Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:headbang2:

Αποτοξίνωση ... (ψέμματα μην το πιστέψετε)! :cheesy:
Τρόϊκα ... είναι η λέξη κλειδί! Μας γ..... :fuck1: και το φχαρστιόμαστε :rolleyes:! >:(
 ουτε μια φορα τον μηνα?     ουτε και στην χευδεν  που σου αρεσει?  :grin: ?   μπορουμε να βοηθησουμε ?  κατι να κανουμε ?   οχι ομωs να παγιοποιηθει, προσωρινα  :grin:.  μεχρι να περασει η μπορα.  
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
 ουτε μια φορα τον μηνα?     ουτε και στην χευδεν  που σου αρεσει?  :grin: ?   μπορουμε να βοηθησουμε ?  κατι να κανουμε ?   οχι ομωs να παγιοποιηθει, προσωρινα  :grin:.  μεχρι να περασει η μπορα.  

Αγαπητέ, το post σου με συγκίνησε :'( και χαίρομαι γι’ αυτό :happy:, γιατί δείχνει την αλληλεγγύη που υπάρχει στο forum :headbang2:. Ευχαριστώ :-*, λοιπόν, για την πρόθεση … «συμπαράστασης» :smitten:, η οποία θα εκτιμηθεί δεόντως …!!! :priest: Σε κάθε περίπτωση, η ανάκαμψη αναμένεται λίαν συντόμως (σε προσωπικό επίπεδο)! Ελπίζω και σε συλλογικό! :grouphug:


Όσον αφορά στη Χέϋδεν, θα πρέπει να ανασκευάσω τις απόψεις μου (ή αναφορές), που δημιούργησαν ενδεχομένως εντυπώσεις θετικού χαρακτήρα. :think: Μάλλον απαιτείται επανέλεγχος, με μεγάλη προσοχή σχετικά με τις προσφερόμενες υπηρεσίες. :cool2: Για το επίπεδο του προσωπικού από ηλικιακής και αισθητικής πλευράς είναι milf και :S (¨δεν λέει¨...) αντίστοιχα! Αυτό, όμως, αφορά και προσωπικές επιλογές! :cheesy:

Αλλά ας μη συνεχίσουμε γιατί κινδυνεύουμε να είμαστε πλήρως :offtopic: !
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σημερα ηταν μονο  η ελενιτσα , και ενα αλλο ξανθο,  πολυ μικρο , γαλανοματικο , λεπτο με μικρο βυζακι.  εκανε μπαμ,  η απειρια του και η αμηχανια του(  θα το εστειλαν το κακομοιρο να βγαλει μεροκαματο σε αυτουs τουs δυσκολουs καιρουs).    oi υπολοιπεs στα νησια.  θα ερθουν μαυρισμενεs και ταπι.
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Γνωρίζουμε αν η Ελενίτσα είναι και αύριο; Θέλω να της ρίξω ένα σαββατιάτικο :cum:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Γνωρίζουμε αν η Ελενίτσα είναι και αύριο; Θέλω να της ρίξω ένα σαββατιάτικο :cum:
  και κυριακατικο αν θελειs. :grin:      παντα εκει ειναι.    παντοs καιρου.  σαν τα apache.  η ελενιτσα στηριζει το μαγαζι.
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Μεσημέρι Τετάρτης, ώρα πε΄ριπου μία και κάτι. Ερημιά θύμιζε το κτίριο! Εντούτοις, προχώρησα σε κρόυση! Μου άνοιξαν. Βλέπω επίσης, πως με το που μου άνοιξαν την εξώπορτα, άνοιξε και η πόρτα του ισόγειου διαμερίσματος. Όλα άδεια. Εμφανίζεται στις σκάλες η Γιάννα, η "αρχόντισσα" του σπίτιού! Καραmilf του κερατά, αλλά με τις βυζάρες της διαθέσιμες!
Μου είπε πως δεν είχε κοπέλλες και πως συζητούε μάλιστα με το λογιστή για τη συνέχεια της λειτουργίας του μαγαζιού. Ξαφνικα, χτυπάει κουδούνι και με σπρώχνει στο διαμέρισμα του ισογείου. Ο εκλεκτός συνάδελφος έφαγε πόρτα, ενώ εγώ, επειδή με είδε να επιμένω, διώχνοντάς τον, μου έριξε την ιδέα: "Έχω, βέβαια, μια κοπέλλα επάνω. Έλα να την δεις".
Δεν άφησα ευκαιρία και ανέβηκα. Όντως υπήρχε λογιστής. Κατά τη διάρκεια της ανόδου, κουνουσε το κωλαράκι της και εγω της έβαζα χέρι! Και μάλιστα, φτάνοντας στον όροφο, εγώ της έβαζα χέρι παντου! Δεκτικότατη η milfaρα! Και όταν λέω παντου, εννοώ παντού!
Μου δείχνει την κοπέλα! Ελένη, εκ Γεωργίας ορμώμενη. Πλούσιο στήθος και γλυκιά φατσούλα. Προχώρησα! Ήρθε, έκανε ντουζάκι, υγρό για το στόμα και μου εμφανίστηκε με πετσέτα. Επέτρεψε πλήρης καύλας! Αξιολογότατη! Σε όλα! Ωραίο κωλαράκι, πλούσιο στήθος! Δε συζητώ για καλαμάκι! πίστευτη τεχνη και τεχνική! Κατέθεσα με συνοπτικές διαδικασίες! Επειδη βιαζόμουν, άρχισα να ντύνομαι, όμως η μικρά ήθελε και συνέχεια! Τη διαβεβαίωσα πως την επόμενη φορά θα εχω χρόνο! Το πακέτο 50€! Βγαίνοντας η Milfaρα περίμενε, της ξανάβαλα χέρι και άφησε υποσχέσεις για το μέλλον!
 

asteriks

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Στις αντρικές κομμώσεις
που έχει και εκπτώσεις
αν πας να τονε δώσεις
έχεις δυό εκτονώσεις

θα πάς και θα ξαπλώσεις
καλά θα τον τεντώσεις
εξήντα ευρά θα δώσεις
και δεν θα μετανιώσεις

Κι αμα μετανιωμένος βγεις
περνάς κι απ τη Φυλής
και με κοσαρικάκι
γαμάς και κολαράκι !






Τελικά, υπάρχουν λύσεις για όλα !  :grin:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!  τετοια να διαβαζο πρωι πρωι με τον καφε μοθ να μοθ φτιαχνεισ την μερα

Παρε και ενα δικο μου


Ενας ψυλλος μεσ τ'αλωνι με τον πουτσο του μαλωνη

Αντε καλημερα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
"Ενας ψυλλος μεσ τ'αλωνι με τον πουτσο του μαλωνη"

απλά κορυφαίο......έχεις ταλέντο παιδί μου.......
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Μεσημέρι Τετάρτης, ώρα πε΄ριπου μία και κάτι. Ερημιά θύμιζε το κτίριο! Εντούτοις, προχώρησα σε κρόυση! Μου άνοιξαν. Βλέπω επίσης, πως με το που μου άνοιξαν την εξώπορτα, άνοιξε και η πόρτα του ισόγειου διαμερίσματος. Όλα άδεια. Εμφανίζεται στις σκάλες η Γιάννα, η "αρχόντισσα" του σπίτιού! Καραmilf του κερατά, αλλά με τις βυζάρες της διαθέσιμες!
Μου είπε πως δεν είχε κοπέλλες και πως συζητούε μάλιστα με το λογιστή για τη συνέχεια της λειτουργίας του μαγαζιού. Ξαφνικα, χτυπάει κουδούνι και με σπρώχνει στο διαμέρισμα του ισογείου. Ο εκλεκτός συνάδελφος έφαγε πόρτα, ενώ εγώ, επειδή με είδε να επιμένω, διώχνοντάς τον, μου έριξε την ιδέα: "Έχω, βέβαια, μια κοπέλλα επάνω. Έλα να την δεις".
Δεν άφησα ευκαιρία και ανέβηκα. Όντως υπήρχε λογιστής. Κατά τη διάρκεια της ανόδου, κουνουσε το κωλαράκι της και εγω της έβαζα χέρι! Και μάλιστα, φτάνοντας στον όροφο, εγώ της έβαζα χέρι παντου! Δεκτικότατη η milfaρα! Και όταν λέω παντου, εννοώ παντού!
Μου δείχνει την κοπέλα! Ελένη, εκ Γεωργίας ορμώμενη. Πλούσιο στήθος και γλυκιά φατσούλα. Προχώρησα! Ήρθε, έκανε ντουζάκι, υγρό για το στόμα και μου εμφανίστηκε με πετσέτα. Επέτρεψε πλήρης καύλας! Αξιολογότατη! Σε όλα! Ωραίο κωλαράκι, πλούσιο στήθος! Δε συζητώ για καλαμάκι! πίστευτη τεχνη και τεχνική! Κατέθεσα με συνοπτικές διαδικασίες! Επειδη βιαζόμουν, άρχισα να ντύνομαι, όμως η μικρά ήθελε και συνέχεια! Τη διαβεβαίωσα πως την επόμενη φορά θα εχω χρόνο! Το πακέτο 50€! Βγαίνοντας η Milfaρα περίμενε, της ξανάβαλα χέρι και άφησε υποσχέσεις για το μέλλον!


χαχαχα ωραίος ρε φίλε!!! Γαμώτες σκηνές πρέπει να ήταν: εκείνη να ανεβαίνει μπροστά σου κι εσύ να της χουφτώνεις την κωλάρα!χαχαχα όλα τα λεφτά!!!
Και βγαίνοντας από το δωμάτιο, ξανά χερούκλα:Σωστός ο παίχτης!Τέτοια διαβάζω και αισθάνομαι μαθητούδι!
Τελικά ο τολμών νικά!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Κατά τη διάρκεια της ανόδου, κουνουσε το κωλαράκι της και εγω της έβαζα χέρι! Και μάλιστα, φτάνοντας στον όροφο, εγώ της έβαζα χέρι παντου! Δεκτικότατη η milfaρα! Και όταν λέω παντου, εννοώ παντού!
agiana  ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ?  :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μεγαλη ξεραιλα επεσε στο μαγαζι.  την κοπανησαν ολεs απο εκει(  μπορει και προσωρινα, ισωs και για παντα.    καλυτερα  μηπωs και φερει τιποτα  πιο καλο).    μονο η ελενιτσα εμεινε  η οποια ηταν απουσα σημερα.      καλυτερα να παιρνετε ενα τηλ. πρωτα.      σημερα ηταν μια ρωξανα( μιλφ μελαχροινο- ψηλο-λεπτο- γλυκουλα.  προυπηρεσια  σε studio,  στο θαρυπου και στο θησεωs 365).  και μια αλλη μεγαλη και αυτη , με ασιατικα χαρακτηριστικα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μου δείχνει την κοπέλα! Ελένη, εκ Γεωργίας ορμώμενη. Πλούσιο στήθος και γλυκιά φατσούλα.  Επέτρεψε πλήρης καύλας! Αξιολογότατη! Σε όλα! Ωραίο κωλαράκι, πλούσιο στήθος! Δε συζητώ για καλαμάκι! πίστευτη τεχνη και τεχνική! Κατέθεσα με συνοπτικές διαδικασίες! Επειδη βιαζόμουν, άρχισα να ντύνομαι, όμως η μικρά ήθελε και συνέχεια!
  να λεμε ομωs και τα μειον τηs. :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Εμφανίζεται στις σκάλες η Γιάννα, η "αρχόντισσα" του σπίτιού! Καραmilf του κερατά, αλλά με τις βυζάρες της διαθέσιμες!
Κατά τη διάρκεια της ανόδου, κουνουσε το κωλαράκι της και εγω της έβαζα χέρι! Και μάλιστα, φτάνοντας στον όροφο, εγώ της έβαζα χέρι παντου! Δεκτικότατη η milfaρα! Και όταν λέω παντου, εννοώ παντού!
εγω παντωs την προετρεψα να μπαινει και αυτη στα δωματια. :grin:   θα μαζευε ολο το χρημα απαντησε, αν γινοταν.    αλλα δεν μπορει συγχρονωs και τα δυο.    πρεπει να διαχειριζεται τουs πελατεs, πραγμα το οποιο οι αλλεs δεν μπορουν.    καλα τηs λεω, θα μπαινειs με λιγουs και εκλεκτουs  :2funny:.    γουσταρει η ΓΙΑΝΝΑ.    παντωs ειναι πολυ καλη ψυχη.  λιγεs ειναι σαν αυτην.    
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Αυτον μην τον κλαιs...........Ειναι και γειτοναs και πεταγεται με καθε ευκαιρια....... :2funny: :2funny:
  γειτοναs ειναι,  αλλα δεν εχει παει ποτε του.    δεν  πρεπει να υποστηριζει τα μαγαζια τηs  περιοχηs του ? :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
  γειτοναs ειναι,  αλλα δεν εχει παει ποτε του.    δεν  πρεπει να υποστηριζει τα μαγαζια τηs  περιοχηs του ? :grin:
Δεν ειναι βολικο για ευνοητουs λογουs
Εγω ακριβωs απεναντι εχω...μπαρμπα
Οσεs φορεs τολμησα να φτασω μεχρι εκει....δειλιασα...Εκανα στροφη και μπηκα στον....φουρνο
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Δεν ειναι βολικο για ευνοητουs λογουs
Εγω ακριβωs απεναντι εχω...μπαρμπα
Οσεs φορεs τολμησα να φτασω μεχρι εκει....δειλιασα...Εκανα στροφη και μπηκα στον....φουρνο
    και η μεταμφιεση  σου τι εγινε?  την ξεχασεs?  :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
     και η μεταμφιεση  σου τι εγινε?   την ξεχασεs?  :2funny:
Τον χειμωνα αυτα.........Τωρα με το ...σορτσακι αν φορεσω και κουκουλα
θα .....ξυπνησουν οι γεροντεs τηs γειτονιαs , δειχνονταs με...
Να ποιοs μαs καρφωνε στουs Ναζι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom