Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε μαν εξω στην πραγματικη σου ζωη ετσι εισαι; Δημιουργεις τα ιδια προβληματα; Ατομα σε απεχθανονται χωρις καποιον προφανη λογο;

Ναι έτσι ειναι. Θες να γινεις φιλος τους?
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ρε μαν εξω στην πραγματικη σου ζωη ετσι εισαι; Δημιουργεις τα ιδια προβληματα; Ατομα σε απεχθανονται χωρις καποιον προφανη λογο;

Kαλο παιδι ειναι ο μπολντις, ειναι μικρος λογικα γιαυτο εχει και τις αποψεις που εχει.
(Που δεν ειναι και απαραιτητα αρνητικες..)

Βρηκε μια δουλιτσα για να εχει μονιμη επαγγελματικη αποκατασταση και να ελαφρυνει την οικογενεια του απο τα οικονομικα βαρη που θα της προσθετε αν ηταν ανεργος.
Απορω ακομα γιατι τον βγαλατε μιστερ μαλακα...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ναι έτσι ειναι. Θες να γινεις φιλος τους?
Κοιτα δεν σε μισω η τιποτα, αλλα μου βγαζεις μια αντιπαθεια ρε φιλε, οπως και σε πολλους εδω μεσα. Μηπως εισαι καπου λαθος;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εχει δίκιο ο πίπης
Το μίστερ ήταν άχρηστο , σκέτο μαλάκας οκ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σας γράφω ολους στα ππαρια μου εκτος απο τον πιπη τον λοπεζ και τα αλλα φιλαράκια απο εδω  :rockon: :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ρε μαν εξω στην πραγματικη σου ζωη ετσι εισαι; Δημιουργεις τα ιδια προβληματα; Ατομα σε απεχθανονται χωρις καποιον προφανη λογο;

ε δεν σου μοιασε τετοιο τερας εξυπναδας
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Σας γράφω ολους στα ππαρια μου εκτος απο τον πιπη τον λοπεζ και τα αλλα φιλαράκια απο εδω  :rockon: :rockon:
Καλα κανεις, ασχετοι ειμαστε ολοι εδω. Αλλα μηπως και εσυ εισαι λιγο απολυτος και κωλοτουμπας;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μαλάκα καταντάει βαρετό πια
Μέρα παρα μέρα αλλάζουν στρατόπεδο εδώ μέσα
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

Επισκέπτης
Κι εγω γι αυτο δε βάζω φωτό τα πμ μου ειναι στο όριο
Δίκιο εχεις λακη
Να σε ρωτήσω κατι σοβαρά ; Με τις φωτό με τις όπλο άδειες κι έτσι τσίμπησε καμία στρατόκαυλη χρήστρια του μπουρδέλα να σου στείλει κανένα selfie ?

Pm μου είχαν στείλει κάτι μπουμπούδες πριν πολύ καιρό , πριν γίνουν κουβέντες περί όπλων. Με αφορμή ... άλλα θέμα ... που άπτονται της θεματολογίας του παρόντους φόρουμ ... αγνοήθηκαν , γιατί επρόκειτο για μαλακισμένες μικρές φοιτήτριες ....

Έχω ξεκαθαρίσει σε κάθε περίπτωση , ότι δεν με ενδιαφέρει να βγάλω γκόμενες από το φόρουμ , ούτε να κάνω φίλους.
Νομίζω είναι σαφές.
 

Επισκέπτης
Ο μπολ έκανε οτι ηταν δυνατο για να σταματησει να τρωει απο τον μπαμπα και την μαμά δέχομαι κράξιμο μονο απο κάποιον ή καποιους που έχουν πετυχει το ιδιο

Θα μπορούσες να τρως από το μπαμπά και τη μαμά κάνοντας ληστεία.
Δεν θα έπαιρνες συγχαρητήρια και πάλι ....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Pm μου είχαν στείλει κάτι μπουμπούδες πριν πολύ καιρό , πριν γίνουν κουβέντες περί όπλων. Με αφορμή ... άλλα θέμα ... που άπτονται της θεματολογίας του παρόντους φόρουμ ... αγνοήθηκαν , γιατί επρόκειτο για μαλακισμένες μικρές φοιτήτριες ....
Μηπως μπορω να μαθω ποιες ηταν?
Δεκτο και πμ.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.237
Like
13.439
Πόντοι
2.606
Ο Λάκης ειναι ιδωλο ειναι σαν τον παπαχρονη τον έχουν ταράξει  στα γράμματα οι θαυμαστριες παρακαλώντας τον να τους  ρίξει κανά μπουτσον  :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Θέλει ακάποτα και μειώνεται το target group
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom