Νέα

"Γάμησέ της το μυαλό": απόψεις και γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mouNINJA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16

Αφιερωμενο σε ολους οσους συμμετεχουν στο παρον θρεντ!!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ΔΙΑΦΩΝΩ!!
Κατ'αρχάς μου έχει τύχει πολλές φορές να δω κάποιον και να πω "ΧΟΥΑΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΘΕΕ ΜΟΥ" και μόλις λέμε δυο κουβέντες να ξενερώνω τη ζωή μου.
Έχετε τσουβαλιάσει πάρα πολλά πράγματα, δεν είναι στάνταρ ότι άμα αρέσεις αρχικά σε μια γκόμενα της έχεις πάρει τα μυαλά.

Εσύ έχεις τσουβαλιάσει, ότι όλοι οι εμφανίσιμοι είναι και καλά βόδια...

Και μάθε να κατανοείς αυτά που διαβάζεις κι αν δε μπορείς με την πρώτη, διάβασέ τα και δεύτερη...
Δεν έγραψα, για κβαντομηχανική, απλά πράγματα έγραψα, κατανοητά σε οποιονδήποτε διαθέτει μέση ευφυία...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εσύ έχεις τσουβαλιάσει, ότι όλοι οι εμφανίσιμοι είναι και καλά βόδια...
Ο σεληνιασμός συνεχίζεται...
Αν δε διαβάζετε τι γράφω δε φταίω εγώ  :boobies: :boobies:
Το ότι μου έχει τύχει το ένα δε σημαίνει ότι δε μου έχει τύχει να δω ωραίο γκόμενο και να μην ξενερώσω. Όταν λέω ότι κάτι δεν είναι στάνταρ, σημαίνει ότι γίνεται και το ένα γίνεται και το άλλο.
Τώρα αν ο καθένας γουστάρει να διαβάζει ό,τι θέλει και όχι ό,τι γράφω δεν μπορώ να ασχοληθώ άλλο, παρατήστε με ήσυχη.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Χιλιοειπωμένη ατάκα και αθάνατο κλισέ.
Μία άποψη που δε γίνεται να μην ακουστεί έστω και μία φορά σε οποιαδήποτε κουβέντα με κύριο θέμα το σεξ από τη γυναικεία πλευρά.
Το θέμα είναι ότι ισχύει όντως ή είναι απλά μία γενικότητα στην οποία καταφεύγουμε όταν μας τελειώνουν οι συμβουλές και ξεμένουμε από δυνατότητες/αντοχές?
Εγώ πιστεύω πως είναι μία severely overrated φράση αόριστης δικαιολογίας.
(Δε μιλάμε για ελλεεινίδες αλλά για γυναίκες γενικότερα)

ναι,ναι.....οπως λενε μερικες χαρακτηριστικα.."μωρε σουλα(τυχαιο προσωπο :grin:)εχω ξενερωσει με το συνεχες καμακι του τυπου...{να σε παω φαγητο,για καφε,για σινεμα κλπ..}.Θελω επιτελους να ερθει να μου πει καποιος το εξης...(μαναρι μου να σε παω για φρουτακια και μετα για ψαρεμα στα νησια φλεβες εξω απο την βαρκιζα και μετα  για μαζεμα ριγανης στην βορειο ευβοια?" :jerking: :jerking: :jerking:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αν κάποιος πραγματικά ενδιαφέρεται να γαμίσει το μυαλό της όποιας,...ΕΝΑ μέσον υπάρχει μόνο  και αυτό λέγεται
Χ Ρ Η Μ Α !
Τώρα αν κάποιος ενδιαφέρεται απλά να γαμήσει, υπάρχουν κι άλλοι τρόποι εκτός απ το
Χ Ρ Η Μ Α !

Σε κάθε περίπτωση όμως όσο πιο πολύ χρήμα διαθέτει κάποιος, τόσο πιο ωραία μουνιά καρφώνει!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ναι,ναι.....οπως λενε μερικες χαρακτηριστικα.."μωρε σουλα(τυχαιο προσωπο :grin:)εχω ξενερωσει με το συνεχες καμακι του τυπου...{να σε παω φαγητο,για καφε,για σινεμα κλπ..}.Θελω επιτελους να ερθει να μου πει καποιος το εξης...(μαναρι μου να σε παω για φρουτακια και μετα για ψαρεμα στα νησια φλεβες εξω απο την βαρκιζα και μετα  για μαζεμα ριγανης στην βορειο ευβοια?" :jerking: :jerking: :jerking:

θα σου πω τι ακουγα χθες στο λeωφορειο :tooth:
μια να την εχει παρει τηλεφωνο ενας... κ  στο 90% της συζητησης να του λεει μην μου σπας τα νευρα.. τοσο πολυ δλδ που μου εσπασε εμενα τα νευρα
μετα κλεινει το τηλ κ μιλαει με τη φιλη της κ την ακουμε ολοι να λεει πως αυτος που την πηρε τηλ  κ ενας αλλος την παρακαλανε κ τρεχουν απο πισω της, αυτη δεν τριβεται σε κανενα βεβαια, αλλα την εχουν τρελανει, κ την βγαζουν εξω κ την πανε απο κει  κ την πανε απο δω κ κατι τετοια
κ την ρωταει η αλλη αν τελοσπαντων θελει κανενα απ τους 2.. κ να της λεει πως οχι βεβαια :tooth:
κ γυρισα να δω τι σοι γκομενα ηταν αυτη κ περιμενα να δω τουλαχιστον την αλεξανδρατου... να μην σου πω τι ειδα..

Ετσι απαντουν μονον οσοι "αγαπουν και αδιαφορουν"..

Αυτα..

δεν θ αγαπαω πια
θα γινω μπιτς *P
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αν κάποιος πραγματικά ενδιαφέρεται να γαμίσει το μυαλό της όποιας,...ΕΝΑ μέσον υπάρχει μόνο  και αυτό λέγεται
Χ Ρ Η Μ Α !
Τώρα αν κάποιος ενδιαφέρεται απλά να γαμήσει, υπάρχουν κι άλλοι τρόποι εκτός απ το
Χ Ρ Η Μ Α !

Σε κάθε περίπτωση όμως όσο πιο πολύ χρήμα διαθέτει κάποιος, τόσο πιο ωραία μουνιά καρφώνει!
αλλος ενας αστικος μυθος...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ζησε κι εσυ στην Ελλαδα το μυθο σου....Τωρα μπορειs!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μια απορια βρε παιδια....ειναι και θεμα ασφαλειαs αλλωστε......Το γαμησι στο μυαλο τηs,  με προφυλακτικο η ανευ???....Να ξερουμε τι γινεται δλδ , μπορει να ειναι ...μολυσμενο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Νομίζω ότι ακόμα και η διατύπωση του θέματος είναι σε λάθος βάση. Τι πάει να πεί να της "γαμάς το μυαλό" ?
Από πότε το γεγονός οτι ένας άντρας είτε λόγω χαρακτήρα, είτε λόγω εμφάνισης και γενικότερου αέρα, είτε λόγω εξουσίας (=χρήμα σε πρώτη ανάλυση), είτε λόγω όλων των παραπάνω και πολλών άλλων πιθανώς, είναι ελκυστικός σε μια γυναίκα, σημαίνει οτι "γαμάει το μυαλό" της?
Αυτός ο κατινιστικόlifestyle τρόπος σκέψης μας έχει "γαμήσει" σαν κοινωνία. Που δεν μπορούμε να μιλήσουμε σαν άνθρωποί και επικοινωνούμε με τσιτάτα που συναντάς σε γελοία κουίζ γελοίων περιοδικών...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Νομίζω ότι ακόμα και η διατύπωση του θέματος είναι σε λάθος βάση. Τι πάει να πεί να της "γαμάς το μυαλό" ?
Από πότε το γεγονός οτι ένας άντρας είτε λόγω χαρακτήρα, είτε λόγω εμφάνισης και γενικότερου αέρα, είτε λόγω εξουσίας (=χρήμα σε πρώτη ανάλυση), είτε λόγω όλων των παραπάνω και πολλών άλλων πιθανώς, είναι ελκυστικός σε μια γυναίκα, σημαίνει οτι "γαμάει το μυαλό" της?
Αυτός ο κατινιστικόlifestyle τρόπος σκέψης μας έχει "γαμήσει" σαν κοινωνία. Που δεν μπορούμε να μιλήσουμε σαν άνθρωποί και επικοινωνούμε με τσιτάτα που συναντάς σε γελοία κουίζ γελοίων περιοδικών...

Πιστευω οτι αυτοs που το ανοιξε  να εννοουσε το πωs ωs αντραs και ωs προσωπικοτητα εχειs κατακτησει ανευ ορων την σκεψη τηs και το μυαλο τηs....Νομιζω δλδ....Απλα ειμαστε σ αυτο το σαιτ  και το ειπε με ορουs παραπλησιουs....Aλλα το θεμα , με οποιαδηποτε μορφη λογου εκει παει να καταληξει
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Πιστευω οτι αυτοs που το ανοιξε  να εννοουσε το πωs ωs αντραs και ωs προσωπικοτητα εχειs κατακτησει ανευ ορων την σκεψη τηs και το μυαλο τηs....Νομιζω δλδ....Απλα ειμαστε σ αυτο το σαιτ  και το ειπε με ορουs παραπλησιουs....Aλλα το θεμα , με οποιαδηποτε μορφη λογου εκει παει να καταληξει

Δέν έχω θέμα με το παιδί που άνοιξε το thread, γενικά μιλάω γιατί το έχω ξανακούσει αυτό και μου τη σπάνε κάτι τέτοια τσιτάτα. Ούτε έχω πρόβλημά με το ρήμα γαμάω-γαμώ. Ξέρω σε ποιο site βρίσκομαι. Με την νοοτροπία που κρύβεται πίσω απο τέτοιες εκφράσεις έχω πρόβλημα. Απλώς θέτω μια άλλη διάσταση στο θέμα. Μήπως πρέπει να σταματήσουμε να σκεφτόμαστε τόσο πολύ την επαφή μεταξύ 2 ανθρώπων και κυρίως όταν αυτή έχει να κάνει με συναισθήματα σαν ένα παιχνίδι που προσπαθούμε να τη "φέρουμε" και να πάρουμε το πάνω χέρι απέναντί στον άλλο? Εμένα δεν με νοιάζει αν "γαμάω το μυαλό" της άλλης, με νοιάζει να έχω απεναντί μου έναν άνθρωπό που πάνω απο όλα με αγαπάει, με κατανοεί και με σέβεται και να μπορώ να προσφέρω τα ίδια. Αν τώρα εκείνης το μυαλό "γαμιέται" καλώς κάνει, αλλά δεν θα κάτσω να το κάνω αυτοσκοπό...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom