Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.605
Like
21.953
Πόντοι
5.006
Μολις ελαβα απειλητικο μηνυμα στο κινητο οτι αυριο το πρωι θα γινει ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΟ επαναλαμβανω ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΟ ραντεβου τεχνικων απο τρεις εταιριες για να φτιαξουν τη γραμμη μου...η τυχη της ανθρωποτητας ειναι στα χερια του Τσακωνα της Κωλοφον,του Τσακωνα της Σβιννννννννντ και του Τσακωνα της ΠουστΟΤΕ. :confused: :confused: :confused:
εχεις αναστατωσει ολες τις εταιρειες τηλεφωνιας της χωρας ρε μαλακισμενο....μονο η Κομισιον που δεν ασχοληθηκε ακομα με την παρτη σου..
-1,70% σημερα η μετοχη της βονταφον στο χρηματιστηριο του λονδινου...
:confused:

υγ : στο 3ο υπογειο δεν πιανει ιντερνετ!!!βαλτο καλα στο μυαλο σου!!!!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
εχεις αναστατωσει ολες τις εταιρειες τηλεφωνιας της χωρας ρε μαλακισμενο....μονο η Κομισιον που δεν ασχοληθηκε ακομα με την παρτη σου..
-1,70% σημερα η μετοχη της βονταφον στο χρηματιστηριο του λονδινου...
:confused:

υγ : στο 3ο υπογειο δεν πιανει ιντερνετ!!!βαλτο καλα στο μυαλο σου!!!!
Ειναι ΦΑΙΜΠΕΡ ρε Τακη και στα εγκατα της Γης να ειναι πιανει!!! :confused: :confused: :confused:

Υ.Γ
Εγω δεν ενοχλησα κανεναν....απλα τους ειπα οτι ειμαι Σαββατογεννημενος κα αμα δεν μου φτιαξουν τη γραμμη θα τους ριξω τις καταρες του Ναβουχοδονοσορα και του Αβεσσαλωμ και ολως τυχαιως θα μου στειλουν τεχνικους και απο τις τρεις εταιρειες.:confused::confused::confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
θα σου πω γιατι.....η γουιντ και η βονταφον επειδη κοστιζει ο τεχνικος του ποτε και παιρνει περιπου 35 ευρω αν θυμαμαι καλα ειτε ειναι 1 περιπτωση ειτε 10 αυτα τα μουνοπανια λοιπον τι κανουν για να ριξουν το κοστος;περιμενουν να μαζευτουν αρκετοι με προβληματα και μετα στελνουν τα τεχνικα θεματα στον ποτε....φυσικα δεν το λενε αυτο απλα σου πετανε φταιει ο ποτε..που καριολια ειναι και αυτοι αλλα δεν φταινε για ολα
Δεν καταλαβες...η γραμμη ηταν μια χαρα πριν ερθει ο τεχνικος του ΠΟΤΕ να κανει τη φορητοτητα.Κανονι φουλ 100αρα...14 μερες κανανε απο τοτε που τους εκανα αιτηση να παω στη Wind μεχρι να φιλοτιμηθουν να μου στειλουν τον μαλακα απο τον ΠΟΤΕ να με περασει στο δικτυο τους.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.605
Like
21.953
Πόντοι
5.006
Ειναι ΦΑΙΜΠΕΡ ρε Τακη και στα εγκατα της Γης να ειναι πιανει!!! :confused: :confused: :confused:

Υ.Γ
Εγω δεν ενοχλησα κανεναν....απλα τους ειπα οτι ειμαι Σαββατογεννημενος κα αμα δεν μου φτιαξουν τη γραμμη θα τους ριξω τις καταρες του Ναβουχοδονοσορα και του Αβεσσαλωμ και ολως τυχαιως θα μου στειλουν τεχνικους και απο τις τρεις εταιρειες.:confused::confused::confused:

μονο τεχνικους θα στειλουν τυπε?
μηπως να ερθουν και οι διευθυνοντες συμβουλοι των εταιρειων στο σπιτι σου να επιληφθουν του θεματος???
και ολα αυτα για να βλεπει ο χελ τσοντες στο ιντερνετ...εγω θα ντρεπομουν στην θεση σου...
:confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Δεν καταλαβες...η γραμμη ηταν μια χαρα πριν ερθει ο τεχνικος του ΠΟΤΕ να κανει τη φορητοτητα.Κανονι φουλ 100αρα...14 μερες κανανε απο τοτε που τους εκανα αιτηση να παω στη Wind μεχρι να φιλοτιμηθουν να μου στειλουν τον μαλακα απο τον ΠΟΤΕ να με περασει στο δικτυο τους.
αααα οκ παο πασο καθαρη πουστια ΠΟΤΕ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
μονο τεχνικους θα στειλουν τυπε?
μηπως να ερθουν και οι διευθυνοντες συμβουλοι των εταιρειων στο σπιτι σου να επιληφθουν του θεματος???
και ολα αυτα για να βλεπει ο χελ τσοντες στο ιντερνετ...εγω θα ντρεπομουν στην θεση σου...
:confused:
Αυτοι σε πρωτη φαση...αμα χρειαστει θα πω και στο μουνοπανο τον Τσαμαζ να ερθει. :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ε δεν το ειπα εγω?
Τυπε εισαι μετοχος της Σβινγκκκκκκκκ;Τα παιρνεις;:confused::confused::confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.605
Like
21.953
Πόντοι
5.006
Αυτοι σε πρωτη φαση...αμα χρειαστει θα πω και στο μουνοπανο τον Τσαμαζ να ερθει. :confused: :confused: :confused:
μην το κανεις θεμα τυπε...ειναι και σε φαση ανακεφαλαιοποιησης μετα τον κορονοιο....
αμα χρεωκοπησεις τις εταιρειες αυτες, θα γυρισουμε ως κρατος 100 χρονια πισω...
κρεμομαστε απο τα αρχιδια σου..
:confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
μην το κανεις θεμα τυπε...ειναι και σε φαση ανακεφαλαιοποιησης μετα τον κορονοιο....
αμα χρεωκοπησεις τις εταιρειες αυτες, θα γυρισουμε ως κρατος 100 χρονια πισω...
κρεμομαστε απο τα αρχιδια σου..
:confused:
Ζμπουτσαμ ολα Τακη....θα τους ενεγαμησω τα αρκιντια!!! :confused: :confused: :confused:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.976
Like
29.040
Πόντοι
5.006
Μολις ελαβα απειλητικο μηνυμα στο κινητο οτι αυριο το πρωι θα γινει ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΟ επαναλαμβανω ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΟ ραντεβου τεχνικων απο τρεις εταιριες για να φτιαξουν τη γραμμη μου...η τυχη της ανθρωποτητας ειναι στα χερια του Τσακωνα της Κωλοφον,του Τσακωνα της Σβιννννννννντ και του Τσακωνα της ΠουστΟΤΕ. :confused: :confused: :confused:
:tooth:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.655
Κριτικές
171
Like
91.618
Πόντοι
46.423
Καλησπερίζω όλα τα φιλαράκια μου !!!

:hi:

Fo101.jpg


Προσέξτε τι θα πείτε ...
An12.jpg

:tooth:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.976
Like
29.040
Πόντοι
5.006
Χελ πως πήγε η βάρδια σήμερα τι καλό είχες για εξέταση; :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αθηναιε τσακο μια:2on1:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Παιδιά σας βρίζουνε.... :confused: :confused: :confused:
Σίγουρα δεν εννοεί εμένα...:confused::confused::confused:
Εγώ ξέρω ότι ο kman γαμαει και με φότο και με αποδείξεις οι πυρφορουλιδες οmega males ας πάνε παρακαλώ στο νήμα η λέσχη των ηττημένων να γραφουνε φεμινιστικες βλακειουλες ενώ ούτε οι χοντρέ δεν τους κάθονται γιατί τους θεωρούν πολύ γυναικωτους σε τρόπους και συμπεριφορά!! ???Άρχοντα συνέχισε με νέο υλικό από ανατολικά μουνολιβαδα?✌️✌️
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Τι τσιμπησες μαν;
κοτόπουλο μεσημέρι με σαλάτα κατι πικάντικα τυριά και τσιζ κεικ ,πριν καμία ωρα με επιασε να φαω κατι βρώμικο και καβαλησα την μηχανή πηγα στην πλατεία Μαβίλης στην καντινα :tooth:
 

Συνημμένα

  • 14AM3_3385-960x639.jpg
    14AM3_3385-960x639.jpg
    101,9 KB · Εμφανίσεις: 14

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom