Νέα

Γάμος με ξαδέρφη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stavros1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 216
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
336
Κριτικές
1
Like
575
Πόντοι
81
Για μένα δεν χρειάζεται να κολλάτε σε τέτοια άμα εσείς γουστάρετε προχωρήστε χαλαρά.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
φιλε μετα τα 40 ελαχιστες οι φυσιολογικες γεννες...δεν ειναι καλης ποιοτητας τα ωαρια και δεν μεγαλωνουν τα παιδακια στην μητρα και γινονται αποβολες...εξωσωματικη μονοδρομος
Εαν εχει γεννησει ομως ηδη η γυναικα ως τα σαραντα,τοτε εχει μνημη το εργαλειο και πετα κουτσκα...

Εαν ομως ειναι η πρωτη φορα,οντως δυσκολα,ομως υπαρχουν εξετασεις που κοστιζουν μεν σου δειχνουν δε την εξελιξη του εμβρυου
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.157
Like
50.956
Πόντοι
12.756
Εαν εχει γεννησει ομως ηδη η γυναικα ως τα σαραντα,τοτε εχει μνημη το εργαλειο και πετα κουτσκα...

Εαν ομως ειναι η πρωτη φορα,οντως δυσκολα,ομως υπαρχουν εξετασεις που κοστιζουν μεν σου δειχνουν δε την εξελιξη του εμβρυου
ακομα και αυτες που εχουν γεννησει και ειναι καλυτερα τα πραγματα εχουν και αυτες το θεμα με τα ωαρια κακης ποιοτητας...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Εαν εχει γεννησει ομως ηδη η γυναικα ως τα σαραντα,τοτε εχει μνημη το εργαλειο και πετα κουτσκα...

Εαν ομως ειναι η πρωτη φορα,οντως δυσκολα,ομως υπαρχουν εξετασεις που κοστιζουν μεν σου δειχνουν δε την εξελιξη του εμβρυου
Εσυ τι έγινε το προχωρησες με τη λεγαμενη?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.157
Like
50.956
Πόντοι
12.756
Εαν εχει γεννησει ομως ηδη η γυναικα ως τα σαραντα,τοτε εχει μνημη το εργαλειο και πετα κουτσκα...

Εαν ομως ειναι η πρωτη φορα,οντως δυσκολα,ομως υπαρχουν εξετασεις που κοστιζουν μεν σου δειχνουν δε την εξελιξη του εμβρυου
βασικα οι εξετασεις που λες σου δειχνουν ποσες πιθανοτητες εχει η γυναικα να συλλαβει..να βλεπεις ποσοστα 2με μαξ 10%....
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
507
Πόντοι
301
Τύπε καμία φωτό έχει η ξαδέρφη....να δούμε αν προχωρήσει το θέμα...?
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636

lensman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2022
Μηνύματα
18
Κριτικές
8
Like
312
Πόντοι
280
Αφού την πηδάς την ξαδέρφη τότε προχώρα το δεν έχει νόημα να κρύβεστε
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
37
Like
5.865
Πόντοι
7.195
δευτερα ξαδελφια νομιζω δεν επιτρεπεται...
Έχω την εντύπωση ότι και στα τρίτα ξαδέρφια δεν επιτρέπεται, γιατί οι γονείς (πατέρας ή μητέρα) είναι δεύτερα ξαδέρφια...Τέταρτα ίσως...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.157
Like
50.956
Πόντοι
12.756
Έχω την εντύπωση ότι και στα τρίτα ξαδέρφια δεν επιτρέπεται, γιατί οι γονείς (πατέρας ή μητέρα) είναι δεύτερα ξαδέρφια...Τέταρτα ίσως...
το ξεκαθαρισε ο Αλεξ που ειναι δικηγορος επιτρεπεται
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.194
Κριτικές
14
Like
4.457
Πόντοι
3.715
Είμαι 42 χρόνων και έχω την δεύτερη ξαδέρφη η οποία είναι 44. Έχουμε κρυφή σχέση εδώ και 3 χρόνια (στα εφηβικά χρόνια είχαμε ξεσκιστεί αλλά μετά χαθήκαμε). Θέλουμε και οι 2 να προχωρήσουμε παρακάτω και να κάνουμε οικογένεια αλλά φοβόμαστε τις αντιδράσεις από το σπίτι. Έχει κανένας ανάλογη εμπειρία από παρόμοια κατάσταση? Ευχαριστώ
κάνε ότι γουστάρεις
γράψε τα σόγια στα αρχίδια σου, δεν έχουν κανένα λόγο, αν έχουν...ας κοιτάξουν τα μούτρα τους πρώτα.

Αν περνάτε καλά και θέλετε να το πάτε πιο κάτω προχωρήστε,
99.999% δε θα έχετε κανένα πρόβλημα με τους απογόνους και την υγεία τους.
Μην ακούτε ανοησίες.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.891
Κριτικές
16
Like
14.745
Πόντοι
6.515
Προχωρα το τυπε εδω αλλος ηθελε να γαμησει τη μανα του και αλλος του εγλυφε το μπουτσο το σκυλι του, μια χαρα νορμαλ εισαι εσυ
Ξεχνάς τον τυπο που μαλακιζε τον γατουλη του
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.439
Πόντοι
456
Τύπε για γάμο έλεγε. Έχεις χάσει τα καλύτερα χρόνια της και μετά από 30-40 γκόμενους και αποτυχημένες σχέσεις θα είσαι ο μαλάκας που θα την αποκαταστήσει? Και βέβαια όταν μιλάμε για γάμο από ανάγκη, όσο περνάει η μπογιά της σε γεροντολάγνους θα στα φοράει κιόλας, δε λέει!
Χίλιες φορές δίκιο έχεις. Τι να κάνουμε όμως κάποιοι καταθέτουν τα όπλα και συμβιβάζονται δυστυχώς.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Μου τυχε μια μερα σε ενα καλοκαιρι, η 2η ξαδερφη μου, μου γνωρησε ενα γκομενακι πολυ δυνατο...
Ετυχε εκεινη την μερα λιγο το ποτο λιγο η διασκεδαση, να με πιπωνει στο σπιτι το γκομενακι....
Την αλλη μερα μου λεει η 2η ξαδερφη μου...καλα δεν ξερεις ποια ειναι? δεν την καταλαβες? η ταδε 2η ξαδερφη σου του ταδε η κορη...(ευτυχως οταν με πιπωσε ειμασταν μονοι μας και δεν μαθευτηκε ουτε στην ιδια ξαδερφη)
Θυμαμαι τα βλεμματα μας, εγω να χαμογελαω και η αλλη να εχει τρελαθει αλλα να το κρυβει χαχα...
Το γελιο ηταν οταν μετα απο χρονια,κ πηγα στον γαμο της, και κοιταχτηκαμε και γελασαμε με τροπο χωρις να μας παρει κανεις...
το μονο που θυμαμαι ειναι οταν την φιλησα σταυρωτα να της ευχηθω στον γαμο την ειπα "εισαι τυχερη που ειμαστε μακρινο σοι"... και χαμογελασε :)
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.186
Πόντοι
456
Οπως παντα οτι λεει το 99% ειναι λαθος.

Προχωρα και ετοιμασου για μια ζωη γεματη προβληματα.

Αν αγαπιεστε λεει ο αλλος προχωρηστε.. Οτι ναναι..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.730
Πόντοι
3.346
Οπως παντα οτι λεει το 99% ειναι λαθος.

Προχωρα και ετοιμασου για μια ζωη γεματη προβληματα.

Αν αγαπιεστε λεει ο αλλος προχωρηστε.. Οτι ναναι..
Τα μελη του μπου. Δεν κανουν ΠΟΤΕ λαθη τυπε..:afro:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.596
Like
5.228
Πόντοι
1.056
Μου τυχε μια μερα σε ενα καλοκαιρι, η 2η ξαδερφη μου, μου γνωρησε ενα γκομενακι πολυ δυνατο...
Ετυχε εκεινη την μερα λιγο το ποτο λιγο η διασκεδαση, να με πιπωνει στο σπιτι το γκομενακι....
Την αλλη μερα μου λεει η 2η ξαδερφη μου...καλα δεν ξερεις ποια ειναι? δεν την καταλαβες? η ταδε 2η ξαδερφη σου του ταδε η κορη...(ευτυχως οταν με πιπωσε ειμασταν μονοι μας και δεν μαθευτηκε ουτε στην ιδια ξαδερφη)
Θυμαμαι τα βλεμματα μας, εγω να χαμογελαω και η αλλη να εχει τρελαθει αλλα να το κρυβει χαχα...
Το γελιο ηταν οταν μετα απο χρονια,κ πηγα στον γαμο της, και κοιταχτηκαμε και γελασαμε με τροπο χωρις να μας παρει κανεις...
το μονο που θυμαμαι ειναι οταν την φιλησα σταυρωτα να της ευχηθω στον γαμο την ειπα "εισαι τυχερη που ειμαστε μακρινο σοι"... και χαμογελασε :)


Μερακλής......αυτή ήξερε οτι ήσουν ξάδερφος οταν σε ρουφούσε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom