Νέα

"Γάμησέ της το μυαλό": απόψεις και γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mouNINJA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
,... Εμένα δεν με νοιάζει αν "γαμάω το μυαλό" της άλλης, με νοιάζει να έχω απεναντί μου έναν άνθρωπό που πάνω απο όλα με αγαπάει, με κατανοεί και με σέβεται και να μπορώ να προσφέρω τα ίδια.
[/quot

Τι είπες τώρα !?!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δέν έχω θέμα με το παιδί που άνοιξε το thread, γενικά μιλάω γιατί το έχω ξανακούσει αυτό και μου τη σπάνε κάτι τέτοια τσιτάτα. Ούτε έχω πρόβλημά με το ρήμα γαμάω-γαμώ. Ξέρω σε ποιο site βρίσκομαι. Με την νοοτροπία που κρύβεται πίσω απο τέτοιες εκφράσεις έχω πρόβλημα. Απλώς θέτω μια άλλη διάσταση στο θέμα. Μήπως πρέπει να σταματήσουμε να σκεφτόμαστε τόσο πολύ την επαφή μεταξύ 2 ανθρώπων και κυρίως όταν αυτή έχει να κάνει με συναισθήματα σαν ένα παιχνίδι που προσπαθούμε να τη "φέρουμε" και να πάρουμε το πάνω χέρι απέναντί στον άλλο? Εμένα δεν με νοιάζει αν "γαμάω το μυαλό" της άλλης, με νοιάζει να έχω απεναντί μου έναν άνθρωπό που πάνω απο όλα με αγαπάει, με κατανοεί και με σέβεται και να μπορώ να προσφέρω τα ίδια. Αν τώρα εκείνης το μυαλό "γαμιέται" καλώς κάνει, αλλά δεν θα κάτσω να το κάνω αυτοσκοπό...
Συμφωνω με αυτα που λεs .......
Παντωs αν ημουνα εγω στη θεση του θα εβαζα το ερωτημα καπωs αλλοιωs...
Γιατι να τηs πηδηξω το μυαλο??? Ποιοs ο λογοs???
γιατι να κανω την απο μερουs μου προσπαθεια???
Ποιο το οφελοs???
οσο ειμαστε μαζι και γουσταρουμε εχει καλωs
αυτα τα υπερβολικα δεν τα καταλαβαινω...
ουτε θελω να εχω καμμια σκλαβα μου ουτε τιποτα...το μυαλο τηs να το κανει οτι θελει
Ειμαστε σημερα μαζι??? εχει καλωs...αυριο βλεπουμε
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Δεν θα γίνω ποτέ κυνικός επι του συγκεκριμένου θέματος και ας γελάει όλος ο κόσμος μαζί μου και ας τρώω τις απογοητεύσεις τη μια μετά την άλλη...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Δεν θα γίνω ποτέ κυνικός επι του συγκεκριμένου θέματος και ας γελάει όλος ο κόσμος μαζί μου και ας τρώω τις απογοητεύσεις τη μια μετά την άλλη...
ποιος γελαει κ γιατι;! :think:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τελικα τι ειναι το γαμησι ενος γυναικειου μυαλου(; )
Να τη βαζεις να λυνει γριφους με τα βατραχακια και το ποταμι, ή να σερνεσαι στο πατωμα για χαρη της;
:headbang:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Είναι κάτι γκόμενες
και δεν είναι και λίγες
που πρώτα πηδάς, απ το μυαλό
κι ύστερα σκίζεις, και λοκό

,... άμα λάχει να ΄ουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Τελικα τι ειναι το γαμησι ενος γυναικειου μυαλου(; )
Να τη βαζεις να λυνει γριφους με τα βατραχακια και το ποταμι, ή να σερνεσαι στο πατωμα για χαρη της;
:headbang:
να σερνεσαι με τα βατραχακια στο ποταμι... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τελικα τι ειναι το γαμησι ενος γυναικειου μυαλου(; )
Να τη βαζεις να λυνει γριφους με τα βατραχακια και το ποταμι, ή να σερνεσαι στο πατωμα για χαρη της;
:headbang:

πιθανον να εννοουνε την μεγαλη απο μερουs των αντρων προσπαθεια......η οποια βεβαια δεν πρεπει να σταματαει σε μια μερα αλλα να ειναι διαρκειαs ετσι ωστε μεσα απο συνεχη κοπο μοχθο ιδρωτα και αφου εσυ ηδη θα ζειs διαρκωs στην τσιτα ...να κατορθωσειs(μεγαλο επιτευγμα!!) να εισαι διαρκωs στο μυαλο τηs και να τηs εισαι(χμ!!) απαραιτητοs!!!!!!!
Κατι τετοιο........
Γιατι αραγε???
Επειδη εχει προσωπικοτητα ????.....μπα  μονο εκεινη εχει??? εμειs δλδ τι εχουμε???
Τι εκανε εκεινη για το δικο μου το μυαλο?????
Ουρτ απο κει........
Ουτε με ολο το πακετο προφυλακτικων δεν αγγιζω απο τον ωμο και πανω
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
θα σου πω τι ακουγα χθες στο λeωφορειο :tooth:
μια να την εχει παρει τηλεφωνο ενας... κ  στο 90% της συζητησης να του λεει μην μου σπας τα νευρα.. τοσο πολυ δλδ που μου εσπασε εμενα τα νευρα
μετα κλεινει το τηλ κ μιλαει με τη φιλη της κ την ακουμε ολοι να λεει πως αυτος που την πηρε τηλ  κ ενας αλλος την παρακαλανε κ τρεχουν απο πισω της, αυτη δεν τριβεται σε κανενα βεβαια, αλλα την εχουν τρελανει, κ την βγαζουν εξω κ την πανε απο κει  κ την πανε απο δω κ κατι τετοια
κ την ρωταει η αλλη αν τελοσπαντων θελει κανενα απ τους 2.. κ να της λεει πως οχι βεβαια :tooth:
κ γυρισα να δω τι σοι γκομενα ηταν αυτη κ περιμενα να δω τουλαχιστον την αλεξανδρατου... να μην σου πω τι ειδα..
Αυτό το σενάριο παίζει από τότε που πήγαινα στο Γυμνάσιο. Ήμουν νιος και γέρασα και είναι σαν να μην πέρασε μια μέρα. :headbang:

Το σενάριο παίζει ίδιο και απαράλλαχτο - θηλυκά τα οποία είναι για τη διαφήμιση της Bodyline (και γρήγορα :cheesy:) να νομίζουν ότι είναι η Linda Evangelista. Που πας Δήμητρα απ' τον Κορυδαλλό - hello? :2funny:

Τουλάχιστον άντρες να την έχουν δει έτσι κάπως δε θα δεις - μαλάκες κάργα να την πέφτουνε χύμα, ναι. Αλλά ο άλλος να είναι σαν ανάποδο γαμώτο (ξέρεις απ' αυτούς που ξεχωρίζουν στο στρατό και είναι οι πρώτοι για αγγαρεία :cheesy:) και να τη δει Brad Pitt - αποκλείεται.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτό το σενάριο παίζει από τότε που πήγαινα στο Γυμνάσιο. Ήμουν νιος και γέρασα και είναι σαν να μην πέρασε μια μέρα. :headbang:

Το σενάριο παίζει ίδιο και απαράλλαχτο - θηλυκά τα οποία είναι για τη διαφήμιση της Bodyline (και γρήγορα :cheesy:) να νομίζουν ότι είναι η Linda Evangelista. Που πας Δήμητρα απ' τον Κορυδαλλό - hello? :2funny:

Τουλάχιστον άντρες να την έχουν δει έτσι κάπως δε θα δεις - μαλάκες κάργα να την πέφτουνε χύμα, ναι. Αλλά ο άλλος να είναι σαν ανάποδο γαμώτο (ξέρεις απ' αυτούς που ξεχωρίζουν στο στρατό και είναι οι πρώτοι για αγγαρεία :cheesy:) και να τη δει Brad Pitt - αποκλείεται.

Oλοs ο κοσμοs θελανε ....και το χειροτερο....συνεχιζουν να θελουνε,  να περιστρεφεται γυρω απ αυτεs και μονον.....Ε αυτο πια....σταματησαμε να το καταπινουμε αμασητο....καπου και το στομαχι το ξερναει...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αληθεια στο ερωτικο παιχνιδι  τι εκαναν αυτεs για μαs????
επειδη φορανε φουστανι κι εχουνε νυνι δλδ ολλα τ αλλα ειναι θεμα των αντρων??? Ετσι ε????
το τι εκαναν οι αντρεs μεχρι τωρα ...εν πασει περιπτωσει το ειδαμε....για να βαλουνε κι αυτεs το χερακι τουs στα καστανα με τη φωτια....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Γαμααααααααααααατε,...
γιατί χανόμαστε !
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Oλοs ο κοσμοs θελανε ....και το χειροτερο....συνεχιζουν να θελουνε,  να περιστρεφεται γυρω απ αυτεs και μονον.....Ε αυτο πια....σταματησαμε να το καταπινουμε αμασητο....καπου και το στομαχι το ξερναει...
Διαφωνώ όχι κάθετα, αλλά κατακόρυφα. Και η τελευταία Ελλεηνίδα πιστεύει ότι γαμάει και δέρνει και ότι όλοι οι άντρες περιστρέφονται γύρω της. :headbang:

Είναι στη φύση της γυναικείας φιλαρέσκειας - OK δεκτόν, μόνο που στην Ελλεηνίδα έχει χτυπήσει tilt υπερθετικός βαθμός :helpplea: και το σημαντικότερο δεν αποδεικνύεται με τίποτα επί του πρακτέου.

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Γαμααααααααααααατε,...
γιατί χανόμαστε !

Oχι το μυαλο παντωs!!!!!!!!!! η ευρωπαικη ενωση συνιστα.....Υπαρχει κινδυνοs εμφανισηs τρελλων αγελαδων.....Μονο καποια μερη του ζωου και μαλιστα κατ επιλογην!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom