Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Ελεύθερο πουλί για πάντα. Τελειώνω μέσα της αλλά πίσω πόρτα. Έπεσε για ύπνο η γλυκουλα μου, ευτυχώς δεν ροχαλίζει.
Από Κουρδιστάν ή από Αρμενία είναι ο/η γλυκούλ@ , Παναγιώτη;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.479
Πόντοι
12.756
Προφίλ Καλόγερο.

Δηλώνει κάτοικος Γαλλικής ριβιερας, εκεί που κάθε άφραγκος αγοράζει στούντιο για να δηλώνει κάτοικος Μονακό.

Έχει δηλώσει εξηντάρης ελεύθερος και πάντα με διαφορετική γκομενα κάθε μήνα. Άσπρες, μαύρες, κίτρινες, τα πάντα. Το σπίτι του είναι ένα κουτί δυο επι δυο, άδειο. Κρεβάτι μονό σαν αυτά που είχαμε φοιτητές.

Δηλώνει προγραμματιστής, εντρεπρενεουρ, με έφεση σε ιστοσελίδες γνωριμιών. Πριν λίγο καιρό ζητούσε ινφο για τα βασικά, αντε βγάλε άκρη.

Έχει συλληφθεί να μαλώνει με Τροβαδούρο, άλλη μια ακούραστη προσωπικότητα.

Να συνεχίσω;
ειναι μεγαλο το στραπατσο του Μπραμπ ..

Συνεχισε σε παρακαλω :coffee:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.017
Like
13.053
Πόντοι
2.606
κακόμοιρε , και βεβαια θα στα παρουν ολα , βρωμας τουριστας
θα μου ζητησεις καμια λεπτομερεια παραπανω να με τσεκαρεις για κανενα απο αυτα να στο κατεβασω το βρακι στον αστραγαλο?:birdman:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.479
Πόντοι
12.756
θα μου ζητησεις καμια λεπτομερεια παραπανω να με τσεκαρεις για κανενα απο αυτα να στο κατεβασω το βρακι στον αστραγαλο?:birdman:

σε ειχα ψηλα στην συνείδηση μου , δεν θελω να απογοητευτω άλλο για σήμερα.. ΔΕΝ ΘΕΛΩ :birdman:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Προφίλ Καλόγερο.

Δηλώνει κάτοικος Γαλλικής ριβιερας, εκεί που κάθε άφραγκος αγοράζει στούντιο για να δηλώνει κάτοικος Μονακό.

Έχει δηλώσει εξηντάρης ελεύθερος και πάντα με διαφορετική γκομενα κάθε μήνα. Άσπρες, μαύρες, κίτρινες, τα πάντα. Το σπίτι του είναι ένα κουτί δυο επι δυο, άδειο. Κρεβάτι μονό σαν αυτά που είχαμε φοιτητές.

Δηλώνει προγραμματιστής, εντρεπρενεουρ, με έφεση σε ιστοσελίδες γνωριμιών. Πριν λίγο καιρό ζητούσε ινφο για τα βασικά, αντε βγάλε άκρη.

Έχει συλληφθεί να μαλώνει με Τροβαδούρο, άλλη μια ακούραστη προσωπικότητα.

Να συνεχίσω;
Τώρα που θα φτιάξεις το νέο στουντιάκι κουτί στη χαβούζα θα με ξεπερνάς σε μεγαλεία. Χώρο για γραφείο να προβλέψεις, αλλά θα είναι σύριζα στο κρεβάτι και θα δυσκολεύεσαι. Και δουλειά, παπατζής στην Ομόνοια.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Προφίλ Καλόγερο.

Δηλώνει κάτοικος Γαλλικής ριβιερας, εκεί που κάθε άφραγκος αγοράζει στούντιο για να δηλώνει κάτοικος Μονακό.

Έχει δηλώσει εξηντάρης ελεύθερος και πάντα με διαφορετική γκομενα κάθε μήνα. Άσπρες, μαύρες, κίτρινες, τα πάντα. Το σπίτι του είναι ένα κουτί δυο επι δυο, άδειο. Κρεβάτι μονό σαν αυτά που είχαμε φοιτητές.

Δηλώνει προγραμματιστής, εντρεπρενεουρ, με έφεση σε ιστοσελίδες γνωριμιών. Πριν λίγο καιρό ζητούσε ινφο για τα βασικά, αντε βγάλε άκρη.

Έχει συλληφθεί να μαλώνει με Τροβαδούρο, άλλη μια ακούραστη προσωπικότητα.

Να συνεχίσω;
Όχι. Αυτά αρκούν!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Μωρε είναι βαρετός. Θέλω να δικασω Τεα, Παπααφραγκο κλπ.
Βαρετός μπορεί, ψυχασθενής όχι. Όταν σε άφησε η προηγούμενη γκόμενα σου σάλεψε και δοκίμαζες κάτουρα. Τώρα σειρά έχουν τα σκατά. Μήπως να αρχίσεις να ασχολείσαι με την περίπτωσή σου, αντί να νομίζεις ότι μπορείς να δικάζεις κόσμο. Ναυάγιο είσαι, μην έχεις αυταπάτες.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Βαρετός μπορεί, ψυχασθενής όχι. Όταν σε άφησε η προηγούμενη γκόμενα σου σάλεψε και δοκίμαζες κάτουρα. Τώρα σειρά έχουν τα σκατά. Μήπως να αρχίσεις να ασχολείσαι με την περίπτωσή σου, αντί να νομίζεις ότι μπορείς να δικάζεις κόσμο. Ναυάγιο είσαι, μην έχεις αυταπάτες.

Τα έχεις μπερδέψει θείο. Οσες άφησα λαλησαν και έτρωγαν σκατα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Τα έχεις μπερδέψει θείο. Οσες άφησα λαλησαν και έτρωγαν σκατα.
Αυτό δεν το ξέρουμε. Το σίγουρο είναι ότι εσύ παραδέχτηκες στον VladimirosA ότι έπινες κάτουρα γιατί ήσουν σαλταρισμένος από χωρισμό.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Αυτό δεν το ξέρουμε. Το σίγουρο είναι ότι εσύ παραδέχτηκες στον VladimirosA ότι έπινες κάτουρα γιατί ήσουν σαλταρισμένος από χωρισμό.

Βρες μου το ποστ τώρα να δω κάτι.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Γραβιερες και τ'αρχιδια μου...από το σαλόνι θάλασσα και από τον κήπο πιάτο το πέλαγος...
IMG_20220910_152617.jpg
IMG_20220910_152755.jpg
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.017
Like
13.053
Πόντοι
2.606
τυπε εχω ερθει σπιτι σου μπουκα παραλιο αστρος δεν ειναι?:confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom