Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Προβλέπω να με μπανάρουν μετα απ αυτο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σαν τις Ελληνίδες δεν εχει ιδίως αυτές που έχουν ζήσει και έξω

Στις ελληνιδες αμα έχεις ορεξη να παρακαλάς για κανένα μήνα και να τρέχεις απο πισω τοτε εισαι οκ αλλιως γάμησετα
ειναι τσεκαρισμενο αυτο
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Και θέλει ακόμα μιση ώρα για να μπει η Κυριακή
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Σαν τις Ελληνίδες δεν εχει ιδίως αυτές που έχουν ζήσει και έξω

εμένα μου αρεσουν οι αλλες που έρχονται απόξω παντρεύονται ελληνες και βριζουν την ελλαδα απο το πρωι ως το βραδυ.  
 

Επισκέπτης
ξερεις βεβαια οτι αυτο αντεχει ενα ποστ δρομο. μια ερωτηση απο δεκαδες απλες ερωτησουλες που μπορουν να τεθουν και θαπρεπε να ξερει την απαντηση εστω και μια μερα εαν εκατσε μεσα  ;)

Eρωτήσεις οι μαλάκες πουθενάδες, δεν δικαιούνται να κάνουν.
Δεν έχεις ούτε κυνηγετικό όπλο.
Δεν γνωρίζεις ούτε τη διαδικασία απόκτησης.
Αυτό αποδείχτηκε επιστημονικώς, με τρόπο αναμφισβήτητο,
άπαξ και δεν απάντησες στην ερώτηση πόσα αντίγραφα της άδειας αγοράς
δίνει το αστυνομικό τμήμα ...

Ξέρεις την άδεια αγοράς που σου έβαλά φωτό (στον κώλο) .
Ξέρεις ποιά φωτό , αυτή στο 1ο post μου στο παρόν thread.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εμένα μου αρεσουν οι αλλες που έρχονται απόξω παντρεύονται ελληνες και βριζουν την ελλαδα απο το πρωι ως το βραδυ.  
Επειδη αφησαμε τα συνορα ανοιχτα και μπηκαν
Κανονικα επρεπε να μαs βριζουν απο την χωρα τουs
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
εσεις που ειστε ενημεροι πως αλλαζει η ωρα ακριβως γιατι δεν εχω ιδεα;
ξεκινας να κανεις σεξ στις 3 πχ κι αν τελειώσει στο 5λεπτο βάζεις το ρολόι μια ώρα μπροστά . Με πιάνεις ;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Η χειροτερη στιγμη για να παs σε μπουρδελο...."Ο χρονοs σαs τελειωσε κυριε"
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
ξεκινας να κανεις σεξ στις 3 πχ κι αν τελειώσει στο 5λεπτο βάζεις το ρολόι μια ώρα μπροστά . Με πιάνεις ;

γιαυτο παντρευτηκα τον τζι ελ. γιατι δεν απασχολει ο μυαλο μου με μαθηματικες σπαζοκεφαλιες  να κουραζομαι με χαζα. ξέρει ακριβως τι θελω  :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Επειδη αφησαμε τα συνορα ανοιχτα και μπηκαν
Κανονικα επρεπε να μαs βριζουν απο την χωρα τουs

ζωα. Σεβασμό μηδεν στην χωρα που τους τρεφει και μεγαλωνει τα παιδια τους.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αργεί να αρχίσει ή να τελειώσει ;
Πρόσεχε ειναι ερώτηση παγίδα
 

Επισκέπτης
Για να δούμε πως πήγε η τελευταία φωτό στον κώλο του Λόπεζ ...

O Λάκης μπορεί να τσίμπησε. Ο άλλος που είναι όμως οεο?

Λάκη μετράς...ωραίος  :thumbsup:

Συνέχεια προσθέτεις περίεργους όρους στις προκλήσεις σου: να φωτογραφίσει και τα άλλα όπλα, να έχει δίπλα σημερινή εφημερίδα, να ποστάρει αυθημερόν, τώρα να ποστάρει εντός 5 λεπτών... :jerking:

Τρολλάρεις φυσικά, αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι έγινες ρεζίλι. Αντίθετα επιβεβαιώνει ότι και εσύ ο ίδιος το έχεις καταλάβει ότι έγινες ρόμπα και κλείνεις τα αυτιά σου φωνάζοντας "νιανιανιανια δεν ακούω τίποτα!"

Φέρσου σαν άντρας επιτέλους Έκτορα και παραδέξου τα γεγονότα: Ο Λάκης στον σφύριξε μεγαλοπρεπώς, με τυμπανοκρουσίες και πυροτεχνήματα, μπροστά σε όλο το φόρουμ!

Ρε μεγάλε αυτό που λες δε στέκει.

Δηλαδή ο Λάκης παίρνει τα κουμπούρια, τις άδειες και τρέχει στο σπίτι του μπατζανάκη του για να βγάλει φωτογραφία;
Και τι του λέει;
Κάτσε λίγο να τα απλώσω για να βγάλω φωτογραφία, να την ποστάρω στο bou.com για να του την πω του Έκτορα;

Ή πολύ περισσότερο, πάει στον κουμπάρο, του λέει δώσε μου τα δικά σου κουμπούρια και τις δικές σου άδειες για να τις ποστάρω στο bou;

Αυτά δεν γίνονται.


Ο Λάκης με τις πουτάνες δεν φαίνεται να έχεις ιδιαίτερες σχέσεις, με τα όπλα όμως φαίνεται πως όντως έχει.
Προσωπικά με βρίσκει απόλυτα αδιάφορο αυτή του η ενασχόληση, αλλά προφανώς γι αυτόν είναι σημαντική.
Ο κος Λόπεζ ως πολυπράγμων εξυπνάκιας που αχολείται με όλους τους άλλους,
αλλά ο ίδιος δεν μας αποκαλύπτει κανένα "χόμπυ" του, αμφισβήτησε αυτήν την σχέση του κου Λάκη με τα όπλα
με έκδηλη απαξίωση του στυλ "Σιγά μωρέ τώρα εσύ να μην..." όπου ό άλλος εθίγη (καλώς ή κακώς)
και του απέδειξε πως εν προκειμένω έλεγε μαλακίες ο Λόπεζ (που δεν ήταν και η πρώτη φορά βέβαια).

Δεν αδιαφορεί καθόλου για τους πάντες ο ανάπηρος ο ektor lopez. ;)

Αν ίσχυε αυτό που λέτε δεν θα πέρναγε 20 ώρες στο σάιτ να κάνει τον έξυπνο (που δεν είναι)
χωρίς να λέει ΤΙΠΟΤΑ και χωρίς να επιχειρηματολογεί αλλά να μπουρδολογεί όλη την ώρα.

The Saint! ακόμη κι αυτό να ισχύει που λέτε πάλι προβληματικός είναι. ;)

Το ότι τσιμπάνε πολλοί και το συνεχίζουν ισχύει (κι εγώ στην αρχή αυτό
έκανα έστω και για λίγο) όμως ο τύπος ή δεν έχει ζωή ή η ζωή του είναι να τρολάρει που λένε... :)



ο λοπεζ ειναι αυθεντικος μαλακας μην τα μπερδευεις :2funny:

παει και κολλαει σε κατι αποβρασματα σαν τον λοπεζ

λακη την ξεμπροστιασες την εκτορουλα βλεπω ρουμπωσε :grin:

Έκτορα, μεταξύ μας, πάλι σε γάμησε ο Λάκης.

πουτσα στον εκτορα
λοπεζ η μικρη λουλου
εκτορ λοπεζ τον ηπιες κτλ αχχαχααχχααχ



κατι αποβρασματα σαν τον λοπεζ

Ρε Έκτορα δεν βαρέθηκες να γίνεσαι "Κατίνα" τόσον καιρό; Που διάλο την βρίσκεις την όρεξη;

Ασφαλώς και δεν θα σου ξαναμιλήσω από την στιγμή που δεν τηρείς κάποια στοιχειώδη δεοντολογία. Και μην με ρωτήσεις "ποιά;" ρητορικά.
Διότι χαζός δεν είσαι, κακούλης και κομπλεξικός μόνο είσαι αλλά συγγνώμην δεν μπορώ να σε βοηθήσω σ' αυτό...


ρε μην ασχολειστε με σκουπιδια τυπου λοπεζ..νομιζουν οτι αξιζουν κατι και μονο που μπαινει καποιος στη διαδικασια να τους βρισει-φτυσει...
ο τυπος ειναι σκουπιδι...απο τα σκουπιδια η φευγεις μακρυα να μην σε παιρνει η μποχα η τα πιανεις με ενα γαντι και τα πετας στο σκουπιδοτενεκε...
και δεν θακαταλαβει ποτε ποσο σκουπιδι ειναι γιατι αν το καταλαβαινε απλα δεν θα ηταν...
αντιθετα νομιζει οτι ειναι κορυφη των ιμαλαιων και ολοι ασχολουνται μαζι του επειδη τον φθονουν...
ενα μιζερο ανθρωπακι γεματο κομπλεξ κατωτερορτητας που προσπαθει να επιβιωσει σε ενα σαιτ για πουτανες ειρωνευομενος ολο τον κοσμο και περνωντας τον εαυτο του για κανενα μαγκα...
ειπαμε...σκουπιδι...τον κατουρας και φευγεις αφηνοντας τον να ουρλιαζει...αν ασχοληθεις μαζι του επεσες στο επιπεδο του  ;)



Αμάν! Πάλι θα τον πηδήξεις!



Ελα ρε Λακη, δεν τον ειχα για τοσο τσιπη τον τυπο.
Τελικα ο εκτωρ εχει παντα "μια καλη κουβεντα" για ολους αντι να κοιταει την καμπουρα του.



 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
γιαυτο παντρευτηκα τον τζι ελ. γιατι δεν απασχολει ο μυαλο μου με μαθηματικες σπαζοκεφαλιες  να κουραζομαι με χαζα. ξέρει ακριβως τι θελω  :rockon:
Ναι αλλα..........αμα ερχεται η γυναικα στη "δουλεια"  του αντρα και τον ελεγχει......σκουρα τα πραγματα...Ουτε να ξενοπηδηξει δεν θα μπορει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom