Νέα

Γαμήσι στην Αγγλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pappios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Κωστα για πες μου αν ξερεις.οι Αγγλοι ειναι μαλακες οικολογοι οπως ειναι οι Σκανδιναυοι?οποτε πηγα Φνλανδια φωροντας γουνα με κοιταγανε αγρια!και στη Γερμανια το ιδιο.υποτιθεται τα καημενα τα ζωακια που τα κανουνε γουνα!ενταξει τη γουνα απο φωκια που εχω ναι ειναι λιγακι βαρβαρο.αλλα το αλογο?αφου ετσι και αλλιως το κανουνε γατοτροφη τι το κακο εχει να κανουνε το τομαρι του γουνα?εδω στη Ρωσσια ο κοσμος δεν ασχολειται με τετοιες μαλακιες :bigdick:!
:uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Φίλτατε Κώστα, συγχαρητήρια για τον κατατοπιστικώτατο οδηγό σου για το Μάντσεστερ, πιθανώς θα μου φανεί χρήσιμος γιατί ως Liverpudlian πάω Λίβερπουλ πότε-πότε, κοντά είναι σχετικά το Μάντσεστερ,"πετάγομαι"..
Με αφορμή τα όσα αναφέρεις για τις "βρωμοελληνίδες", τη νοοτροπία τους και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, θάθελα να κάνω ένα σχόλιο καλοπροαίρετα και χωρίς να έχω την πρόθεση να γίνω συνήγορος και απολογητής των συμπατριωτισών μας.Καταρχήν, δεν είμαι πιτσιρικάς, είμαι 55, 2 γάμους, παιδιά, αλλά και αρκετά (πάντα κατά τη γνώμη μου)έμπειρος με το γυναικείο φύλο, και Ελληνίδες και αλλοδαπές.Όταν είμασταν πιτσιρικάδες(άλλο κοινωνικό περιβάλλον, ιδιαίτερα συντηρητικό)λέγαμε τα ίδια περίπου για την διαφορά Ελληνίδων-αλλοδαπών.Σήμερα, 30-35 χρόνια μετά δεν άλλαξε αυτή η νοοτροπία;Συναναστρέφομαι και νέα κορίτσια και βρίσκω πολλές και σημαντικές διαφορές από το "τότε".Μήπως, τελικά, εξωραϊζουμε τις ξένες γιατί ας πούμε τις βλέπουμε σαν κάτι "μακρινό" και εξω απ την καθημερινότητά μας;Και κάτι άλλο: εντάξει, αυτές είναι Ελλεεινίδες, βρωμοελληνίδες και ό, τι άλλο.Εμείς;Οι Έλληνες;Τόσο άψογοι σε όλα μας;Νοοτροπία, κουλτούρα, επίπεδο, συμπεριφορά..όλα τόσο σύγχρονα, πολιτισμένα και ανώτερα;

Φίλε Ioan4591 και γω 40φεύγα είμαι. Προσωπικά πιστεύω ότι η σημερινή Ελληνίδα είναι χειρότερη από αυτή πριν μια δυο γενιές. Σήμερα οι Ελλεηνίδες έχουν γίνει πιο εγωπαθείς και στρίγκλες από ότιπαλιά. Η εξουσία και η δύναμη που απόκτησαν με το χρήμα και την επαγγελματική τους θέση καθώς και οι πολλές πούτσες που έχουν φάει από διαφορετικούς άντρες δεν τους έκαναν καλό. Όλα αυτά έκαναν κακό mix ειδικά με την Ελληνίδα. Παλιότερα οι γυναίκες σεβόντουσαν περισσότερο τον άντρα και την πούτσα, έβγαζαν ερωτική διάθεση...Σήμερα σε γαμάνε στο πατ κιουτ και σε πετάνε σα χαρτομάντηλο, για να μην προλάβεις να τις πληγώσεις. Πιστεύω ότι σήμερα ζούμε την Ελληνίδα στη χειρότερη της φάση/ ¨Οχι ότι δεν φταίνε και οι Ελλέηνες φυσικά σε αυτό....
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Βέβαια εξαρτάται πως ψάχνεις, τι και που.  Για το massage parlour (ή κάπως έτσι) έχει σίγουρα σεξ στις 50 λίρες?  Μπορείς να ψαχτείς με κάποια μη Αγγλίδα, πχ Κίνα, Ινδία, κάποιες Ευρωπαίες αλλά και εξωτικές καταστάσεις όπως Ταϋλάνδη.  Αυτό που μου έκανε εντύπωση ε'ιναι ότι στις μικρές πόλεις δεν έχει οίκους ανοχής (στο Λονδίνο βέβαια είναι γεμάτο). Αν είσαι φοιτητής πήγαινε όπου έχει κόσμο (Student Union Party, Greek night).
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια και γιατι ολες οι αγγλιδες που ερχοντε στην ελλαδα ειναι σαβουρες,και κανουν οτι ναναι και ειναι μεθυσμενες,και χαπακωμενες ολη μερα,και σιχενεσε να τις γαμισεις.μηπως ερχετε εδω για διακοπες μονο η σαβουρα?
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
ρε παιδια και γιατι ολες οι αγγλιδες που ερχοντε στην ελλαδα ειναι σαβουρες,και κανουν οτι ναναι και ειναι μεθυσμενες,και χαπακωμενες ολη μερα,και σιχενεσε να τις γαμισεις.μηπως ερχετε εδω για διακοπες μονο η σαβουρα?

Φίλε σαβούρες ΟΛΕΣ οι αγγλίδες πούρχονται Ελλάδα? Κάνε μια βόλτα μόνο σε Ζάκυνθο, Κρήτη ή Ρόδο και θα δεις ΠΟΛΛΑ θεόμουνα!

Και βέβαια πίνουνεόταν έρχονται Ελλάδα και γίνονται λιάδα και γαμιώνται με όποιον άντρα βρουν. Δενείναι τόσο "δήθεν" σαν τις Ελλεηνίδες που το παίζουν θεούσες και από πίσω περνάνε τρένα.....
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
δεν ειπα οτι δεν εχει θεομουνα.αλλα εγω θεομουνο μαστουρωμενο,απλυτο,και μεθυσμενο,δεν το γαμαω,γιατι ξερεις οτι απο παρασημα ο τοπος ειναι γεματος.
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ενώ οι Ελλεηνίδες από βρωμιά (ειδικά οι γοτθούδες) και παράσημα....

Εδώ έχω συναντήσει Ελλεηνίδες που επειδή έχουν κολλήσει κάτι πηδιούνται κατά ριπάς με άντρες για να κολήσουν κρυφά όσο το δυνατόν περισσότερους. Πόσο άρρωστος άνθρωπος πρέπει νάσαι για να το κάνεις αυτό;   
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
δεν ειπε κανεις το αντιθετο.το ιδιο ισχυει για ολες.
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Φίλε μου θύμισες τα μικράτα μου στην Αγγλία. Για έναν Έλληνα που θάρθει Αγγλία και έχει συνηθίσει το υφάκι και το σκατότροπο της Ελλεηνίδας θα εκτιμήσει γρήγορα την τελείως διαφορετική συμπεριφορά που έχουν τα Αγγλιδάκια. Και ακούμπησες καιάλλη ευαίσθητη χορδή μου: Ινδές! Τι μεγάλη καψούρα είναι αυτές οι γυναίκες ρε πούστη μου! 

Σπάνιο να κανουν καφριλίκι συμπεριφορα οι αγγλίδες. Και τη χυλόπιτα ευγενικά και με χαμόγελο στη ριχνουν, οχι σα το μπαμπη το σουγια που εχουν παρει υφακι οι δικες μας. Οσο για τις Ινδες...καμα σουτρα, δικη τους ανακάλυψη.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
καμια ινδη να κανει βιζιτες εχει στην ελλαδα?να παρουμε και εμεις μια γευση?
 
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ωραια τα λετε εδω φιλοι μου !
Ηταν κανεις απο εσας στο UK και συγκεκριμενα στο Luton
την χρονικη περιοδο μεταξυ 2000 - 2004 ?

 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Ωραια τα λετε εδω φιλοι μου !
Ηταν κανεις απο εσας στο UK και συγκεκριμενα στο Luton
την χρονικη περιοδο μεταξυ 2000 - 2004 ?

Για Luton δεν ξέρω,όμως το 2004 ήμουν για 10 μέρες Λονδίνο.Δούλευα στη Harley Davidson μοντέλο και ήταν επίδειξη με ρούχα και μοτοσυκλέτες.Από τότε όμως είδα πόσο ακριβό είναι το Λονδίνο..Στο Chelsea θυμάμαι είχε λίγο ζέστη και πήγα να πάρω καρπούζι και 1 φέτα σε ναυλον είχε 2 λίρες!!!!!
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Φίλτατε Κώστα, συγχαρητήρια για τον κατατοπιστικώτατο οδηγό σου για το Μάντσεστερ, πιθανώς θα μου φανεί χρήσιμος γιατί ως Liverpudlian πάω Λίβερπουλ πότε-πότε, κοντά είναι σχετικά το Μάντσεστερ,"πετάγομαι"..
Με αφορμή τα όσα αναφέρεις για τις "βρωμοελληνίδες", τη νοοτροπία τους και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, θάθελα να κάνω ένα σχόλιο καλοπροαίρετα και χωρίς να έχω την πρόθεση να γίνω συνήγορος και απολογητής των συμπατριωτισών μας.Καταρχήν, δεν είμαι πιτσιρικάς, είμαι 55, 2 γάμους, παιδιά, αλλά και αρκετά (πάντα κατά τη γνώμη μου)έμπειρος με το γυναικείο φύλο, και Ελληνίδες και αλλοδαπές.Όταν είμασταν πιτσιρικάδες(άλλο κοινωνικό περιβάλλον, ιδιαίτερα συντηρητικό)λέγαμε τα ίδια περίπου για την διαφορά Ελληνίδων-αλλοδαπών.Σήμερα, 30-35 χρόνια μετά δεν άλλαξε αυτή η νοοτροπία;Συναναστρέφομαι και νέα κορίτσια και βρίσκω πολλές και σημαντικές διαφορές από το "τότε".Μήπως, τελικά, εξωραϊζουμε τις ξένες γιατί ας πούμε τις βλέπουμε σαν κάτι "μακρινό" και εξω απ την καθημερινότητά μας;Και κάτι άλλο: εντάξει, αυτές είναι Ελλεεινίδες, βρωμοελληνίδες και ό, τι άλλο.Εμείς;Οι Έλληνες;Τόσο άψογοι σε όλα μας;Νοοτροπία, κουλτούρα, επίπεδο, συμπεριφορά..όλα τόσο σύγχρονα, πολιτισμένα και ανώτερα;

Κοίτα οι Έλληνες γενικά είναι μαλάκας λαός.Νομίζει ότι είναι ξύπνιος που λέει τη μαλακία του,πουλάει μαγκιά και βρίζει ή που κλέβουν μαγαζάτορες και ταξιτζήδες τουρίστες που ρχονται για λίγες μέρες.Αν ήταν και οι ξένοι λίγο παραπάνω ύπουλοι και πονηροί (όχι ότι είναι χαιβάνια) να σου λεγα εγώ και ο πιο μάγκας Έλληνας αν πήγαινε έξω για λίγες μέρες τουρισμό πως θα πληρωνε τον καφέ του και 10 ευρώ!!Να βλεπες πως θα πλήρωνε το ταξί 20 ευρώ και θα λεγε και ευχαριστώ.Οπότε δεν είπα ότι οι άνδρες στην Ελλάδα είναι πολύ καλύτεροι.

Ωστόσο για τις Ελληνίδες όσο πα΄νε και χειροτερέυουν αντί να βελτιώνονται όπως λες.Γιατί μιας και το θέτεις διαχρονικά ξέρεις πως εξελιχθηκε η Ελληνίδα;Δεκαετία 80's είχαν τα μαθήματά τους,θέλαν να βρουν 1 γκόμενο,να βρουν σιγα σιγά δουλειά και να παντρευτουν στα 24.Μετά το 90 και ειδικά μετά το 95 άρχισαν να αποκτούν άλλες συνήθειες.Κάτι το ότι είναι "καλοαναθρεμένες" κάτι που βλέπουν πόσοι αγαπάνε και γίνονται χαλί να τους πατήσουν και έχουν τους άνδρες standard,κάτι η έλλειψη ανταγωνισμού καθώς στην Ελλάδα σπάνιο να δεις καμια ποιοτική ξενη γυναίκα,βαρέθηκαν λοιπόν τις αγάπες και άρχισαν να μπλέκουν πιτσιρίκες 20-22 χρονών με κάτι 40-50 χρονών με οικογένειες και να τους διαλύουν τα σπίτια και να μένουν τα παιδιά στο δρόμο,μπλέκουν με κα΄τι άνδρες 40-50 χρονών για να τους μασάνε φράγκα,για να ανεβάσουν τάχα το prestige τους αφού θα τις κυκλοφορούν με καμιά Mercentes και θα τις πάνε σε κάνα glamour νυχτομάγαζο..

Οπότε αν θες φίλε Ελληνίδες ή όποιος άλλος θέλει όλες δικές σας!!Εγώ ούτε είχα ποτέ γκόμενα Ελληνίδα ούτε θα έχω.Η διαφορά είναι ότι κάποτε προσπαθούσα και δεν έβρισκα,όμως μετά από 1 σημείο και ειδικά τώρα που έχω αγαπήσει την Αγλία τόσο και θέλω να μείνω έξω δεν τις θέλω ούτε τσάμπα,αφού υπάρχουν πολλές πολύ καλύτερες!!και η πρώτη μου σχέση στην Ελλάδα δεν ήταν με Ελληνίδα αλλά με Σλοβάκα στα 21 μου κι αν και χωρίσαμε μετά από 1μιση χρόνο δεν ήταν πουτάνα και δεν μου την έφερε,ούτε της την έφερα!Και τώρα είμαι με Τουρκάλα στην Αγγλία και είμαι πολύ ευτυχισμένος!!

Γι'αυτό που λες ότι θεοποιούμε τις ξένες επειδή ψάχνουμε διεξοδο στο πρόβλημά μας και είναι κάτι το μακρινό,εμένα είναι κάτι το κοβτινό αφού ζω ανάμεσά τους και εχω γνωρίσει πολλές και ε΄χω φίλες από διάφορες χώρες που σπουδάζουμε μαζί.Και βλέπω τα καλά και τα κακά.Όμως τα ελαττώματά τους δεν έχουν καμιά σχέση με αυτά των κωλοΕλληνίδων
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Κοίτα οι Έλληνες γενικά είναι μαλάκας λαός.Νομίζει ότι είναι ξύπνιος που λέει τη μαλακία του,πουλάει μαγκιά και βρίζει ή που κλέβουν μαγαζάτορες και ταξιτζήδες τουρίστες που ρχονται για λίγες μέρες.Αν ήταν και οι ξένοι λίγο παραπάνω ύπουλοι και πονηροί (όχι ότι είναι χαιβάνια) να σου λεγα εγώ και ο πιο μάγκας Έλληνας αν πήγαινε έξω για λίγες μέρες τουρισμό πως θα πληρωνε τον καφέ του και 10 ευρώ!!Να βλεπες πως θα πλήρωνε το ταξί 20 ευρώ και θα λεγε και ευχαριστώ.Οπότε δεν είπα ότι οι άνδρες στην Ελλάδα είναι πολύ καλύτεροι.

Ωστόσο για τις Ελληνίδες όσο πα΄νε και χειροτερέυουν αντί να βελτιώνονται όπως λες.Γιατί μιας και το θέτεις διαχρονικά ξέρεις πως εξελιχθηκε η Ελληνίδα;Δεκαετία 80's είχαν τα μαθήματά τους,θέλαν να βρουν 1 γκόμενο,να βρουν σιγα σιγά δουλειά και να παντρευτουν στα 24.Μετά το 90 και ειδικά μετά το 95 άρχισαν να αποκτούν άλλες συνήθειες.Κάτι το ότι είναι "καλοαναθρεμένες" κάτι που βλέπουν πόσοι αγαπάνε και γίνονται χαλί να τους πατήσουν και έχουν τους άνδρες standard,κάτι η έλλειψη ανταγωνισμού καθώς στην Ελλάδα σπάνιο να δεις καμια ποιοτική ξενη γυναίκα,βαρέθηκαν λοιπόν τις αγάπες και άρχισαν να μπλέκουν πιτσιρίκες 20-22 χρονών με κάτι 40-50 χρονών με οικογένειες και να τους διαλύουν τα σπίτια και να μένουν τα παιδιά στο δρόμο,μπλέκουν με κα΄τι άνδρες 40-50 χρονών για να τους μασάνε φράγκα,για να ανεβάσουν τάχα το prestige τους αφού θα τις κυκλοφορούν με καμιά Mercentes και θα τις πάνε σε κάνα glamour νυχτομάγαζο..

Οπότε αν θες φίλε Ελληνίδες ή όποιος άλλος θέλει όλες δικές σας!!Εγώ ούτε είχα ποτέ γκόμενα Ελληνίδα ούτε θα έχω.Η διαφορά είναι ότι κάποτε προσπαθούσα και δεν έβρισκα,όμως μετά από 1 σημείο και ειδικά τώρα που έχω αγαπήσει την Αγλία τόσο και θέλω να μείνω έξω δεν τις θέλω ούτε τσάμπα,αφού υπάρχουν πολλές πολύ καλύτερες!!και η πρώτη μου σχέση στην Ελλάδα δεν ήταν με Ελληνίδα αλλά με Σλοβάκα στα 21 μου κι αν και χωρίσαμε μετά από 1μιση χρόνο δεν ήταν πουτάνα και δεν μου την έφερε,ούτε της την έφερα!Και τώρα είμαι με Τουρκάλα στην Αγγλία και είμαι πολύ ευτυχισμένος!!

Γι'αυτό που λες ότι θεοποιούμε τις ξένες επειδή ψάχνουμε διεξοδο στο πρόβλημά μας και είναι κάτι το μακρινό,εμένα είναι κάτι το κοβτινό αφού ζω ανάμεσά τους και εχω γνωρίσει πολλές και ε΄χω φίλες από διάφορες χώρες που σπουδάζουμε μαζί.Και βλέπω τα καλά και τα κακά.Όμως τα ελαττώματά τους δεν έχουν καμιά σχέση με αυτά των κωλοΕλληνίδων
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Φίλε σαβούρες ΟΛΕΣ οι αγγλίδες πούρχονται Ελλάδα? Κάνε μια βόλτα μόνο σε Ζάκυνθο, Κρήτη ή Ρόδο και θα δεις ΠΟΛΛΑ θεόμουνα!

Και βέβαια πίνουνεόταν έρχονται Ελλάδα και γίνονται λιάδα και γαμιώνται με όποιον άντρα βρουν. Δενείναι τόσο "δήθεν" σαν τις Ελλεηνίδες που το παίζουν θεούσες και από πίσω περνάνε τρένα.....
από προσωπική πείρα οι Αγγλίδες που πάνε Ισπανία είναι σαφώς μια κλάση πάνω από αυτές που έρχονται εδώ.
 

mdanton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Μητσακο ειναι λογικο να ερθεις σε εμας (Γερμανια) και να σε κοιταζουν περιεργα!
Ο Κοσμος εδω εχει αρχες. Δεν ειναι σαν τους Ρωσσους.

Ναι, σωστά. Με τους ανθρώπους είχαν κάποια προσβλήματα προσαρμογής στο παρελθόν οι Γερμανοί και τους έκαναν σαπούνια και λίπασμα, αλλά τα ζωάκια τα αγαπάνε.
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
από προσωπική πείρα οι Αγγλίδες που πάνε Ισπανία είναι σαφώς μια κλάση πάνω από αυτές που έρχονται εδώ.

Μα οι Αγγλίδες πάνε η συντριπτική πλειοψηφία Ισπανία και Τουρκία αφού οι πτήσεις είναι πολύ φθηνές!!Η monarch Αγγλική πασίγνωστη αεροπορική έχει εισιτήρια για Ισπανία 40 λίρες!!Στην Ελλάδα το καλοκαίρι είτε θα δεις οικογένειες ή από νεολαία ότι να ναι,από καλές κοπέλες μέχρι τελείως τσούλες
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μητσακο ειναι λογικο να ερθεις σε εμας (Γερμανια) και να σε κοιταζουν περιεργα!
Ο Κοσμος εδω εχει αρχες. Δεν ειναι σαν τους Ρωσσους.

Και στην Ελλάδα τις γούνες τι κοιτάμε κάπως.

Είπαμε, για να βγει μία γούνα σεργιάνι χρειάζονται τουλάχιστον 3 ζώα.

Ένα που θα το σκοτώσουμε για να πάρουμε το δέρας, ένα για να την φορέσει και ένα για να την πληρώσει.

Διαλέχτε ρόλο.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Κοίτα οι Έλληνες γενικά είναι μαλάκας λαός.Νομίζει ότι είναι ξύπνιος που λέει τη μαλακία του,πουλάει μαγκιά και βρίζει ή που κλέβουν μαγαζάτορες και ταξιτζήδες τουρίστες που ρχονται για λίγες μέρες.Αν ήταν και οι ξένοι λίγο παραπάνω ύπουλοι και πονηροί (όχι ότι είναι χαιβάνια) να σου λεγα εγώ και ο πιο μάγκας Έλληνας αν πήγαινε έξω για λίγες μέρες τουρισμό πως θα πληρωνε τον καφέ του και 10 ευρώ!!Να βλεπες πως θα πλήρωνε το ταξί 20 ευρώ και θα λεγε και ευχαριστώ.Οπότε δεν είπα ότι οι άνδρες στην Ελλάδα είναι πολύ καλύτεροι.

Ωστόσο για τις Ελληνίδες όσο πα΄νε και χειροτερέυουν αντί να βελτιώνονται όπως λες.Γιατί μιας και το θέτεις διαχρονικά ξέρεις πως εξελιχθηκε η Ελληνίδα;Δεκαετία 80's είχαν τα μαθήματά τους,θέλαν να βρουν 1 γκόμενο,να βρουν σιγα σιγά δουλειά και να παντρευτουν στα 24.Μετά το 90 και ειδικά μετά το 95 άρχισαν να αποκτούν άλλες συνήθειες.Κάτι το ότι είναι "καλοαναθρεμένες" κάτι που βλέπουν πόσοι αγαπάνε και γίνονται χαλί να τους πατήσουν και έχουν τους άνδρες standard,κάτι η έλλειψη ανταγωνισμού καθώς στην Ελλάδα σπάνιο να δεις καμια ποιοτική ξενη γυναίκα,βαρέθηκαν λοιπόν τις αγάπες και άρχισαν να μπλέκουν πιτσιρίκες 20-22 χρονών με κάτι 40-50 χρονών με οικογένειες και να τους διαλύουν τα σπίτια και να μένουν τα παιδιά στο δρόμο,μπλέκουν με κα΄τι άνδρες 40-50 χρονών για να τους μασάνε φράγκα,για να ανεβάσουν τάχα το prestige τους αφού θα τις κυκλοφορούν με καμιά Mercentes και θα τις πάνε σε κάνα glamour νυχτομάγαζο..

Οπότε αν θες φίλε Ελληνίδες ή όποιος άλλος θέλει όλες δικές σας!!Εγώ ούτε είχα ποτέ γκόμενα Ελληνίδα ούτε θα έχω.Η διαφορά είναι ότι κάποτε προσπαθούσα και δεν έβρισκα,όμως μετά από 1 σημείο και ειδικά τώρα που έχω αγαπήσει την Αγλία τόσο και θέλω να μείνω έξω δεν τις θέλω ούτε τσάμπα,αφού υπάρχουν πολλές πολύ καλύτερες!!και η πρώτη μου σχέση στην Ελλάδα δεν ήταν με Ελληνίδα αλλά με Σλοβάκα στα 21 μου κι αν και χωρίσαμε μετά από 1μιση χρόνο δεν ήταν πουτάνα και δεν μου την έφερε,ούτε της την έφερα!Και τώρα είμαι με Τουρκάλα στην Αγγλία και είμαι πολύ ευτυχισμένος!!

Γι'αυτό που λες ότι θεοποιούμε τις ξένες επειδή ψάχνουμε διεξοδο στο πρόβλημά μας και είναι κάτι το μακρινό,εμένα είναι κάτι το κοβτινό αφού ζω ανάμεσά τους και εχω γνωρίσει πολλές και ε΄χω φίλες από διάφορες χώρες που σπουδάζουμε μαζί.Και βλέπω τα καλά και τα κακά.Όμως τα ελαττώματά τους δεν έχουν καμιά σχέση με αυτά των κωλοΕλληνίδων

Kαι 'γω θα πω οτι πολυ απλα οποιος μπλεκει με Ελληνιδες δεν ξερει απο γυναικες.
Αυτη ειναι η πικρη αληθεια.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μπλέκουν με κα΄τι άνδρες 40-50 χρονών για να τους μασάνε φράγκα,για να ανεβάσουν τάχα το prestige τους αφού θα τις κυκλοφορούν με καμιά Mercentes και θα τις πάνε σε κάνα glamour νυχτομάγαζο..
μου θυμισες την αδερφη μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ακριβως ετσι ειναι!!!!!εγω της Ελληνιδες της χαρακτηριζω η απροσωπη νεολαια χωρις ιδανικα και ονειρα!---οσο για τους Ελληνες λενε οτι η Ελλαδα ειναι σκατα υποφερουν βασανιζονται αλλα δεν κανουν τιποτα για να αλλαξουν τ ζωη τους.εκει μεναν εκει μενουν και εκει καποτε θα παιθανουν  :priest:.δε μετανιωσα ποτε που εφυγα απο την Ελλαδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom