Νέα

Για τις γυναίκες του site. Πώς προτιμάτε τους άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα resis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Μενα μου αρεσει το κουλουρι γιατι εμπρος πορτα πρεπει να ειναι 10 στρεματα.
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
ποιος τους χεζει τους αντρες,πεταμενα λεφτα
αυτα ουσιαστικα γουσταρουν
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    13,1 KB · Εμφανίσεις: 7
  • 2.jpg
    2.jpg
    188,7 KB · Εμφανίσεις: 8

verouska

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Στην προσωπικη μου ζωη μου αρεσουν οι αντρες με χιουμορ,οι αυθεντικοι,χωρις τασεις κτητικοτητας και ανασφαλειες,μου αρεσει να ξερουν τι συμβαινει στον κοσμο και να απολαμβανουν το σεξ.Στη δουλεια προτιμω ασφαλως την καλη συνεννοηση,τον τροπο και την επιγνωση οτι κανουμε σεξ και οχι αγαπουλες.Επισης εχει σημασια να θυμαται οτι ειμαστε εκει γιατι αυτος το ζητησε και εγω κανω μια δουλεια,δεν κανω σεξ μαζι του γιατι τον ειδα και μου γυαλισε!!!
 
OP
OP
R

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
χωρις τασεις κτητικοτητας και ανασφαλειες

Το τασεις κτητικοτητας νομιζω οτι το ψιλοεπιασα αλλα θα χρειαστω λιγο βοηθεια.
Τωρα για τις ανασφαλειες μας σαν αντρες, επειδη το ακουω συχνα, θα μου το εξηγησεις και αυτο?
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Στην προσωπικη μου ζωη μου αρεσουν οι αντρες με χιουμορ,οι αυθεντικοι,χωρις τασεις κτητικοτητας και ανασφαλειες,μου αρεσει να ξερουν τι συμβαινει στον κοσμο και να απολαμβανουν το σεξ.Στη δουλεια προτιμω ασφαλως την καλη συνεννοηση,τον τροπο και την επιγνωση οτι κανουμε σεξ και οχι αγαπουλες.Επισης εχει σημασια να θυμαται οτι ειμαστε εκει γιατι αυτος το ζητησε και εγω κανω μια δουλεια,δεν κανω σεξ μαζι του γιατι τον ειδα και μου γυαλισε!!!

σωστη η παικτρια :thumbsup:
 

verouska

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΟΙ ανασφαλειες ιδιες ειναι φιλε μου για αντρες και γυναικες.Εννοω κυριως τις κομπλεξικες συμπεριφορες που οδηγουν σε διαλυση του εαυτου μας,του αλλου και της σχεσης.Για παρανοησεις,για επιθετικοτητα κλπ.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ΟΙ ανασφαλειες ιδιες ειναι φιλε μου για αντρες και γυναικες.Εννοω κυριως τις κομπλεξικες συμπεριφορες που οδηγουν σε διαλυση του εαυτου μας,του αλλου και της σχεσης.Για παρανοησεις,για επιθετικοτητα κλπ.
            Οι ανασφαλειες ειναι ιδιες στους ανθρωπους(ανδρες-γυναικες) που δεν πιστευουν στις δικες τους δυναμεις και περιμενουν απο τους αλλους, γιατι ετσι εχουν μαθει.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom