Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 789K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Που βρίσκω τέτοιους άντρες αθήνα να με πατήσουν κάτω να με λιωσουνε
 

Συνημμένα

  • IMG_4832.jpeg
    IMG_4832.jpeg
    347,2 KB · Εμφανίσεις: 115

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Που βρίσκω τέτοιους άντρες αθήνα να με πατήσουν κάτω να με λιωσουνε
Βαλε αγγελία κάτι θα βρεις.. αλλιώς φορά την φανέλα του ΠΑΟΚ και κατέβα Καραϊσκάκη η Φιλαδέλφεια η στο τσακιρ κεφυ Οακα
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Που βρίσκω τέτοιους άντρες αθήνα να με πατήσουν κάτω να με λιωσουνε
man, σε νιωθω , οι αντρικες καυλες ειναι ανελεητες ειτε ρουφας καυλι ειτε μουνι. αλλά το κομμάτι της φάσης που φτιαχνομαστε εδώ είναι ότι συνυπάρχουν κάποια γούστα στη φωλιά των μουνάκηδων και κωλομπαράδων. φάση, πηγαινες μπουρδελοτσαρκα φυλης με κολλητους , περναγατε καλα, και εκανες καιτα δικα σου μετα πριν μαζι, οπως κατσει. δηλαδη, με μια φραση, πουτσα ριχνουν τα παιδια εδω. αν τους πας σε φαπα και κλωτσια μας γαμησες. χαχαχαχα. τι ποδια και τετοια. άλλο κοινό. και δεν φανταζεσε με τι καλη διαθεση στο λεω. ..αλλά προσαρμοζομαστε δεν τους το χαλαμε.... εκτος αν μας καυλωνει το κραξιμο. οπότε πάσο. αλλά εδω καρφωνουν. ειναι σαν παιζεις μπλακ τζακ καινα σου κατσει κινεζος διπλα σου. εφυγες. γενικα εδωσεσ ινφο για φαση και βοηθησες. κομπλε.
 

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Λάθος μου. ξεκίνησα thread για όποιον ενδιαφέρεται για κάτι τέτοιο
 

Losoap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2023
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα νέος στην φάση δεν με έχουν ανοίξει ποτέ και θα θελα πολύ κάποιος να με ξεσκίσει...
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
247
Κριτικές
2
Like
225
Πόντοι
1
Χαϊδάρι προχτές κατα τις 3 παρα τα ξημερώματα γυρνώντας απο διακοπές σταματήσαμε για κατούρημα εκει. Ειχε 2 αυτοκίνητα με τους οδηγούς μεσα να ψάχνονται. Σκέφτηκα να μείνω για φαση αλλα λογω κούρασης την κάναμε
 

Nudist_player40

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2022
Μηνύματα
55
Like
163
Πόντοι
0
Χαϊδάρι προχτές κατα τις 3 παρα τα ξημερώματα γυρνώντας απο διακοπές σταματήσαμε για κατούρημα εκει. Ειχε 2 αυτοκίνητα με τους οδηγούς μεσα να ψάχνονται. Σκέφτηκα να μείνω για φαση αλλα λογω κούρασης την κάναμε
,Εσείς είχατε το τζιπ?
 

VasilisBottom

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
62
Like
54
Πόντοι
0
Ψάχνω κάνα φίλο/φίλους 18 εκ. και πάνω για Σάββατο απόγευμα-βράδυ να με ξεσκίσει οποίος ενδιαφέρεται ας μου στείλει.
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
86
Like
183
Πόντοι
0
Και εγώ θέλω να κάνω μια καλή παρτουζα.να πηδάω τον ένα και να με σκίζει ο άλλος αλλά δεν βρήκα
 

poutsaraas21

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2023
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
όποιος είναι μόνο ενεργητικός να στείλει π.μ, θέλω να γίνω γκόμενα και γκόμενά του!

Ψάχνω κάνα φίλο/φίλους 18 εκ. και πάνω για Σάββατο απόγευμα-βράδυ να με ξεσκίσει οποίος ενδιαφέρεται ας μου στείλει.
Ενδιαφέρομαι που να σου στείλω
 

erg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Xαιρετω,

Να ρωτήσω η πιάτσα που υπήρχε πέριξ του Πεδίον του Αρεως υπάρχει ακόμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom