Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Αγορά ακινήτου Φλοίσβο, πλατεία Νέας Σμύρνης, Κάτω Γλυφάδα ή Βουλιαγμενη; Ακουω γνώμες. 50-60τμ.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
δηλαδη αυτο το ΣΚ δεν θα μπορεσω να χασω τα λεφτα μου στην πρεμιερ λιγκ επειδη πεθανε η Λιζα;
αισχος, πισω στις κουζινες σας καριολες
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Αγορά ακινήτου Φλοίσβο, πλατεία Νέας Σμύρνης, Κάτω Γλυφάδα ή Βουλιαγμενη; Ακουω γνώμες. 50-60τμ.
η πλατεια νεας σμυρνης πως προεκυψε; αν δεν ειναι τα διπλα τ.μ. απο τις αλλες περιοχες, παρακαλω να φυγει απο τη λιστα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
επισης δεν υπαρχει "κατω γλυφαδα", αυτα ειναι τρικ των καριοληδων των μεσιτων.

Υπαρχει ανω γλυφαδα που ειναι ημι-πλεμπαιοι που θα επρεπε να ανηκουν στον δημο ελληνικου-αργυρουπολης αλλα ειχαν βυσμα.

και γλυφαδα. η γνησια, η αρχοντικη.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.335
Like
72.591
Πόντοι
12.756
επισης δεν υπαρχει "κατω γλυφαδα", αυτα ειναι τρικ των καριοληδων των μεσιτων.

Υπαρχει ανω γλυφαδα που ειναι ημι-πλεμπαιοι που θα επρεπε να ανηκουν στον δημο ελληνικου-αργυρουπολης αλλα ειχαν βυσμα.

και γλυφαδα. η γνησια, η αρχοντικη.
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

@athinaios44
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
η πλατεια νεας σμυρνης πως προεκυψε; αν δεν ειναι τα διπλα τ.μ. απο τις αλλες περιοχες, παρακαλω να φυγει απο τη λιστα.

Εμενα ένα διάστημα εκεί κοντά, μ’ αρέσει σα περιοχή γιατί έχει το «κέντρο» της. Υπηρεσίες δίπλα, αρκετό πράσινο, δε με χαλάει. Είναι και κοντά το κέντρο. Τιμές νορμαλ σε σχέση με νότια. Φλοίσβο αγαπώ για παραλία... αλλά νότια είναι αλλιώς... Βουλιαγμενη παραδεισος. Σκέφτομαι δυο στούντιο 35τμ κουτια να τα φτιάξω μέσα όπως θέλω, ένα καρακεντρο Σύνταγμα και ένα καρανοτια Βουλιαγμενη. Αλλά δεν έχει, μόνο κάτι άθλια...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.603
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Εμενα ένα διάστημα εκεί κοντά, μ’ αρέσει σα περιοχή γιατί έχει το «κέντρο» της. Υπηρεσίες δίπλα, αρκετό πράσινο, δε με χαλάει. Είναι και κοντά το κέντρο. Τιμές νορμαλ σε σχέση με νότια. Φλοίσβο αγαπώ για παραλία... αλλά νότια είναι αλλιώς... Βουλιαγμενη παραδεισος. Σκέφτομαι δυο στούντιο 35τμ κουτια να τα φτιάξω μέσα όπως θέλω, ένα καρακεντρο Σύνταγμα και ένα καρανοτια Βουλιαγμενη. Αλλά δεν έχει, μόνο κάτι άθλια...
Αν ψάχνεις κληρονομο με πόνο καρδιάς θα δεχτεί ο Αθηναίος.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
επισης δεν υπαρχει "κατω γλυφαδα", αυτα ειναι τρικ των καριοληδων των μεσιτων.

Υπαρχει ανω γλυφαδα που ειναι ημι-πλεμπαιοι που θα επρεπε να ανηκουν στον δημο ελληνικου-αργυρουπολης αλλα ειχαν βυσμα.

και γλυφαδα. η γνησια, η αρχοντικη.
ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΜΑΡΩΤΑ
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ρε μαλακα, μου στέλνει ένας μεσίτης... κάτι άκυρα... κάτι στούντιο διαλυμένα, σε κάτι κτίρια σαν εργατικές κατοικίες στο βορειότερο άκρο της Ρωσίας... τι σκατα... κέντρο παλευεται να βρεθεί, Βουλιαγμενη πραγματικά με τίποτα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
τον επιασε κοροιδο η κυρα οτι εχει σπιτι δικο της στη γλυφαδα στο ελληνικο κοιμασαι ξυπνα ξυπνα
ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΙΜΑΙ...αλλα και παλι πουτσα μου δεν θα κατσω για παντα εδω τα εχω πει:birdman:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.603
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
τον επιασε κοροιδο η κυρα οτι εχει σπιτι δικο της στη γλυφαδα στο ελληνικο κοιμασαι ξυπνα ξυπνα
Για πες μας για τον γύρο της Αττικής που έχεις κάνει σε 60 χρόνια. :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Εμενα ένα διάστημα εκεί κοντά, μ’ αρέσει σα περιοχή γιατί έχει το «κέντρο» της. Υπηρεσίες δίπλα, αρκετό πράσινο, δε με χαλάει. Είναι και κοντά το κέντρο. Τιμές νορμαλ σε σχέση με νότια. Φλοίσβο αγαπώ για παραλία... αλλά νότια είναι αλλιώς... Βουλιαγμενη παραδεισος. Σκέφτομαι δυο στούντιο 35τμ κουτια να τα φτιάξω μέσα όπως θέλω, ένα καρακεντρο Σύνταγμα και ένα καρανοτια Βουλιαγμενη. Αλλά δεν έχει, μόνο κάτι άθλια...
πανακριβη η πλατεια και παλια σπιτια
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.106
Like
22.833
Πόντοι
5.506
Εμενα ένα διάστημα εκεί κοντά, μ’ αρέσει σα περιοχή γιατί έχει το «κέντρο» της. Υπηρεσίες δίπλα, αρκετό πράσινο, δε με χαλάει. Είναι και κοντά το κέντρο. Τιμές νορμαλ σε σχέση με νότια. Φλοίσβο αγαπώ για παραλία... αλλά νότια είναι αλλιώς... Βουλιαγμενη παραδεισος. Σκέφτομαι δυο στούντιο 35τμ κουτια να τα φτιάξω μέσα όπως θέλω, ένα καρακεντρο Σύνταγμα και ένα καρανοτια Βουλιαγμενη. Αλλά δεν έχει, μόνο κάτι άθλια...
Μπορείς να ρωτήσεις φίλο τρουμπ να σε καθοδηγήσει. Εύκολα και οικονομικά, μόνο που θα χρειαστείς μεγάλο φορτμπαγκάζ για να το μεταφέρεις. Αλλά με ένα κάνεις δουλίτσα σε όλο το λεκανοπέδιο.



astegos.jpg
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.021
Like
13.058
Πόντοι
2.606
ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΙΜΑΙ...αλλα και παλι πουτσα μου δεν θα κατσω για παντα εδω τα εχω πει:birdman:
γιατι σκεφτεται να σε σουταρει?:birdman:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για πες μας για τον γύρο της Αττικής που έχεις κάνει σε 60 χρόνια. :confused:
με ψαχνανε τυπε:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom