Νέα

Φοιτητής Πολυτεχνείου πήρε στο κυνήγι γκόμενα με την πούτσα έξω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 795
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Φταίει που έχουν κλείσει τα μπουρδελα;

  • Φυσικά, τους έχει βαρέσει τους περισσότερους η αγαμία.

    Ψήφοι: 45 19,4%
  • Μπα, πάντα υπάρχουν αυτοί οι ψυχάκιες

    Ψήφοι: 147 63,4%
  • Φταίει η γκόμενά που βγαίνει σα το ξεκωλο κ προκαλεί

    Ψήφοι: 40 17,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Mα δεν είπα ότι θα σε δείρω... θα σε πάω πάτο να πιεις νεράκι!
Άσε που εκεί που είμαι... δεν πρόκειται να σε βρει κανείς!!!! :tooth:
Αν μπορεσεις πηγαινε με πατο σν και δύσκολο το κοβω,ξερεις ποσα αντρακια εχω δειρει σαν και σενα που μου κολλαγανε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Αν μπορεσεις πηγαινε με πατο σν και δύσκολο το κοβω,ξερεις ποσα αντρακια εχω δειρει σαν και σενα που μου κολλαγανε
Μην ξύνεσαι στην γκλίτσα πουτανίτσα!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

silver alert.jpg
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.713
Πόντοι
2.356
αμα δεν ειχε σοσιαλ σιγα μην τον βρισκανε!!! ειναι η εποχη που κανεις δε γλυτωνει απο καμερες και ταυτοποιειται ευκολα απο τον καθενα πλεον... οποτε ψευτικα προφιλ και δε σε ξερει ουτε η γειτονια σου.
Εγώ αδερφέ στο facebook δεν έχω να κρύψω τίποτα απολύτως. Δεν έχω ανάγκη να έχω ψεύτικο προφίλ ούτε να κρύβομαι. Σέβομαι τον κάθε άνθρωπο. Δεν με ενδιαφέρει ακόμα και αν έχει σε κάθε μέτρο κάμερα με ήχο. Δεν κάνω κάτι. Το πολύ να με δουν να πηγαίνω σε μπουρδέλο ή σε κάποια γκόμενα κλπ. Δεν θα κρύβομαι. Φυσικά δεν κάθομαι να κάνω σουσουδισμό στο facebook για το κάθε τι. Έχω ήρεμο προφίλ και κάπου κάπου κάνω repost κλπ.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Εγώ αδερφέ στο facebook δεν έχω να κρύψω τίποτα απολύτως. Δεν έχω ανάγκη να έχω ψεύτικο προφίλ ούτε να κρύβομαι. Σέβομαι τον κάθε άνθρωπο. Δεν με ενδιαφέρει ακόμα και αν έχει σε κάθε μέτρο κάμερα με ήχο. Δεν κάνω κάτι. Το πολύ να με δουν να πηγαίνω σε μπουρδέλο ή σε κάποια γκόμενα κλπ. Δεν θα κρύβομαι. Φυσικά δεν κάθομαι να κάνω σουσουδισμό στο facebook για το κάθε τι. Έχω ήρεμο προφίλ και κάπου κάπου κάνω repost κλπ.
Σωστός. Έχω ακριβώς την ίδια άποψη.

Στην μπούτσα μου αν με βλέπουν από τις κάμερες. Θα τους χαιρετάω κιόλας! :tooth:

Τα λαμόγια δεν θελουν κάμερες.
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391
οχι ρε κανιβαλε δε χαιρομαστε γιατι θα μπορουσε να μην ειχε κανει τιποτα και να εχει γινει τοσο ευκολο ρεντικολο και να μη μπορει να αποδειξει οτι δεν ειναι ελαφαντας στο ελλαδισταν του 2021 που αποφασιζουν οι τατιανες και το καθε μπουρδελο για το ποιος ειναι ενοχος και τι ποινη να του βαλουμε!

το μονο που συγκρατει τους υπολοιπους κανιβαλους να τον λιντσαρουν ως "υπερασπιστες του δικιου και του νομου" ειναι ο αντιστοιχος φοβος μην εκτεθουν και αυτοι στα αντιστοιχα πυρα! αλλιως στα κρυφα ξερω πολλους που θα πηγαιναν να του κοψουν το γαριδακι (ενω για του λιγναδη/φιλιππιδη το γαριδακι που το εχωσαν κιολας και απειρες φορες δεν ακουσα τοσο μισος)

οργια
"θα μπορουσε να μην ειχε κανει τιποτα και να εχει γινει τοσο ευκολο ρεντικολο" δε μας νοιαζει τι θα μποουσε να ειχε γινει..μας νοιαζει τι εγινε! ελπιζω να την καταλαβαινεις τη διαφορα αν και χλωμο το βλεπω.. αν δεν υπηρχαν καμερες ο μαν αυτος απλα θα χε φαει προστιμο και το πιθανοτερο ειναι οτι θα το ξανακανε..τωρα ομως που τον αναγνωρισαν και τον εβγαλαν σεντρα παντου ειναι πιο πιθανο να σωφρονιστει.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Μπαρμπαπήδουλας - Tony xx ως εδώ με τις μαλακίες σας. Κόφτε το ή περιοριστείτε σε ένα thread για τις κοκορομαχίες σας.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.713
Πόντοι
2.356
Σωστός. Έχω ακριβώς την ίδια άποψη.

Στην μπούτσα μου αν με βλέπουν από τις κάμερες. Θα τους χαιρετάω κιόλας! :tooth:

Τα λαμόγια δεν θελουν κάμερες.
Έχω μία αρχή, είναι απίστευτά εύκολη και τη συστήνω σε ΟΛΟΥΣ. Δεν είμαι κανένας έξυπνος μάλλον το αντίθετο θα έλεγα - αλλά σε αυτό είμαι συγκεκριμένος:
Όπως είμαι on line έτσι είμαι και off line. Ό,τι λέω δημόσια με το ονοματεπώνυμό μου έχω ευθύνη για αυτό. Βασικά και εδώ όποιος θέλει μπορεί να μου απευθυνθεί και πάλι και στο προσωπικό έτσι θα του μιλήσω όπως εδώ. Δεν κωλώνω γιατί πολύ απλά δεν θα προσβάλλω ΠΟΤΕ τον άλλον. Σέβομαι πάντα στο ίδιο βαθμό τον κάθε άνθρωπο. Είτε κοπέλα/αγορι 18 ετών που γνωρίζω στο δρόμο πχ ή στη δουλειά είτε τον CEO μιας πολυεθνικής. Δεν έχω λόγο να κρύβομαι.

Δεν κάνω απολύτως τίποτα παράνομο. ΘΕΛΩ να έχουμε κάμερες στους δρόμους - και πολλά φώτα - ώστε όλοι οι επιτήδειοι να έχουν υπόψη τους πώς ανά πάσα στιγμή μπορούν να γίνουν ρόμπες δημόσια. Ναι πολλές φορές τα μέσα μαζικής είναι βάρβαρα. Χέστηκα που θα με δουν να πηγαίνω Φυλής - δεν θα ασχοληθεί κανείς μαζί μου.


Υ.Γ. Άσχετο. Σαν tip να σας πως πως στην Ελλάδα, ΟΛΟΚΛΗΡΗ την ειδησεογραφία την διαμορφώνουν περίπου 20 sites ενημερωτικά στο facebook. Ξεκινάει το ένα και μετά πάει γαϊτανάκι... Μετά αναλαμβάνει ο όχλος στα σχόλια και στα repost και κάποιοι opinion makers με πάρα πολλούς ακολούθους (πχ Ακρίτα ή και άλλοι). Κάθε θέμα κρατάει περίπου 1 μαξ 1,5 βδομάδα - μετά εξαφανίζεται. Όλα γίνονται σε τεράστια ταχύτητα.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Πάντα γίνονταν τέτοιες καφρίλες. Απλά παλαιότερα δεν υπήρχαν social media και τόσο άμεση προσβαση σε πληροφορίες.

Θυμάμαι στο λύκειο, συμμαθητρια να σκαει μύτη με μίνι και τυπάς να βαράει μαλακία για πάρτη της εν ώρα διαγωνίσματος με όλη την τάξη να έχει χαζεψει. Πτήση από Αθήνα προς Νέα Υόρκη (2001), και επιβάτης στο μεσαίο τμήμα να βαράει μαλακία, να τον βλέπει αεροσυνοδός και απλά να φευγει. Για την ιστορία, η συγκεκριμένη δε ξανασερβιρε σε αυτές τις σειρές. Φροντιστήριο και να έχει βάλει τυπάς μπουφάν μπροστα του και να κεντάει με την καθηγήτρια.

Να σημειωθεί πως εμφανισιακά κανείς τους δεν έδειχνε εγκληματίας κτλ. Μάλιστα, από τις παραπάνω περιπτώσεις που γνώριζα προσωπικά, ήταν έξυπνοι, με καλούς τρόπους, πολύ καλοί μαθητές, από καλή οικογένεια κτλ.

Η πράξη είναι κατακριτέα. Το ενδιαφέρον είναι στο κίνητρο εκείνου που το έκανε.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.713
Πόντοι
2.356
Πάντα γίνονταν τέτοιες καφρίλες. Απλά παλαιότερα δεν υπήρχαν social media και τόσο άμεση προσβαση σε πληροφορίες.

Θυμάμαι στο λύκειο, συμμαθητρια να σκαει μύτη με μίνι και τυπάς να βαράει μαλακία για πάρτη της εν ώρα διαγωνίσματος με όλη την τάξη να έχει χαζεψει. Πτήση από Αθήνα προς Νέα Υόρκη (2001), και επιβάτης στο μεσαίο τμήμα να βαράει μαλακία, να τον βλέπει αεροσυνοδός και απλά να φευγει. Για την ιστορία, η συγκεκριμένη δε ξανασερβιρε σε αυτές τις σειρές. Φροντιστήριο και να έχει βάλει τυπάς μπουφάν μπροστα του και να κεντάει με την καθηγήτρια.

Να σημειωθεί πως εμφανισιακά κανείς τους δεν έδειχνε εγκληματίας κτλ. Μάλιστα, από τις παραπάνω περιπτώσεις που γνώριζα προσωπικά, ήταν έξυπνοι, με καλούς τρόπους, πολύ καλοί μαθητές, από καλή οικογένεια κτλ.

Η πράξη είναι κατακριτέα. Το ενδιαφέρον είναι στο κίνητρο εκείνου που το έκανε.
Νομίζω υπάρχει και μια ολόκληρη κατηγορία με βιντεάκια αματοριλίστικα ή μη όπου βλέπεις τύπους να αυνανίζονται μπροστά σε μασεζ ή καμαριέρες ή στο δρόμο. Νομίζω κάπου τα έχει πετύχει. Μου φάνηκε πολύ κουλό.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.728
Like
2.017
Πόντοι
456
Νομίζω υπάρχει και μια ολόκληρη κατηγορία με βιντεάκια αματοριλίστικα ή μη όπου βλέπεις τύπους να αυνανίζονται μπροστά σε μασεζ ή καμαριέρες ή στο δρόμο. Νομίζω κάπου τα έχει πετύχει. Μου φάνηκε πολύ κουλό.
άρα πρόκειται περί βίτσιου. το θέμα είναι οι πάσχοντες μπορούν να αντισταθούν ή είναι πχ σαν υπνωτισμένοι? γιατί αν είναι πάθηση που δεν μπορείς να αντισταθείς τότε πρέπει η τιμωρία να είναι πολύ ελαστική, ειδικά σε νέο παιδί που δεν ξέρει ακόμα τι του συμβαίνει.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.713
Πόντοι
2.356
άρα πρόκειται περί βίτσιου. το θέμα είναι οι πάσχοντες μπορούν να αντισταθούν ή είναι πχ σαν υπνωτισμένοι? γιατί αν είναι πάθηση που δεν μπορείς να αντισταθείς τότε πρέπει η τιμωρία να είναι πολύ ελαστική, ειδικά σε νέο παιδί που δεν ξέρει ακόμα τι του συμβαίνει.
Κοίτα, δεν γνωρίζω και θεωρώ πώς δεν έχω τις γνώσεις για να το χαρακτηρίσω ως πάθηση ή όχι. Σίγουρα το νεαρό της ηλικίας του συγκεκριμένου παίζει ρόλο.
Πάντως, από τα ελάχιστα νομικά που ξέρω, αν και δεν είμαι νομικός, ο συγκεκριμένος θα δικαστεί και σαν μετέφηβος, που είναι 19-25 ετών - και ίσως από εκεί σε συνδυασμό με δυο τρεις μάρτυρες θα του αναγνωριστούν κάποια ελαφρυντικά. Το θετικό είναι πως το πρόβλημα θα σταματήσει εν τη γενέσει του - για άλλες κοπέλες εννοώ - ωστόσο ο στιγματισμός που έχει υποστεί δεν ξέρω κατά πόσο θα επηρεάσει την προσωπικότητα του συγκεκριμένου παιδιοί.

Υ.Γ. Σε καμία περίπτωση δεν τον δικαιολογώ. Απλά παραθέτω κάποιες σκέψεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom