Νέα

Για Άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~ Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας άρεσε?

  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αδιάφορο

    Ψήφοι: 1 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Τραβαει ζορια το παληκαρι ε?  ;) :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Bale και μια επιλογη στην ψηφοφορια,<<βαριεμαι να το διαβασω,ειναι μεγαλο>>.Νομιζω οτι θα επικρατησει!!!!!!
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ καλό και αντιπροσωπευτικό μιας μεγαλης μερίδας αντρων αυτού του ηλικιακού γκρουπ που ζουν στην Αθήνα κυριως.
 

Επισκέπτης
Δυστηχως, εχει πολυ δικιο αυτος που το εγραψε.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
Ελπιζω να μην γινω ετσι οταν φτασω σε αυτην την ηλικια....Α ξεχασα οταν φτασω εγω εκει θα ειμαι ανεργος και σε ολες τις δουλεις που θα υπαρχουν θα θελουν ενα μαλακα που  να δουλευει 24ωρο και να παιρνει 700 ευρω...
 

DENIRO

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
Δυστυχως η ζωη στην Αθηνα ειναι ετσι για πολλυ κοσμο!
Πολλυ καλο :rockon:
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια οσοι απο σας δεν εχεται καλη δουλεια και εισται ακομη χωρις οικογενεια
τολμηστε να ξεκινησετε μια δικη σας δουλιτσα.. παρτε μια επιδοτηση απο ΟΑΕΔ 9000 περιπου και καντε μια αρχη. Τουλαχιστον θα νιωθετε γεματοι και οτι εχεται ενα σκοπο.. αντε και καλα μουνια στον πουτσο μας..
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ρε παιδια οσοι απο σας δεν εχεται καλη δουλεια και εισται ακομη χωρις οικογενεια
τολμηστε να ξεκινησετε μια δικη σας δουλιτσα.. παρτε μια επιδοτηση απο ΟΑΕΔ 9000 περιπου και καντε μια αρχη. Τουλαχιστον θα νιωθετε γεματοι και οτι εχεται ενα σκοπο.. αντε και καλα μουνια στον πουτσο μας..
Σωστος!
Ολα ξεκινουν απο το ποσα λεφτα εχεις η μπορεις να βγαλεις,αν δεν εχεις λεφτα η δεν βγαζεις λεφτα εισαι ενα ακρωτηριασμενο-ευνουχισμενο ον που ζει αλλα στην πραγματικοτητα δεν ζει!
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε xristos1000 δεν ειναι τοσο τραγικα τα πράγματα.. και το μουνι θελει την παραμυθα του για να νιωθει ωραια.. σιγουρα νιωθει ασφαλεια και γουσταρει το χρημα η καθε γκομενα (δεν το κατακρινω ειναι στην φυση τους) αλλα ειναι κ αλλα.. Αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι στην ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΑΣ
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Φιλε xristos1000 δεν ειναι τοσο τραγικα τα πράγματα.. και το μουνι θελει την παραμυθα του για να νιωθει ωραια.. σιγουρα νιωθει ασφαλεια και γουσταρει το χρημα η καθε γκομενα (δεν το κατακρινω ειναι στην φυση τους) αλλα ειναι κ αλλα.. Αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι στην ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΑΣ
Aν δεν εχεις χρημα χλωμο................σε πολλους τομεις.......
Μπορει να εχεις τα αλλα προσοντα αλλα αν δεν εχεις λεφτα δεν θα τα αναδειξεις ποτε.....
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
-λαθος συνεχιζω- στην Ελλαδα ειμαστε κολημενοι με νοοτροπιες αδιεξοδες, Για πιο λογο δεν προσπαθει ενας νεος στην ελλαδα να ξεκινηση μια δουλιτσα; Δεν ειναι μονο τα λεφτα ειναι κατι που θα του δινει ενα αερα ζωης.. η προσπαθεια η δημιουργεια ειναι ωραια πραγματα ακομα και οταν τα πραγματα δεν πανε καλα ειναι καλυτερα απο την αδρανεια και την ρουτινα
και δεν εχει να χασει κανενας τιποτα μια προσπαθεια ειναι και τελος.. αλλα ειπαμε εμας μας μεγαλωνουν με νοοτροπια δημοσιου, καποιος που κανει μια προσπαθεια οταν δεν παει καλα πεφτει ευκολα ψυχολογικα γιατι δεν εχει μαθει να πεισμωνει και να επειμενει με ολες τις δυναμεις του να πετυχει..
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Σωστα τα λες φιλε. Και αν κρινω σωστα εχεις δικη σου δουλεια,
η σκεφτεσαι να κανεις.
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Εχω δικη μου δουλεια.. τα καλοκαιρια δουλευω και εκτος δουλειας μου..
ασχολουμε με δουλειες απο τα 20. Εχω φαει στραπατσα εχω πεσει και εχω ξανασηκωθει.

Αν καποιος εχει μια καλη δουλεια θα ειναι βλακας να την αφησει οτι εγραψα αφορα παιδια
που ειναι νεα, ανεργα και ξεκινανε τωρα να προβληματιζονται.. 
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Για πες σχετικα με τις επιδοτησεις??????
 

getzss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλο , αλλα λιγο ριχο.
σκοπος δεν ειναι ποσα βγαζεις αλλα πως την βγαζης.
σκοπος ειναι να γαμας (εκτος της γυναικας σου) και κανα αλλο μουνακι.
οταν γαμας εκτος γαμου εισαι θεος και οτι και να λενε για μισθους και εξοχικα ειναι μαλακιες.
μπορεις να τον χωνης , εαν ναι εισαι θεος , εαν οχι  τοτε εγινες ενας απο τους πολους που σκεφτονται την καζαμπλανκα μπας και τους γυριση η τυχη.
γαματε γιατι χανωμαστε.
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
τοση αναλυση δε χρειαζοταν.
ας εγραφρς μονο το ρεζουμε.
καλο , αλλα λιγο ριχο.
σκοπος δεν ειναι ποσα βγαζεις αλλα πως την βγαζης.
σκοπος ειναι να γαμας (εκτος της γυναικας σου) και κανα αλλο μουνακι.
οταν γαμας εκτος γαμου εισαι θεος και οτι και να λενε για μισθους και εξοχικα ειναι μαλακιες.
μπορεις να τον χωνης , εαν ναι εισαι θεος , εαν οχι  τοτε εγινες ενας απο τους πολους που σκεφτονται την καζαμπλανκα μπας και τους γυριση η τυχη.
γαματε γιατι χανωμαστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom