Νέα

Gay γνωριμίες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tiallonaskeftw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
Δύσκολο να βρεθεί ενεργητικός με δικό του χώρο,να τα λες ολοκληρωμένα .
Επίσης να λέτε ότι είστε και άτριχα στο πρόσωπο γιατί αν είναι να κλείνουμε συνάντηση και να βλέπω το παπά του χωριού μετά είναι άστα βράστα.
Εγώ επειδή έχω χάσει επαφές αν είχα στείλει μυνήματα σε μερικά κροσσ από εδώ στείλτε μου πάλι γιατί τα έχω χάσει τα μυνήματα σας.
ωραίο καυλί έχεις
 

kwlosproxths

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
173
Like
490
Πόντοι
21
Από Πειραιά;;; είμαι 44 θέλω να δοκιμάσω να γαμιθω μέσα και να φορέσω γυναικεία εσώρουχα της γυναίκας μου
Θα γουσταρα να μου δώσεις ένα φορεμένο εσώρουχο της γυναίκας σου να μυρίζω όσο ασχολείσαι με τον πουτσο μου
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
55αρης brutal τριχωτοσ ενεργητικος ψαχνει προθυμα δροσερα χειλακια να γευτουν σπερμα και οχι μονο
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Σεβαστό μέλος Kalogero έχει ανοίξει prive σάιτ για όλους εσάς που ενδιαφέρεστε για κάτι διαφορετικό με πολλές εκπλήξεις και δώρα σε όσους κάνουν εγγραφή....

NomadPals – Travel, Digital Nomads, Expatriation, Change of Region …


nomadpals.com

nomadpals.com
 

ILPadrino

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
48
Like
68
Πόντοι
0
ενεργητικός 45 ετών, τριχωτός , ψάχνω νεαρό άτριχο για να τον χύνω σε τακτική βάση.
 

PoustisGilf

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
47
Like
72
Πόντοι
0
Ωριμος παθητικος ατριχος απο Γαλατσι.
Poustis20.jpg
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Καλυσπερα.Υπαρχει κανενας σοβαρος και ευχεμηθως κυριως η νεαρος να γνωρηστουμε και να γυνω το πουτανακη του τεληκα εδω μεσα η ολοι αρκηστε πησω απο το πληρκτολωγιο σας και τοις φωτογραφιες που ανεβαινουν απο καποιες απο μας οπως και την κοροηδια απο πολους εδω μεσα που διατηρουν πολλα προφηλ ωστε τα πραγματα να μενουν οπως ειναι...δηλαδη να μην συναντιωμαστε.
!
Υπαρχει λοιπων κανενας σοβαρος και ευχεμηθως κυριως η νεαρος να γνωρηστουμε;
 

jo.ka287

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Απο ζωγράφου και γύρω κανείς μέχρι 35;
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Γιάννης 35 χρονών. Υπάρχει κανένας ώριμος και έμπειρος φίλος να δοκιμάσω πρώτη φορά σε παθητικό ρόλο;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.774
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Καλυσπερα.Υπαρχει κανενας σοβαρος και ευχεμηθως κυριως η νεαρος να γνωρηστουμε και να γυνω το πουτανακη του τεληκα εδω μεσα η ολοι αρκηστε πησω απο το πληρκτολωγιο σας και τοις φωτογραφιες που ανεβαινουν απο καποιες απο μας οπως και την κοροηδια απο πολους εδω μεσα που διατηρουν πολλα προφηλ ωστε τα πραγματα να μενουν οπως ειναι...δηλαδη να μην συναντιωμαστε.
!
Υπαρχει λοιπων κανενας σοβαρος και ευχεμηθως κυριως η νεαρος να γνωρηστουμε;
Τυπε ο @ILPadrino ψάχνει παθητικό για να τον χύνει. Γιατι δεν του στέλνεις να γνωριστείτε??
Μπορεί να ταιριάξετε και να τα φτιάξετε.
 

Losoap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2023
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα...ψάχνω κάποιον να μου ανοίξει για πρώτη φορά την τρυπουλα μουυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom