Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
σωστα αντι να ευχομαστε θανατικες καταδικες και θανατους σε οσους ειναι διαφορετικοι απο μας καθομαστε σε αυτη την σοβαρη αντιπαραθεση . αν ειναι δυνατον :grin:
Ετσι....παs μη Ελλην  βαρβαροs  :rockon: :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πορνώδες πάκικα πορνώδες
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Παλι εδω βρηκατε στεγη;
Του το εχετε γαμησει στο σπαμ το νημα του Λακη.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Πορνώδες πάκικα πορνώδες
λοιπον σημερα θα πω οτι σκεφτομουν οτι το ελάττωμα του μπολ η κωλοτουμπα ειναι μηδαμινο μπροστα σε αυτο του λακη. ο λακης ευχεται θανατους και βρίζει μανες χεζει ταφους κτλ αρα ειναι σιχαμα. επισης ο λοπεζ εξακολουθει και ειναι παπαρας  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Βρηκαμε στέκι και αποψε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
λοιπον σημερα θα πω οτι σκεφτομουν οτι το ελάττωμα του μπολ η κωλοτουμπα ειναι μηδαμινο μπροστα σε αυτο του λακη. ο λακης ευχεται θανατους και βρίζει μανες χεζει ταφους κτλ αρα ειναι σιχαμα. επισης ο λοπεζ εξακολουθει και ειναι παπαρας  :2funny:

Ο μπολ έκανε οτι ηταν δυνατο για να σταματησει να τρωει απο τον μπαμπα και την μαμά δέχομαι κράξιμο μονο απο κάποιον ή καποιους που έχουν πετυχει το ιδιο

πραγματικα ποσο ελεινο ειναι να κράζεις κάποιον επειδη του παρουσιαστηκε μια ευκαιρια και την αξιοποιησε ????
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
λοιπον σημερα θα πω οτι σκεφτομουν οτι το ελάττωμα του μπολ η κωλοτουμπα ειναι μηδαμινο μπροστα σε αυτο του λακη. ο λακης ευχεται θανατους και βρίζει μανες χεζει ταφους κτλ αρα ειναι σιχαμα. επισης ο λοπεζ εξακολουθει και ειναι παπαρας  :2funny:

Για ολουs εχειs μια καλη λεξη να πειs.....Αυτο ειναι που μαs τρελαινει
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ο μπολ έκανε οτι ηταν δυνατο για να σταματησει να τρωει απο τον μπαμπα και την μαμά δέχομαι κράξιμο μονο απο κάποιον ή καποιους που έχουν πετυχει το ιδιο

πραγματικα ποσο ελεινο ειναι να κράζεις κάποιον επειδη του παρουσιαστηκε μια ευκαιρια και την αξιοποιησε ????
δεν σε εκραξα γιαυτο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν σε εκραξα γιαυτο

Ολοι έχουμε πει πράγματα στο παρελθον ή στην έξαψη της συζητησης και εσυ έχεις πει και εχω ζητησει να μου ποστάρει κάποιος ακριβως τι έχω πει εδω δημοσια ο ιδιος το έχω ζητησει
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ναι και σε όποιον κανεις πίπα θα πάθει δηλητηρίαση έρι
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ολοι έχουμε πει πράγματα στο παρελθον ή στην έξαψη της συζητησης και εσυ έχεις πει και εχω ζητησει να μου ποστάρει κάποιος ακριβως τι έχω πει εδω δημοσια ο ιδιος το έχω ζητησει
Ρε μαν εξω στην πραγματικη σου ζωη ετσι εισαι; Δημιουργεις τα ιδια προβληματα; Ατομα σε απεχθανονται χωρις καποιον προφανη λογο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom