Νέα

"Γάμησέ της το μυαλό": απόψεις και γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mouNINJA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Διαφωνώ όχι κάθετα, αλλά κατακόρυφα. Και η τελευταία Ελλεηνίδα πιστεύει ότι γαμάει και δέρνει και ότι όλοι οι άντρες περιστρέφονται γύρω της. :headbang:

Είναι στη φύση της γυναικείας φιλαρέσκειας - OK δεκτόν, μόνο που στην Ελλεηνίδα έχει χτυπήσει tilt υπερθετικός βαθμός :helpplea: και το σημαντικότερο δεν αποδεικνύεται με τίποτα επί του πρακτέου.
τα παραλες...εχει μαλακισμενες απειρες αλλα οχι κ ολες...μα που σκατα πατε κ τις βρισκετε να ξερα?! :headbang:
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Μην σκέφτεστε μονίμως με όρους αντιπαράθεσης. Αυτή η λογική μόνο σε αδιέξοδο βγάζει. Το αν υπάρχουν λάνθάνουσες συμπεριφορές και απο τα 2 φύλλα είναι πάνω απο όλα κοινωνικό ζήτημα. αυτό δε σημαίνει οτι δεν πρέπει να τις αναγνωρίζουμε και να προσπαθούμε να τις περιορίσουμε.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μην σκέφτεστε μονίμως με όρους αντιπαράθεσης. Αυτή η λογική μόνο σε αδιέξοδο βγάζει. Το αν υπάρχουν λάνθάνουσες συμπεριφορές και απο τα 2 φύλλα είναι πάνω απο όλα κοινωνικό ζήτημα. αυτό δε σημαίνει οτι δεν πρέπει να τις αναγνωρίζουμε και να προσπαθούμε να τις περιορίσουμε.

Τιs αναγνωριζει η τιs παραδεχθηκε η αλλη πλευρα???  για κανε ενα μινι γκαλοπ  να δειs απο πλευραs τουs σουσουραδισμο που θα σου ριξουνε
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
τα παραλες...εχει μαλακισμενες απειρες αλλα οχι κ ολες...μα που σκατα πατε κ τις βρισκετε να ξερα?! :headbang:

Παλι να συζητησουμε για τιs μειονοτητεs???
και στουs αντρεs υπαρχουν μειονοτητεs...μιλαμε για το γενικο
Και να για το ακουs απο παντου....μαλλον θα εχει ερθει η ωρα να το δειτε πιο ρεαλιστικα
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Παλι να συζητησουμε για τιs μειονοτητεs???
και στουs αντρεs υπαρχουν μειονοτητεs...μιλαμε για το γενικο
Και να για το ακουs απο παντου....μαλλον θα εχει ερθει η ωρα να το δειτε πιο ρεαλιστικα
κ στραβος ειναι ο γιαλος κ στραβα αρμενιζουμε... :helpplea:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μ' αυτα και μ΄αυτα βρηκα καινουρια βρισια για τις γυναικες:αϊ γαμησου και συ και το μυαλο σου! :dancing:
Αληθεια,καθε ποτε ερχεται ενα μυαλο σε οργασμο;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
με τρομαζει παρ'ολ'αυτα το οτι ειναι η πιστευετε οτι ειναι ετσι οι πιο πολλες... :headbang: :headbang: :headbang:

δεν το λεμε μονο εμειs...O κοσμοs τοχει τουμπανο κι εσειs κρυφο καμαρι
Αλλα καλα κανετε και δεν το παραδεχεστε...οχι δεν αρμενιζετε στραβα.... ο γυαλοs ειναι στραβοs!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μ' αυτα και μ΄αυτα βρηκα καινουρια βρισια για τις γυναικες:αϊ γαμησου και συ και το μυαλο σου! :dancing:
Αληθεια,καθε ποτε ερχεται ενα μυαλο σε οργασμο;
οποτε μιλαει με εξυπνο αντρα...ανοργασμικες κοντευουνε να γινουνε οι γυναικες πια... :sunglasses:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
με τρομαζει παρ'ολ'αυτα το οτι ειναι η πιστευετε οτι ειναι ετσι οι πιο πολλες... :headbang: :headbang: :headbang:
Λουκρητία,

δε μπορώ να σου δώσω ποσοστά, αλλά ναι -είναι αλήθεια. Είμαστε ο πιο εγωιστής λαός της Ευρώπης, δε θα έπρεπε να σου κάνει εντύπωση - πραγματικά...

Να στο θέσω ανάποδα για να δεις ότι δεν είμαι προκατειλημένος - η πλειονότητα των αντρών (αντίστοιχα όχι όλοι, OK? ;)) θα σου πει ότι είναι άκρως επιτυχημένοι επαγγελματικά και ότι είναι γαμάτοι - φοβεροί και τρομεροί και wow. :jerking:

Ξέρεις έστω και έναν που να παραδέχεται ότι υπάρχουν πολλοί καλύτεροι ηλεκτρολόγοι ή πολύ καλύτεροι παιδαγωγοί? Εγώ δεν ξέρω κανέναν... :o
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Λουκρητία,

δε μπορώ να σου δώσω ποσοστά, αλλά ναι είναι είναι αλήθεια. Είμαστε ο πιο εγωιστής λαός της Ευρώπης, δε θα έπρεπε να σου κάνει εντύπωση - πραγματικά...

Να στο θέσω ανάποδα για να δεις ότι δεν είμαι προκατειλημένος - η πλειονότητα των αντρών (αντίστοιχα όχι όλοι, OK? ;)) θα σου πει ότι είναι άκρως επιτυχημένοι επαγγελματικά και ότι είναι γαμάτοι - φοβεροί και τρομεροί και wow. :jerking:

Ξέρεις έστω και έναν που να παραδέχεται ότι υπάρχουν πολλοί καλύτεροι ηλεκτρολόγοι ή πολύ καλύτεροι παιδαγωγοί? Εγώ δεν ξέρω κανέναν... :o
δεν εχεις αδικο...εχουμε φτασει να εξιδανικευουμε το φυσιολογικο πια...
αποφευγω οσο μπορω τους παρωπιδακηδες(δικη μ λεξη)σε ολους τους τομεις...
ημαστε κ μεις αλλα ειστε κ σεις ρε γμτ...τελικα παιρνουμε αυτο που μας αξιζει;!
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6

"Γάμησέ της το μυαλό" ή δώστης λεφτά και γάμα της τη μήτρα.

διάλεξε πως τη βρίσκεις. Φαιά ουσία ή γενετικό σύστημα;

 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
"Γάμησέ της το μυαλό" ή δώστης λεφτά και γάμα της τη μήτρα.

διάλεξε πως τη βρίσκεις. Φαιά ουσία ή γενετικό σύστημα;
οτι διαθετει ο καθενας/καθεμια...
ου καν λαβεις παρα του μη εχοντος...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
δεν εχεις αδικο...εχουμε φτασει να εξιδανικευουμε το φυσιολογικο πια...
αποφευγω οσο μπορω τους παρωπιδακηδες(δικη μ λεξη)σε ολους τους τομεις...
ημαστε κ μεις αλλα ειστε κ σεις ρε γμτ...τελικα παιρνουμε αυτο που μας αξιζει;!
Το λέω γιατί εγώ προσωπικά ξέρω τα όριά μου και δεν αφιερώνω το χρόνο που αφιερώνουν άλλοι, οι οποίοι σωστά θα ανελιχθούν και θα πρέπει να αμοίβονται περισσότερο.

Έχω δει μαλάκες όμως στον επαγγελματικό στοίβο να πιστεύουν ότι γαμάνε και να είναι για απόλυση που δε μπορείς να φανταστείς. :headbang:

Τα ξέρεις όμως όλα αυτά... Στο παιχνίδι των 2 φύλων βέβαια, η γυναικεία φύση παίζει το ρόλο του θηράματος, άρα πρέπει να είναι κάτι που ποθείς - desirable. Η εγωίστρια η Ελληνίδα όμως είναι αδύνατον να παραδεχτεί ότι δεν πολυμετράει - ακυρώνεται όλο της το είναι έτσι. Δεν πιστεύω να διαφωνείς επί της ουσίας...

Είναι σπάνια τα πουλιά που είναι down to earth, καλά παιδιά και που ξέρουν τι θέλουν. Έτσι αυτά δε μένουν ελεύθερα για πολύ. :P
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Το λέω γιατί εγώ προσωπικά ξέρω τα όριά μου και δεν αφιερώνω το χρόνο που αφιερώνουν άλλοι, οι οποίοι σωστά θα ανελιχθούν και θα πρέπει να αμοίβονται περισσότερο.

Έχω δει μαλάκες όμως στον επαγγελματικό στοίβο να πιστεύουν ότι γαμάνε και να είναι για απόλυση που δε μπορείς να φανταστείς. :headbang:

Τα ξέρεις όμως όλα αυτά... Στο παιχνίδι των 2 φύλων βέβαια, η γυναικεία φύση παίζει το ρόλο του θηράματος, άρα πρέπει να είναι κάτι που ποθείς - desirable. Η εγωίστρια η Ελληνίδα όμως είναι αδύνατον να παραδεχτεί ότι δεν πολυμετράει - ακυρώνεται όλο της το είναι έτσι. Δεν πιστεύω να διαφωνείς επί της ουσίας...

Είναι σπάνια τα πουλιά τα γυναικεία που είναι down to earth, καλά παιδιά και που ξέρουν τι θέλουν. Έτσι αυτά δε μένουν ελευθερα για πολύ. :P
σαφεστατα κ δε διαφωνω...
αλλο ομως να εχεις αυτογνωσια (π.χ εχω κυταριτιδα κ 5κιλα παραπανω!οκ...δεν ειμαι μοντελα αλλα νιωθω καλα!!!!)και αλλο να μην ξερεις που πατας!!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.514
Πόντοι
9.931
Σίγουρα υπάρχουν γυναίκες που εντυπωσιάζονται και πέφτουν άμα ακούσουν έναν άντρα να τους λέει 2-3 ωραίες κουβέντες, αλλά πιστεύω ότι στις μέρες μας για να ρίξεις μια γυναίκα ιδίως αν δεν έχεις μια καλή εξωτερική εμφάνιση, δυστυχώς χρειάζεται να έχεις γεμάτες τσέπες.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
θα σου πω τι ακουγα χθες στο λeωφορειο :tooth:
μια να την εχει παρει τηλεφωνο ενας... κ  στο 90% της συζητησης να του λεει μην μου σπας τα νευρα.. τοσο πολυ δλδ που μου εσπασε εμενα τα νευρα
μετα κλεινει το τηλ κ μιλαει με τη φιλη της κ την ακουμε ολοι να λεει πως αυτος που την πηρε τηλ  κ ενας αλλος την παρακαλανε κ τρεχουν απο πισω της, αυτη δεν τριβεται σε κανενα βεβαια, αλλα την εχουν τρελανει, κ την βγαζουν εξω κ την πανε απο κει  κ την πανε απο δω κ κατι τετοια
κ την ρωταει η αλλη αν τελοσπαντων θελει κανενα απ τους 2.. κ να της λεει πως οχι βεβαια :tooth:
κ γυρισα να δω τι σοι γκομενα ηταν αυτη κ περιμενα να δω τουλαχιστον την αλεξανδρατου... να μην σου πω τι ειδα..

δεν θ αγαπαω πια
θα γινω μπιτς *P

Μιλάμε, το πόσο φτύνει ο Έλληνας τις Ελλεηνίδες, δεν περιγράφεται :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Σίγουρα υπάρχουν γυναίκες που εντυπωσιάζονται και πέφτουν άμα ακούσουν έναν άντρα να τους λέει 2-3 ωραίες κουβέντες, αλλά πιστεύω ότι στις μέρες μας για να ρίξεις μια γυναίκα ιδίως αν δεν έχεις μια καλή εξωτερική εμφάνιση, δυστυχώς χρειάζεται να έχεις γεμάτες τσέπες.
αν εξωτερικα δε σε γουσταρει κ δε μπορεις ουτε αλλιως να την κερδισεις κ σου κατσει μονο με επιδειξη χρηματων..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!κερδισατε ενα πουτανακι!!!να το χαιρεστε!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αν εξωτερικα δε σε γουσταρει κ δε μπορεις ουτε αλλιως να την κερδισεις κ σου κατσει μονο με επιδειξη χρηματων..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!κερδισατε ενα πουτανακι!!!να το χαιρεστε!

ελα μωρε κ συ τι υπερβολικη που εισαι
εμποριο ειναι :tooth:
Μιλάμε, το πόσο φτύνει ο Έλληνας τις Ελλεηνίδες, δεν περιγράφεται :2funny:

χαχαχα
τελικα πρεπει να θυμαμαι να καταγραφω ολες τις ιστοριες που μου τυγχαινουν στα λεωφορεια :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom