Νέα

Για τις γυναίκες του site. Πώς προτιμάτε τους άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα resis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
με εχουν επηρεασει ολοι οι γυρω μου, και οχι ειναι επικινδυνο εκει κλπ κλπ.

με επεισες. μετα τις γιορτες θα παω για ολα μαζεμενα πφφφ
ειναι να κανω 2 μικρα τατουαζ και 2 πιρσινγκς.

:-* :-* :-*

εγω θα παω την Δευτερα για ενα μικρο τατουαζ που θελω κι επειδη ειμαι και τρελλη μπορει να κανω και κανενα Piercing akoma ;)

:-* :-*
 

Επισκέπτης
θα συμφωνησω με τον συναγωνιστη που ποσταρε σεντονι/λιστα σουπερ μαρκετ για τις απαιτησεις της γυναικας.
στην πιο απλη μορφη και παντα αποδεκτη ειναι "ΝΑ ΧΕΙ ΛΕΦΤΑ" και ας πανε να γαμηθουν οι γκομενες που λενε οτι ψαχνουν μυαλο. Ή ειναι κατω απο 20 ετων ή ειναι απλα αβγαλτες

μπλα μπλα μπλα μπλα
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • paul3.jpg
    paul3.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 6

Επισκέπτης

:rockon: :rockon:

να κανω κατι τετοιο??
σε γκομενα μ'αρεσει το κρικακι περισσοτερο και σε αντρα αυτο που δειχνει στη φωτο..
κανε τριπλο στον αφαλο σου! ειναι θεικο!!!

εκφραση απαξιωσης ειναι  :P
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
:rockon: :rockon:
σε γκομενα μ'αρεσει το κρικακι περισσοτερο και σε αντρα αυτο που δειχνει στη φωτο..
κανε τριπλο στον αφαλο σου! ειναι θεικο!!!
....

μωρε επειδη εχω κοιλιτσα δεν θελω να κανω στον αφαλο, δεν νομιζω οτι θα ειναι ωραιο, ασε τα παιδια που παω εχουν τρομερα σχεδια για Nipple earings
λες να κανω γλωσσα??? :think:
 

Επισκέπτης
μωρε επειδη εχω κοιλιτσα δεν θελω να κανω στον αφαλο, δεν νομιζω οτι θα ειναι ωραιο, ασε τα παιδια που παω εχουν τρομερα σχεδια για Nipple earings
λες να κανω γλωσσα??? :think:
στην κωλοτρυπιδα σου κανε να πρωτοτυπησεις..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
καταλαβα.....Εγω που δεν εχω κανενα....να φευγω :rockon:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
2 στο στομα ειναι too much κοριτσι....

μου θυμιζεις αυτη που δουλευε "υποδοχη" και καλα στο τατουατζιδικο που εκανα το δικο μ,σαν κινουμενη λαμαρινα ηταν... μου ειπε πως στο αεροδρομιο βαρουσαν οι εντοπιστες μεταλλων... :-
 

Επισκέπτης
μωρε επειδη εχω κοιλιτσα δεν θελω να κανω στον αφαλο, δεν νομιζω οτι θα ειναι ωραιο, ασε τα παιδια που παω εχουν τρομερα σχεδια για Nipple earings
λες να κανω γλωσσα??? :think:

ναιιιιιιιιιιι!!!
να ξερεις οτι για 4-5 μερες δε θα μπορεις να φας και δε θα μπορεις να μιλησεις γτ θα σου γινει η γλωσσα τουμπανο! αλλα μετα ειναι τελεια η αισθηση..παιζεις συνεχεια με το σκουλαρικι! εγω φαντασου ειχα αφησει αυτο που μου πρωτοεβαλαν και ηταν 3εκ σχεδον (δεν ψευδιζα) και ηταν γαματο! απλα απο μια κακη συννενοηση το ειχα βγαλει για λιγο, το ξεχασα μετα και μεσα σε 4 μερες μου εκλεισε αν και το ειχα 2 χρονια.. τωρα μου λειπει πολυυ εκεινη η αισθηση αλλα πρεπει να εχω αδεια για να το ξανακανω...  :-
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Σίλβαααααααααααααααααααααααααααααα
URL]]
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
2 στο στομα ειναι too much κοριτσι....

μου θυμιζεις αυτη που δουλευε "υποδοχη" και καλα στο τατουατζιδικο που εκανα το δικο μ,σαν κινουμενη λαμαρινα ηταν... μου ειπε πως στο αεροδρομιο βαρουσαν οι εντοπιστες μεταλλων... :-
Συρμααααααα   :police: :police: :police: :police: :police: :police: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom