Νέα

Φυλής 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drogbas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 268K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
η κωλαρα της εγινε  τουνελ παιδια :fuck1:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
... μολις μπηκε μεσα της λεω ''ποσες πουτσες εχεις φαει σημερα μωρη καριολα?'' μου ειπε 3...
...μετα την γαμησα ιεραποστολικα λεγοντας της οτι σημερα 8α γαμη8ει σαν σκυλα αφου ολο  το bou 8α ερ8ει να την πιτσιλισει...
...μετα την εβαλα να μου παρει αλλη μια πιπα για να τελειωσω και εγω την ελεγα καριολα,πουτανα,ξεκωλιαρα,ξεκωλο και ψωλαρπαχτρα.
το τελος ηρ8ε . με αγγαλιασε και μου ειπε οτι ειμαι πολυ γλυκος! :grin: νανσυ εισαι μουναρα!

Τύπε παραείσαι γλυκός!    :grin:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
Η τσατσά έχει εργαλείο;
δεν  ξερω αλλα ειναι πολυ  καλο! οταν βγηκα βεβαια ηταν η κλασικη ξανθια τσατσα!ειχε φυγει δηλλ αυτη που λεω ,πρεπει να ηταν απο το πρωι αλλα μαλλον αργησε η ξαν8ια και αναγκαστηκε να μεινει μεχρι 6-6μιση
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
α ρε μουτρο μ στεναχωρησες ακου γλυκουλη εσενα ...εμεις τιποτα τερμα με την παρτη της
 

nonname

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;;;; ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΕΣ;;;;;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
καλησπερα τυπο!εμπλεξα με κατι υποχρεωσεις και ενω ειχα πει οτι 8α παω 9-9μιση πηγα στις 6 πετυχαινοντας και μια ωραια  τσατσα που της εκανα νιξη να την γαμησω αλλα ευγενικα μου ειπε οχι! στα του αγωνα η νανσυ εχει πουλακι της ειπα να φορεσει καλτσες πριν ερ8ει στο δωματιο και εσκασε μεσα με κοκκινες καλτσες και ψηλοτακουνα μποτακια! μολις μπηκε μεσα της λεω ''ποσες πουτσες εχεις φαει σημερα μωρη καριολα?'' μου ειπε 3 . μου πηρε μια ωραια πιπα ενω εγω της εβαζα 4 δαχτυλα στην κωλαρα της. μετα την γαμησα ιεραποστολικα λεγοντας της οτι σημερα 8α γαμη8ει σαν σκυλα αφου ολο  το bou 8α ερ8ει να την πιτσιλισει. μετα ηρ8ε απο πανω μου και παρατηρησα οτι η πουτσα της σηκω8ηκε . μετα την εβαλα να μου παρει αλλη μια πιπα για να τελειωσω και εγω την ελεγα καριολα,πουτανα,ξεκωλιαρα,ξεκωλο και ψωλαρπαχτρα. το τελος ηρ8ε . με αγγαλιασε και μου ειπε οτι ειμαι πολυ γλυκος! :grin: νανσυ εισαι μουναρα!ραντεβου παλι την τριτη !

νομιζω θα τη παρω και στο σπιτι εκτος απο το αμαξι της :P  :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
εν τελει κΑΛΟ Τ ΜΩΡΟ Ν ΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩ???????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1212

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν δουλεύει τώρα η Δέσποινα ;
 

Επισκέπτης


[/quote]μαγκες στο μαγαζι ειναι οντως το γατακι η νανσουλα και ποσο παει το μαλι σοτ μαγαζι γιατι σπιτι της που ειχα    επισκυθει πηπε 30,εμενε και μια αλλη τρανς μαζι της απο οτι μου ειπε αλλα δεν την ειδα γιατι κοιμοταν :2funny:,λετε μαγκες ποσο παει το μαλι στο μαγαζι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom