Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 789K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Georxxx7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
50
Πόντοι
0
Αύριο απόγευμα θα είμαι Τρίτση έχω όρεξη για παρτουζιτσα οποίος θέλει να κανονίσουμε να βρεθούμε
 

tsimpoukolagnos2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας από νέο μέλος με πολλές ορέξεις!!
Χαίρομαι που βρηκα αυτη τη σελίδα και κανω update στις γνώσεις μου για τα στέκια.
Μέχρι στιγμής, εγώ ήξερα το πεδίο του Άρεως που παίζουν περισσότεροι αλλοδαποί και εκνευριστική ασφάλεια security και το Ζάππειο .
Ενδιαφέρομαι να μάθω κι άλλα, είμαι παθητικός και λατρεύω όπως λεω και τ ονομα μου την πούτσα όσο τίποτα άλλο!!
Τρελαίνομαι να κάνω τσιμπούκια σε εμφανίσιμους άντρες που θυμίζουν στρέιτ, και είμαι και .. παρθένος...
Ανυπομονώ να βρεθεί κάποιος να με ανοίξει σιγά σιγά...
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
220
Like
334
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας από νέο μέλος με πολλές ορέξεις!!
Χαίρομαι που βρηκα αυτη τη σελίδα και κανω update στις γνώσεις μου για τα στέκια.
Μέχρι στιγμής, εγώ ήξερα το πεδίο του Άρεως που παίζουν περισσότεροι αλλοδαποί και εκνευριστική ασφάλεια security και το Ζάππειο .
Ενδιαφέρομαι να μάθω κι άλλα, είμαι παθητικός και λατρεύω όπως λεω και τ ονομα μου την πούτσα όσο τίποτα άλλο!!
Τρελαίνομαι να κάνω τσιμπούκια σε εμφανίσιμους άντρες που θυμίζουν στρέιτ, και είμαι και .. παρθένος...
Ανυπομονώ να βρεθεί κάποιος να με ανοίξει σιγά σιγά...
Να πας Χαϊδάρι έχει κόσμο όλη μέρα
 

btm_hairy_arren

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Μποτομ αρρενωπός που γουσταρει μεγαλες ψωλες. Οποίος θέλει να γαμησει τριχωτή κωλαρα, ας στείλει pm
 

btm_hairy_arren

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Πάρκο Τρίτση, για γαμησι από αρρενωπό σήμερα το απόγευμα;
 

Boy26

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2018
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, πίσω από το Καραϊσκάκη, που ακριβώς;
 

Sexsultan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Like
162
Πόντοι
1
Πως σε λένε στο Facebook η στο ινστα να συνεννοηθούμε
Τα προσωπικά μηνύματα τα βλέπεις πάνω αριστερά στην Κουδουνα και στο σήμα του φακέλου. Επίσης αν θες στείλε μας το δικό σου φβ η ινστα και σου στέλνω εκεί! Επίσης αν μπορείς βγάλε μία dickpick εδώ
 

Sexsultan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Like
162
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας από νέο μέλος με πολλές ορέξεις!!
Χαίρομαι που βρηκα αυτη τη σελίδα και κανω update στις γνώσεις μου για τα στέκια.
Μέχρι στιγμής, εγώ ήξερα το πεδίο του Άρεως που παίζουν περισσότεροι αλλοδαποί και εκνευριστική ασφάλεια security και το Ζάππειο .
Ενδιαφέρομαι να μάθω κι άλλα, είμαι παθητικός και λατρεύω όπως λεω και τ ονομα μου την πούτσα όσο τίποτα άλλο!!
Τρελαίνομαι να κάνω τσιμπούκια σε εμφανίσιμους άντρες που θυμίζουν στρέιτ, και είμαι και .. παρθένος...
Ανυπομονώ να βρεθεί κάποιος να με ανοίξει σιγά σιγά...
Φίλε και στο πεδίον του Άρεως που ; Επίσης πως κάνεις κίνηση ; Δίπλα στις τουαλέτες πχ; Ενδιαφέρομαι για αλλοδαπή ψωλή πχ Σύριου ή Πακιστανού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom