Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Ο Νίπλης είπε πως ούτε νεκρός δεν θα πήγαινε μαζί σου στο Μπιγκ Μπραδερ
αυτος εχει καταντησει σαν τους λεπρους και φυματικους στις αρχες του αιωνα..23 ωρες στο 24ωρο κλεισμενος στο σπιτι του να βλεπει ριαλιτυ,να παιζει καζινο απο το κινητο,να τρωει, να χεζει,να καυλαντιζει εδω ,κοιμαται 3 ωρες στην χαση και στην φεξη και παντα στα σκοταδια με λιγο φως νυχτα μερα...σαν τον Νοσφερατου εχει καταντησει..ΘΛΙΨΗC :(
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.891
Πόντοι
12.756
αυτος εχει καταντησει σαν τους λεπρους και φυματικους στις αρχες του αιωνα..23 ωρες στο 24ωρο κλεισμενος στο σπιτι του να βλεπει ριαλιτυ,να παιζει καζινο απο το κινητο,να τρωει, να χεζει,να καυλαντιζει εδω ,κοιμαται 3 ωρες στην χαση και στην φεξη και παντα στα σκοταδια με λιγο φως νυχτα μερα...σαν τον Νοσφερατου εχει καταντησει..ΘΛΙΨΗC :(
ολη η ζωη σου ενα ρεπο δικό μου
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
καλα που το ειπες να στειλω την πινέζα να παει να παρει να τσιμπαω το βραδυ
θα πεθανεις νεος ρε μαλακα κανε διατροφη :(..ΟΜΩΣ θα σου εκφωνησω ενα επικηδειο θα μνημονευθει ΠΑΝΤΟΥ..Εξαλλου μονο εγω θα στεναχωριεμαι κανα τριαρι χιλιαδες λαου θα χοροπηδανε ανοιγοντας σαμπανιες:confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.891
Πόντοι
12.756
θα πεθανεις νεος ρε μαλακα κανε διατροφη :(..ΟΜΩΣ θα σου εκφωνησω ενα επικηδειο θα μνημονευθει ΠΑΝΤΟΥ..Εξαλλου μονο εγω θα στεναχωριεμαι κανα τριαρι χιλιαδες λαου θα χοροπηδανε ανοιγοντας σαμπανιες:confused:
πρωτα θα σε θαψω με τιμες και μετα θα φυγω απο αυτον τον κόσμο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.891
Πόντοι
12.756
κατι μου λεει οτι θα σε προλαβω :confused:
αποκλειεται
θα ερθουμε με Τασουλη οταν μας ενημερωσει η κυρα οτι τα τιναξες
θα σε παω εγω με το τζιπ ξαπλα πισω που εχω και χώρο , θα σου κρεμασω και 2 δεντρακια αρωματικα απο τα αυτια για να μην μυρισει ψοφιμι η αμαξαρα μου , και ο Τασουλης θα παρει το σαξο
θα παμε λιμανακια , θα σε βαλουμε στην θεση του οδηγου , θα σου περασουμε την ζωνη , ενα τουβλο στο γκαζι και πρωτη καρφωμενη στο κιβωτιο
και θα φυγεις στο γκρεμο στα λιμανάκια σαν γνησιος καγκουρας

με τα λεφτα που θα μαζεψουμε απο εδω μεσα , ερανο δηλαδη , θα σου κανουμε ενα μικρο εκκλησακι στην στροφή επανω , σαν και αυτα που βαζουν στα τροχαία ατυχηματα
και θα εχει μέσα ενα καντηλι και ενα βουλγαρικο Τζοννυ , χωρις βαλβιδα
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.991
Like
29.082
Πόντοι
5.006
αποκλειεται
θα ερθουμε με Τασουλη οταν μας ενημερωσει η κυρα οτι τα τιναξες
θα σε παω εγω με το τζιπ ξαπλα πισω που εχω και χώρο , θα σου κρεμασω και 2 δεντρακια αρωματικα απο τα αυτια για να μην μυρισει ψοφιμι η αμαξαρα μου , και ο Τασουλης θα παρει το σαξο
θα παμε λιμανακια , θα σε βαλουμε στην θεση του οδηγου , θα σου περασουμε την ζωνη , ενα τουβλο στο γκαζι και πρωτη καρφωμενη στο κιβωτιο
και θα φυγεις στο γκρεμο στα λιμανάκια σαν γνησιος καγκουρας

με τα λεφτα που θα μαζεψουμε απο εδω μεσα , ερανο δηλαδη , θα σου κανουμε ενα μικρο εκκλησακι στην στροφή επανω , σαν και αυτα που βαζουν στα τροχαία ατυχηματα
και θα εχει μέσα ενα καντηλι και ενα βουλγαρικο Τζοννυ , χωρις βαλβιδα
:tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1.79
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Επειδή η αγάπη σας για την ΑΕΚΑΡΑ με κατασυγκίνησε χθές και ιδιαιτέρως του κ.Αθηναίου(του το είπα να μην δεί την ομάδα του διότι θα στεναχωρηθεί αλλά δεν με άκουσε) θα ήθελα ν'ανταποδώσω και εγώ με την σειρά μου....
sm375.gif
835bd1dbf10ef5ebebcaad62521b4d55.jpg
:tn36:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
αποκλειεται
θα ερθουμε με Τασουλη οταν μας ενημερωσει η κυρα οτι τα τιναξες
θα σε παω εγω με το τζιπ ξαπλα πισω που εχω και χώρο , θα σου κρεμασω και 2 δεντρακια αρωματικα απο τα αυτια για να μην μυρισει ψοφιμι η αμαξαρα μου , και ο Τασουλης θα παρει το σαξο
θα παμε λιμανακια , θα σε βαλουμε στην θεση του οδηγου , θα σου περασουμε την ζωνη , ενα τουβλο στο γκαζι και πρωτη καρφωμενη στο κιβωτιο
και θα φυγεις στο γκρεμο στα λιμανάκια σαν γνησιος καγκουρας

με τα λεφτα που θα μαζεψουμε απο εδω μεσα , ερανο δηλαδη , θα σου κανουμε ενα μικρο εκκλησακι στην στροφή επανω , σαν και αυτα που βαζουν στα τροχαία ατυχηματα
και θα εχει μέσα ενα καντηλι και ενα βουλγαρικο Τζοννυ , χωρις βαλβιδα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.891
Πόντοι
12.756
εζησες μια ζωη ξεφτίλας και θα φυγεις σαν ήρωας , θα βαλουμε τις σταχτες σου ( αρχιδια δηλαδη οτι βρουν απο τον γκρεμο ) σε ενα σακουλακι πατατακια με γευση κετσαπ και θα το δωσουμε στην λεγαμενη να τα αδειασει στην αμμο της γατας . Να σε χεζει και να σε κατουραει ολη μερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom