Νέα

Φυλής 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drogbas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 268K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nonname

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΙΝΑ  ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ;;;;;;
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Για την Αλέκα που έγινε αναφορά στην αρχή, ξέρει κανείς που βρίσκεται σήμερα;
 

Hedonist26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα το Σάββατο το απόγευμα και η Δέσποινα δεν ήταν εκεί ήταν μια μαυρομάλλα με πολλά ταττοο. Ξέρετε πότε γυρνάει η Δέσποινα ?
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Γωγω εχει δοκιμασει κανεις ;
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
χθες το βραδυ μετα την 1 ηταν η ευη μια καινουρια μιλφ
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
613
Κριτικές
79
Like
1.577
Πόντοι
2.480
Να ρωτήαω ρε  παιδιά , τα κοριτσια που δουλεύουν εκεί πώς είναι εμφάνιση? Εννοώ στο πρόσωπο έχουν λίγη θυληκότητα ή είναι σαν .....
Ρωτάω γιατί στις φωτογραφίες φαίνονται τα προσωπά τους.
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
613
Κριτικές
79
Like
1.577
Πόντοι
2.480
Ηθελα να γράψω ότι δεν φαίνονται τα πρόσωπα των κοριτσιών στις φωτογραφίες.
 

tron777gg

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2014
Μηνύματα
40
Like
14
Πόντοι
0
περασα σημερα και ηταν η χαρα..!! φανταστικη ευχαριστη πολυ..!! εκανα ενα πολυ καλο sex σημερα....!!!!! :pipa1: :tits: :erection:
 

crossakigrgrgr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
σε αυτο τον οικο υπαρχει στιγμη της ημερας που να δουλευουν 2 ή περισοτερες κοπελες?
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
περασα σημερα και ηταν η χαρα..!! φανταστικη ευχαριστη πολυ..!! εκανα ενα πολυ καλο sex σημερα....!!!!! :pipa1: :tits: :erection:
Όταν λες καλο sex. τι εννοείς; ενεργητικό, παθητικο, και τα 2; δώσε καμια παραπάνω πληροφορία...
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ξερει κανεις τι παιζει σημερα το απογευμα ;
 

despina_despina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Γεια σας και από μένα Δέσποινα Tongue Διαβαζω τα σχόλια σας εδω και 6 χρόνια.Είπα να απαντήσω και εγώ :wink: Δεν είναι σωστό,είναι λάθος να μιλάμε έτσι,όλα τα κορίτσια προσπαθουν να είναι καλές.Καμία φορά η δουλειά είναι πολύ,υπαρξη κούραση...αντροπι είμαστε ,όχι μηχάνημα :wink: Για 25 ευρώ  νουμίζω πως όλλες κοπέλες προσπαθούν να είναι καλεσ-για τείνει ώρα που προσφερει το μαγαζί (ΌΧΙ Η ΚΟΠΈΛΑ).Είναι γνωστό πως πολλές κοπέλες,δουλεύουν και σπίτι.Λίγο πιο ακριβό αλλά για πιο πολλή ώρα .Αυτά τα μαγαζιά (BOURDELA) -είναι για 15 λεπτά το poli.κε αυτή είνε η ώρα που δίνη το μαγαζίΌΧΙ Η ΚΟΠΈΛΑ :)Στα (STUDIA )είνε διαφορετικό ,πιο ακριβό πιο πολλή ώρα. Kαταλαβενω πως είναι σπαστικό.αλλά όταν είνε  25 ευρώ ,ύπαρξη πολύ κόσμο κε λίγες κοπέλες .Το βλεπετε δεν υπαρχουν κενούργιες κοπέλες .Oλλές δουλεύουμε και στα σπίτια μας.στα μαγαζιά πλέον δεν έχουν καινούργιες μικρές κοπέλες.αν έρτι καπια κενούργια ,είναι κάποια παλια .Πολλή λίγες κοπέλες κάνουμε ενεργητικό προγραμα.κε αυτό στέλνη παραπάνω πελάτες σε μας -για 15 λεπτά,πρεπι η κοπέλα να καβλωση, να γαμήσι,να γαμητη  ,πίπα ,69.και πολλά πεδία λογικά ζητούν αλλαγές στάση και αλλά πολλά.Μαs  αρεση η δολια μας :wink: απλά κάποιες φορές άνθρωποι είμαστε-κούραση, όρεξη ,δολιεσ...Ζήτω συγνώμη αν κάποιες φορές ειμουνα λίγο κουρασμένη,προσπαθώ πολύ.δονλέβο σπίτι μου ,στο μαγαζί λίγες μέρες και πολλή εξωτερικό.Kε μιν πίστευητη ολα τα αρνητικά σχόλια εδώ .Πολλές  κοπέλες φτιάχνουν ψευτικα προφίλ κε γράφουν αρνητικά ΛΌΓΩ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΌ ( ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΈΣ ΚΕ ΧΩΡΊΣ ΔΟΛΙΑ ) :wink: Δεν  γράφω εδώ γτ δεν έχω δολια η φοβαμε για τη δολια μου,ευχαριστώ στο θεό  έχω δολια .Τώρα πλέουν τα μιλάμε κε από εδώ,αν θέλετε κάτι να με ρωτήσετε .ΠΟΛΛΆ ΦΙΛΙΆ Kiss Kiss Kiss
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Καλοσορισες Δεσποινα! Ειμαι φιλος του Ντιμιτς που ειναι καλος πελατης σου απο επαρχια στο Φ99. Οταν δουλευεις σπιτι ποσα χρεωνεις την ωρα;
 

despina_despina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Γεια σας και πάλι από μένα  :boobies:  .Δεν ξέρω γιατί από λογαριασμός μου δεν μπορώ να σας απαντήσω.μπορειτε να μου στέλνετε σε - despina_tr@abv.bg Ευχαριστώ για ομωρφατα λόγια σας κε για την αγάπη. :tits2: Όπως σας είπα δονλέβο σπίτι μου κε εξωτερικό.Στο μαγαζί λίγες μέρες κε σπάνια  :kissass: Σας στέλνω φιλιά ...  :tits:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Γεια σας και πάλι από μένα  :boobies:  .Δεν ξέρω γιατί από λογαριασμός μου δεν μπορώ να σας απαντήσω.μπορειτε να μου στέλνετε σε - despina_tr@abv.bg Ευχαριστώ για ομωρφατα λόγια σας κε για την αγάπη. :tits2: Όπως σας είπα δονλέβο σπίτι μου κε εξωτερικό.Στο μαγαζί λίγες μέρες κε σπάνια  :kissass: Σας στέλνω φιλιά ...  :tits:
καλησπέρα. πρέπει να συμπληρώσεις 5 post στο φόρουμ και μετά μπορείς να στέλνεις pm.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom