Νέα

Για τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikrotsoutsounos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
391
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους!
Ψάχνω εδώ και καιρό δύο κοπέλες για ένα καλό τρίο!
Όσοι μπορείτε προσθέστε της εμπειρίες σας.
Ευχαριστώ πολύ!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
10
Like
5.179
Πόντοι
746
Το ψηναμε με πολυ καλη φιλη μου εδω και καιρο.Υπαρχει και φιλη της και το συζητησαμε.Εχουν ξαναπροσπαθησει!Γενικα η ολη φαση θελει καταλληλες συνθηκες αλλιως θα ακους μα και μου και μαλακιες γτ τα πρωτα εμποδια τα βαζουν αυτες οι ιδιες!Θυμηθηκε μια παλαιοτερη φιλη και αλλη μια.Η πρωτη το ψηνε και ειναι κουκλα αυτην θελω να παρω!Η δευτερη οταν ηταν ελευθερηεκανε της ειπε κ τωρα αρραβωνιαστηκε πλεον και παλεψαμε να την πεισουμε.Γενικα αν βρεθει μια μετα βρισκονται οι αλλες εαν η αυτη η μια ειναι ανετη!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Για τι budget μιλάμε παίκτη; Τι χαρακτηριστικά θέλεις; (σωματότυπος, ηλικία, κτλ)
 
OP
OP
Mikrotsoutsounos

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
391
Πόντοι
301
Το ψηναμε με πολυ καλη φιλη μου εδω και καιρο.Υπαρχει και φιλη της και το συζητησαμε.Εχουν ξαναπροσπαθησει!Γενικα η ολη φαση θελει καταλληλες συνθηκες αλλιως θα ακους μα και μου και μαλακιες γτ τα πρωτα εμποδια τα βαζουν αυτες οι ιδιες!Θυμηθηκε μια παλαιοτερη φιλη και αλλη μια.Η πρωτη το ψηνε και ειναι κουκλα αυτην θελω να παρω!Η δευτερη οταν ηταν ελευθερηεκανε της ειπε κ τωρα αρραβωνιαστηκε πλεον και παλεψαμε να την πεισουμε.Γενικα αν βρεθει μια μετα βρισκονται οι αλλες εαν η αυτη η μια ειναι ανετη!
Παίχτη εσύ θα ζήσεις το όνειρο μάλλον τσάμπα και θα έχεις και επανάληψη σου εύχομαι να το απολαύσεις και το ζήσεις και για εμάς !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για τι budget μιλάμε παίκτη; Τι χαρακτηριστικά θέλεις; (σωματότυπος, ηλικία, κτλ)
Για το budget δεν ξέρω ακόμα το Κοιτάω για τα άλλα είναι ανοιχτός άμα κάνει καλό πρόγραμμα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
10
Like
5.179
Πόντοι
746
Παίχτη εσύ θα ζήσεις το όνειρο μάλλον τσάμπα και θα έχεις και επανάληψη σου εύχομαι να το απολαύσεις και το ζήσεις και για εμάς !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για το budget δεν ξέρω ακόμα το Κοιτάω για τα άλλα είναι ανοιχτός άμα κάνει καλό πρόγραμμα
Σε ευχαριστω πολυ!
 

bombo

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
5
Like
113
Πόντοι
0
Το ψηναμε με πολυ καλη φιλη μου εδω και καιρο.Υπαρχει και φιλη της και το συζητησαμε.Εχουν ξαναπροσπαθησει!Γενικα η ολη φαση θελει καταλληλες συνθηκες αλλιως θα ακους μα και μου και μαλακιες γτ τα πρωτα εμποδια τα βαζουν αυτες οι ιδιες!Θυμηθηκε μια παλαιοτερη φιλη και αλλη μια.Η πρωτη το ψηνε και ειναι κουκλα αυτην θελω να παρω!Η δευτερη οταν ηταν ελευθερηεκανε της ειπε κ τωρα αρραβωνιαστηκε πλεον και παλεψαμε να την πεισουμε.Γενικα αν βρεθει μια μετα βρισκονται οι αλλες εαν η αυτη η μια ειναι ανετη!
Καλησπέρα και από μένα έχω κανει ίδια συζήτηση με φίλη μου και θα συμφωνήσω ότι πρέπει να είναι σύμφωνη και αυτή για κάτι τέτοιο αλλά να κάτσουν συνθήκες όπως λες για αυτό είναι δύσκολο πιστεύω
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
10
Like
5.179
Πόντοι
746
Καλησπέρα και από μένα έχω κανει ίδια συζήτηση με φίλη μου και θα συμφωνήσω ότι πρέπει να είναι σύμφωνη και αυτή για κάτι τέτοιο αλλά να κάτσουν συνθήκες όπως λες για αυτό είναι δύσκολο πιστεύω
Συνηθως αυτες μας βαζουν εμποδια αλλα απο την αλλη αυτες εχουν τους τροπους να πειθουν αλλες!
 
  • Like
Αντιδράσεις: bombo
OP
OP
Mikrotsoutsounos

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
391
Πόντοι
301
Αν έχεις το μέγεθος που έχεις στη φωτό μπορείς άνετα να βρεις Ελληνίδες για τρίο,οι Ελληνίδες θέλουν ψηλους και ψωλαραδες.Επισης μαρεσει που έβαλες μικροτσουτσουνος και έχεις ένα κοντάρι να πιστεύω τρολαρεις.
Τρολαρο φότο σοπ είναι μην ψαρωνεις :buck2:
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
368
Like
942
Πόντοι
81
Πήγαινε καλύτερα με επαγγελματίες γιατί στην πραγματική ζωή λίγο δύσκολα…
Μια και μοναδική εμπειρία είχα αλλά με φίλο κολλητό. 4αδα δηλαδή…
Τα κορίτσια ήταν από κολάδικο, επαγγελματίες της νύχτας. Η μια ήταν τρέλα ερωτευμένη με τον κολλητό μου και αυτός την έψησε. Και αυτή είχε την κατάλληλη φίλη για τέτοια φάση. Φυσικά τα κορίτσια πρόσφεραν ηδονή και τα δυο στον καθένα μας ξεχωριστά. Όπως φυσικά τις προσφέραμε και εμείς από την πλευρά μας σε κάθε μια ξεχωριστά…
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.054
Πόντοι
1.666
Ιόλη και Άννα Πιπινάκι.
Την Ιόλη δεν την έχω δοκιμάσει, ούτε καν σε ατομικό, αλλά έχω διαβάσει καλά σχόλια. Η Άννα και σε ατομικό αλλά και σε τριο είναι όντως ιδιαίτερα φιλότιμη και δοτική και τιμάει τα χρήματα που παίρνει. Σε τριο που τη δοκίμασα πέρυσι μετά τις διακοπές ήταν αυτή που τράβηξε το κάρο, γιατί η φίλη της που είχε φέρει μαζί (όχι η Ιόλη, άλλη), αν και την γνώριζα και ήταν παλιότερα δύναμη, ήταν κατώτερη των προσδοκιών μου και των παλιών δυνατοτήτων της. Άρα ξεκίνα με την Άννα και άσε την να σου προτείνει εκείνη το τρίτο μέλος του τριγώνου, έχει δίκιο ο παίκτης.
 

marge

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
283
Πόντοι
20
Το κάνουμε συχνά με την δικιά μου και την κολλητή της.
 

Ollandos7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2024
Μηνύματα
19
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι διαθεσιμος για τριο εφοσον υπαρχει ζευγαρι που ενδιαφερεται. Για πληροφοριες στειλτε μηνυμα ;)
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Καλησπερα ειμαι διαθεσιμος για τριο εφοσον υπαρχει ζευγαρι που ενδιαφερεται. Για πληροφοριες στειλτε μηνυμα ;)
Έτσι τσάμπα;δε θα πάρεις κάτι για τον κόπο σου;
 

Kwstas7345

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα
41
Like
57
Πόντοι
0
Ποιος ψήνεται για καμιά παρτουζα με ςσκορτ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom