Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.519
Like
72.884
Πόντοι
12.756

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.956
Πόντοι
5.006

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
μπηκα με ενα 500αρικο καζινο , εφτασα 3600 , λεω -ρε μπας να βγω , κατσε λιγο ακομα δεν γαμιεται νωρις ειναι , και τελικα εφυγα με 5 ευρω :confused:
Βασικος κανονας.
Τριπλασιασες τα χρηματα, σταματας το παιχνιδι.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.519
Like
72.884
Πόντοι
12.756
ζμπουτσας...δικα σου ειναι?
γι αυτο ειπα να κατσω λιγο παραπανω
αυριο θα μπω με κανα 2 χιλιαρικα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βασικος κανονας.
Τριπλασιασες τα χρηματα, σταματας το παιχνιδι.
το σκεφτηκα και αυτο , αλλα πηγα 3600 στα πρωτα 15 λεπτα , πολυ σφαιρα με πηγε
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
μια και ο βλακας ο ροσκο ασχοληθηκε μαζι μου και επειδη οι περισοτεροι ξερετε τα πραγματικα μου στοιχεια και τι δουλεια κανω οποιος δεν τα ξερει ειναι στην διαθεση του να δει ποιος ειμαι ...σεριφη της δεκαρας επειδη εγω δουλευω η δουλευα στην ΕΥΠ βρες ρε ζωο πια εποχη ημουν ? απο τα ενσημα μου φαινεται αυτο ...μια ζωη ημουν στον ιδιωτικο τομεα εχοντας απο το 2001 δικη μου δουλεια ...... αλλο βλακακο ip δεν μπορει να δει κανεις εκτος του αντμιν που εχεις πολυ καλες σχεσεις
Μετα το ευχάριστο διάλειμμα με τους κλώνους του @kontolagnos και εμού απο τις παιδικές χαζομάρες του @anon. και του @TASSOS karipidis παμε λίγο στα ξεβρακώματα σου!
Ισχυρίζεσαι ότι δεν έχεις γράψει τίποτα για ιδιότητα μπάτσου ή ip μελών σωστα? Και φυσικά είμαι βλακάκος όπως γράφεις!
Οκ.
Θα σου φρεσκάρω την μνήμη σου με κάποια πραγματάκια πάνω σε αυτά κι αν αρνηθείς οτι τα έχεις γράψει(επειδή πάντα γράφω με αποδείξεις) θα στα στείλω με printscreen στο pm σου.

έχεις γράψει 10/10/2019
ναι φιλε μου ΕΥΠ οι........... απο της........μου το σόι ειχε εναν πρωτο ξαδελφο στρατηγο στην αστυνομια ..δεν ημουν βεβαιο μονιμος παρα εμπαινα σε καποιες υποθεσεις πχ. εμπορους ναρκωτικων

έχεις γράψει 11/10/2019
οσον αφορα το αν ειναι ο ζ.... βαζω στοιχημα οτι θες φιλε...με αυτο τον ανθρωπο μιλαγα 3 χρονια αν παρατηρησεις οταν της λετε κατι απανταει σε ολους εκτος απο εμενα ...απο την αλλη exei ip νεο ψυχικο εκει μενει αυτος ο πιπας

Έχεις γράψει
8/11/2019
ξερω οτι μιλας με τον αννον γενικος να εισαι πολυ φειδωλός

Σου απάντησα:
δεν λεμε και τιποτα τρομερό!σχολιασμο πιο πολυ στο thread της Μαριτινας.Γιατι?τι συνεβη?

Και μου απαντάς
leei πολλα ειναι φιλος μου να ξερεις... σε κατηγορησε οταν εκανες επιθεση στην ντακοτα για ακαποτα και τελικα ξερεις τι ειναι νταραβερτζης στην θεσ/νικη ...μαθε για αυτον απο την τζενη την λατινα

Σου απάντησα
οχι και επιθεση!χαχαχα δεν εκανα πουθενα επιθεση και δευτερον τι κατηγορησε?ότι?την την εχει την ντακοτα δλδ?

Και πετάς για τον φίλου σου όπως γράφεις(που και να μην ήταν)
τις εκανες λεει οταν εκανες νιξη για ακαποτο ..επειδη αυτη θα ανεβει θεσ/νικη θελει να την δουλεψει αυτος

Και απαντάω
άλλο νύξη άλλο επ.ιθεση,να ξέρουμε τι λέμε,π.ες του

Και εσύ απαντάς
μιλαω πολυ λιγο πια μαζι του γιατι μολις μου ειπε τι δουλεια κανει εκοψα αρκετα.

Σε ρώτησα τι δουλειά κάνει και απαντάς
με αυτο μονο ασχολειτε εχει 4 γυναικες

9/06/21
όταν λέγαμε για τον pussy και τους πιθανούς κλώνους του έγραψες ή όχι αυτό?
η ip του ηταν κατα το ημισι ιδια
ειναι τοσο ζωα που νομιζουν οτι επειδη κανουν επανεκινηση το μοντεμ αλλλαζουν και ip


Τον ίδιο μήνα του 2021 είχες γράψει όταν σου έστειλα για τον anon οτι μου έγραφε για τον manaconda αυτό?
ρε γιατι τι δουλεια νομιζεις πως κανει ο αννον οτι και ο μανακοντα απλως με τον αννον μιλαω γιατι ειναι σε αλλη πολη αν ηταν εδω στην αθηνα θα τον ειχα στειλει και επειδη ξερει το παρελθον μου περι ΕΥΠ το παιζει καλως μαζι μου
Και σου απαντάω οτι
μου ανέφερε για τον manaconda(η συζήτηση ήταν τότε για τον διαγωνισμό του kings hustler που με είχε προσεγγίσει ο annon.)
και απαντάς όλο άνεση
ο αννον ειχε μια bella στην αθηνα ειχε και νημα ειχε το τηλεφωνο της στην κατοχη του και καποτε μου εδειχνε πολλα για πολλους τωρα εχει μονο θεσ/νικη

Και φυσικά στις 24/6/201 σε αναφορά δική σου οτι ο @apollon444 είναι κλώνος του @ioannisdebu σου απάντησα οτι αποκλείεται και θυμήθηκα οτι είχα λογομαχήσει με τον apollon444 και εσύ απάντησες
εγω χτες χτυπησα ip και ειδα ιδια ψηφια

Υπάρχουν κι άλλα πολλά πιο παλιά απο το 2019

Αλήθεια ρε @anon. και @TASSOS karipidis πόσο γελοίοι είστε?
Πόσο ξεβράκωμα θέλετε για να στρώσετε?

Τώρα γιατί ο ένας υποστηρίζει τον άλλον, ένα είναι σίγουρο ομοιος ομοιω αει πελαζει.
Και όπως έγραψα και στον anon έχω και ΓΡΑΠΤΑ για χριστιναχχχ όπου ήθελες να την διαχειριστείς πάνω!
Αρκετά πιο παλιά μεν αλλά τα έχω!

Τέλος όσο για κλώνους δικούς μου θα σας απαντήσω ότι είναι αστεία γιατί ουδέποτε έφτιαξα κλώνο!
Ξεκίνησα να κυνηγάω κλώνους όταν έγραψα μια κριτικη στο μασαζ και μου τυην πέσανε μασατζουδες και νταβάδες επειδή δεν τους άρεσε η κριτική,με απειλές στα pm μου και με κατηγορίες.
Απο τότε φόρτωσα(όπως τώρα) και ξεκινησα να ψάχνω γραπτά και όχι ip όπως εσύ.
Ναι ρώταγα τον anti αλλά πίστεψτε με καθάρισε ολο το μασαζ και έχουν να το λένε πολλοί και σωστά μέλη!

Επειδή έχω κι άλλα όταν θα ξεκινήσετε να γράφετε μαλακίες θα τα βρίσκετε μπροστά σας!

Υ.Γ Αν σε περίπτωση, Αναστάσιε, αμφισβητήσεις όλα τα παραπάνω θα στα στείλω print screen και φυσικά στον κάθε ενδιαφερόμενο γιατί όταν γράφω εγω δεν γράφω αερολογίες
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Μετα το ευχάριστο διάλειμμα με τους κλώνους του @kontolagnos και εμού απο τις παιδικές χαζομάρες του @anon. και του @TASSOS karipidis παμε λίγο στα ξεβρακώματα σου!
Ισχυρίζεσαι ότι δεν έχεις γράψει τίποτα για ιδιότητα μπάτσου ή ip μελών σωστα? Και φυσικά είμαι βλακάκος όπως γράφεις!
Οκ.
Θα σου φρεσκάρω την μνήμη σου με κάποια πραγματάκια πάνω σε αυτά κι αν αρνηθείς οτι τα έχεις γράψει(επειδή πάντα γράφω με αποδείξεις) θα στα στείλω με printscreen στο pm σου.

έχεις γράψει 10/10/2019
ναι φιλε μου ΕΥΠ οι........... απο της........μου το σόι ειχε εναν πρωτο ξαδελφο στρατηγο στην αστυνομια ..δεν ημουν βεβαιο μονιμος παρα εμπαινα σε καποιες υποθεσεις πχ. εμπορους ναρκωτικων

έχεις γράψει 11/10/2019
οσον αφορα το αν ειναι ο ζ.... βαζω στοιχημα οτι θες φιλε...με αυτο τον ανθρωπο μιλαγα 3 χρονια αν παρατηρησεις οταν της λετε κατι απανταει σε ολους εκτος απο εμενα ...απο την αλλη exei ip νεο ψυχικο εκει μενει αυτος ο πιπας

Έχεις γράψει
8/11/2019
ξερω οτι μιλας με τον αννον γενικος να εισαι πολυ φειδωλός

Σου απάντησα:
δεν λεμε και τιποτα τρομερό!σχολιασμο πιο πολυ στο thread της Μαριτινας.Γιατι?τι συνεβη?

Και μου απαντάς
leei πολλα ειναι φιλος μου να ξερεις... σε κατηγορησε οταν εκανες επιθεση στην ντακοτα για ακαποτα και τελικα ξερεις τι ειναι νταραβερτζης στην θεσ/νικη ...μαθε για αυτον απο την τζενη την λατινα

Σου απάντησα
οχι και επιθεση!χαχαχα δεν εκανα πουθενα επιθεση και δευτερον τι κατηγορησε?ότι?την την εχει την ντακοτα δλδ?

Και πετάς για τον φίλου σου όπως γράφεις(που και να μην ήταν)
τις εκανες λεει οταν εκανες νιξη για ακαποτο ..επειδη αυτη θα ανεβει θεσ/νικη θελει να την δουλεψει αυτος

Και απαντάω
άλλο νύξη άλλο επ.ιθεση,να ξέρουμε τι λέμε,π.ες του

Και εσύ απαντάς
μιλαω πολυ λιγο πια μαζι του γιατι μολις μου ειπε τι δουλεια κανει εκοψα αρκετα.

Σε ρώτησα τι δουλειά κάνει και απαντάς
με αυτο μονο ασχολειτε εχει 4 γυναικες

9/06/21
όταν λέγαμε για τον pussy και τους πιθανούς κλώνους του έγραψες ή όχι αυτό?
η ip του ηταν κατα το ημισι ιδια
ειναι τοσο ζωα που νομιζουν οτι επειδη κανουν επανεκινηση το μοντεμ αλλλαζουν και ip


Τον ίδιο μήνα του 2021 είχες γράψει όταν σου έστειλα για τον anon οτι μου έγραφε για τον manaconda αυτό?
ρε γιατι τι δουλεια νομιζεις πως κανει ο αννον οτι και ο μανακοντα απλως με τον αννον μιλαω γιατι ειναι σε αλλη πολη αν ηταν εδω στην αθηνα θα τον ειχα στειλει και επειδη ξερει το παρελθον μου περι ΕΥΠ το παιζει καλως μαζι μου
Και σου απαντάω οτι
μου ανέφερε για τον manaconda(η συζήτηση ήταν τότε για τον διαγωνισμό του kings hustler που με είχε προσεγγίσει ο annon.)
και απαντάς όλο άνεση
ο αννον ειχε μια bella στην αθηνα ειχε και νημα ειχε το τηλεφωνο της στην κατοχη του και καποτε μου εδειχνε πολλα για πολλους τωρα εχει μονο θεσ/νικη

Και φυσικά στις 24/6/201 σε αναφορά δική σου οτι ο @apollon444 είναι κλώνος του @ioannisdebu σου απάντησα οτι αποκλείεται και θυμήθηκα οτι είχα λογομαχήσει με τον apollon444 και εσύ απάντησες
εγω χτες χτυπησα ip και ειδα ιδια ψηφια

Υπάρχουν κι άλλα πολλά πιο παλιά απο το 2019

Αλήθεια ρε @anon. και @TASSOS karipidis πόσο γελοίοι είστε?
Πόσο ξεβράκωμα θέλετε για να στρώσετε?

Τώρα γιατί ο ένας υποστηρίζει τον άλλον, ένα είναι σίγουρο ομοιος ομοιω αει πελαζει.
Και όπως έγραψα και στον anon έχω και ΓΡΑΠΤΑ για χριστιναχχχ όπου ήθελες να την διαχειριστείς πάνω!
Αρκετά πιο παλιά μεν αλλά τα έχω!

Τέλος όσο για κλώνους δικούς μου θα σας απαντήσω ότι είναι αστεία γιατί ουδέποτε έφτιαξα κλώνο!
Ξεκίνησα να κυνηγάω κλώνους όταν έγραψα μια κριτικη στο μασαζ και μου τυην πέσανε μασατζουδες και νταβάδες επειδή δεν τους άρεσε η κριτική,με απειλές στα pm μου και με κατηγορίες.
Απο τότε φόρτωσα(όπως τώρα) και ξεκινησα να ψάχνω γραπτά και όχι ip όπως εσύ.
Ναι ρώταγα τον anti αλλά πίστεψτε με καθάρισε ολο το μασαζ και έχουν να το λένε πολλοί και σωστά μέλη!

Επειδή έχω κι άλλα όταν θα ξεκινήσετε να γράφετε μαλακίες θα τα βρίσκετε μπροστά σας!

Υ.Γ Αν σε περίπτωση, Αναστάσιε, αμφισβητήσεις όλα τα παραπάνω θα στα στείλω print screen και φυσικά στον κάθε ενδιαφερόμενο γιατί ότνα γράφω εγω δεν γράφω αερολογίες
Εμεις έχουμε μέλλον μπροστά μας κοντολαγνε ... Υγ. Κάτι πιο εκλεκτό???
 
Τελευταία τροποποίηση:

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
Ruffian Clone Ripper...
mpogdanos-matsas-50993.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
@alpula Ruffian Clone Ripper...
μλκ σου εχω κοψει πολλα μεροκαματα ...
κανε υπομονη θα τα παρεις τα λεφτα σου μολις ανοιξει η θεση του πουστη εισαι ο πρωτος που θα την παρει ...
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
@alpula ...
κουβαλας 3 γραμαρια αρχιδια μεσα στο παντελονι σου ...



Θες να πάς εσύ με την παρουσιάστρια αν τελικά κάτσει?
Θα κάνεις ότι είσαι εγώ!
Δεν πάω!
Φοβάμαι με τον μαλάκα!




ειναι το κερδισμενο δωρο του γραφειου ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom