Νέα

"Γάμησέ της το μυαλό": απόψεις και γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mouNINJA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.512
Πόντοι
9.931
αν εξωτερικα δε σε γουσταρει κ δε μπορεις ουτε αλλιως να την κερδισεις κ σου κατσει μονο με επιδειξη χρηματων..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!κερδισατε ενα πουτανακι!!!να το χαιρεστε!

Δεν διαφωνώ σε αυτό που λες, αλλά ώρες-ώρες αναρωτιέμαι μήπως είμαι μαλάκας που δεν χρησιμοποιώ την εύκολη λύση για να γαμήσω(χρήμα) όταν οι άλλοι το κάνουν;
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Δεν διαφωνώ σε αυτό που λες, αλλά ώρες-ώρες αναρωτιέμαι μήπως είμαι μαλάκας που δεν χρησιμοποιώ την εύκολη λύση για να γαμήσω(χρήμα) όταν οι άλλοι το κάνουν;
αυτο θες;;μια γκομενα που αντι γ σενα οταν το κανετε να βλεπει ενα κομψο μαυρο δερματινο αντρικο πορτοφολι; :S
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Δεν διαφωνώ σε αυτό που λες, αλλά ώρες-ώρες αναρωτιέμαι μήπως είμαι μαλάκας που δεν χρησιμοποιώ την εύκολη λύση για να γαμήσω(χρήμα) όταν οι άλλοι το κάνουν;

κοιτα με την ιδια λογικη
ειμαστε ηλιθιες μερικες γυναικες που δεν χρησιμοποιουμε οτι μας εδωσε ο θεουλης για ν αποκτησουμε οτι επιθυμουμε...?

να σου πω την αληθεια στην εποχη που ζουμε.. μπορει κ να ειμαστε :tooth:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Σίγουρα υπάρχουν γυναίκες που εντυπωσιάζονται και πέφτουν άμα ακούσουν έναν άντρα να τους λέει 2-3 ωραίες κουβέντες, αλλά πιστεύω ότι στις μέρες μας για να ρίξεις μια γυναίκα ιδίως αν δεν έχεις μια καλή εξωτερική εμφάνιση, δυστυχώς χρειάζεται να έχεις γεμάτες τσέπες.
Εξαρτάται - η ηλικία, η μόρφωση και το background που έχει, αν πρόκειται για ένα πήδουλο ή αν είναι γνωριμία μέσω φίλων κλπ.

Deep down Λουκρητία παραδέξου - η γυναίκα σκέφτεται τα καλά που φέρνει το χρήμα μακροπρόθεσμα. Τι να τον κάνεις το Γιαννιώτη άμα δεν έχει φράγκα. Όσο και ενδιαφέρον τύπος να είναι, η φτώχεια αργά ή γρήγορα φέρνει γκρίνια. :woldman:

Κατέβα στο Hondos στην Ομόμοια και κάνε γκάλοπ - ρώτα όλες όσες βγαίνουν από μέσα αν μετράει το χρήμα στη ζωή περισσότερο ή όχι? :cool2:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Σίγουρα υπάρχουν γυναίκες που εντυπωσιάζονται και πέφτουν άμα ακούσουν έναν άντρα να τους λέει 2-3 ωραίες κουβέντες, αλλά πιστεύω ότι στις μέρες μας για να ρίξεις μια γυναίκα ιδίως αν δεν έχεις μια καλή εξωτερική εμφάνιση, δυστυχώς χρειάζεται να έχεις γεμάτες τσέπες.

Και με ψέμα-παραμύθα, μια χαρά τα ψιλοβολεύουν κάποιοι...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εξαρτάται - η ηλικία, η μόρφωση και το background που έχει, αν πρόκειται για ένα πήδουλο ή αν είναι γνωριμία μέσω φίλων κλπ.

Deep down Λουκρητία παραδέξου - η γυναίκα σκέφτεται τα καλά που φέρνει το χρήμα μακροπρόθεσμα. Τι να τον κάνεις το Γιαννιώτη άμα δεν έχει φράγκα. Όσο και ενδιαφέρον τύπος να είναι, η φτώχεια αργά ή γρήγορα φέρνει γκρίνια. :woldman:

Κατέβα στο Hondos στην Ομόμοια και κάνε γκάλοπ - ρώτα όλες όσες βγαίνουν από μέσα αν μετράει το χρήμα στη ζωή περισσότερο ή όχι? :cool2:
φτωχια?τι εννοεις φτωχια?αλλο να μην εχει να φαει κ αλλο να μην εχει πισινα..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αν εξωτερικα δε σε γουσταρει κ δε μπορεις ουτε αλλιως να την κερδισεις κ σου κατσει μονο με επιδειξη χρηματων..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!![size=12pt]κερδισατε ενα πουτανακι!!!να το χαιρεστε![/size]

Μάλλον λάθος...Κερδίσατε μια "κυρία" :2funny:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.512
Πόντοι
9.931
Και με ψέμα-παραμύθα, μια χαρά τα ψιλοβολεύουν κάποιοι...

Καλά η παραμυθά και ο δράκος πάει σύννεφο στις μέρες μας, ξέρω ανθρώπους που συντηρούν ένα προφίλ ευκατάστατου με δάνεια και πιστωτικές κάρτες...φυσικά κάποια στιγμή θα σκάσει η φούσκα και οποίον πάρει ο χάρος!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
φτωχια?τι εννοεις φτωχια?αλλο να μην εχει να φαει κ αλλο να μην εχει πισινα..
Να είναι ένας μικρομεσαίος ΙΤ Consultant me €1500 και να έχετε πάρει στεγαστικό & ο άλλος να είναι Account Manager με €3000 και δικό του 4άρι & εξοχικό.

Λουκρητία, με κουράζεις... :cool2:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Να είναι ένας μικρομεσαίος ΙΤ Consultant me €1500 και να έχετε πάρει στεγαστικό & ο άλλος να είναι Account Manager με €3000 και δικό του 4άρι & εξοχικό.

Λουκρητία, με κουράζεις... :cool2:

συγγνωμη... :'( :'( :'(

1500?????????????????????????? μικρομεσαιο ειναι αυτο ε?!χμμμ...η ειμαι απο αλλη χωρα(αρα οχι ελλεηνιδα) η ειμαι πολυ χαζη(πιθανο) η τα στανταρ με την κακη εννοια εχουν ανεβει υπερ-βολικα!!!(πιθανοτερο)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Αν κατάλαβες καλά, μιλάω επί της ουσίας και χωρίς γενικότητες.

Αυτή η καραμέλα - η γενιά των €700 κλπ  :jerking: - είναι για τους ηλίθιους που η ζωή τους αρχίζει και τελειώνει με τον Ευαγγελάτο.

Sorry κιόλας δηλ αλλά δεν είναι έτσι.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αν κατάλαβες καλά, μιλάω επί της ουσίας και χωρίς γενικότητες.

Αυτή η καραμέλα - η γενιά των €700 κλπ  :jerking: - είναι για τους ηλίθιους που η ζωή τους αρχίζει και τελειώνει με τον Ευαγγελάτο.

Sorry κιόλας δηλ αλλά δεν είναι έτσι.
καμια σχεση...δε βλεπω καν ευαγγελατο! :2funny:
θελω απλα να σας πω οτι εγω σαν λουκ...απο τον ροζ φτιαγμενο κοσμο μου...αδιαφορω γ τα χρηματα...μαλλον επειδη δε τα εχω...νομιζω οτι στον ερωτα ειναι περιττα καποια πραγματα...οπως τα χρηματα κ οι γνωμες των αλλων... ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Να είναι ένας μικρομεσαίος ΙΤ Consultant me €1500 και να έχετε πάρει στεγαστικό & ο άλλος να είναι Account Manager με €3000 και δικό του 4άρι & εξοχικό.

Λουκρητία, με κουράζεις... :cool2:

ποιος απ τους 2 ειναι εξυπνος με χιουμορ ωραιος για τα γουστα μου κ δεν ειναι καραγκιοζης?
αυτον θα παρω
θα μου τον τυλιξεις?
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Πονηρές [size=12pt]ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ[/size] και οι 2 - δεν απαντάτε... :grin:

Ποιον απ' τους δύο θα προτιμούσατε - με normal looks και οι δύο? ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Πονηρές και οι 2 - δεν απαντάτε... :grin:

Ποιον απ' τους δύο θα προτιμούσατε - με normal looks και οι δύο? ;)

οποιον θα μου εκανε κλικ (κλισε? χαχα)
αληθεια σου λεω
εγω στο αγορι μου πολυ αργοτερα απ οταν κολλησα μαζι του ρωτησα τι ακριβως κανει κ αυτο απο απλο ενδιαφερον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom