Νέα

Φοιτητής Πολυτεχνείου πήρε στο κυνήγι γκόμενα με την πούτσα έξω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 795
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Φταίει που έχουν κλείσει τα μπουρδελα;

  • Φυσικά, τους έχει βαρέσει τους περισσότερους η αγαμία.

    Ψήφοι: 45 19,4%
  • Μπα, πάντα υπάρχουν αυτοί οι ψυχάκιες

    Ψήφοι: 147 63,4%
  • Φταίει η γκόμενά που βγαίνει σα το ξεκωλο κ προκαλεί

    Ψήφοι: 40 17,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τεθωρακισμένα ήταν αν θυμάμαι καλά.
Σωστα θυμασαι μπατμαν,μαυροσκουφης,αν και δεν ημουν ευχαριστημενος με την εκπαιδευση που ειχα.
Η περισσότερη θητεια στη συντηρηση καθαρισμου των τεθωρακισμενων την εβγαλα,ηταν χρεωμενα σε μονιμαδες και μας ειχαν να κανουμε χαμαλοδουλειες,ολο μουτζουρα και λαδι.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.914
Πόντοι
3.346
Σωστα θυμασαι μπατμαν,μαυροσκουφης,αν και δεν ημουν ευχαριστημενος με την εκπαιδευση που ειχα.
Η περισσότερη θητεια στη συντηρηση καθαρισμου των τεθωρακισμενων την εβγαλα,ηταν χρεωμενα σε μονιμαδες και μας ειχαν να κανουμε χαμαλοδουλειες,ολο μουτζουρα και λαδι.
Δεν είχες κανά βύσμα να χωθείς κάπου καλύτερα?
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.914
Πόντοι
3.346
Οχι δεν ειχα μπατμαν,με φαγε το λιοπυρι στη σαμο 8 μηνες.
Καλυτερα να πηγαινα ειδ.δυναμεις.
Αλήθεια πως και δεν πήγες ΕΔ? Αθλητικός τύπος είσαι από ότι λες, γυμναστική κάνεις, βάρη σηκώνεις
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αλήθεια πως και δεν πήγες ΕΔ? Αθλητικός τύπος είσαι από ότι λες, γυμναστική κάνεις, βάρη σηκώνεις
Ημουν κατα του στρατου μπατμαν θα πηγαινα και ειδ.δυναμεις.
Πηγα να σκαπουλαρω τη θητεία αλλα δεν μπορεσα,αφού στο στρατο μ φωναζαν αναρχικο.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.914
Πόντοι
3.346
Ημουν κατα του στρατου μπατμαν θα πηγαινα και ειδ.δυναμεις.
Πηγα να σκαπουλαρω τη θητεία αλλα δεν μπορεσα,αφού στο στρατο μ φωναζαν αναρχικο.
Γιατί ρε? Ένας γνωστός μου είναι συριζαίος μέχρι το κόκκαλο και παρόλα αυτά πήγε ΕΔ για τη γυμναστική και για πατριωτισμό (;)
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Γιατί ρε? Ένας γνωστός μου είναι συριζαίος μέχρι το κόκκαλο και παρόλα αυτά πήγε ΕΔ για τη γυμναστική και για πατριωτισμό (;)
Γυμναστική κανω πολυ δεν μου αρκουν οι ειδ.δυναμεις.
Εμενα οπου γης και πατρις,αν π.χ παω αμερικη και ζω καλυτερα η πατριδα μου εκει θα ειναι,ετσι παει.
Οπου ζεις τρως πινεις αυτο στηρίζεις
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356
"θα μπορουσε να μην ειχε κανει τιποτα και να εχει γινει τοσο ευκολο ρεντικολο" δε μας νοιαζει τι θα μποουσε να ειχε γινει..μας νοιαζει τι εγινε! ελπιζω να την καταλαβαινεις τη διαφορα αν και χλωμο το βλεπω.. αν δεν υπηρχαν καμερες ο μαν αυτος απλα θα χε φαει προστιμο και το πιθανοτερο ειναι οτι θα το ξανακανε..τωρα ομως που τον αναγνωρισαν και τον εβγαλαν σεντρα παντου ειναι πιο πιθανο να σωφρονιστει.
ακριβως! τι εγινε? της τον ακουμπησε? την κυνηγησε? την επιασε? την φιλησε? της μιλησε? για πες μας λιθοβολητη!

ο σωφρονισμος δεν εχει σχεση με ψυχικα θεματα. κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια! δε μιλαμε για λιγναδη εδω αλλα για καποιον που δεν ακουμπησε καν ανθρωπο και οπως το εκανε και το ξανα εκανε... τον βγαζετε στη σεντρα ως βιαστη χωρις να εχει πειραξει τιποτα αλλο απο το γαριδακι του...
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.914
Πόντοι
3.346
Γυμναστική κανω πολυ δεν μου αρκουν οι ειδ.δυναμεις.
Εμενα οπου γης και πατρις,αν π.χ παω αμερικη και ζω καλυτερα η πατριδα μου εκει θα ειναι,ετσι παει.
Οπου ζεις τρως πινεις αυτο στηρίζεις
Αν και καταλαβαίνω το σκεπτικό σου και εν μέρει συμφωνώ, επίτρεψέ μου να υποστηρίξω το αντίθετο.
 

blaster

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2011
Μηνύματα
87
Like
107
Πόντοι
0

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • F4F0C2E4-40B1-4356-AB22-3486275BA07F.jpeg
    F4F0C2E4-40B1-4356-AB22-3486275BA07F.jpeg
    348 KB · Εμφανίσεις: 55

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391
ακριβως! τι εγινε? της τον ακουμπησε? την κυνηγησε? την επιασε? την φιλησε? της μιλησε? για πες μας λιθοβολητη!

ο σωφρονισμος δεν εχει σχεση με ψυχικα θεματα. κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια! δε μιλαμε για λιγναδη εδω αλλα για καποιον που δεν ακουμπησε καν ανθρωπο και οπως το εκανε και το ξανα εκανε... τον βγαζετε στη σεντρα ως βιαστη χωρις να εχει πειραξει τιποτα αλλο απο το γαριδακι του...
τωρα μου μιλας σοβαρα? αμα ηταν η αδερφη σου στην θεση της κοπελας εσυ θα σουν οκ δηλαδη? αμα ηταν η κοπελα σου? ειλικρινα απαντησε μου! επισης ο τυπος προσπαθησε να ναοιξει την πορτα, αυτο δεν σου λεει τιποτα? γιατι προσπαθησε να δει αν η πορτα ανοιγει δηλαδη? η υποθεση του λιγναδη ειναι αλλο πραμα τελειως διαφορετικο...το οτι δεν την βιασε δε σημαινει οτι δεν πρεπει να χει συνεπειες! και στην ερωτηση σου αμα την κυνηγησε η απαντηση ειναι προφανως ναι..ειλικρινα πιστευω οτι με κοροιδευεις που κανεις οτι δεν καταλαβαινεις!
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Νέα τροπή φαίνεται πως παίρνει η υπόθεση του 22χρονου επιδειξία στη Νέα Σμύρνη, ο οποίος κρατείται -μετά τη σύλληψη του- και τη Δευτέρα (10.05.2021) θα απολογηθεί.

 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356
τωρα μου μιλας σοβαρα? αμα ηταν η αδερφη σου στην θεση της κοπελας εσυ θα σουν οκ δηλαδη? αμα ηταν η κοπελα σου? ειλικρινα απαντησε μου! επισης ο τυπος προσπαθησε να ναοιξει την πορτα, αυτο δεν σου λεει τιποτα? γιατι προσπαθησε να δει αν η πορτα ανοιγει δηλαδη? η υποθεση του λιγναδη ειναι αλλο πραμα τελειως διαφορετικο...το οτι δεν την βιασε δε σημαινει οτι δεν πρεπει να χει συνεπειες! και στην ερωτηση σου αμα την κυνηγησε η απαντηση ειναι προφανως ναι..ειλικρινα πιστευω οτι με κοροιδευεις που κανεις οτι δεν καταλαβαινεις!
μπορει να ηθελε να αυνανιστει εκει στις σκαλες! εσυ τι λες περιμενε να την βιασει σπιτι της? αν ηθελε να την πιασει δε μπορουσε εφοσον 300 μετρα την ακολουθουσε? 25 δευτερολεπτα διαφορα εχουν στο χρονο αυτη που εβλεπε πουτσες στα σκοταδια ειχε καμερα θερμικη?

απο το πλανο της καμερας εβγαλε η τυπισσα το συμπερασμα της και αυτο σιγουρα με πολλη προσπαθεια...

ξανα λεω αγγιξε? μιλησε? επιασε? εκανε κατι στην κοπελα με το μοριο του τυπε? ουτε καν επιδειξια δε μπορεις να τον πεις στην περιπτωση αυτη γιατι απλα δε της την εδειξε την πουτσα αυτη την ειδε εκ των υστερων.... το τι ΘΑ μπορουσε να ειχε γινει αν ανοιγε η πορτα δε το ξερουμε και δε μας νοιαζει γιατι δεν εγινε και τελικα δεν εγινε ΤΙΠΟΤΑ.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.728
Like
2.017
Πόντοι
456
μπορει να ηθελε να αυνανιστει εκει στις σκαλες! εσυ τι λες περιμενε να την βιασει σπιτι της? αν ηθελε να την πιασει δε μπορουσε εφοσον 300 μετρα την ακολουθουσε? 25 δευτερολεπτα διαφορα εχουν στο χρονο αυτη που εβλεπε πουτσες στα σκοταδια ειχε καμερα θερμικη?

απο το πλανο της καμερας εβγαλε η τυπισσα το συμπερασμα της και αυτο σιγουρα με πολλη προσπαθεια...

ξανα λεω αγγιξε? μιλησε? επιασε? εκανε κατι στην κοπελα με το μοριο του τυπε? ουτε καν επιδειξια δε μπορεις να τον πεις στην περιπτωση αυτη γιατι απλα δε της την εδειξε την πουτσα αυτη την ειδε εκ των υστερων.... το τι ΘΑ μπορουσε να ειχε γινει αν ανοιγε η πορτα δε το ξερουμε και δε μας νοιαζει γιατι δεν εγινε και τελικα δεν εγινε ΤΙΠΟΤΑ.
απ ότι λένε πριν 2 χρόνια είχε προσπαθήσει να βιάσει μία άλλη
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
3 Πακιστανοί στο Πολυτεχνείο επιτίθενται σε ζευγαράκι με απειλή σπασμένων μπουκαλιών, δέρνουν το παλληκαράκι κ τον βάζουν να βλέπει την φίλη του να τους παίρνει πίπα.
Αντίδραση ελληνικής κοινωνίας: "..."

Νεαρός Έλληνας φοιτητής Πολυτεχνείου (;) ακολουθεί κοπέλα με - πεσμένη - πούτσα στα 30 μέτρα.
Αντίδραση ελληνικής κοινωνίας: "Να πεθάνεις βρωμιάρη, θα σε γαμήσουν στη φυλακή, σου εύχομαι κρέμασμα"
Ακόμα έχουμε τις πληγές του εμφυλίου αγιατρευτες εδώ... ???? Τρωγομαστε μεταξύ μας
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom