε φιλε μου?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Δεν είπα για τρόπο. Απλά να μάθουμε να ακούμε και να αποκτήσουμε ενσυναίσθηση. Ειδικά με τις γυναίκες. Άλλες το δίνουν άλλες όχι. Πάντως οι περισσότερες το κάνουν για να ικανοποιήσουν τον σύντροφο τους. Είναι σαν την πίπα. Το κάνουν για εμάς.
Οπως σου ειπα και στο αλλο ποστ μου φιλε μου.
Οι εννοεις συντροφικοτητα και ερωτας δε μου λενε κατι
Τα θεωρω παιχνιδια εφηβειας.
Οπως και την πιπιλα παιχνιδι ενος βρεφους.
Τα πεταξα αυτα πλεον.Ωραιες αναμνησεις δε λεω αλλα ας μεινουν εκει που ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom