Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 957K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 143 7,7%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 169 9,1%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 763 41,3%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 519 28,1%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 254 13,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.848

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
561
Like
1.213
Πόντοι
206
Μαγκες αν θελετε να ξεκινησετε το πισωγαμησι ξεκινηστε με ενα τραπεζι εξω με ενα δωρο οσοι δεν κανετε συχνα και το ιδιο βραδυ ξεκινηστε την προσπαθεια. Και μετα απο 2 με 3 μερες υπομονη λιγα βρωμολογα λιγη καυλα παραπανω η πολυποθητη διεισδυση θα ειναι γεγονος. Εγω ετσι εκανα...δεν ξερω αν θα λειτουργησει σε ολους αλλα πιστευω εχει ποσοστα επιτυχιας.
Αν δεν πετύχει το παραπάνω δώστε ένα κατοστάρι να σας κάτσει
 

Rensten

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
110
Κριτικές
1
Like
587
Πόντοι
21
Μάγκες δεν έχω ιδέα πως γαμιουνται οι Ελλεηνιδες ...
τις έχω βγάλει από το μενού λόγω ξυνιλας ...

Αλλά αν γαμησετε κωλο Ρουμανας, Βραζιλιανας η Ασσιατισας
Θα κάνετε το γαμησι της χρονιάς ...!
Βασικά υπάρχουν Ελληνίδες που γουστάρουν πρωκτικό απλά είναι ελάχιστες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.057
Like
16.818
Πόντοι
3.656
Βασικά υπάρχουν Ελληνίδες που γουστάρουν πρωκτικό απλά είναι ελάχιστες
Εγώ όσες ελληνίδες πήδηξα, όλες τις πήρα κώλο .
Με αγγλίδες, σουηδέζες σε φάση καλοκαίρι , νέος, δεν πήρα κώλο .
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.159
Πόντοι
14.936
shutterstock-waterpit.jpg.webp
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
11
Like
3.675
Πόντοι
746
Που να δεις τις Μπαγκλαντεσιανες φίλε.

Να προσθέσω και τα σχιστοματικα που ειναι απίστευτες όταν τους δουλεύεις την σουφρα ...

Πραγματικά αξίζουν αυτά τα ρομαντικά κωλογαμησια ... ;)))
 

Panthiras 88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
88
Like
1.269
Πόντοι
200
Φοιτητής Ρουμανία έχω κουμπώσει σε πολλά κωλαρακια... Είχα μια παντρεμένη Ρουμάνα που πρώτα έδωσε κωλο και μετά μουνι.. και όσες φορές γαμιομασταν πρώτα κώλο... Όπως και Τουρκάλα συμφοιτήτρια έδωσε κωλο σχετικά εύκολα.. εδώ Ελλάδα έχω δαγκώσει αλλά όχι όπως έξω
 

mum4young

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2023
Μηνύματα
9
Like
43
Πόντοι
0
Έχει μεγάλη σημασία ποιος είναι αυτός που θα στο κάνει την 1η/ες φορές. Στη δική μου περίπτωση έτυχε να το δοκιμάσω από τον παντρεμένο οδηγό του πούλμαν στη 5θημερη όταν ήμουνα 18 ετών. Ήταν πολύ έμπειρος και προσεκτικός, απίστευτος μερακλής όπως τους έλεγε όλους αυτούς ο πρώην σύζυγός μου. Ήθελε μάλιστα να με γαμάει ακάποτα και να χύνει μέσα οπότε το να με ξεκωλιάσει ήταν μονόδρομος.


Από το μουνί με γάμαγε πάντα την αρχή για να με γλυκάνει και μόλις άρχιζα να βογκάω δεν έχανε λεπτό και μου τον έβαζε από πίσω. Συνεχίσαμε να βρισκόμαστε και μετά την εκδρομή για μεγάλο διάστημα. Γι' αυτόν εγώ τότε ήμουνα "λουκουμάκι" γιατί αυτός τότε ήταν 45 ετών και το κατάλαβα όμως αυτό χρόνια αργότερα. Εμένα με έφτιαχνε το γεγονός πως άφηνε τη γυναίκα του και τα 2 παιδιά του για να έρθει να με γαμήσει όποτε του το ζητούσα και μάλιστα χωρίς καμία καθυστέρηση. Ένοιωθα ποθητή και πολύτιμη.


Μαζί του λάτρεψα το γαμήσει από τον κώλο αφού δε είχαν περάσει 3-4 εβδομάδες με σχεδόν καθημερινό γαμήσει από πίσω, ένα απόγευμα την ώρα που τον κάρφωσε απότομα και βαθιά και κρατήθηκε μέσα για να χύσει, χωρίς να το καταλάβω, με το που ένιωσα τους σπασμούς της πούτσας του να ανοιγοκλείνουν τη ροδέλα μου και το καυτό του σπέρμα να εκτινάσσεται βαθιά μέσα στο έντερό μου με έπιασε κατούρημα λες και είχα πιεί 10 λίτρα νερό… δεν κρατήθηκα και τ’ αμόλησα παντού!!! μου έφυγαν τα τσίσα και επειδή τρόμαξα τραβήχτηκα απότομα μπροστά και ακόμα θυμάμαι την πούτσα του να πετάγεται έξω από την κωλοτρυπίδα μου και να τινάζει τα τελευταία ψωλοχύματα δεξιά και αριστερά σαν λάστιχο ποτίσματος.


Ήταν κάτι μοναδικό, «κατουρούσα» διακοπτόμενα για 20-30 δευτερόλεπτα συνέχεια, ήθελα να σταματήσω αλλά δεν μπορούσα, μου λύθηκαν τα γόνατα…Μετά αυτός μου εξήγησε πως όλο αυτό ήταν φυσιολογικό και πως αυτό που έπαθα λέγεται squirting. Έκτοτε κάθε φορά που με γαμούσε πάντα μα πάντα μου έφευγαν τα «τσισάκια» όπως τα έλεγα όταν του φώναζα «ωχ ωχ ωχ σταμάτα λίγο, μου έρχεται… ωχ ωχ ωχ μου φεύγουν…» Από τότε δεν σταμάτησαν να μου φεύγουν όποιος και εάν με κωλογαμούσε και στο τέλος κατάλαβα πως οι άντρες το λατρεύουν.


Όσοι έδειξαν να σιχαίνονται ή μου είπαν πως δεν τους άρεσε απλά δεν με ξαναείδαν ποτέ και έμειναν με το πουλί στο χέρι.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.175
Like
4.264
Πόντοι
456
Μπράβο στον σοφέρ ! παλιά, για τους συνομήλικους το γράφω, υπήρχε και το σοφεράκι ..... τσόντα εποχής !
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
612
Πόντοι
86
Με την πρώην σύζυγο ειμασταν μαζί 4 + 9 χρόνια και δεν με άφησε ποτέ. Με άλλες σχέσεις έφαγα κ... Ξεχωρίζει μια ρωσσιδα που το είχε τόσο στενό και επειδή εγώ τον έχω σχετικά μεγάλο και χοντρό κυριολεκτικά δεν μπορούσε κάποιες φορές να μπω με τίποτα .....
 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
110
Like
98
Πόντοι
1
Ποτέ αλλά υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές κι ας τις λέγανε συκιές παλιά.
Ευτυχώς που οι νέοι άντρες στροφάρουν πιο πολύ από τον μπαμπάκα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.641
Κριτικές
165
Like
25.670
Πόντοι
34.538

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
570
Κριτικές
1
Like
1.070
Πόντοι
206
Οι ανωμαλιάρες Ελληνίδες μια ζωή γαμιούνται από τον κώλο γιατί τον ψιλοέχουν τον μαζοχισμούλη τους. Αυτές που είναι στην αντίπερα όχθη ούτε κατά διάνοια. Αυτή είναι η ψυχολογική και κοινωνική πραγματικότητα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.897
Κριτικές
62
Like
41.793
Πόντοι
8.530
Καλησπέρα εμένα η δικιά Μ πριν 2χρονια μου το έδινε το κωλαρακι της οπότε ήθελα μεχρι που μια μέρα με κέρασε από πίσω και ξενέρωσα δε τις το είπα δεν ξέρω αν το κατάλαβε τώρα έχω να το πάρω δύο χρόνια από πίσω και τους τελευταίους 4 μήνες προσπαθώ να την ξαναπάρω αλλά δεν μου το δινει..
Πέρασε η ημερομηνία λήξης;
Αν ειναι έτσι μάλλον σε προστατεύει...τόσο πολύ σε αγαπάει προφανώς!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom