Νέα

Φυλής 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drogbas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 268K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
μουχει παρει κατι πιπες η δεσποινα άλλο πραμα μονο για τι πιπα της πιγενα για καιρο.....ελαχηστες περνουν τετιες πιπες στα δαχτηλα
........

........ έκλαιγε όταν τόν κατάπινε ??
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
.......

......... ή Αντζελα ξέρει γιά τήν άπότομη όξυνση τού προβλήματος τής τσέπης πού βιώνουμε !!

....  << Έγκλημα καί Τιμωρία >>  :hi:
αντε  μπραβο στ μωρο τοτε
........

........ έκλαιγε όταν τόν κατάπινε ??
  ναι τ μωρακι μου τ μουσκεψε τ μαντηλι
 

nonname

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η ΣΟΦΗ ΠΟΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ;;;;;ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ;;;;
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[...]
86) Φυλής 99 (με το ρόπτρο), η Δέσποινα. Στα 25 ευρώ.
[...]

[...]
Φυλής 99 (με το ρόπτρο), η Δέσποινα. Στα 25 ευρώ.
Σημείωση: Η pre-op τρανσέξουαλ Χαρά (που είχα δει στην προηγούμενη τσάρκα μου) θα είναι Τρίτη βράδυ και Τετάρτη, Πέμπτη πρωί.
[...]

[...]
Φυλής 99 (με το ρόπτρο): Η pre-op τρανσέξουαλ Δέσποινα.
Σημείωση: Η Δέσποινα δουλεύει: Τετάρτη και Παρασκευή απόγευμα. Σάββατο, Κυριακή, Δευτέρα, όλη μέρα.
[...]
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
πρωινή βάρδια με την Δέσποινα.
Ρίχνω μαύρο, γιατί βαριέται.
Δεν θα ξαναπάω, στο παρελθόν είχε όρεξη, τώρα τίποτα.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
σημερα το απογευμα ξερουμε πια δουλευει ;
 

ntimis1985

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2007
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
θα ηθελα να ρωτησω για το εν λογο σπιτι...εχω διαβασει οτι εχει τραβ/τρανς εκει κ με ενδιαφερει να παω για την εμπειρια...αξιζει πιο πολυ να τις παρει κανεις να ειναι παθητικες ή ενεργιτικες; εγω θα ηθελα να παω με μια ενεργητικη τρανς αξιζει;;; απο εργαλειο τι λενε;;;
 

nonname

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η ΚΑΥΛΙΑΡΑ Η ΣΟΦΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ;;;;
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
258
Πόντοι
21
Πέρασμα από Φ99 ένα βράδυ της περασμένης βδομάδας.
Παρόλο που τα τραβέλια δεν είναι το φόρτε μου, δε λέω όχι αραιά και που έτσι για την ποικιλία.
Στο σαλόνι η Χαρά, 40αρα ξανθιά τρανς με κορμί ξυράφι και βυζιά τούμπανο. Με χάιδεψε στα κάτω βιλαέτια με το που με είδε, μην αφήνοντάς μου πολλά περιθώρια  για απόδραση. Πλήρωσα το 25ρι, μπήκα, δύθηκα, ξάπλωσα και σε 5' να'σου αυτοκρατορική είσοδο η Χαρά. Ευγενικό παιδί, συστήθηκε, έβγαλε το μπικίνι της και αρχισε να με φιλάει σε όλο μου το σώμα μιλωντας μου βρώμικα με καυλιάρικη φωνή.
Πριν το καταλάβω είχε πάρει τον φρεσκοξυρισμένο μου πούτσο και τον μαλάκιζε σάντουιτς με το δικό της, που παρότι λίγο μικρότερος, ήταν το ίδιο ντούρος.
Σάλιο εγώ στα  δάχτυλα και βουρ για τον κώλο της. Ανταπόδωση με  βογγητά και ακριβώς το ίδιο.  Δάχτυλο κι αυτή στο άβατό μου, κομπρεσεράτο!
Μετά: καπότα στην ψωλή μου -που πήγαινε να σκάσει από κάβλα- και βαθυλαρυγγάτη πίπα ενώ μαλακιζε με μανία τον πουτσο της  που είχε γίνει πυραυλος. Ενώ της γαμούσα το λαρύγγι σαν καργιόλης, σταμάτησε και με παθιάρικο ύφος μου λεει "θέλω να σε γαμήσω". ΄΄Όχι ρε κούκλα" της λέω, "δεν το έχω κάνει ποτέ - και δε θέλω". "Λίγο θα σου κάνω πινέλο στον κώλο" μου λέει, ενώ συνέχιζε να μαλακίζεται.
"Σόρι" λέω, "δε θέλω να σε χαλασω αλλα δεν παίζει αυτό". Εκεί, με θεατρική απογοήτευση, μου λέει "ότι θελεις αγορι μου, θες να χύσουμε μαζί;"
Αυτή τη χάρη δε μπορούσα να της τη χαλάσω. Παίξαμε  τις πούτσες μας μαζί και χυσαμε ο ένας πάνω στον άλλο. Δεν περίμενα  με  τιποτα ότι θα έχυνε, αλλά όσο γερνάς μαθαίνεις. Μετά την μισάωρη (!) γαμισοσυνάντηση, με φίλησε, κάθισε πλάι μου και έκλεισε τα ματια για 5'. Ευχαριστήσαμε ο ένας τον άλλο και υποσχεθήκαμε νέο ραντεβού σε λίγες μέρες.
Όμορφη εμπειρία με μια εξαιρετική τρανς. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom