Νέα

Γάμος ομόφυλων ζευγαριών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είστε υπέρ ή κατά του γάμου ομόφυλων ζευγαριών?

  • Υπέρ

  • Κατά

  • Στα @@ μου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

PoustisGilf

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Από την γραφή σας φαίνεται και το επίπεδο σας.
Είναι σωστή έκφραση ομόφυλα.

Οτι πεις.Ειπαμε, δεν ειναι τυχαιο.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Καλο ειναι πριν ανεβαζετε κατι να ξερετε και την γλωσσα.Ομοφυλος ειναι αυτος που ανηκει στη ιδια φυλη.Ομοφυλοφιλος ειναι αυτος /η που γουσταρει το ιδιο φυλο.Με τετοια μορφωση δεν παραξενευομαι που εχουμε πρωθυπουργους Αλεξηβλακιο και Κουλα.
Είναι και αυτός που ανήκει στο ίδιο φύλο.
Δε λες "ομοφυλοφιλα ζευγάρια". Λες ομόφυλα ζευγάρια ή ζευγάρια ομοφυλοφίλων. Ή πιο φιλικά, πουστηδες :tooth:

Το τελευταίο πέραν του ότι εδραιώνει εξαρχης ένα κλίμα ζεστασιάς και καλής πίστης, έχει και μικρότερο ενεργειακό αποτύπωμα αφού κωδικοποιείται με λιγότερα bits.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.387
Κριτικές
36
Like
37.814
Πόντοι
18.565
Οτι πεις.Ειπαμε, δεν ειναι τυχαιο.
Γνωμη μου. Ομοφυλοφιλος ειναι αυτος που του αρεσει το σεξ με το ιδιο φυλλο. Ομοφυλος ειναι αυτος που ειναι ιδιο φυλο με καποιον αλλο. Στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι γαμος μεταξυ δυο ανθρωπων του ιδιου φυλου δηλ. ομοφυλοι, ασχετα αν αυτοι ειναι και ομοφυλοφιλοι.
 

PoustisGilf

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Είναι και αυτός που ανήκει στο ίδιο φύλο.
Δε λες "ομοφυλοφιλα ζευγάρια". Λες ομόφυλα ζευγάρια ή ζευγάρια ομοφυλοφίλων. Ή πιο φιλικά, πουστηδες :tooth:

Το τελευταίο πέραν του ότι εδραιώνει εξαρχης ένα κλίμα ζεστασιάς και καλής πίστης, έχει και μικρότερο ενεργειακό αποτύπωμα αφού κωδικοποιείται με λιγότερα bits.
Υπαρχουν και τα λεξικα.Αλλα το διαβαζμα απαιτει και εγκεφαλικη ενεργεια και εγκεφαλο.:glasses:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γνωμη μου. Ομοφυλοφιλος ειναι αυτος που του αρεσει το σεξ με το ιδιο φυλλο. Ομοφυλος ειναι αυτος που ειναι ιδιο φυλο με καποιον αλλο. Στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι γαμος μεταξυ δυο ανθρωπων του ιδιου φυλου δηλ. ομοφυλοι, ασχετα αν αυτοι ειναι και ομοφυλοφιλοι.
Φυλο σημαινει φυλη.
 

♖REDROOK♖

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
0
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φυλο σημαινει φυλη.
Από το βικιλεξικό:
ομόφυλος, -η, -ο
  1. που ανήκει στην ίδια φυλή με κάποιον άλλον≠ αντώνυμα: αλλόφυλος
  2. που έχει το ίδιο βιολογικό φύλο με κάποιον άλλον
    • που αναφέρεται σε άτομα του ίδιου βιολογικού φύλουο Άρειος Πάγος ακύρωσε τους γάμους μεταξύ ομόφυλων ζευγαριών που τέλεσε ο δήμαρχος Τήλου
    αντώνυμα: ετερόφυλος
Τώρα ότι το φύλο σημαίνει φυλή, δε ξέρω που το διάβασες αυτό, δώσε πηγή.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
8
Like
32.172
Πόντοι
6.536
Γνωμη μου. Ομοφυλοφιλος ειναι αυτος που του αρεσει το σεξ με το ιδιο φυλλο. Ομοφυλος ειναι αυτος που ειναι ιδιο φυλο με καποιον αλλο. Στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι γαμος μεταξυ δυο ανθρωπων του ιδιου φυλου δηλ. ομοφυλοι, ασχετα αν αυτοι ειναι και ομοφυλοφιλοι.
Ψιλά γράμματα για κάποιους....
Μην ασχολείστε κύριε....

:hi:
 

PoustisGilf

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Ελληνικα φυλα.jpg
 

PoustisGilf

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Μονο για αυτους που θελουν να εμβαθυνουν,οχι για αυτους που διαβαζουν βικιπαιδεια οπου μπορει να γραφει ο καθε κοπανος.Δεν το συνεχιζω γιατι οπως ειπε και ο Αισταιν,οταν η βλακεια αρχιζει να κυλα ουτε ο Θεος δεν μπορει να την σταματησει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.242
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
Δηλαδή ένας Σαρακατσάνος αν παντρευτεί Σαρακατσάνα( ομοφυλοι) είναι όπως αν παντρευτεί ο Μπάμπης τον Μήτσο και η Σοφία την Δανάη;
Εγώ νομίζω ότι κουράζονται να πουνε ΟΛΗ την μεγάλη λέξη και το κόβουν...έτσι απλά.:hi:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Που είσαι Σταμάτη να δεις


το Ελλαδιστάν της ντροπής...

Αφού δεν βλέπω να βγαίνουν τα πετρέλαια των ψαριών του Αιγαίου και να παραμένουν στην υφαλοκρηπίδα, ας ανοίξει Υπουργείο Κωλοτρυπίδας για ενασχόληση με τα εν λόγω θέματα :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.720
Πόντοι
21.896
Γνωμη μου. Ομοφυλοφιλος ειναι αυτος που του αρεσει το σεξ με το ιδιο φυλλο. Ομοφυλος ειναι αυτος που ειναι ιδιο φυλο με καποιον αλλο. Στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι γαμος μεταξυ δυο ανθρωπων του ιδιου φυλου δηλ. ομοφυλοι, ασχετα αν αυτοι ειναι και ομοφυλοφιλοι.
Πουστηδες δλδ:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
8
Like
32.172
Πόντοι
6.536
Δηλαδή ένας Σαρακατσάνος αν παντρευτεί Σαρακατσάνα( ομοφυλοι) είναι όπως αν παντρευτεί ο Μπάμπης τον Μήτσο και η Σοφία την Δανάη;
Εγώ νομίζω ότι κουράζονται να πουνε ΟΛΗ την μεγάλη λέξη και το κόβουν...έτσι απλά.:hi:
:headbang:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.242
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
πω.πω.πω....πολυ αρνητισμος...
343583354_593705486045342_4621652981266917675_n.jpg
Η πλάκα είναι ότι όταν κληθούν να υπογράψουν χαρτιά για τα παιδιά που θα λένε:Υπογραφή μητέρας και υπογραφή πατέρα...ποιος/ ποια θα υπογράψει που ;;;;;
Ε ,ρε γλεντιαααααα!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom